Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

kolesarowa
3. okt 2011

@angelinicka ja chodím k Dr.Matyimu na Poštovej ul.už 2roky...odporúčam,som veľmi spokojná..precízne sa stavia ku každej pacientke. 🙂

certica22
3. okt 2011

@marhulka88 berie lebo ja som k nej presla minuly tyzden a berie celkovo pristup len sesticka trosku zvlastna ale inak super..

certica22
3. okt 2011

@kolesarowa ja som od neho odisla nebola som vobec spokojna ... uz dvano som mala mat spravene testy v tehotenstve myslela som ze tie prve mam komplet a ked som dosla k novej tak som zistila ze hrozne vela mi este chyba

kolesarowa
3. okt 2011

ja som sa prvá preto k nemu dostala..že mi predošlý lekár nerobil testy,ktoré majú byť..a on áno 😉 a na ktoré testy zabudol? 😀

kolesarowa
3. okt 2011

@certica22 ja som sa prvá preto k nemu dostala..že mi predošlý lekár nerobil testy,ktoré majú byť..a on áno a na ktoré testy zabudol?

marhulka88
3. okt 2011

@certica22 dakujem za info aj ja sa k nej asi prehodim...🙂

zuziq8
3. okt 2011

@dusika11 no stanicna ani nechodi medzi pacientov, je zavreta vo svojej kancelarii a robi len cez tyzden denne... chodi len k takym "pripadom" ako ja... no s tymi sestrickami mas pravdu a na poporodnom to zas bolo naopak...mlade boli sfucane a tie starsie zas mile...zrejme preto ze vacsina z nich si tym uz presla... 🙂

dusika11
3. okt 2011

@zuziq8 aha...mne bolo na poporodnom tak zlel ze som ich ani nevnimala...mali co robit so mnou.. 😒 neviem preco ale mala som zrazu silnu anemniu...na trasfuzku...tri dni nevedeli preco som ovela slabsia ako ostatne,,,este ze ich potom napadlo zobrat mi krv...takze dost skakali potom okolo mna..az som boal na seba nastvana ze som tak zoslabla........pomahali mi aj rozchodit sa tie mlade bez reptania ma vlacili po chodbe hore dole aj v noci aby som nabrala silu.....netusim preco som sa tak poskladala...lekari tam boli super ihned zabrali ked zistili ze som dako nafigu.......

katy2
3. okt 2011

@dusika11 odkial vies, ze sa v sukromnom CAR nepokusaju o inseminaciu? A ze neposielaju na laparku? To je blud.... Ale hadat sa nemienim... Mam svoje skusenosti a tie mi nikto nevezme.... 😝

dusika11
3. okt 2011

@katy2 ie je to blud..ani ja sa hadat nemienim...mna neposlali na laparku prva rec bola o plateni co kolko stoji...o insemenaciu sa nepokusili...rovno umele a platit...bez ohladu na to ci som v poriadku...nie som ani bludarka ani klamarka...a moji znamy co chodili to splnu natlacili tam koooooooooopeeeeeeeec eura...a vysiel az stvrty pokus....samozrejme ten sa uz plati este viacej.,,,a nie su prvy....ja na statne nedam dopustit...malo by byt viacej statnych a konecne by sa sukromne centra spametali aj menovany spln...ja som usla zo splnu a mozem len a len odporucit aj ked je tam krasne,,,,,a mila sestricka a vsetko nadherne

katy2
3. okt 2011

@dusika11 ja mam zo spnu dve deti... a mnozstvo problemov sme museli riesit aj pri mne aj pri mm.... s Dr. som komunikovala dokonca mailom a vzdy mi vysiel max v ustrety.... Je to vec skusenosti..... Su zeny, o ktorych viem, ze odisli zo statneho do sukr. a konecne maju deticky... Vsetko ma dve strany....
Tolko odo mna....
A tebe gratulujem k dvojickam.... Je jedno kde, ale hlavne, ze sa rodia deticky a ze su mnohe pary stastne...

pempusik
3. okt 2011

@dusika11 ahoj, je mi luto, ze si mala taku zlu skusenost, ale ako vidim, nakoniec vsetko dobre dopaslo 🙂. Takze mas zlu skusenost so slnom. Mozem sa spytat, do ktoreho centra si potom chodila? vdaka 🙂

dusika11
3. okt 2011

@katy2 dakujem aj ja tebe...a k panovi doktorovi za tie peniazky co dostava isteze komunikuje 😎 ...aj ja by som email poslala...nic v zlom 😝 bola som v splne zelam im to najlepsie ale....mna nikto tahat z penazi nebude...dostanu zaplatene od parov...a vsetko z poistovne biznis na nestasti ....zaujimave ze statne plati sa pooodstatne menej...mozno som viac vnimavejsia...ako ostatni.....ale ked vysli zaujimavo zly speriogram tak sme si ho dali overit u inych a spermiogram bol ok.....tak co si mam mysliet o tomto? 😉 len ze ma niekto manipuloval na umele ....a za tym si stojim.

dusika11
3. okt 2011

@pempusik statne dr Toporcerova...isla na to od podlahy...ako sa vravi...vysetrenie moje najprv cykly....potom laparka...bola som operovana na rastislavke...spermiogram...genetika potom nasleduje inseminacia...na sukromnom ma veeeelmi napalili

kolesarowa
3. okt 2011

@govinda je aj môj lekár..a tiež som s ním spokojná,chlap na úrovni,precízny lekár...nebabre sa s hlúposťami,ale rieši čo treba.. 😀

kolesarowa
3. okt 2011

@certica22 niekedy netreba zbytočne testy a šprtať sa v tehotnej žene..stačí poradňa,moč,ultrazvuk..a ani s tým to netreba prehánať,ak nechceme aby mimi po narodení svetielkovalo 😀 😎

pempusik
3. okt 2011

@dusika11 rozmyslala som ocentre, preto u mna kazdy nazor zavazi. Zatial spermiogram riesime v sukromnej ambulancii, tak aspon budem vediet porovnat ak nevrhnu nejake testy v centre.

dusika11
3. okt 2011
certica22
3. okt 2011

@kolesarowa len chapes tebe ked nespravia potrebne testy tak mozes sa dostat do mnohych problemom nehovoriac o zdravy maleho

certica22
3. okt 2011

@kolesarowa tak tie čo sa robia uplne na začiatku na rubeolu hiv a vysledky som dostala asi z polky testov a zvysok mi chybalo..

certica22
3. okt 2011

@marhulka88 ja som zatial spokojna a je aj odbornicka co sa tyka prenatalnej diagnostiky....a na 3d nečakaš dlho kedže patriš k nej

kolesarowa
3. okt 2011

@certica22 tie testy o ktorých píšeš sú len zbytočné bludy..nič podstatné,ale ak tvojej novej lekárke na tom záležalo tak o.k 😎 Je rozdiel,či si prvorodička,ale viac-rodička 😀 ..t.j,ak si raz bola tehotná,tak tie testy už máš za sebou..a nemusia sa robiť znova.

certica22
3. okt 2011

@kolesarowa no dobre ja ti len vravim že som snim nebola spokojna od vtedy od kedy som potratila a teraz ked som znova otehotnela tak duplom som bola sklamana z jeho pristupu

lucianak
3. okt 2011

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti s dr. muránskou? Platí sa u nej za bežné vyšetrenia ako preventívka, cytologia, usg....? Lebo mám už kartu doma. Mala som jeden potrat, preto by som chcela, aby ma každý mesiac pozrela usg, či je všetko ok.

kolesarowa
3. okt 2011

@certica22 😀 v pohode,prepáč..len som sa Ti snažila vysvetliť,že to boli banality..ale ak by si napísala,že pochybil v zásadnejšej veci,tak ti rozhodne dám za pravdu. 😝

certica22
3. okt 2011

@kolesarowa ako ja osobne snim nemam dobre skusenosti ale to neznamena že aj iny 🙂..ale viem že už vela ludi od neho odišli a ked išlo o niečo važnejšie tak to ani nezistil :(

kolesarowa
3. okt 2011

ja poznám dve ženy,ktoré boli na umelom oplodnení a nevyšlo to,roky sa trápili..a až on pomohol..dnes majú krásne deti.Ja osobne som mala strašne komplikované tehotenstvo ☹ ..a veľmi som si dávala pozor na to,ako ku mne pristupuje,a či mám všetky dôležité testy načas...a musím poklopať,že vždy precízne a presne... 😀

kolesarowa
3. okt 2011

@certica22 ale ostaňme pri tom,že nie každému asi vyhovuje 😀 😎

certica22
4. okt 2011

@kolesarowa tak tak každemu vyhovuje niečo ine :D a o tom ako dlho sa tam čaka v poslednej dobe ani nehovorim že ma objedna sestrička na pol 8 na lačno na krv..a vezme ma o 9 a za ten čas mala asi jednu dnu v ordinacii ..ale radšej to už neriešim zmenila som a som spokojna 🙂

kolesarowa
4. okt 2011

o.k 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre