Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

daducha
26. sep 2008

Ahoj,ja po prestahovani do KE som hladala dobru gynekologicku a nasla som.Dr.Muransku na Masarykovej ul. je fantasticka:mila,empaticka,ludska, môzem sa cokolvek spytat,sama si ma objednava podla toho kedy nam to obom vyhovuje,ma krasnu ,novu cistucku ambulanciu,prijemnu sestricku,jednoducho som absolutne spokojna.A o tom, ze je to lekarka na urovni som sa presvedcila, ked som jej volala na sukromny mobil kôli istym zdrav. problemom,vsetko sme si prediskutovali,isla som nasledne na pohotovost a asi po 2 hod. mi od nej prisla sms ci som v poriadku a ako som dopadla.Naozaj, môzem ju vsetkym len odporucit.Urcite budete spokojne.
A Dr.Dankovcik je vyborny profesional, na morfologickom ultrazvuku prezeral babätko od hlavy po päty, vsetko mi povysvetloval,premeral,ukazoval,naozaj môzem tiez iba odporucit.Len pre info,doplaca sa 500,- Sk.

anjelinka
27. sep 2008

Ja odporucam doktora Hoppana, robi v novej nemocnici, ale ma ambulanciu na jazere, kde chodi ordinovat. Po mojich zlych skusenostiach s gynekologickou som teraz konecne stastna. Takisto odporucam dr. Urdzika v starej nemocke.

jakimova
29. sep 2008

ahojte. dr. adam je aj v novej nemocnici, a dr. adam /iny/ bol aj v starej nemocnici ale od minuleho roka je už prednostom v prešove - škoda. Rodila som u neho a pristup veľmi profesionálny. Teraz som opäť tehu a neviem ku komu mám isť. Skusim to s dankovčíkom, a ked to nevyjde, tak pôjdem asi za adamom do prešova... 🙂 ☹

kkati
6. okt 2008

Ahojte, tiež sa chystám zmeniť gyn. a uvažujem nad novou ambulanciou Dr. Muránskej. Neviete či má uzatvorené zmluvy s poisťovňami? Lebo na nete som našla info, že zmluvu má len so Spoločnou ZP. Ja mám Dôveru. Koľko sa potom platí za bežné vyšetrenie, odbery, utz, a pod.?

babica1
6. okt 2008

kkati.... dovera je v pohode
😉

zuzka82
15. okt 2008

kocky, poradte mi pls nejaku dobru gynekologiCKU v KE...
nejaku, kde sa dlho necaka, popripade funguje objednavaci system a samozrejme ludsky pristup...
dik dik..

anniqa
22. jan 2009

Neviem, aké tu máte skúsenosti, ale ja chodím ku doktorke Staškovej a som celkom spokojná...

katka2808
22. jan 2009

svetluska, ty si u Dr. Luptakovej uz asi davno nebola. ona uz neordinuje na Hroncovej. vraj uz zomrela. ordinaciu prevzal jej syn Dr. Marcel Luptak. ja k nemu chodim pravidelne, kedze som tehotna. zatial som u neho spokojna. je sice mlady, ale ja mu doverujem. funguje tam objednavaci system, sestra je dostatocne skusena.

zuzka82, mozno by si mohla skusit chodit k nemu... aj ked ma pomerne vela pacientok. to ale zase vypoveda aj o tom, ze je oblubeny... dufam, ze ma nesklame.

katka2808
22. jan 2009

pardodn, ten predosly odkaz o Dr. Luptakovi patril Ramzese, nie Svetluske. sorry 😀

mukky
22. jan 2009

aj ja ,moja sestra,mama,teta,svokra a svagrina chodime k Luptakovi 😀 mamka mu zomrela asi pred necelym rokom ☹ ma tusim 30,velmi sikovny a je aj porodnik,chudacik stale je len v praci,nonstop ako viem...Len sa vzdy smejem,ked chodila ordinacia,ako sa gynekolog vykecava s pacientkami,,,to mi trosku chyba...je to tam velmi rychle,ale dokladne...doporucujem..len troska je to tam nezorganizovane v cakarni..maju toho vela,objednavam sa dopredu...je nutne niekedy cakat dlhsie...

katka2808
23. jan 2009

ano, suhlasim, ze je to tam velmi rychle... a je pravda, ze niekedy som aj objednana a aj tak ma zoberu az hodinu na to...

mukky
25. jan 2009

hmmm,ale myslim ze sestra by to mala mat trosku inak zorganizovane tam,,,no to uz Luptak za to nemoze a mozno o tom ani nevie ☹ ale je zlaty a vie jak ja to nemam rada a vzdy mi doda odvahu 😀

annci27
2. feb 2009

ahojte, ak hladate super dr. jednoznacne odporucam dr. Marcela Luptaka.Je uzasny, skvely clovek a hlavne ludsky. Ja ho nedam zac!

sicilia79
3. feb 2009

ja som k Luptakovi začala chodiť do poradne do Šace, vtedy ešte nemal ordináciu a aj som u neho rodila. Bol milý, ľudský, stále sa pýtal, či nemám nejaké otázky, na usg mne a manželovi popísal každú jednu "čiarku"...boli sme s ním nadmieru spokojní a aj počas môjho ťažkého 17hod. pôrodu mi okrem môjho manžela aj on dodával sily

simona1906
7. feb 2009

Ja sa tiež chystám zmeniť doktora, mám Šestinovú na KVP a prestupujem k Dr.Muránskej, kde je super prístup, milé sestričky /hlavne tá od Dr.Dankovčíka!!!/ a objednávací systém /už žiadne hodiny strávené v čakárni.../

Baby, neviete či sa u nej platí aj ze bežné vyšetrenia???

poleva
9. feb 2009

ano ked si ok tak je vsetko ok
ale odbornicka az taka nie je
snad ten dankovcik, kuk jeho profil na stranke
dr. muranskka ma len 1 atestaciu

poleva
27. feb 2009

je tu nejaka pacientka od dankovcika ? dakujem

suem
27. feb 2009

Od znamej z KE pocuvam samu chvalu na Hopana, myslim ze je v Novej a ma aj kdesi v KE ambulanciu, ale neviem kde.

mandyk
1. mar 2009

Ja chodim k Dr. Rozpravkovi a poviem vam baby klobuk dole.Zachranil mi dietatko v 8 tt a kazde 3 tyzdne mam kompletny usg aj s meraniami.Pristup...super.Naozaj je najlepsi.

zveron
3. mar 2009

vyslovene neodporucam doktora Dzura na Kvp
aj ja aj niekolko znamych - mladsie rocniky, potvrdili velmi netaktny pristup
starsie rocniky si ho povchavaluju - tak ma asi nejaky specificky kluc spravania sa ku pacientkam 😨

katy2
3. mar 2009

zveron, suhlasim s tebou 😠
chodila k nemu moja mama, a ked jej zistil hrcky na prsiach tak ju surovo odpisal, ze ma rakovinu a ze je to veeeelmi zle..... bez vysetrenia na mamo.... mam sa z toho takmer zosypala.... nakoniec liecba bola uspesna, aj operacia a zatial sa drzi.... ale dzura obchadza oblukom.... 😠

shaarka
3. mar 2009

mne kamoska vavenka odporucila MUDr. Mikulovu, z Panelovej ul. KE... je super. mlada a sikovna. spravnacka.

monikabe
4. mar 2009

Ja tiez odporucam MUDr. Mikulovu, je mila, vzdy v dobrej nalade, odpoveda na vsetky otazky a ako prva na svete ma zacla volat 🙂 mamicka

kozarka
4. mar 2009

Ja chodim k MUDr. Jurcovej, Polklinika pri Novej Nemocnici na Terase..zatial som nemala negativnu skusenost, velmi mila pani, a ma pohodovu sestricku..

MUDr. Dzur, neodporucam, na zaklade skusenosti mojej mamky..pri vacsine jej navstev bol naliaty..ani nevedel aky doktor on vlastne je.. 😀

Negativnu skusenost som mala jedine v UK, ja si napriek vsetkym problemom, a cakani a kedecoho v nasich nemocniciach a u lekarov myslim , ze to nase zdravotnictvo ma uroven, a pristup a straostliovost o pacientov..a nikto ma nepresvedci o opaku..to co som zazila tam, 0 bodov..

susisus
4. mar 2009

no ja na rozdiel od lapalomy mam s doktorom Hluchanom velmi dobre skusenosti... Vdaka nemu som na svete a teraz sa stara aj o moje babo v brusku. Nikdy sa u neho necaka, platby su naozaj symbolicke a je velmi dokladny a pozorny. Mne jeho humor neprekaza, je svojsky, ale skor preto, aby sa pacientky necitili zle pri vysetreni - moj nazor. Ja odporucam.

beadz
4. mar 2009

ahojte kocky. ja by som vas vsetky len chcela velmi vystrihat pred doktormi v medicinskom centre na terase. myslim ze je tu niekde na konikovi o nich aj tema, treba pozriet. ale hlavne sa im vyhnite.

shaarka
5. mar 2009

beadz
a preco?

brekuska
8. mar 2009

ahojte kočky,poradte prosimchodim ku DR.Petrilakovej na jazero ale ,chcela by som rodit v starej nemocnici ale neviem akeho gynekologa si tam zvolit.chcela som chodit ku DR.Muranskej ku zeleznicnej nemocnici ale neviem ci by nebolo lepsie niekoho zo starej nemocnice ked tam chcem rodit,Poradte mi prosim ,Dakujem

vladimira1
9. mar 2009

brekuska co viem, mudr. muranska nie je porodnik, takze ona ak by si si ju zvolila by bola len tvoja gynekologicka aj pocas tehotenstva, ale i tak by si sa mala popozerat po niekom z nemocnice porodnice kde chces rodit- hladat porodnika

tarinka333
12. mar 2009

Ahojte kocky, ja mam Dr. Luptaka - je to uzasny clovek, je to vlastne v poradi moj treti gynekolog - predchadzajuci dvaja sa nemozu ani rovnat - ti boli v PO. Naozaj odporucam - a sestricka je tiez taka mila a vysmiata - kym ju niekto nevytoci - ale stale sa snazi byt k ostatnym pacientkam mila - najma k tehu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre