Dobrý gynekológ v Novom Meste nad Váhom

monuuula
3. dec 2013

Dobry den zienky,
o nejaky cas sa budeme s rodinou stahovat do Noveho Mesta nad Vahom a rada by som si precitala nejake dobre tipy na naozaj dobreho gynekologa/gynekologicku v tomto meste. Kedze uz mam aj zlu skusenost s gynekologickou pocas mojho prveho tehotenstva a uz nechcem riskovat pri dalsom moznom tehotenstve, budem velmi rada, ak mi pomozete najst dobreho odbornika, pripadne komu sa mam vyhybat 🙂 . Velmi vam dakujem za vsetky rady 🙂 🙂 🙂

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monuuula
autor
3. dec 2013

dakujem, su tam 4, o jednom som sa docitala naozaj zle skusenosti, ale dufam, ze aspon jeden bude ok, ale dakujem, ked tak budem musiet dochadzat 🙂

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sashabb
3. dec 2013

@monuuula tak ono to záleží zrejme od skúseností každej jednej ženy. Ja som počula na všetkých aj pozitíva aj negatíva.

monuuula
autor
3. dec 2013

@anetkaadamko ja viem 🙂

macamac
3. dec 2013

@monuuula ja chodím do Čachtíc 😉
ale každému vyhovuje niečo iné
a čo vás privádza sem? 😉

monuuula
autor
3. dec 2013

@sashabb a vies mi prosim ta povedat i nieco konkretne? Rozmyslala som nad Mudr. Pavlom Šulekom alebo Ludovitom kovacom, ale o tych som sa nic nedocitala, nevies prosim nic o nich?potom tam je Durdik, ale o tom len zle pisali. O inych uz neviem, ze by tam boli...

monuuula
autor
3. dec 2013

@macamac manzel odtial pochadza, ma tam rodinu a teraz si tam nasiel pracu, chceli by sme rod.dom niekde v okoli, zatial budeme cca rok v NM. A kedze neviem, kde presne budeme potom byvat, chcela som chodit priamo do mesta

monuuula
autor
3. dec 2013

@macamac a v Cachticiach kam prosim ta chodis? A mas s nim/s nou skusenosti aj ked si mala nejake problemy?

kaktusik007
3. dec 2013

@monuuula no - tak v Novom Meste nad Vahom urcite ziaden gynekolog... V 2007 som sa prestahovala tiez z Blavy, a nasla som si najlepsieho gynekologa v Meste... No pruser nad pruser, co ti budem hovorit... Nastastie vzdy ak bol problem som letela na gynekologiu do Trencina, takze uja gynekologa v NMnV som z tohto pohladu de facto ignorovala... A potom, ako som ostala tehu s druhym synom a on zadrel, ze musim na interupciu, tak u mna nadobro skoncil a chodim k Jankovskemu do Trencina a spokojnost 😀

macamac
3. dec 2013

@kaktusik007 Jankovského som mala pri pôrode, je dobrý
@monuuula áno, ja som max spokojná, lebo mi vždy všetko vysvetlil dopodrobna, nie je problém, že sa ti venuje aj 30-45minút 😉
a to ho nepoznám a ani mu nič nenosím 😀 😉
ale vieš, zase sa môže nájsť aj niekto, kto má s ním negat. skúsenosť...ako u každého Dr.

mne osobne sa rátal aj vtedy, keď. napr. po prvom pôrode nastali u mňa komplikácie v piatok na obed - on robíil vtedy doobeda piatky, som mu volala a on prišiel poobede do NMnV (vtedy ešte nemal sono) a tam mi urgentne urobil sono a vyšetrenie. a veľmi mi pomohol.

monuuula
autor
3. dec 2013

@kaktusik007 fakt? Fuuu...tak to asi budem dochadzat tiez... A v NM si ku komu vtedy chodila? My by sme mozno na jar chceli ist na 3 babo a keby mi tam hned aj syna vzali do skolky, tak by som nemala ani problem dochadzat uz len s dcerou, ale s 2 detmi behat na gyndu 😒 Preto som chcela, aby to bolo priamo tam, to by mohol aj muz chvilu postrazit deti. Nevadi, to sa uz poriesi, radsej budem dochadzat, nechcem riskovat ako pri 1 tehu...dakujem za radu 🙂

monuuula
autor
3. dec 2013

@macamac dakujem 🙂, zacinam sa presviedcat, ze budem chodit mimo NM 🙂

martinano
3. dec 2013

Ja pracujem v danej oblasti a zodpovedne radim v nm nikoho ani cachtice.skor trencin tam ich je viac velmi dobrych

kaktusik007
3. dec 2013

@monuuula tak TN - NMnV otocis za pol hodinu, je to 27km, to je akoby si sla z Dlhych Dielov do Avionu 🙂 napriklad. Chodila som k Durdikovi - na doporucenie znamych... Ale fakt pruser. Ti dalsi - ako Kovac a ta zenska, plus Sulek --- nemali v case, kedy som si hladala gynekologa, bohvie ake referencie. A ja fakt len dakujem Bohu, ze som nikdy necakala pri problemoch na poradnu a vzdy som sla do TN na prijem - vsak ma vzdy aj hospitalizovali, ale co som sa tam na rizikovom podozvedala o lekaroch v Meste, no co ti poviem...
Na druhu stranu, ani Jankovsky uz nie je to, co byvaval... Ale stale je to odbornik, rodil mojho druheho syna, na sale sme sa dobre nasmiali -- rodila som planovanou sekciou, takze preto mi bolo do smiechu pri porode 😀 😀 😀... Mne jeho pristup vyhovuje, ambulancia je na pristupnom mieste, zobral si ma k sebe ako vysoko rizikovu pacientku a dohlad som mala adekvatny (ja som mala druhu sekciu 360 dni po prvej, takze 9ty mesiac bol otazny, ci neskoncim pod nozom skor kvoli rupture maternice, ktora realne hrozila). Za mna spokojnost, aj baby co mam kamosky co k nemu chodia tak su s nim spokojne... Akurat negativa na neho hovoria tie, co k nemu chodia uz roky - ale to su negativa v tom zmysle, ze uz to nie je to co to byvalo - co je logicke, kedze ma daleko viac pacientiek ako mal 🙂

monuuula
autor
3. dec 2013

@martinano dakujem 🙂

monuuula
autor
3. dec 2013

@kaktusik007 presne o durdikovi som citala same zle referencie... Tak smer TN 🙂

jurcaga
4. dec 2013

ahoj, mozno keby si napisala svoje otazky v skupine NOVE MESTO NAD VAHOM, snad by si sa dozvedela viac od zainteresovanych 🙂 ja som sa na rozdiel od teba odstahovala z NMnV. pocas 1. tehotenstva som chodila k Durdikovi, nemala som s nim lekarsky problem, len to prostredie - cakaren, ordinacia zaspali v case... aj na otazky mi odpovedal, ked som sa spytala...

monuuula
autor
4. dec 2013

@kaktusik007 dakujem 🙂

monuuula
autor
4. dec 2013

@jurcaga dakujem, asi som tu temu prehliadla, lebo som nic take nenasla, kuknem este raz 🙂

monuuula
autor
4. dec 2013

@kaktusik007 chcem sa ta este opytat, pozerala som teraz ten cennik...platim absolutne za vsetko, aj keby som bola tehotna a chodila tam teda do poradne? Myslim napr. triple testy a vsetky uvodne odbery na zaciatku gravidity, co normalne uhradza poistovna, aj nejake 3 povinne sona pocas tehotenstva....? Alebo platim len mimo tychto povinnych a poistovnou uhradzanych vysetreni? Takto to mam aj pri terajsej doktorke...lebo obidve gravidity som mala rizikove a vysetreni bolo kopec, predpokladam, ze aj 3 tehu bude podobne. A to som mala u mojej zaplateny 3nasobny rocny poplatok, tak toto by malo byt snad aj trochu lacnejsie 😀 😀

jurcaga
4. dec 2013

@monuuula nemyslela som temu, ale skupinu, kam ta konik zaradi podla bydliska. https://www.modrykonik.sk/group/194/detail/ len neviem, ci sa tam mozes tak lahko dostat....

monuuula
autor
4. dec 2013

@jurcaga aha...no zatial mam bydlisko ine....skusim to...

kaktusik007
4. dec 2013

@monuuula ja som tam platila myslim iba dvakrat ked som sa objednavala presne na hodinu na termin 🙂 a mozno teraz ked tak spominas, tak ano - platila som este za jedno vysetrenie myslim, ale to bolo max 10 eur a aj to je prehnane, neviem ci nie glukoza nahodou.... ci to ten test nebol.....

inak som nikdy neplatila nic - a aj obrazok zo sono mi vzdy vytlacil, aj ked to ma spoplatnene, nikdy som neplatila 😀
a to ani ten rocny poplatok neplatim...

fakt, jedno vysetrenie bolo take, to si spominam, ze som ostala zarazena ze si za to pytal peniaze ked to poistovna preplaca... ale nespomeniem si presne co to bolo, no myslim ze fakt ten glukozovy test v tom 20tt co sa robi, cca....

monuuula
autor
4. dec 2013

@kaktusik007 tak super 🙂 dik

alyze
17. feb 2014

@monuuula Ahoj neviem ci si uz nasla nejakeho dobreho gynekologa tu v Meste ?
Ja cestujem do TN za Jankovským som s nim spokojna, ale pocas tehotenstva je to dost cestovania, tak sa tiez obzeram tu po nejakom 😉 a nasla som toto
http://www.janegyn.sk/
nema niektorá z vas skusenosti s touto doktorkou ?
Dakujem a odpovede 🙂

monuuula
autor
17. feb 2014

@alyze ahoj, tiez som sa rozhodla pre Jankovskeho, ale teraz si mi dala do hlavy chrobaka.... nepoznam tu doktorku, ale spytaj sa v skupine NMnV.....

bambina1009
8. mar 2014

Ahoj, našla som túto diskusiu, ja chodím v N.Meste n/V ku Šulekovi, odkedy som bola 1krát tehotná, a syn už bude mať 18, a som spokojná, a aj v druhom tehu mi zachcánil drobca, v TN len čumeli, keď som prišla už so stanovenou dg, nechápali ako to dr mohol na poradni zistiť, že to len v nemocke zistia, takže ja len pozitívne skúsenosti

kiki90
18. apr 2014

Ja chodím k Ladeckej do Trenčína a určite by som nemenila aj keď musím cestovať. Mám pocit že mám konečne lekárku, ktorá ma vypočuje zo záujmom a aj prejaví snahu pomôcť. A dozviem sa vždy všetko to čo vedieť potrebujem. Žiadne nekonečné čakacie doby a ambulancia fakt na úrovni ako má byť.