Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

tvarohova
12. okt 2011

A ma niekto skusenosti s dr. Pačutom?

bettypo
12. okt 2011

@kolesarowa celkom ma zaujalo to vyjadrenie o Dr., že pomohol ženám kt. nevyšlo umelé. V čom konkrétne, nevieš?

kathka0022
12. okt 2011

@tvarohova ja som k nemu chcela chodit ale ta jeho sestricka ma tak z nechutila ze som si nakoniec nasla niekoho ineho 🙂 ale pocula som len dobre nanho preto som k nemu chcela ist ...jednou nevihodou jee mozno uz nie ale nema ultrazvuk ☹

kolesarowa
12. okt 2011

@kathka0022 ultrazvuk už má dávno... 😎 jj,tá jeho sestrička je trocha svojská,ale ak na ňu človek zvykne tak v pohode..a vie fakt super brať krv,a pichať injekcie..ani nevieč kedy a šup 😀 Ona je ináč srandistka,a normál tetuša...

kolesarowa
12. okt 2011

@bettypo netuším..to sú veci,ktoré sa nedozviem..tá konkretna už teraz mamina,je príbuzná z manželovej strany..ale to sú interné tajomstvá ich rodiny..no bolo to pred 5 rokmi 😉

tvarohova
12. okt 2011

ja k nemu chodim, ultrazvuk ma, sestricka je fakt taka svojska, ale aj on. Jednoducho mam strach z neho, aj sa ho nieco opytat...take divne odpovede tak preto sa pytam. A koho by ste mi odporucili? mam dlhodobo problem s menstruaciou a nikto mi zatial nepomohol.

bettypo
12. okt 2011

@tvarohova čo si pamätám tak svojho času tu bola chválená mladá Dr. Mikulová - pohľadaj si vo vyhľadávači MK. Keď som bola naposledy u p. Dr., tak si predomnou zjednával ceny materiálov na nejakú stavbu a mňa odpinkal

kathka0022
12. okt 2011

@tvarohova tak ja chodim k dr.janke mikulovej je fakt skvela 🙂aj moja sesterka k nej chodi a tiez ma problemy z MS a uz je to lepsie vyzera to tak ze konecne je to na dobrej ceste ..pred tym chodila k luptakovi a on jej absolutne nepomohol 😔

nonika
13. okt 2011

@tvarohova ahoj ja by som ti tiez doporucila Janku Mikulovu...skvela lekarka a vdacim jej za vela 😉 😉 😉

tvarohova
13. okt 2011

Dakujem baby, dnes som sa tam nedovolala, tak skusim zajtra. Snad este berie nove pacientky 😖

mamulinka
16. okt 2011

Ahoj,na druhy mesiac mam rodit a doktorka pri ktorej som rodila v predoslych tehotenstvach tam momentalne nie je .Neviete mi poradit za kym by som sa mala v novej nemocnici obratit,kto je tam dobry porodnik?

diablito01
21. okt 2011

@certica22 Ahoj, chcela by som sa opytat kde sidli Dr. Muranska a ci si s nou spokojna. Mne doktor nasiel cystu a kedze babatko este nemame, nechcela by som ist na Laparoskopiu, chcela by som prejst k novej doktorke, pretoze s mojim doktorom nie som spokojna, kedze mi nic sam od seba poriadne nepovie... dakujem

certica22
22. okt 2011

@diablito01 Ahooj ja som spokojna .... ma uplny iny pristup ako predchad. doktor vzdy sa ma pyta na to ako sa citim ci nemam nejake problemy som s nou spokojna .... a sildi pri jumbe masarykova 17 na 2 poschodi 🙂 pri nemocnici 🙂 v takej zltej budeve a dole je lekaren 🙂 ja som s nou zatial spokojna ked som sa jej na nieco spytala vzdy mi odpovedala a je mila 🙂

alimraja
13. nov 2011

Ahojte, hladam gynekologicku/gynekologa v KE. Po tom co som si tu precitala je velmi tazke sa rozhodnut...Osobne mi kamaratkou bol odporuceny Mudr. Janovsky ale celkom sa mi pozdava aj Mudr.. Jana Mikulova. Prosim odporucte, ktoreho z nich si vybrat...Velka vdaka ;)

livka299
13. nov 2011

Tak to by som chcela vediet aj ja...ale tých zlých by som mohla vymenovať viacej...

alimraja
15. nov 2011

@livka299 prosim vymenuj aspon tych, aby som sa im vyhla. Dakujem

livka299
17. nov 2011

alimraja tak dr. Kapciová, sedí vo vojenskej nemocnici, nič moc v tehotenskej poradni nedôsledne vypísala papier na triple test.
Pri tretej dcérke som chodila k dr. Heželovej tak tá nula bodov. Prvú gyn. prehliadku v tehu som mala v 6.tom mesiaci, aj napriek tomu, že som predchádzajúce tehu mala rizikové. Neodporúčam! A plno iných chýb, napr. ster, ktorý sa robí pár týždnov pred pôrodom a tak isto prietoky mi robili až v prepôrodnej ambulancii v nemocke.

katy2
17. nov 2011

@livka299 dr. Kapciovej som ucila dceru 🙂

andrea707
17. nov 2011

Neda mi nereagovat na temu Dr.Lupták na Hroncovej.....podla mna je dobry gynekolog taky, ktory nenecha svoju pacientku cakat v bolestiach a s jemnym krvacanim (nie menstr.) hodinu a pol v cakarni pocas ordinacnych hodin a potom jej pride povedat, ze uz ma po sluzbe a ze nech pride v piatok (bola som tam v utorok k veceru)....ze ma nevezme, ze nie som objednana a ze ma toho vela....ale choroba sa zial neda dopredu naplanovat a tak som sa ani nemohla objednat....a tak ma poslal ze nech idem na pohotovost....co mi ine ostavalo, ked som chcela vediet, ze co mi je a ci to nie je nieco vazne.....vzali ma v Saci na pohotovosti, kde bol uzasny tim lekarov. Ja by som nevedela odmietnut pacienta, ci uz po profesionalnej alebo ludskej stranke.....objednavkovy system je dobry v pripadoch ako su preventivne prehliadky a planovane vysetrenia, ale lekara potrebujeme najma ak ide o urgentný prípad, tak by si moholi nechavat nejaku rezervu aj pre taketo pripady....

alimraja
17. nov 2011

@livka299 Dakujem livka299. ;) Vsetko dobre prajem...

zdenka1984
18. nov 2011

ahojte baby mam problem mam bolesti brucha pod brusku a krce chodim u lekara luptaka a nesom snim spokojna bola som uz aj v nemocnici tizden davali mi infuzie magnezium co mi zabrali len dva dvi teras pijem magne b6 a jak ich nema tak si niekedy mislim,ze zomriem od bolesti som tehotna 28.tta este dva mesiace ale som uz zufala mala som visletky vsetky dobre v nemocnici,,, tak potom preco tie bolesti ???baby pomoooooozte mi dobreho lekara ale nepoznate nieake tableti proti bolesti brucha 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

abriela
18. nov 2011

@zdenka1984 Pytas sa preco mas bolesti, ked ti vsetky vysledky vysli dobre? No my niesme lekarky 😉 . Magne B6 je pre tehotne, neviem ci aj sumive tablety, no ked ich mas tak asi su vhodne. A preco is nespokojna s Luptakom? Lebo sa tiez riadi vysledkami kt. su v poriadku?

abriela
18. nov 2011

@andrea707 ja si myslim, ze Luptak ma vyhradeny cas na urgentne pripady, prvu hodinu ked zacina ordinovat. A casto prijem pacientiek riadi sestricka nie lekar.
Aj ked s tebou suhlasim, takyto pristup nieje ani nahodou ludsky a ani profesionalny.

ingulik
18. nov 2011

@zdenka1984 sumive magnezium nie je pre tehotne vhodne kvli horsiemu vstrebavaniu, kup si magneB6, pretoze vitamin B6 podporuje vstrebavanie magnezia aj zo stravy, uvolnuje svalstvo a pomaha aj po psychickej stranke 🙂

abriela
18. nov 2011

@zdenka1984 @andrea707 Obe ste pridali na MK po jednom prispevku. Jedna je narodena 1984, druha ma 7 na koci co znaci, ze moze znamenat 7 na konci veku - cize tiez 1984.
Nejde o spiknutie proti Luptakovi 😎 ?

zdenka1984
18. nov 2011

@abriela pitam sa preto lebo neviem preco mam tie bolesti ked visletky mam dobre ,,,,a s luptakom niesom spokojna preto ze len tie ultra zvuky roby a nic ine a kazdemu kto tam chodi len magne b6 predpisuje uz lekarnicka hohorila jedna v meste ze kazdy tizden musi objednavat magneb6 lebo on sa asi zblaznil stim mangne hehehee

ingulik
18. nov 2011

a este co sa tyka lekara, ja som vcelku spokojna s dr. Mikulovou starsou, hoci aj jej dcera je celkom dobra, pripadne aj lekari v starej nemocnici su vcelku fajn, napr. dr. Topercerova...aj ked s nimi ja nemam osobne skusenosti, len sprostredkovane...

abriela
18. nov 2011

@zdenka1984 V KE je tolko lekarni, ze pochybujem, zeby vsetky kocky od Luptaka chodili do tej istej lekarne. Magne B6 je na krce v podbrusku a odporuca sa tehotnym. To ze sa teraz robi UTZ je super, pretoze aspon vies ako sa vyvija tvoje babo. Predtym sa to robila asi 3x pocas tehotenstva.

zdenka1984
18. nov 2011

ahojte a uzava niekto magne B6 tablety a ako ich uzivate lebo ja ich uzivam 3x denne a neviem ci to nieje privela namna aj s bruskom |

abriela
18. nov 2011

@zdenka1984 takze pijes magne aj beries aj tabletky??? Prepac, prepac 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre