Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

snazilkant
10. nov 2009

Ahojte tak ja som predtym chodila na KVP do procaru /sukromna poliklinika/ k dr. Jana Mevecova a poviem vam otras a ze uzasna klinika . Ked som bola tehotne a nastali konplikacie, tak som k nej utekala tak ako mi povedala a vadila som jej lebo prisla som v piatok o 14:30 co o 15.00 koncila tak ani ma nevysetrila opytala sa ma ze co mi je a povedala mi diagnozu ze jednoducho potratil.
A poslala ma domov, bez vysetrenia a tabletiek na udrzanie plodu.

A ked zoberiem dr. Muransku jej pristup je uplne iny je ochotna, vsetko mi vysvetlila take vysetrenia mi porobila ze som sa az divila ,a odbornicka to urcite je, nemusi mat neviem kolko atestacii ale vie co robi, upokojila ma a postarala sa o mna.

Ja ju mozem vrelo len odporucit. 🙂

oacka
11. nov 2009

Ahojte, baby, pridám sa aj ja do diskusie. ja som momentálne u Dr. Hoppana, poliklinika Na Jazere. je velmi starostlivý, vysvetľuje, pýta sa ma, ja sa ho mám pýtať, snaží sa. Ale za všetko berie prachy. Mne osobne to zatiaľ nevadí, ale pri každej návšteve tam vysolím okolo 10 Euro, tak ak zostanem tehotná, tak sa nedoplatím. 🙂 🙂 Má strašne veľa pacientok, a ak chcem byť vyšetrená do dvoch týždňov, musím ísť prednostne za 6,60 Eur. Fotka stojí 5 Eur. Aj vaši lekári sú takí drahí? Je to normálne? Ja som rada,že ho mám, lebo je fakt zlatý, len chcem vedieť pre zaujímavosť ako je to s peniazmi a čakaním na vyšetrenie u iných.

katy2
11. nov 2009

Dr. Muranska berie nove pacientky? Ja mam teraz kartu u seba, odkedy som odisla od Matyiho.... Neviem, kam ma ist 😖

rubinka
16. nov 2009

Ja som najskôr chcela isť k Luptákovi ale potom som čítala o dosť zlej skúsenosťi od baby ktorá mala problem otehotnieť a on na to zvysoka kaslal takze takto si starostlivost nepredstavujem. Nám sa tiež zatial nedarí takže nebudem riskovať že bude aj na mňa kašlať a budem musieť zase meniť lekára. Asi pôjdem k Janovskému tak ako som aj pôvodne chcela. Máte s ním nejaké skúsenosti?

jaruska74
17. nov 2009

ja som chodila k Homzovej, ale ona nema ani ultrazvuk ani nic podobne, tak som presla k Luptakovi a zatial je super, nemozem ani jedneho kriveho slova na neho povedat. odporucam jeho 🙂

mias
6. dec 2009

Ahojte dievcata,mozete mi povedat ,ci ten doktor Adam,ktory odisiel z Kosic do Presova je fakt dobry? ja som este celkom mlada,a je to moje 1.babo,a chcem aby bolo o neho dobre postarane, jednoznacne chcem zmenit svoju gynec,pretoze nema ani hlupy ultrazvuk a neustale mi dava rady,ako neotehotniet, no mne sa to podarilo , a nemam ani nahodou chut pocuvat o moznosti potratu,alebo mi poradte ineho lekara fakt dobreho v Kosiciach,ktory je aj porodnikom,dakujem

vavenka
6. dec 2009

Ahojte, tiez mi neda nereagovat:
Ja som bola odjakziva u Dr. Homzovej - pre mna len obycajna peciatkarka, za 15 rokov jedine, do coho investovala, bol novy pocitac a tlaciaren s kopirkou, a tusim vymalovala.... O cakacej dobe na vysetrenie ani nehovorim! V dnesnej dobe byt gynekolog a nemat vlastne sono je podla mna hanba.....
Presla som k DR. Janke Mikulovej, ktora ma prax pod Rastislavkou - jedine, za co platim je potvrdenie za celodenne osetrenie do prace. Neplatim za ultrazvuk, ani za fotku, ani kondom odo mna nikto nepyta, automaticky posiela raz do roka na utz prsnikov, je vyborny odbornik (samozrejme aj u nej sa stane ze nema svoj den), a je naozaj velmi ludska.... A co je pre mna velmi podstatne - je aj porodnicka a sluzi v starej nemocnici, takze ked ma (dufam) bude rodit ona, tak minimalne bude poznat moj stav. Ultrazvuk urobi ochotne na kazdej poradni, zo zaciatku tehotenstva som mala nejake komplikacie, takze moj stupel mal uz v 12tt 4fotky 😀 samozrejme ani cent som neplatila..... a objednava si pacientky na dany cas, pri Homzovej som len prisla kedy prisla a zapisala do poradovnika, takze sa mi xkrat stalo ze som sa na rad v ten den ani nedostala!!
U Dr. Mikulovej som este necakala dlhsie ako 40 minut....

Dievcata ktore chcete zmenit lekara - hlavne aby mal v ambulancii ultrazvuk a mozno by som odporucila osobny rozhovor predtym, ako k nemu donesiete kartu......

drobculka
4. jan 2010

ahojte babulky,
nevedeli by ste mi poradit nejaku doktorku? poprosim len zenu - mam na to dovody ☹. este nikdy som u gyn nebola a mam problemy. a myslim, ze by bolo dobre zacat tam chodit skor ako sa ohlasi babo 😉

rybka7826
4. jan 2010

Ahojte, ja chodim k dr. HOPPANOVI - odbornik je, to je pravda, nikto nikdy ma tak nevysetroval ako on - myslim na to, ked clovek lezi na koze, ani neviem, ze sa vo mne sprta, klobuk dole. ale vadi mi, ze ozaj za vsetko treba platit, ako tu uz bolo spominane - ved zakazdym 5€ co je len vysetrenie jednorazovym spekulom, to je dost, ked som mala moznost si porovnat, ze inde za to beru 2€. a to este kadeco treba priratat, no 5€ je minimum. no mava svoje nalady, minule som bola objednana na usg v 30tt, prave v ten den ma pustili z nemocnice, kde som sa necakane ocital - fajn, clovek sa ma do 3 dni hlasit u svojho lekara, no aj napriek tomu, ze som bola objednana, ze bolo pred sviatkami, kedy mal on dovolenku a do poradne pojdem o tyzden po 7t!!!!, tak ma ani neprijal, co mi len povedala sestricka na chodbe pred ostatnymi pacientkami a ked som povedala, ze potrebujem s nim hovorit kvoli vytoku, tak mi na chodbe zacala vysvetlovat, ze oni vyter nerobili, musim pockat na vysledky a ked by boli pozitivne, tak mi nieco predpisu tam, kde mi robili vyter. toto sa mi zda ako nekorektne spravanie a urcite si bud. tyzden neodpustim poznamku. myslim si, ze som uz v dost pokrocilom stadiu tehotenstva, aby takto so mnou jednali. tak som zvedava. toto mi na nom vadi. a co sa porodu tyka - nechce vraj velmi chodit k porodom a ked aj tak pyta velmi vela, ale neviem presne kolko

gudulo
7. jan 2010

drobculka, preco iba zenu? ja som chodila k zene a zmenila som to a som spokojna

jankapardon
11. jan 2010

ahojte, ja teda tiež odporúčam dr.Luptaka, rodila som pri nom moju dcerku pred necelými dvomi rokmi, a na ten porod velmi rada spomínam...okrem mojho manžela, ktorý bol pri mne a ktorý ma podporoval, asi dve hodiny pred narodením tam už bol aj lekár..to bolo užasné,...
Len mám taký problémik, už asi mesiac s prestávkami sa mu neviem dovolat...viem, že treba volat v čase od 12.00 do 13.00 no napríklad dnes...volám zvoní dlho dlho...a hned nato obsadené dlho dlho a potom zase zvoní....aj som potrebovala Veronku dcerku uložit na obednajšie spanie...takto som vydržala necelú trištvrthodinu...aj Vám sa to stáva...neviete nemá nahodou dovolenku?
Zajtra skušam zase....
Ale ako lekár vrele odporúčam všetkým....

mravvcek
23. jan 2010

Mikulova a Muranska su aj porodnicky?

mravvcek
23. jan 2010

Prosim vas neviete tu nahodou hodit cislo do ambulancie Stely Muranskej?Ak by ho niekto mal,prosim vas poslete mi ho do IP?

mekky196o
1. mar 2010

poradte mi mam 5O rokov chcela by som ist k p. Mudr Muranskej je ona onkogynegologicka ? Nie je len
porodnicka?

novotka
2. mar 2010

ambulancia Muránskej 055 622 0988 😉

lyenka
9. mar 2010

Vaverka plne s tebou suhlasim, na zaciatku tehotenstva som odisla straaasne nahnevana od svojho gynokologa a doktorka Janka Mikulova mi bola odporucena a som s nou velmi spokojna, krasne sa o mna starala pocas tehotenstva a keby som zostala u svojho povodneho gyn. tak prideme o nase babatko , je naozaj odbornicka s ludskym pristupom.

cervena_ciapocka
2. apr 2010

Potrebujem radu od tych co chodia k S. Muranskej. Bola som v nemocnici par dni a mam sa u nej hlasit po sviatkoch, lenze som si vsimla ze utorok, streda robi v popoludnajsich hodinach, nemava vtedy nahodou poradne? Ak tam len tak pridem zoberie ma? Pytam sa preto lebo doteraz som sa k nej vzdy objednavala a neviem ci mozem len tak prist.

daducha
4. apr 2010

cervena ciapocka- myslim, ze môzes ku nej ist aj bez objednania, len budes dlhsie cakat.Bola som tam asi pred tyzdnom, asi 5 nas bolo objednanych a tie co neboli sestricka normalne vzala, len cakali kym vybavia objednanych. Ak som si dobre vsimla, poobede ma iba v stredu.

jonki
5. apr 2010

cervena ciapocka...ano dr Muranska robi aj tie diagnosticke ultrazvuky...takze asi tie dni ked je poobede ma doobedu prave to

cervena_ciapocka
5. apr 2010

daducha dakujem 🙂 a co sa tyka tych ordinacnych hodin neviete ako ich ma? lebo na nete co som nasla mala aj utorok ze az poobede ale to tiez moze byt stara informacia.

angie11
6. apr 2010

ahojte ja chodim ku dr. Sestinovej a niesom z nou spokojna, nic mi nevysvetli vsetko z nej taham ako z chlpatej deky, vie mi niekto poradit dobreho gynekologa? prosiiiim surne!!!!!!!

olifcek
6. apr 2010

angie ja som od dr.sestinovej zdupkala na zaciatku tehu a uzasne som urobila...

skus Mudr. Marcel Luptak, jeho page je gyneko.sk, je skvely...

alienka73
7. apr 2010

Cervena ciapocka dr. Muranska ma taketo ordinacne hodiny http://www.zzz.sk/?profil=3454. Chodim k nej a myslim ze nie su stare, ja sa riadim podla nich. Teda teraz uz chodim na objednanie ale predtym som sa tym riadila. A co ja viem tak dr. Muranska nie je porodnicka.
Neviem ci uz si bola vcera , kedze si mala ist po sviatkoch ale verim, ze ak si prisla len tak,z e ta vzali. Ja som tam bola uz parkrat mimo objednania ale tykalo sa to problemov v tehu a vzdy ma vzali. Tak drzim palce. 😉

angie11
8. apr 2010

Olifcek diki pekne aj ja som uz nad tym doktorom rozmyslala, asi fakt k nemu pojdem uz som vela onom pocula zevraj je fakt dobry. No uvidime.....

jonki
9. apr 2010

ano Luptak je fakt dobry chodi k nemu kamoska a asi cela zenska cast jej rodiny...lem mi je divne, ze za niektore veci plati...napr. cytologia, ktoru pokial viem raz rocne preplaca poistovna...hold sukromnik 😉

isiss
10. apr 2010

jonki, ty platis u Luptaka za cytologiu? ja som u neho za cyto este neplatila... za nic som u neho este neplatila. hmmm

janka146
11. apr 2010

Chodí niekto aj ku doktorke Mikulovej staršej?

flamenga
14. apr 2010

janka ja k nej chodím 🙂

nika.r
14. apr 2010

Tiež odporúčam Luptáka. Odpovie na všetky otázky, je veľmi ľudský, niekedy mi pripadá až veľmi pedantný, čo som ale rada, lepšie, ako keby niečo zanedbal. Tiež som za cyto uňho nikdy neplatila.
Dovolať sa mu ale je strašne ťažké, menila sa mu teraz sestrička. Tuším majú na dverách napísané, že volať len medzi 12:00 - 13:00, inak asi ani nedvihnú. Mne trvalo vyše týždňa, kým som sa k nemu objednala do prvej poradne v tomto tehu.

janka146
14. apr 2010

Ahoj flamenga a si s ňou spokojná? Je trošku poplašená ale zdá sa mi byt v pohode 😀 a je staršia tak má aspoň skúsenosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre