Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

abriela
12. sep 2011

Perfektny clolek svojim pristupom - MuDr. Linkesch. Robil v Saci terza je v starej nemocnici.

vivienkata
12. sep 2011

@namarie poviem ti moju skusenost co sa tyka nemocnice na rastislavke nebolo to ani tak davno ani nie pred mesiacom . dostala som krce som tehu a zacalo mi tvrdnut brucho sla som dole na rastislavku bolo asi 18hod večer prisla som tam povedala som co sa deje ake mam problemy a ze v decembri som potratila a ze som tehotna nechali ma cakat 30minut kym prisla sestricka a povedala nech sa idem vycikat a potom mi merala tlak po hodine prisla lekarka kazala mi vyjst na kozu len ma pozrela a poslala na chirurgiu tak som si pockala asi hodinu kym ma pozrel dalsi lekar a poslal ma na ultrazvuk celeho brucha musela som ist do druheho monobloku ci kde na urazovku aby mi urobila doktorka ultrazvuk celeho brucha tak to bolo strasne prisla som tam dala som paiere z gyndi a chirurgie aj tehu knizku som dala kazali mi sadnut na lavicku a cakat samozrejme som si tam posedela skoro jednu hodinu a pol v bolestiach uz ma to prestalo bavit a povedala som tam svoje tomu co bral odomna papiere ze ako dlho nechaju tehotnu zenu v bolestiach cakat na jeden ultrazvuk on mi jednoducho povedal ze nic nemoze robit lebo sa menia sluzby ,no konečne prisla o 20tej lekarka a sla robit ultrazvuk pripominam ze som dala všetky nalezy aj tehu knizku kazala mi lahnut a vyzliect sa zzacala robit ultrazvuk po 15minutovom kukani na monitor sa ma zrazu opytala vy ste TEHOTNA? ako zasla som nad jej reakciou ze po 15minutach prisla nato ze som tehu ,pricom som jej povedala co sa deje no nic dorobila ultrazvuk poslala ma na chodbu nechala ma tam zase cakat asi 30minut potom mi dala nalez a amusela som ist spat na chirurgiu odniest nalez tam si pockat na dalsi nalez a tak spat hore na gyndu podotikam ze som mala bolesti nikto mi po tu celu dobu nic nedal na bolest dosla som hore na gyndu precitali si nalez a doktorka sa opytala sestricky na moj tlak aky som mala ked som prisla samozrejme ona zabudla kolko som mala ked ho merala tak merala este raz ,no proste mi dali jednu inekciu a poslali domov ze keby nieco mam sa vratit ak nie tak rano ku svojmu gynekologovi, ked som prisla domov bolo 22.30 a to podotikam ze byvam od nemocnice ani nie 3 minuty autom a ich spravanie sa k tehotnej zene nechapem a vobec uz nie k takej tehotnej ktora uz raz potratila,to je moja skusenost s tou nemocnicou a urcite ju budem obchadzat lebo su tam fakt dobry odbornici ktory po 15 minutovom kukani na monitor na ultrazvuku pride nato ze som tehotna ,pricom uz mam dost velke brusko ,ako fakt su tam profesionali. to je nase zdravotnictvo.

vivienkata
12. sep 2011

@namarie myslim si ze urcite ano.

natty53
12. sep 2011

@namarie ja mam s Janovskym tiez zlu skusenost,neodporucam ho 🙂 . Lezala som v novej,aj rizikove som mala a bola som celkom spokojna.

namarie
12. sep 2011

juj ženy ta ste ma dostali teraz... ☹ ta de len pôjdem nakoniec...

gabika7706
12. sep 2011

@namarie obidve moje deti sa narodili v Novej nemocnici, ja mozem len odporucit ;)

Dr. Adam si ordinaciu zriadoval na jesen 2009, mozno este prijima nove pacientky. Ak by to mala byt volba Dr. Janovsky vs. Adam, som jednoznacne za Dr. Adama.

namarie
12. sep 2011

tak mi ešte nejaká dobrá duša dajte tam adresu :D lebo bývam pri Michalovciach, v Košiciach sa orientujem jak slepá kura na betóne :-/

gabika7706
12. sep 2011

@namarie http://www.lekari.sk/index.php?str=lekari&odbor... je to v budove polikliniky vedla Novej nemocnice

namarie
12. sep 2011

@gabika7706 ďakujem

zuziq8
15. sep 2011

@namarie ja som 2 mesiace lezala na rastislavke v starej nemocnici a aj som tam rodila a nemozem na lekarov jedno zle slovo povedat... 🙂 Musela som ist na cisarsky a ten mi robila moja gyn, ktora tam robi porodnicku, Dr. Melichova... s nou 100%na spokojnost🙂

namarie
16. sep 2011

No ta sme nakoniec dopadli tak, že idem k doktorovi Janovskému, keďže u doktora Adama už neprijímajú nové pacientky ako mi zdelila sestrička u neho dnes... a už nemám energiu si hľadať iného, viac som škodila bábu tým hľadaním a stresom už... a počula som na Janovského aj dobré aj zlé ohlasy ako na všetkých.. cením si rady od vás všetkých a ešte raz vám všetkým veeeľmi pekne ďakujem 🙂

katkapapacova
16. sep 2011

@namarie ahoj, ja chodim k janovskemu a mozem ho len odporucit 🙂

katy31
16. sep 2011

@namarie ahoj a kedy ideš? držím palce, dúfam, že budeš spokojná... 😉

namarie
16. sep 2011

@katkapapacova a
@katy31 aj mne dnes taký prišiel.. už len od svojho vziať kartu a keď ju zanesiem, objednám sa na poradňu ďalšiu 🙂 ale po tom dnešnom dni bola jeho sestrička to najlepšie čo ma stretlo.. a aj jeho som tam zazrela chvíľu a nemala som zlý pocit.. tak by malo byť dobre 🙂 moje pocity zvyknú byť výstižné :P

katy31
16. sep 2011

@namarie sestrička je naozaj veľmi zlatá... mne hrozne pomohla po tom potrate mojom, bola ku mne lepšia, ako mama... uisťovala ma, že sa nemám báť, že bude ďalšie bábätko, pomáhala mi, ako vedela morálne, aj keď mi trebalo niečo, ochotne dala recept, alebo ospravedlnenie do práce.. je úžasná... 😉 tak som rada, že nemáš zlý pocit...

namarie
16. sep 2011

@katy31 a vyzeralo to tam aj tak, že by mi mohli vyhovieť s tým kedy ma objednajú, lebo ten rozvrh som chytila teda fakt taký hrozný jak som len mohla... tak dúfam, že s tým nebudú problémy... a jak som tam už po celom dni nešťastná prišla, lebo som sa bála, že ma aj tam odmietnu a ona hneď pokojne, s úsmevom na mňa, že prečo by ma nevzali... mi vysvetlila čo a jak s tými papiermi od môjho lekára, lebo ja som ani nevedela, či si to medzi sebou posielajú, alebo to mám ja odniesť a podobne.. jej som fakt veľmi vďačná, lebo mi dnes zlepšila deň a ľutujem, že som tam rovno nešla, ale som rozmýšľala ešte...

katy31
16. sep 2011

@namarie poradne sú tam v utorok a štvrtok... štvrtok dokonca tuším do 17.00.. ale myslím, že sa viete dohodnúť tak, aby Ti to vyhovovalo.. Tak som rada naozaj, že si spokojná.. 🙂

kamkacatka
24. sep 2011

Ahojte, ja by som sa chcela spytat. Nie som z Kosic, len tu studujem. Ale byvam na zapade a preto cez tyzden nestiham ist domov ku gynekologovi. Viete mi poradit ked surne potrebujem ist v KE ku gynekologovi, ci by ma nejaky zobral, aj ked nie som u neho zapisana ako pacientka?

cervena_ciapocka
24. sep 2011

@kamkacatka možno len ak by šlo o nejaký akútny stav a to by ťa pravdepodobne už od dverí poslal do nemocnice. Ak by si šla len s nejakým "bežným" gyn. problémom, tak myslím, že nie. Veď ak tu budeš študovať, je to niekoľko rokov tak si radšej nájdi lekára tu, prestúp k nemu, ak teda vieš, že ho budeš potrebovať častejšie.

certica22
25. sep 2011

Ahoojte tak ja idem v utorok si pre vypis z karty k mojmu gynekologovi a ptm k DR. MUranskej aspon čo som čitala tak ževraj je super aj vedla v miestnosti robi 3D tak nemusim dlho čakať pokial ma zoberu .. ..ale ta jej sestrička už len na prvy pohľad otras ale tak nejako ju prekusnem....a radšej budem u doktorky ktora mi všetko vysvetlia viem že sa nemusim ničoho obavať ako u doktora ktory nepomože s ničim....

marhulka88
1. okt 2011

zenusky...potrebujem radu...mudr. muranska ake skusenosti mate? dakujem

certica22
2. okt 2011

@marhulka88 zatial som bola u nej len raz ale som nadmieru spokojna 🙂

marhulka88
2. okt 2011

@certica22 nevies ci berie stale novych pacientov? co sa ti u nej paci? 🙂

dusika11
2. okt 2011

@katy2 dovolim si nesuhlasit..do statneho centra som chodila mam dvojicky...a poznam dalsie dvojicky a trojicky pri kysaku...a zaujimave ked som lezala na rastislavke tak tam bolo vela zien tehotnych red porodom od pani dr Toporcerovej...sukromne centra je blivajz ani sa nepokusaju o inseminaciu..ani neposlu na laparoskopiu ci je zena priechodna...nie rovno umele...a preco?lebo medved...lebo eurace...a pekne platit v sukromnych za vsetko...takze totalny nesuhlas s tvojim prispevkom....sama som skusila sama viem o com pisem

dusika11
2. okt 2011

@sofia_maria mam dvojicky chodila som k pani dr Toporcerovej...sukromne rovno platit za vsetko isteze maju to tam karsne..ale ani nevysetria zenu rovno po mesiaci povedia ze su zle spermie,,a ze musi byt umele...bez laparoskopie ci vobec je zena priechodna...bez pokusu o inseminaciu....presla som skuromne centra a...je mi z nich na ....lebo im ide iba o zisk a eurace...nezaujima ich ani gnetika...u pani dr toporcerovej ma aj rovno poslali na hematologiu...vdaka tomu som babetka aj donosila--druhi gynekologovia posielaju po tretom potrate....co je des...ja nemam na nu jedine zle slovo...

bettypo
2. okt 2011

@dusika11 Takto zhodiť všetkých do jedného vreca ... Ja som tých centier pochodila viac a nesúhlasím s tým blivajzom

dusika11
2. okt 2011

@bettypo no..tvoja vec..ja som odmietla platit a platit a platit a mat umele oplodnenie bez toho aby som musela...aby ma vysetrili aby ma poslali na laparku aby nas poslali na genetiku....bola som vsade kde sa dalo....je to zarobkova cinnost na nestasti druhych...a nerozumiem preco umele ked stacilo len ma vybudit...a bolo...mam dvojicky bez umeleho..........a netusis kolko som pochodila ja.... 😉 ale ak niekto chce umele..v poriadku,...ja som tento system odmietla...a dalej u sukromneho mal mm katastrofalne spermie o mesiac mal v statnom v pohode a doladilo sa to hjodnymi vitaminmi....a mame dvojicky...takze asi tolko k sukromnym... 😉 musia z niecoho zit...

dusika11
2. okt 2011

@zuziq8 kedy si lezala? ja som bola v novembri a v decembri som rodila..tiez musim povedat ze booli skveli...na rastislavke..len je mi luto ze nemaju take pekne priestory a vsetko okolo toho.....ale na mne nikto nezvysil hlas..a po odbornej stranke mi velmi pomohli...a aj ludsky pristup lebo som sa velmi bala...

zuziq8
2. okt 2011

@dusika11 ja som lezala april - maj... no ja az na stanicnu sestru, ktora bola ku mne mimoriadne sprosta som tiez bola spokojna 🙂 (k tej sestre..npo mesiaci mi praskali zily, na 7x ma rano nevedeli napichnut, ona prisla, vrazila mi to do ruky, to ja som uz bola v znacne zlom rozpolozeni, este na mna nadavala...a tak mi to napichla ze som si to musela drzat aby mi tiejkla inf a do pol hpdiny som mala spuchnutu ruku...)

dusika11
2. okt 2011

@zuziq8 jemine,,dako si ju nepametam...tak sme sa minuli.....to sa stava..mne vyhovovali lekari..ze im zalezalo na babetkach....dake stanicne a ine icne som si nevsimala..............ale pametam si mlade sestricky ze boli fajn...a bolo ich dost....tie starsie...su asi opotrebovane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre