Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

edusik
16. okt 2013

a čo dr. Zuzana ŠOLTESOVA ? o nej som ešte nič nenašla, sedí na Brigádnickej ulici

rozhodujem sa medzi Andreov Hajdu, Jozefom Janovským a ešte ma celkom zaujala Zuzana Šoltésová - o tej ale nemám referencie, len web

kosmacka
16. okt 2013

@edusik 🙂

nelynka
16. okt 2013

@edusik ja chodim k janovskemu..je super..ma skvele vybavenie..len sestricku mal taku staru raketu a ked nemala svoj den dokazala cloveku pekne zneprijemnit aj ten jeho...ale inak celkovo fajn..ordinacia pekna..len to ze az v myslave :/

edusik
17. okt 2013

@nelynka ďakujem, mne by tá myslavila nevadila, bývam na terase a mám jedno či idem na rastislavku alebo do myslavy - len nech dobre vyberiem 🙂

nelynka
17. okt 2013

@edusik tak janovskym nic nepokazis..fak je to lekar na urovni...mne aa ani raz nestalo ze by bol neprijemny alebo ma odbil..dokonca ma skor musela sestricka vyhanat co som mala tolko otazok a jej tam uz stala znama, ale ona ma ku mne extra vztah :D
doki je ozaj fajn

nell_a
24. okt 2013

Baby, máte niektorá skúsenosti s MUDr. Jozefom Knopom? V stredy ordinuje v novej nemocnici na USG, ale má vlastnú ambulanciu na Rastislavovej 7 (Urologica/Gynekologica)...Chcem odísť od MUDr. Ivanovovej, lebo k nej sa dostať, to chce veľa trpezlivosti...

rikulienka
26. okt 2013

@nell_a No ja neviem, co kamosky chvalia aj ja tak urcite by som volila medzi Hoppan, Janovsky, Murin a zo zenskych dr. ti velmi neporadim, ale ani na dr Knopa som nepocula nic zle. Jedine co sa tu teraz netom pravom siri su lakome poplatky u dr Luptaka a Sedliaka, kde cakas aj dve hodiny a platis aj za vzduch 😠 (vlastna skusenost).

jul11
29. okt 2013

@nell_a
@edusik ahojte, ja mozem odporucit Dr. Linkescha,volakedy robil v Saci,teraz je v Starej a ma aj vlastnu ambulanciu v priestoroch Leteckej nemocnice pri Dargove. Rodila som pri nom ja aj kamaratky a boli sme velmi spokojne.Je mily,vysvetli a vyzaruje z neho pokoj,klud, je odbornik na ultrazvuky. Je aj operater, k svojej pacientke pride aj o tretej rano a aj cez vikend.

killfish
29. okt 2013

@billy11 trochu neskoro, ale predsa. odisla som ku dr. Lajsovi v poliklinike sever 🙂

miskasm
27. nov 2013

Ahojte, prosim Vas chcela by som poradit nejakeho dobreho gynekologa v KE. Mam strasne casto problemy s mykozami a potrebovala by som fakt niekoho schopneho kto mi bude vediet pomoct :( Dakujem vopred za radu :( Prosim pomozte uz som zufala :(

mylove321
2. dec 2013

@edusik tak toto ti hned poviem, co sa tyka dvoch poslednych, janovsky a soltesova. janovsky bol moj prvy a u soltesovej som teraz a chystam sa odist. tu tretiu nepoznam, len na nete som ju nahodou nasla a ked som volala na jej cislo, tak zdvihla jej byvala sestra, co teraz robi u krausa. takze tolko :D
ale janovsky je taky moc uvolneny. ja sa za neho hanbim. niekto by mozno povedal, ze je srandovny, ale mne to pride skor otrasne, ked som za plentou a par, normalne zena na ultrazvuku a muz s nou a ja to vsetko pocujem, ked oni mohli mat sukromie. naco im to bere?
a mna sa spytal, ci som panna dost hnusne. ja som odpovedala, ze ano, som a on co sa stalo? akoze ...a on ze, ved len srandujem.
ked si robi srandu z panenstva v 17tich!!! tak je dost ubohy clovek a ja takeho nepotrebujem.
on sa ma ani nespytal, ze co hned mi pripravil kartu ani ma nevidel, ked som odchadzala, nemal tolko casu a sestra sa pytala, ze ci ma niekto urazil...s ich pristupom som sa nenamahala povedat pravdu.
no a ta soltesova podobna flegma. ked som mala podozrenie, ze som tehotna, povedala mi, ze mam plny mocak a poslala ma domov.
neviem, ci maju wecko, ale neobjednala ma proste na dalsi krat, cize ona je taka...ze sa chystam odist. arogantna.
az moc si dovoluje...
na to ake vazne veci prebera...
a ta hajdu, som jej volala zasa, ta jej byvala sestra mi dala na nu cislo a ona sa ani nepredstavila, len ze prosim? tak toto nemam rada, ked niekto robi, cize asi idem k tomu krausovi, lebo on ma rodil :D akoze nie moje dieta, ale mojej mame ma vybral :D sice pocula som, ze je alkoholik, ale tak, som zvedava aj tak na neho :D

gabika_tkacikova
2. dec 2013

@miskasm ja som tiez mala problem s mikozami a ziaden gynekolog mi s tym nepomohol. jedine co mi pomohlo bolo to ze som brala tabletky na detoxikaciu organizmu - chlorela pyrenoidosa od vyrobcu Medicol. za pol roka co ich beriem som mala mikozu len raz a aj ta mi presla sama dost rychlo bez toho aby som zasla k lekarovi. pred tym to bolo ovela castejsie, ,mozes vyskusat

miskasm
2. dec 2013

@gabika_tkacikova diky za tip ;) hned si to idem kuk na nete ;)

gabika_tkacikova
2. dec 2013

@miskasm este som ti chcela napisat ze preto som tam napisala aj vyrobcu, pretoze to vyraba viac firiem, a niektore su neskutocne drahe ale kvalita je rovnaka

edusik
3. dec 2013

@mylove321 no je to otrasné, že si nemáš ani z čoho vybrať... tak ja som nechala zmenu lekára zatiaľ tak, som tehu a počas tehu nechcú preberať pacientky, takže si počkám a potom to poriešim. Kamošky išli teraz do novej ambulancie k Hajdu, zatiaľ boli spokojné, ale ešte sa nevytešujem, lebo odišli od podľa mňa otraaasnej lekárky ( a to som do nich hučala viac ako 4 roky - až kým jedna nemala ozaj veľmi smutnú a zlú skúsenosť), takže nie som si istá, či ich úsudok je vhodný môjho 🙂. Pokiaľ sa do pôrodu nič nezmení, tak asi pôjdem nakoniec k Murínovej - už som s ňou rozprávala, že potom by ma vzala a už ma aj tak mimo karty raz vyšetrila, takže zatiaľ ok prístup.

tchaliak
3. dec 2013

@miskasm skus centrum fetálnej a gynekologickej diagnostiky, myslím že sa tam dlhodobo zaoberajú aj touto problematikou, cislo priamo k lekarovi je 0915497817.

lu17
5. dec 2013

@mylove321 Dr.Hajdu mozem doporucit. Ano sesticka tak v telefone posobi,ale je tiez v pohode🙂 Takze ak hladas, lekara,ktory ma ludsky pristup odporucam 😉 🙂 Je to mila dr. a ma aj uplne super spravanie sa k pacientom 😉

mackova11
5. dec 2013

Linkesch, vojenská nemocnica, super prístup ,

696
10. dec 2013

Dievčatá ak možem poradiť , v živote ani nechodte okolo ambulancie pána doktora SEDLIAKA kde sídli aj so Zimovou a Adamom.... Nechala som tam už okolo 50e za výteri ... mám vážne problémy a myslela som si že má dá do kopy.. v septembri mi robil výter... je december... NEBRALI MI TELEFON , bola som tam osobne nikto mi nič nepovedal a teraz je december a mne sestricka zakývala pred očami s výsledkami že mam ZAPALENY KRCOK MATRENICE a dátum bol 10.9.2013 čiže tri mesiace som nedostala žiadnu liečbu nikto sa neunúval mi dať vedieť alebo aspon DVIHNUT TELEFON , teraz som v rukách odborníkov za ktorých síce platím veľa penazí a povedali mi že ešte jeden rok takejto NEPROFESIALNEJ liečby a mam rakovinu krčka kedže tam už mám CIN2 a hrozí mi operácia .. mám 18 rokov ! ....

ttina
9. jan 2014

@696 ja som dnes u Sedliaka tiez stratila nervy..v novembri som sa cez net objednala na preventivku dnes tam pridem a povedia mi ze zial pacientky objednane po 17 neberie☹ nikto mi nezavolal a na stranku to zavesil rano...hrozne a to by som o nom vedela vela pisat...ale kde ist?...

lienka_1
9. jan 2014

@mackova11 Ahoj! Uz som o nom pocula vela dobreho. Mas nanho, prosim kontakt? Dik!

zonjushe
9. jan 2014

@696 hrozne..verim, ze ta daju do poriadku..neznasam takychto "lekarov"

mackova11
10. jan 2014

@lienka_1 áno aj mne ho odporučili, a fakt som zatiaľ spokojná má skvelý prístup , ale zároveň tam nemusím celý deň vysedávať je šikovný. a keďže v budúcnosti chcem íst rodiť, tak som naňho počula samé chváli ohľadom rodičiek. Mobil : 0949 803 035 alebo 055/61 30 988

lienka_1
10. jan 2014

@mackova11 Dakujem si zlata! Ja som nanho iba same dobre veci pocula.

mackova11
10. jan 2014

@lienka_1 za málo, skús dúfam budeš spokojná 🙂

luvika
10. jan 2014

@mackova11 @lienka_1 aj ja suhlasim...Linkesch je naj, absolútne milý a skvelý citlivý prístup, všetko vysvetlí a snaží sa hľadať vždy čo najlepšiu alternatívu...a skvelý pôrodník 🙂

lienka_1
10. jan 2014

@mackova11
@luvika No so mnou bude mat velmi vela roboty. Potrebujem naozaj dobreho gynekologa. Dakuejm za uistenie, ze som si vybrala spravne 😉

petelenka8
10. jan 2014

Myslim ze Dr.Matyi alebo Dr. Murin su najlepsia volba v KE. 🙂

katy2
10. jan 2014

@petelenka8 s tym Matyim nesuhlasim... Mala som tu cest a nikdy viac.... 😠 Zrejme si nemala a nemas ziadne vazne problemy....

petelenka8
10. jan 2014

@katy2 je to len od kamosiek, ale tie sa nestazovali, prave naopak niekolkym dopomohol aj k uspesnemu otehotneniu. No aj ked kazdy pripad je rozdielny. Napriklad cast mojich kamaratok co chodila k Muranskej povedalo, ze nikdy viac. To su proste nazory, medicinu tu aj tak nespravime na tomto fore 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre