Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

majik66
10. jan 2016

Ahojte.potrebovala by som poradit naozaj dobreho gynekologa.Najlepsie terasa pripadne stare mesto.vdaka

ahsas
22. jan 2016

Prosím poraďte gynekológa v Košiciach.

lucassia
9. feb 2016

no jja chodi k dr. bujnakovi starsiemu na furci som v 20tt a zatial ziadne problemi i ked mi ine radili aby som od neho odisla ale ako tu citam tak kazdy ma ine skusenot to asi treba ma stastie alebo ja neviem ako to nazvat tiez sa bojim ze ked pocuvnem na radi ze od neho mam odist tak ze natrafim na dalsieho lekara o ktorom sa potom dozviem ze urobi aleb resp. neurobi to co mal a aky je..... tak neviem baby to je asi tak jedno poial ten doktor nieje vyslovene na prachy a nieje arogantna s*iňa.

ahsas
9. feb 2016

@lucassia ďakujem.

ahsas
9. feb 2016

Chodí niekto k MUDr. Hoppanovi na Jazero ? Aký je ? Ako dlho sa čaká. Som odtiaľ, tak by mi to vyhovovalo najviac. ĎAKUJEM

ssstanka
24. feb 2016

Baby,viete mi poradit dobreho gynekologa v Saci a okoli ktorý berie nové pacientky? Som 6tt...len nie Sedliaka,od neho chcem odist...

ahsas
25. feb 2016

veď aj ja zdrhám práve od Sedliaka, ale neviem kam. Včera som tam bola, tak po hodine nebrania pacientov dnu ani von pán doktor odklusal o dvoch barlách so zlomenou nohou preč. Že vraj bol vybaviť prominentnú pacientku. Ďalej ordinoval Adam ☹ .. proste po mesiaci čakania na rad, som zase nič nevybavila ☹

boba245
25. feb 2016

@ahsas ahoj. pytala si sa na Dr. Hoppana. ja niesom jeho pacientka, bola som u neho len raz na konzultaciu pred laparoskopiou myomu a bola som spokojna. pekne mi vsetko vysvetlil a poradil pri vybere nemocnice a lekarov. mne ho odporucila sesternica ktora ho pozna. ja mam gynekologicku na kvp a som spokojna, ale keby som hladala, tak po skusenosti s dr. Hoppanom by som si ho vybrala.

ahsas
25. feb 2016

@boba245 ďakujem

patty111
15. apr 2016

@lucymk prosim vas a neviete mi dat na nu kontakt? Na Mikulovu mladsiu?;) neviem ho nikde zohnat..

lucymk
16. apr 2016

@patty111 posielam do ip

sisi71
3. máj 2016

@sisaizabela ahoj ja som sa liecila dva roky a vyliecila ma nakoniec Mudr. Skladana. Robi na Masiarskej, ale iba niektore dni, lebo je uz na dochodku. Nikto ma nevedel vyliecit, davali mnozstvo antibiotik a nakoniec mi behom par mesiacov pomohla ona. Som jej za to velmi vdacna.

sisi71
3. máj 2016

@bobkaakatka v Saci su dobri odbornici, odporucam Dosedla, Rychnavsky, Lukacin je na dochodku, ale este vraj robi v Saci.

jarmilasemankova
14. máj 2016

Veľmi dobrý gynekológ je V Košiciach na sídlisku Tahanovce ..volá sa Dr.Murin veľmi dobrý vo všetkom ti poradí a nezanedbava pacientky ako niektorí gynekológovia. .veľmi prakticky Veľa žien si ho chvali

lenkald
14. máj 2016

@jarmilasemankova ano aj ja k nemu chodim a bude dobry dovtedy, kym si nenecha prerast pocet pacientiek cez hlavu ako v minulosti Janovsky ci Hoppan a potom to islo rapidne dole vodou

barnica
15. máj 2016

Perfektny gyn. je mudr.Peter Linkesch

princb
6. júl 2016

Jednoznačne MUDr. Jozef Knop, na Mlynskej,

mavychod
14. júl 2016

@lenkald ja k Janovskemu chodim roky. Má svoje muchy, ale je dobrý odborík.

hulahop
4. okt 2016

Baby,taka otazka,Hoppan ze vraj dlhodobo neordinuje,neviete,co je s nim???

mamkamamak
19. okt 2016

@hulahop Dnes som tam bola, je PN, predtým bol na dovolenke, mal by byť od polovice novembra. Dovtedy tam ani nechoď, striedajú sa tam mladí lekári, ktorí ani nevedia, čo majú robiť.

cakankaa
23. dec 2016

dievčatá neviete mi poradiť dobrého gynekológa- časť sever, staré mesto. Chodila som k Janovskému, ale už je v dôchodku.

pp89
24. dec 2016

@cakankaa pan doktor Janovsky ordinuje ešte u Linkescha vo vojenskej nemocnici

cakankaa
25. dec 2016

@pp89 skutočne ? pôjdem sa popýtať na možnosť prestupu, prípadne si nájdem niekoho v centre. Myslava je zbytočne ďaleko a ja som sa už rozhodla pre zmenu.

pp89
25. dec 2016

Skutocne robi tam 2krat do tyzdna

cakankaa
25. dec 2016

@pp89 ďakujem, hneď po sviatkoch volám 🙂

dancul21
5. feb 2017

@cakankaa ahoj dovolala si sa k tomu Janovskemu. Aj ja som k nemu chodila a tiež by som chcela opäť k nemu prestúpiť. tak len ci nebol problém. Dik

cakankaa
5. feb 2017

@dancul21 od februára som opäť jeho pacientka 🙂

tanalobova
27. mar 2017

Ahojte-chcela by som aj ja pridať skúsenosť s dr.,a jej sestričkou,
Doktorka-bez záujmu o pacienta ,mechanický vykonáva svojú prácu,pritom zanedbáva a prehliada zdravotné problémy,-podávam sťažnosť na udzs-za zanedbanie zdravia a čo sa týka sestričky -hrôza a hanba celému zdravotníctvu s takou sestričkuo,neľudská -odstrašujúca...........

pp89
28. mar 2017

@tanalobova o kom teraz hovoris?

tanalobova
28. mar 2017

hovorím o Dr.Trembecká a jej sestrička

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre