Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

dominikuska
18. mar 2009

Brekuskatiez chodim k Dr. Petrilakovej a rodila som v starej nemocnici. Odporucam Urdzika a Krausa. A sla som rodit tak ze som nemala nikoho dohodnuteho, len tyzden pred porodom som lezala tam a padli mi do oka ty dvaja a podarilo sa mi rodit pri nich. Ale v podstate nikto sa tam nejak nestazoval na lekarov.

anjelik21
14. máj 2009

Ahojte chcela by som ist k p. Mudr. Muranskej len sa neviem dopatrat k jej cislu, aby som sa objednala 😢 ...neviete mi ho niektora z Vas poslat....?? Dakujem pekne

babica1
19. máj 2009

055 622 08 99 na mabulanciu k Muránskej 😎

lolah
20. máj 2009

Ahojte, neviem, ci tato otazka patri sem, ale skusim. Je tu niekto, kto chodi/chodil k dr. Sestinovej na KVP? Ako ste s nou boli spokojne? co je to za lekarku?

simona1906
20. máj 2009

Ahoj Lolah,

ja som od nej odisla koli dlhej cakacej dobe v cakarni /3 hodiny/, plnej cakarni romiek /hlavne ked bola poradna/ a nedostatocnej informovanosti v prvych tyzdnoch tehotenstva

lolah
21. máj 2009

Diky Simonka, uz som si myslela, ze nikto nezareaguje a ze som jedina okrem romiek, co k nej chodia 😀
tiez som tehotna a mam z nej zmiesane pocity, kedze je to moje prve tehotenstvo, neviem aky pristup by mal lekar k pacientke mat, no ako tak citam a pocuvam ine tehulky, tak nadobudam z nej coraz horsi pocit 🙄
Preto ma zaujima nazor inych bab na nu

janka1874
21. máj 2009

Ahojte ako tak čítam chválu na dr. Muránsku tak mi je mierne divne pretože možno je milá, ústretová ale je prax je zvláštna a ja osobne som bola u nej na NT testoch kedže má ambulanciu s dr. dankovčíkom a teda musím povedať že ku mne milá teda nebola len ma zbytočne vystrašila a nakecala bludy som kôli nej skoro týždeň poriadne nespala a ak by to bolo moje prvé dieťa tak neviem ako by som to rozchodila aby ste teda boli v obraze tak mi robila klasické vyšetrenie na tie NT testy to znamená utz a 3D a len jedno mi povedala že mali to byť dvojičky ale plod je len jeden a viac sa so mnou nebavila a išla k ďalšej pacientke a keď som sa jej (už síce bola chrbtom ku mne ale nedalo mi to) pýtala že akože čo to má teraz pre mňa znamenať aleo čo sa bude diať jediná jej odpoveď bola nič a išla preč tak som volala svojmu pôrodníkovi a on na mňa kukal že čo to trepem na poradňu chodím k Hoppanovi a obaja týto lekári ma ubezpečovali že bábo je len jedno a aj som ho videla tak som po jej úžasnom vyšetrení išla ku nim opäť k obom postupne a obaja ma opäť ubezpečili že všetko je o.k. a vraj sa im viac pacientiek už na ňu sťažovalo tak teda neviem ale viac ku nej nempôjdem ani za nič
a to čo videla vlastne zapríčinila ona sama ale ak nevedela čo to je mohla to prekonzultovať a nie ma takto vystrašiť totiž keď mi robila utz tak každý plodová vak má ešte jednu blanu a keď zatlačí presne na hranu tak tá blana sa oddelí od steny plodového vaku a potom to na obrázky môže vyzerať ako dva vaky
no neprajem nikomu prežívať to čo ja po jej vyšetrení

simona1906
21. máj 2009

Lolah, presne na tom som bola aj ja. Tiez cakam prve babo a mozem ti povedat, ze vsetky info ohladne tehotenstva, hlavne v prvych 3-mesiacoch som si musela nastudovat sama. Nepovedala mi absolutne nic, ked som mala nejaky problem strcila mi do ruky letak s propagovanym liekom /dealerov tam mala na dennom poriadku/ ze toto mam brat. Bola som u nej dnu cca 5min aj s vyzlecenim/oblecenim lebo uz v kabinke cakala dalsia...Ked som bola v 4mesiaci tak mi 'praskli nervy' a hned som aj brala kartu...

lolah
21. máj 2009

simona1906 tak to si este dost skoro odisla, ja som nemohla, lebo na zaciatku tehu som k nej prestupila a nemôze sa menit pol roka tusim, no a teraz som si povedala, ze to uz nejak vydrzim, ale po porode nikdy viac!

To s tym nevysvetlenim ma tiez vytaca uz pekne dlho, ale co ma uz total dorazilo bola posledna poradna, ked som sa jej chcela opytat na nejake veci, co ma trapili a tak ma odfajcila, ze strach.. Len sa uskrnula, pozrela na kartu a poznamka ironicka, ze hm prvorodicka a to bolo vsetko. Tak isto na sone v 20.tyzdni nevysvetlila vôbec nic , ked som sa jej spytala, ci nevidela, co budeme mat, tak zase len ironicky, ze: Keby som videla, tak sa vas asi opytam, ci chcete vediet, nie? a to bolo vsetko.. totalne ma dorazila, nemala som odvahu sa viac pytat

aeouliana
21. máj 2009

lolah + simona 1906...babule chodte k Luptakovi. on sa ma aj 5 za poradnu opyta, ci nemam otazky.

gudulo
21. máj 2009

ahojte,
ja tiez chodim k Luptakovi a som spokojna
aj sa opyta ci mam otazky, aj vysvetli, aj sa venuje kolko je treba.....

lusinkaj
15. júl 2009

ahojte,chcem sa spytat tie ktore chodite k dr.luptakovi,neboli ste tento tyzden u nho,alebo neviete ci maju dovolenku?lebo volam tam uz druhy den,raz zvoni nikto neberie potomm obsadene...dakujem 🙂

monika131
15. júl 2009

ahojky lusinkaj - ja som bola na poradni pred dvoma týždňami a sestrička hovorila niečo o dovolenke, ale tak sa mi zdá, že ju mali minulý týždeň.
Ja sa tam tiež občas neviem dovolať. Skús volať medzi 12.00 a 13.00, keď je na telefonáty vyhradený čas. Možno ti to sestrička teraz len nechce zdvihnúť, lebo majú asi dosť veľký nával.
A viem, že dovolenku by mali mať ešte aj v auguste. 😅

motylik22
28. júl 2009

ahojte baby ja chodim na jazero na polikliniku ku doktrke anne petrilakovej.....ja by som chcela od nej odist...nemam proti nej nic vsetko robi tak ako ma nic nezanedbava ale chcela by som ist do starej nemocnice ku gynekologovy Gynellovi...tak dajte vediet ake su vase nazory

cervena_ciapocka
6. aug 2009

Ahojte 🙂 no zaujimave nazory
Ja som Muransku odporucala svojej znamej, tiez islo o jej prve dieta. Teraz je uz jej babo na svete a povedala mi ze s noubola velmi spokojna, ze sa o nu dobre pocas tehotenstva starala a pod.
Tak teraz nech si clovek veyberie 😒
Ja ked sa teraz pozriem spetne, ked som u nej bola na potvrdenie tehotenstva, mala som byt uz v nejakom 7-8 tyzdni, to je dost na to aby bolo vidiet "babo" a aby bolo srdiecko. Na ultrazvuku mi ukazala bublinku 😅 a povedala ze tam je babo len ho este nevidiet. O dva dni som tam bola opet lebo som krvacala, ale bublinka tam stale bola, tak ma upokojila a poslala pre kazdy pripad do nemocnice. Ja si vsak myslim, ze si bola takmer ista ze moje baby sa uz prestalo vyvyjat v nejkom tom 5 tt ale nechcela ma zbytocne strasit a chcela radsej pockat.
Ale to je len moj nazor, mozno vy by ste sa citili a reagovali inac.

katy2
23. sep 2009

ahojte,
ma niekto skusenosti s dr. tatiannou ivanovovou? predtym bola v poliklinike pri novej nemocnici a teraz je prestahovana na polikliniku terasa na toryskej... vdaka za info....

jenn44
27. sep 2009

Ahojte, neda mi nepridat sa do temy, ja mam Dr. Matiy-ho, vela ludi ho chvalilo, no v poslednom case sa vraj velmi zmenil, ja ho mam asi od zmeny, kedze som nepoznala pred tym, no teraz je velmi na peniaze, predpisuje same drahe lieky, aspon mne a ked som sa opytala na lacnejsie magnezium (7eur kazde dva tyzdne je dost..) tak sa mi vysmial, ze babo bude stat ovela viac... neviem, no mne mnohokrat nepovedal velkost, ani vahu malickej... v 32tt mi ani nevytlacil obrazok, ze bude skaredy a ze sa mala na monitor nevmesti... tak neviem, inak mam stastie na samych blbych lekarov, tento je z nich najlepsi a musim povedat, ze ma veeeelmi vela pacientov, co sa odzrkadluje na jeho pristupe, ale je rychly....

sabiatko
1. okt 2009

ahojte 🙂
ja chodim k doktorovi luptakovi a som veeelmi spokojna. je mily, zaujima sa, ako sa citite, porobi vsetky vysetrenia, vsetko povysvetluje a na konci sa vzdy spyta, ci mate nejake otazky... velmi ochotny, doporucujem 🙂

rubinka
2. okt 2009

Teraz som pozerala jeho stránku, to sa akože za všetko uňho platí? 😕 Každá fotka mimi, zistenie tehotenstva, proste za všetko?

katy2
2. okt 2009

ja som prave v stredu odisla od matyiho a to som bola za september uz osma....

rubinka
2. okt 2009

Tak ja už fakt neviem koho si vybrať, myslela som si, že si dám Luptaka ale ta ked za všetko pýta prachy...
Dokonca aj za zavedenie karty 😕 😖

garonka
2. okt 2009

rubinka ja poznam toho lekara len z videnia keď som bola v Šaci, pôsobí veľmi príjemne, starostlivo 😉 ja keby som mala meniť lekára beriem jeho hneď 😉

rubinka
2. okt 2009

Tak vieš ja by som ho tiež brala, ale nevyhrala som peniaze v lotérii aby som za kazdú jednu vec platila 😕

sabiatko
4. okt 2009

tak ja som u doktora luptaka len od augusta a riesim tam zatial len veci spojene s tehotenstvom. za zavedenie karty som platila, aj za fotky babetka a budem aj za video, ale vsetky vysetrenia, co mi robil, boli zadarmo, aj ultrazvuk, to hradi poistovna. a musim povedat, ze sa naozaj stara a robi poctivo vsetky vysetrenia, ktore treba, nic nezanedba, je naozaj dosledny. no je pravda, ze za veci, ktore nie su nevyhnutne (ako foto ci video babetka) sa plati. ale ja by som veru nemenila 🙂

jenn44
4. okt 2009

katy, a kam si sla? ja uz tiez vazne uvazujem o odchode, pockam si do sestonedelia, pojdem asi k nemu este na kontrolu a dovidenia... nemam veru stastie na gynekologov, tak sa bojim :(

katy2
4. okt 2009

jenn, ja som nesla k nemu ani na kontrolu po porode. bola som u svojho porodnika v nemocnici.... jednoducho uz som s nim nic nechcela mat. teraz mam kartu u seba ale prestupujem k dr. ivanovovej - bola v saci, potom mala ambulanciu na poliklinike pri novej nemocnici a teraz sa prestahovala na torysku. mam to blizko a myslim, ze uz horsie ako u matyiho to nebude. a zeny si ju chvalia....

rubinka
5. okt 2009

No katy2 ja práve od nej chcem odísť 😀 od Ivanovovej. Ja ju teda chváliť nemôžem, ku mne bola dosť necitlivá pri vyšetrovaní a človek sa jej musí vypytovať aby vôbec vedel čo mu je. Na preventívke ma prezerala, povedala, že mám všetko ok a ked som sa len tak spýtala, že či už nemám žiadny zápal lebo predtým som mala tak ona, že Jáj tak hej máte tam nejaký. Tak akože dakujem pekne ked sa neopytám tak ani neviem 😒 Otras doktorka. A poznám plno žien ktoré s ňou nie sú spokojné. Ja už by som ku žene lekárke asi nešla, tak preto hľadám doktora...

Inak má niektorá z vás skúsenosti s Mudr. Janovským?

deniels
10. nov 2009

Kazda z nas mame ine skusenosti, ale neda mi, aby som nenapisala tie moje. Ja chodim uz k tretiemu gynekologovi. Tych prvych dvoch som zmenila pre dovody s dochadzkou a toho posledneho som si nasla na odporucania od kamaratky. Vola sa Dr. Matyi, sidli v KE na Postovej ulici. V skratke moje posledne vysetrenia:
1. mala som silnu mykozu, dosla som k nemu, nebola som pri nemu ani 2minuty, nepozrel ma z vnutra a poslal ma prec so slovami, ze lieky si zozeniem uz bed predpisu v lekarni 😨
2. pred casom som mala prvy krat vytok z bradavky, zlakla som sa....co na to moj gynekolog? bola som tam opat 2 min. nepozrel mi vobec prsnik, vzali mi iba krv, poslali na ultrazvuk do nemocnice. Zhrozena doktora sa cudovala, ako je mozne ze mi nevzal ani vyter z prsnika. Vysledok - zla stitna zlaza.
3. Dnes som tam bola opat, mam podozrenie ze som tehotna,9este som nebola), nakolko beriem uz par dni lieky na stitnu zlazu tak som sa bala, ci to nebude mat nejaky vplyv (pretoze moja endokrinologicka ma upozornila, ze by bolo lepsie keby som teraz neotehotnela), ale stalo sa. Jeho reakcia? citujem: "doktora vam povedala chujovinu, ktora to bola doktorka? " No, mala som dost 😒 Nebol najmilsi, dal mi len nejake papiere na prestudovanie a chcel mi nanut vitaminy, ktore by som vraj mala brat, ak som tehotna (este mi to ani nepotvrdil), tie vitaminy stoja od 10Eur, kupim ich iba u neho, jedny sa beru raz v tyzdni a tie druhe kazdy den.

Dalej pokracovat nebudem...spomeniem snad uz iba to, ze ta kamoska ktora mi ho odporucila uz dva krat potratila, pretoze pri prvom potrate jej vobec nevzal krv, bratl to ako normalnu vec a prave to bola chyba, ze nepresla vsetkymi vysetreniami, akymi mala.

Chystam sa ho zmenit, ale netusim, kam ist. Nie som narocna, ale ten ludsky pristup mi chyba. ☹

alicka2
10. nov 2009

Ahoj deniels, nedá mi neragovať. Ak Ti môžem odporučiť nového gyndoša, tak buď MUDr. Muránska na Masarikovej alebo MUDr. Homzová na poliklinike Východ. Obe sú OK.
Prajem veľa zdravia a držím prsty: 🙂

motylik22
10. nov 2009

Dr. Luptak 🙂 jednoznačne...na neho sa neda ani jedno zle slovo povedat to je gynekolog aky by mal byt kazdy jeden 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre