Dobrý gynekológ vo Zvolene. Koho mi odporúčate?

elderka
6. jún 2008

Ahojte dievcata🙂poznate dakeho dobreho gynekologa,alebo gynekologicku vo Zvolene. Mam MuDr.Mihalikovu,ale v poslednom case s nou velmi spokojna nie som.A je lepsi muz,ci zena? 😉

molniak
19. sep 2013

@danu necpalovu v ziadnom pripade ja chodim k simovi

molniak
19. sep 2013

@petusa33 u Šima sa plati rocny poplatok 10€ ambulanciu ma na malej stanici robi len poobede lebo doobeda je v nemocnici ja som s nim max spokojna ako bolo spomenute vyssie ma aj sono a nemusim sa nikde inde objednavat dokonca aj vysledky mi zavolaju na mobil nemusim sa ja informovat

vlasatica20
19. sep 2013

@molniak , zabudla si napisat, ze ta objednaju na cas, ktory ti vyhovuje da sa dohodnut 🙂 ,
plati sa aj u dr.Kovácika a ine poplatky.....

ewitka123
6. nov 2013

Ahojte, už asi 7 rokov chodím do ambulancie MUDr. Necpalovej a dlhšie rozmýšľam, že túto lekárku zmením a to z jedného prostého dôvodu - neosobnosť, nevľúdnosť, skrátka je to lekárka strašne nesympatická. Keď je nejaký problém pozerá na Vás, ako keby ste si za to mohli vy, že máte nejaký ženský problém, niečo predpíše, ale zo šuplíka vytiahne kopec letákov, na ktorých sú produkty, ktoré si máte na ten Váš problém zakúpiť za ťažké prachy v lekárni. Momentálne nemám detičky, ale uvedomujem si, že si neviem predstaviť prežívať s touto lekárkou svoje tehotenstvo. Sestrička je veľmi sympatická! Na sono v rámci preventívok chodím do Detvy, kde vag. sono robí MUDr. Olajcová - veľmi sympatická a empaticá lekárka, škoda, že vo vlastnej ambulancii ordinuje len 1 - krát v týždni a to piatok, čo sa mi zdá dosť málo. Kebyže ordinuje aspoň 3 dni v týždni určite by som prešla k nej. MUDr. Sedély je super, zastupuje MUDr. Necpalovú stredy, ale asi už má dosť veľa pacientok. Zaujali ma odporúčania na MUDr. Šima, asi si skúsim zistiť či by som k nemu mohla prestúpiť. Ďakujem za Vaše odporúčania na jednotlivých lekárov!

mumilka
7. nov 2013

ja som u MuDr.Šima a som spokojná... uvidím ako po pôrode. 🙂

danoush
19. nov 2013

@kubkolucy ja prave zo zvolenskej slatiny chodim az do BB ku Fruhwaldovi, zatial som tam bola len 2 krat, ale vyzera fajn 🙂

kubkolucy
27. nov 2013

@danoush No on je fajn ale tá jeho sestrička je strašne protivná, mne to tam išlo na nervy hlavne kvôly nej. A to je taký typ sestričky čo by najradšej ordinovala za doktora 😠

veronikamozolova
5. aug 2014

@danu dr. sedely alebo dr. galad..su špička 😉

jarkadodokova
22. nov 2014

@sopel01
chcem sa spýtať na kontakt či mate do tej novej ordinacii neeviem zohnať

didus777
25. jan 2015

Prosim vas ktory gyn.alebo gynekologicka vo ZV robi 3d\4d ultrazvuk a maju to priamo v ambulancii?hladam dobreho/dobru gyn. Najlepsie sukromna ambulancia kde robia aj 3d sono...aby som nemusela behat kade tade...dakujem za odpovede...aj ip kludne piste 🙂

bobinohugino
20. apr 2015

Dobrý deň, prosím Vás gynekologička vo Zvolene MUDr. Miháliková ešte ordinuje? Už som u nej nebola dlho, ani nechcem ísť, nemá nejakú nástupkyňu? Ďakujem. 😉

seahorse27
20. apr 2015

@bobinohugino gynekológa môžeš zmeniť kedykoľvek. Jednoducho pôjdeš k novému a on si vyžiada dokumentáciu od starého. Nemusíš čakať, kým tvoja gyn. pôjde do dôchodku 😉

kesu333
12. máj 2015

ja mám najlepšie skúsenosti s MUDr. Häringom- vo ZV nemocnici, v poliklinike... je veľmi milý, ale zároveň skvelý odborník, aj sestrička je super. a ambulancia je príjemne zariadená- svetlá, nová...

bobinohugino
19. máj 2015

Ďakujem. A nejaká žena, čo je dobrá odborníčka, má aj sono - ZV?

ludmilazv
26. júl 2015

MUDr. Šimo, je to súčasne aj pôrodník a môžem len a len chváliť. Rodila som pri ňom cisárskym rezom a krajšiu jazvu si človek ani nemohol želať. Naozaj výborne odvedená práca. Takže u mňa určite Šimo.
Predtým som bola nahlásená aj u Mihálikovej a ešte pred ňou u Necpálovej a to sa nedá ani porovnať. Najmä citlivý prístup pri vyšetrovaní a žiadne čakanie pred ordináciou skoro ráno na časenku.

kesu333
18. aug 2015

@bobinohugino MUDr. Olajcová , ale robí len piatky

marinamoja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslavab13
8. okt 2015

Podla mna doktor Simo je super, vysetri, vysvetli, sestricka je uplne uplne skvela zena, mila sympaticka. 🙂 Obaja su prijemni
a maju dobry pristup. Ja som velmi spokojna, chodim tam sice rok ale mozem len odporucit.

andreak2172
19. okt 2015

dobrý deň....chcem poradiť...nejakého dobrého gynekológa,práve som sa sem prisťahovala a nepoznám to tu...ďakujem za radu a pomoc

marinamoja
19. okt 2015

dobry vecer...dr.Olajcova. - ale len piatky,poliklinika...inokedy je na oddeleni nemocnice...super odbornik aj clovek ...nesetri casom, poda info, pomoc aj o polnoci...osobne ci radu cez telefon...ziadny problem...dr.Haring. - dlhorocny odbornik...maju spolocnu ordinaciu...teda on od pond do stvrtka, ona spominane piatky...dr:Szedely - ordinacia oproti mestskej plavarni...tiez obornik na 1.tku...len ma veeeeeelmi vela zien, takze tomu sa podoba aj doba cakania...tito 3 ja u mna vo Zv su vo svojom odbore doma 🙂 zelam spravnu volbu a pekny vecer 🙂

andreak2172
19. okt 2015

ďakujem za radu,len neviem ako sa rozhodnúť 😎

jakobsapple1
19. okt 2015

Ja chodim tusim 15 rokov k Necpalovej a za tie roky sa naozaj nemozem stazovat. Asi sme si sadli. Vo vsetkom je ustretova a naozaj dobra odbornicka. Pomohla mi vo vela veciach a ano par krat ma naozaj prekvapila pragmatizmom, ktory sa ale nakoniec skutocne s odstupom casu potvrdil. Ma vela pacientov a aj svoje problemy a preto sa niekedy zda neosobna ale je to len zdanie. Ked som potratila tak to ju to mrzelo rovnako ako mna.. Takze naozaj tazko hovorit o neosobnosti!!, Jej sestricka je super a velmi ochotna a mila. Takze je to asi na skusenosti, kazdej z nas... Rodila som pri Tauferovy a bol to otras, ktory by som nepriala ani nepriatelovi....Ved to tak aj dopadlo, pol roka po porode sa mi brutalne hnisal nastrih, prisla som kvoli tomu o mlieko proste pre mna je to sadista. Simo nemam skusenost ale pocula som zle referencie. Galad a Szedely su strasne vytazeni ale inac skveli odbornici, ordinuju hlavne na sliaci, neviem ale ake su tam cakacie doby prave kvoli tej vytazenosti. Skuste si tam zavolat a informovat sa.

ewitka123
28. okt 2015

MUDr. Olajcová a MUDr. Häring majú spoločnú ordináciu, ale aj rovnaký prístup k pacientkam a to znam., že ústretový, empatický, zodpovedný, sú perfektní obidvaja, nehovoriac o ich vysokej odbornosti!!!

stanka1979
4. jún 2016

Dobrý deň , ja sa už skoro rok snažím zmeniť gynekológa. Chodila som k Melicherčíkovi do Detvy, ale keďže som " nekapitulovaná" pacientka neustále mi vysvetľovali, že to je so mnou ako takou pacientkou v poisťovni ťažké. Nikde nemali a nemajú problémy len u tohto konkrétneho lekára. Teda som sa na začiatku tohto roka už konečne odhodlala a na odporúčanie kamarátky som sa šla opýtať k pani lekárke Desane Brathovej. Sestrička mi dala papierik , s ktorým som mala ísť ku svojmu gynekologovi a vypýtať si výpis zo zdravotnej karty. Už to ma zarazilo ! Všade som čítala, že ak lekárka vezme pacientku - čo mi sestrička povedala, že áno - výpis si vyžiada sama. Teda som pekne poslala výpis so žiadosťou do ambulancie a dúfala, že ked zavolám nabudúce na objednanie termínu už k novej gynekologičke , bude už všetko ok . Žiaľ nebolo - výpis nebol . Teda odvtedy som bez gynekologa. Jednoducho fakt nemám chuť vysvetľovať pôvodného gynekologovi a sestričke prečo chcem zmenu lekára. a je mi divné , prečo u pani gynekologičky zvolili tento postup. Vie mi niekto poradiť ku ktorému gynekologovi mám v ZV ísť, pretože HA si viem zohnať aj bez receptu ale rada by som šla aj na vyšetrenie.

laurinka_21
28. júl 2016

Ja chodím k Szedelymu.S profesionalitou a odbornosťou doktora som spokojná,ale manažment jeho praxe je slaby.Aj napriek tomu,ze som vzdy objednana na urcitu hodinu,cakam min. 1-2hodiny a často sa stáva,ze sa mu pritrafí operácia v čase ordinacnych hodín a všetky objednané pacientky na neho čakajú aj 3 hod.Potom ma časový sklz...čiernou dierou je jeho sestrička,ktora je nepríjemná a mám pocit,ze má vybrané ženy,ku ktorým je milá a k zvyšku sa správa,akoby zjedla všetku múdrosť sveta a ani krv nevie riadne zobrať..vymenila by som ju hneď!

lucydn
15. dec 2017

@marinamoja ako dlho sa k nemu caka??

miska_zv
26. dec 2018

Kočky neviete aké ma otváracie hodiny Mudr. Šimo teraz medzi sviatkami? Ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre