Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

stanqa
11. nov 2010

Ahojte...neviete mi niekto povedat kde ma presne na panelovej ulici ambulaciu mudr. jana mikulova, pretoze som tam dnes bola ale nejako som to nemohla najst 🙂 dakujem.....

watergeenie
12. nov 2010

Ahojte, ja som prave zistila, ze moja gynekologycka isla do dochodku a miesto nej je doktor Adam, mate s nim niekto skusenosti? @lili_mia Uz si u neho medzitym bola?
Rozmyslam, ze prestupim k Dr. Muranskej, lebo tu boli na nu dobre referencie a ma aj ultrazvuk.

watergeenie
12. nov 2010

@watergeenie Aha, uz som si precitala dozadu, same chvaly....tak to mozno neprestupim....ale ked ja som nechcela uja gyndosa, do kelu ☹

janina7911
15. nov 2010

@lili_mia Ahoj, prepáč, že sa ozývam neskôr, ale ozývam. 🙂
Áno, má svoju stránku http://www.gynendo.sk/. Super je, že na nej nájdeš aj info o tom, kedy má dovolenku, čiže sa Ti nestane, že tam prídeš, keď tam nebude. Trošku mi vadí jedna vec, že sestrička veľmi zriedka dvíha telefón, čiže niekedy je fakt problém niečo vyriešiť po telefóne. Ale to som zase riešila mailovaním priamo s lekárom, takže ak sa chce, cesta sa nájde. 🙂
Objednáva sa vždy vopred, ale ak prídeš ako akútny prípad, zoberú Ťa. Čo sa týka preventívky, urobí Ti v rámci nej vaginálnu sondu (čo nie každý lekár má a preto posielajú inde) a na USG prsníkov Ti dá buď termín u lekárky, ktorá chodí k nemu do ordinácie, alebo dostaneš výmenný a ideš, kam chceš. Ja som chodila ale inde, pretože u tej "jeho" lekárky sa za to platí (len už nepamätám koľko) a to sa mi zdalo zbytočné.
Ak chceš ešte niečo vedieť, kľudne sa pýtaj, na čo budem vedieť, odpoviem. 😉

lili_mia
16. nov 2010

@watergeenie ahoj, este som u Adama nebola, len mi ho odporucil znamy medik, Adamovci su vraj znamy gynekologovia, ja som mala problem, tak som musela este k mojej povodnej ist a k novemu az za polrok, tak zbieram informacie ohladom toho.

@janina7911 to nevadi, casu je dost, no dakujem za info. Cize potom napisem mail priamo jemu ako to byva s platenim v ramci preventivky, pripadne ked mam bolesti, tak ci platim aj potom, alebo iba ked si ja sama vyziadam dodatocne vysetrenia. Na usg prsnikov chodim na polikliniku sever, takze budem asi brat vymenny 🙂

traktor
16. nov 2010

@watergeenie ja adama poznam uz davno...este ked robil na moizeske/ tu uz zrusili/, je to skvely doktor aj odbornik 😉

watergeenie
16. nov 2010

@traktor @lili_mia Dakujem dievcata, aj ja som pocula len dobre na neho, ale uz som medzitym u inej doktorky. Trochu ma odradilo, ze som sa im nevedela vyse dvoch tyzdnov dovolat, keby som mala nieco akutne, tak dakujem pekne, ale ked som tam bola, tak sestricka hovorila, ze vraj boli na kongrese v Amerike. Vobec jej nevadilo, ze idem prec, lebo vraj maju strasne vela pacientok. Tak som mozno aspon uvolnila miesto niektorej z vas 😉 🙂

sammy244
17. nov 2010

ahojte tak ja som rodila prve dieta u Dr. Adama, ale v novej nemocnici.on bol naozaj skvely,no on uz nieje teraz ako pôrodnik..ale ma svoju ambulanciu ale mam aj dobre tipy na super lekarov...ako je Dr. Murin alebo Dr. Rošáková...a tiez v šaci je pôrodnik Dr. Lupták on je tiez super ja ho mam ako svojho gynekologa....

lilkam
17. nov 2010

Ahojte dievčatká, ja som v 30 t.t. a práve rozmýšľam nad tým ku komu by som mala ísť rodiť. Chcela by som ísť do starej nemocnice(lebo tam aj patrím) len neviem ku akému dr. Neviete mi poradit nejakého dobrého odborníka s ľudským prístupom?? Som prvorodička, tak ani neviem, ze ako sa to robí....to možem isť rovno za tým ktorého si vyberiem alebo ma musi poslat moja dr. ku ktorej chodím na poradnu, ci ako to funguje?? Bojim sa aby som si nevybrala zle a potom na to doplatila:(

pimma
21. nov 2010

ahojte 🙂 pozna niekto dr.NEVICKU z polikliniky vychod na furci? ake s nou mate skusenosti? prosim co najviac informacii,uvazujem totiz o prestupe. vdaka

matakrok
23. nov 2010

@pimma cau, nedovolala si sa na Jazero?

ibi
23. nov 2010

Cauko matakrok! Mame hanicku a cakame jurka... Nahodicka, listujem tu pred spanim 🙂)

ibi
23. nov 2010

@lilkam jednoznačne Dr Linkesh, je super!

ibi
23. nov 2010

@ivo_1974 uff ivo, to je ale sila! Verím, že bude ku Vam buducnost milosrdna, držím palce malemu bojovnikovi! To, Co sa Vam prihodilo je trestný čin!

matakrok
24. nov 2010

@ibi cauko, preco nahodicka? lebo ja moja dobra kamoska ma Hanicku a cka v januari chlapceka? 😀
pa, Mata

ibi
24. nov 2010

@matakrok 😎

22mamina
24. nov 2010

@ibi a ma dr. linkesh aj svoju ambulanciu, alebo robi len v nemocnici?

ibi
28. nov 2010

pokial viem,tak ma aj amb.,niekde v USS areale

hankky
1. dec 2010

@veronika1212 neda mi nezareagovat...ja som chodila k Dr. Luptakovej a ked prebral ambulanciu jej syn tak som ostala pri nom. Pocas tehotenstva som bola spokojna s jeho pristupom, ako odpovedal na vsetky moje otazky, ze mi USG robil na kazdej poradni a nielen tych 3krat ci ako sa to ma, vysvetloval mi na kazdom USG co prave vidime, spravil mi krasne fotky a video.... Rozhodla som sa ze budem rodit u neho, aj kvoli pocitu ze pri porode bude niekto koho poznam a kto sa o mna staral cele tehotenstvo.... Lenze potom prisiel porod a moja bublina o ludskom pristupe Dr. Luptaka praskla...ako prvorodicka som bola stratena, bala som sa, nevedela som co sa so mnou deje....doktor sa na mna prisiel pozriet sam od seba asi dva krat...inak som si ho davala zavolat ja sama, aby prisiel lebo mam velmi silne a velmi caste kontrakcie a uz nevladzem....lebo mi praskla voda....lebo uz mam pocit tlaku.... Mala som tazsi porod lebo hoci moje kontrakcie boli silne a caste, neotvarala som sa, resp. len velmi pomaly. Babatku zacali slabnut ozvy, tak ma napichali infuziami a dali kyslik. Moja vycepranost spojena so slabymi ozvami plodu sposobili ze porod skoncil "zvonom". Ale spat k veci: ked sa lekar rozhodol ze teda ideme rodit tak popri tom ako podomnou pripravovali lozko vtikoval cez celu salu s nejakym kolegom a sestrickou co sli okolo...vrchol vsetkeho bol ked mu zazvonil mobil a on ho dvihol, zatial co druhou rukou mi masiroval hradzu a ja som sa ho pytala ci uz mozem tlacit, pretoze som ani netusila ci uz je spravny cas na tlacenie alebo mam este cakat!!!! Tak toto je ten jeho ludsky pristup! Telefonovat pocas porodu. Kartu som od neho vzala prec.
A teraz ma napadlo, preco vyvojove vady u Ivovej manzelky robil Luptak? Mna poslal do novej nemocnice.
Inak drzim silno palce!!! Pri citani som mala husiu kozu a slzy v ociach :o(

bubale
10. dec 2010

Ahojte baby,
poradte mi nejakeho dobreho gynekologa alebo gynekologičku v KE. Dakujem,,,,chcem sa opýtat,myslim si ,že som tehotna,len som prechladla a vysypala som sa na rukach a bruchu.....ma s tým niekto skúsenosti? dakujem

matakrok
11. dec 2010

@bubale ahoj. rpecitaj si prispevky vyssie, tam je kopec rad 🙂 nie osm sice tehotna,ale myslim,ze ked si na zaciatku, vobec nevadi,ze si spala na bruchu 😉 urcite sa nic este nemohlo stat. horsie bude to prechladnutie. drz sa. 🙂

bubale
12. dec 2010

nema niekto cislo do ambulancie Mudr.Petrilákovej?

22mamina
12. dec 2010
vivienkatka
14. dec 2010

@sammy244 ahoj nevies kde ma svoju ambulanciu doktor adam ja som ho mala pri porode a bol super chcela by som zemnit gynekologa preto sa pytam kde je teraz diky za odpoved

sammy244
14. dec 2010

vivienkatka neviem kde ma teraz tu ambulanciu...ale ak mas na neho cislo tak mu zavolaj...ano on bol skvely..skoda ze uz nieje pôrodnik 🙂

zmrzka333
15. dec 2010

Musim napisat MUDr. Luptak je super gynekolog a tiez porodnik. Ja som najprv chodila k jeho mamke a potom k nemu. Je super profik a velmi zlaty clovek. Sluzi v Saci kde je naozaj perfektny pristup. Tiez ma aj odrodil takze ja som bola maximalne spokojna a stale som. Ano je pravda ze sestricke sa nejak nechce brat telefon co je dost blbe ked je nieco urgentne. Hlavne pri tehulkach. Ale maju web stranku kde sa da nakontaktovat na lekara. Takze vrelo odporucam 😀

ibi
16. dec 2010

Dr Luptak uz nie je to čo býval, ked sa snažil udržať pacientky svojej mamy. Ja mám mat poslednú poradnu pred pôrodom pred Vianocami a sestricka hovorí, že síce tu Dr uz nebude, ale "dojdite, sak ja Vám ten posledný ster urobím sama", tak ďakujem pekne... A čo ostatne vyšetrenia? Jednoducho aj napriek tomu, že je milý, vysvetli, ked uz ste s ním, a pod., myslím, že radšej nemat problémy, lebo si to nevsimne...

veronika1212
16. dec 2010

Dr.Lupták nie že už nie je to čo býval, on ani nebýval... Je treba sa pozrieť na Dr.Luptáka, ako tu už bolo písané viackrát, z hľadiska akutného problému alebo jednoducho z hľadiska akéhokoľvek problému. Pokiaľ sa jedná o akutnú vec, Vy voláte k nemu do ordinácie a dočkáte sa toho, že sa ničoho nedočkáte. Sestrička nezdvihá telefón. A hotovo. Ale hlavne, že "majú web kde sa dá nakontaktovať na lekára"- to sú fakt zdravotnické služby... A čo sa týka problémov resp. komplikácií u mamičiek či samotných detičiek - nejedná sa o žiadného SUPER PROFÍKA (ako tu tvrdí pani Zmrzka) pokiaľ sa vyskytne problém. Pokiaľ je všetko v pohode tak je pre Zmrzku profíkom - ale dovolím si tvrdiť, že pokiaľ by mal Zmrzkin CHRISTIAN prenatálne vývojovú vadu srdca alebo inú anomáliu, PROFÍK LUPTÁK by ju určite nevidel a neposlal by ani Zmrzku na špecializované vyšetrenie v priebehu tehotenstva. Ihneď po tomto zistení by pre Zmrzku PROFÍKOM prestal byť a Zmrzka by zvažovala trestné oznámenie. Tak ako písal Ivo v predošlých príspevkoch - je to iba luxusný fotograf a filmár vašeho nenarodeného dieťaťa a je vysoko nebezpečný a nekompetentný ako prenatálný diagnostik a podľa príspevkov iných žien aj ležérný a povrchný porodník....

ellaja
19. dec 2010

Súhlasím. Chodím k nemu len od maja t.r. a chcem odísť. Vadí mi aj hygiena. Na lehátku má vyšuchaný špinavý papier, na kt. už ležalo x pacientiek a ked som si mala tam ľahnúť, no mala som dosť. Ešte ani kabínku nemá.Taký vychválený bol, vyskúšala som a som z neho sklamaná. Ani po odbornej stránke sa mi vôbec. nepáči Mne s mojím problémom nepomohol nijako. Toto čo mi tam rozpr.viem aj bez neho a vyliečiť to nevyliečil. tak aký to odborník. Takže ja Dr.Luptáka neodporúčam.

bajtiki
25. dec 2010

Citala som vsetky prispevky, ale akosi som nenasla meno doktorky MUDr. Miriam Mickovej -neviete, aka je?
Citala som recenzie na nete a z nich, co sa tyka zien, mi vysla MUDr. Muranska a prave ona 🙂 Vopred dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre