Dobrý gynekológ vo Zvolene. Koho mi odporúčate?

elderka
6. jún 2008

Ahojte dievcata🙂poznate dakeho dobreho gynekologa,alebo gynekologicku vo Zvolene. Mam MuDr.Mihalikovu,ale v poslednom case s nou velmi spokojna nie som.A je lepsi muz,ci zena? 😉

michalag
6. jún 2008

ahoj elderka a z ktorej casti Zv si???

emjee
7. jún 2008

elderka skus sa spytat v tejto teme https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

emjee
30. jan 2009

komarik • snž • Dnes o 13:01
Vie niekto poradiť dobrého gynekológa vo Zvolene? Poznám viacerých, ale rada by som počula názory a skúsenosti druhých. Ďakujem

danu
9. júl 2009

sunnygirl • Dnes o 11:02
Ahojte dievčence,
chcela by som sa vás opýtať na gynekológov a gynekologičky vo Zvolene. Chodím ešte k svojmu pôvodnému do Lučenca, Dr. Orsághovi, som s ním spokojná, no potrebovala by som bližšie. Teraz som už Zvolenčanka. 😀
Vime len o nejakej p. Dr. Necpalovej, Šimo a Szedelyi? Iných nepoznám. Poradte, Díky 😉 .

sunnygirl
9. júl 2009

Danu, díky, že si ma sem hodila. 😅 . Len dúfam, že mi niekto poradíte. ☹

smailinka
22. aug 2009

Ja chodim k Šimovi a u mna absolutna spokojnost....ale bohuzial, niektore by ti to vyvratili..... 😢

annie13
8. nov 2009

Dr. Szedely jednoznacne

nikushka1
8. nov 2009

ja tiež chodím k dr. szedelymu a som spokojná

tatolu
8. nov 2009

Ak aj v budúcnosti rodiť, tak k Dr. Szedely, Dr. Kamoďová, Dr. Olajcová - myslím, že tie doktorky majú aj svoje ordinácie 😉
Som spokojná aj s Dr. Necpalovou. 😉

aanulik
20. jan 2010

ahojte !!! mam taky problem...zacala som chodit k doktorke mihalikovej...a mam pocit ze to nejako flaka !!! ☹ neviete mi poradit nejaku lepsiu gynekologicku ??? nasla som na internete este nejaku Blahutiakovu ...poznate ju niekto ??

katarina.banska
10. feb 2010

Ja chodim k Dr. Szedelymu a mozem ho len odporucit. Je to vynikajuci lekat, aj sestricku ma velmi fajn. No a ak budem mat stastie, tak pri nom aj porodim. 🙂

janao
16. nov 2010

Jednoznacne odporucam - Dr. Jan Simo oproti Akademiku. Veelmi prijemny aj sestricka.

tatolu
17. nov 2010

@katarina.banska Katka, gratulujem k Laurinke, rodila si nakoniec pri Dr. Szedelym? Má aj vlastnú ordináciu, alebo sa iba s stredy strieda s Dr. Necpálovou?

katarina.banska
17. nov 2010

@tatolu
ahoj, dakujem
nie nakoniec som rodila pri Tauferovi. Szedely ma vlastnu ordinaciu oproti plavarni, potom chodieva este niekam, asi k malej stanici. no to si nie som ista. ja k nemu chodim do jeho vlastnej ordinacie oproti plavarni.

chari6
9. mar 2011

Ahojte, nemate niektora telefon do ambulancie dr. Kamoďovej? Dr. google nasiel iba nejake banskobystricke cislo...

darinkazv
14. aug 2011

@chari6 síce neskoro, ale tak napíšem ti 🙂 kamoďová je od minulého augusta na materskej. ja som k nej chodila, teraz zháňam nejakého gyn v zv.

Žienky, ak chodíte niektorá k szedélymu, neviete mi povedať, do kedy má dovolenku?

chari6
14. aug 2011

@darinkazv dakujem 🙂, ja chodim k szedelymu, neviem presne, dokedy ma dovolenku, ale koncom augusta vravel, ze uz robi.

darinkazv
14. aug 2011

@chari6 kelu :( ja potrebujem ísť zajtra na krv. asi budem musieť ísť k svojej obvodnej lekárke a zacvakať si to. 😒

meggi83
31. okt 2011

@danu

Ahoj, tiež hľadám dobrého gynekologa vo Zvolene. Tiež som z Lučenca. Na webe som sa dočítala, že Dr. Necpalovej nie je vôbec dobrá. Žiadnom prípade ju takmer nik neodporúča. Skús na pozrieť na stránke nasilekári.sk - niektorí sú tam hodnotení vacsinou majú veľmi dobré hodnotenie, ale sú aj s negatívnym hodnotení. Ja osobne sa chcem informovať ohladne - Dr. Galad, Dr. Sima alebo Dr.Haring. Prosím napíš mi, ak vieš niečo podrobnejšie. ďakujem za odpoved.

sopel01
25. apr 2012

Zvolenska nemocnica otvorila novu gynekologicku ambulanciu, kde ordinuju skveli lekari z oddelenia. Tesim sa, lebo mam s nimi len tie najlepsie skusenosti. 😀

lubika39
19. máj 2012

@sopel01 vies mi povedat, ktori lekari v tej novej ambulancii ordinuju? Je priamo v ablulancii sono?

simca06022011
18. nov 2012

Ahojte, tiez som v ZV "nova" a nepoznam tu nikoho a toboz nie lekarov. Potrebujem zmenit gynekolog... su tu nejake novinky? Velmi by ma zaujimalo si Simo a Galad maju vlastne sono na ambulancii (aby som nemusela behat kade-tade)??? (Galad+kolega urcite maju sono, na webe som ho nasla, ale priamo v ambulancii?)

lenkazv1
26. nov 2012

Simca- Dr. Simo ma vsetko v jednej ambilancii, akurat dnes som tam bola na preventivke, ma aj sono, robi aj sono prsnikov, netreba behat kade-tade, objednas sa na presnu hodinu, neplatis za objednanie a cakas max 10 minut- u mna velka spokojnost a urcite odporucam 🙂

petusa33
22. apr 2013

ahojte, chcem sa opýtať, či sa u dr. šima platia nejaké poplatky, za objednanie, vyšetrenie a pod. ?

kubkolucy
22. jún 2013

Aký starý je tak približne Dr. Šimo prosím vás? Ja tiež hľadám ale nechcem veľmi niekoho v dôchodkovom veku. Prípadne aj ten Szedely.

vlasatica20
22. jún 2013

@kubkolucy ,
ahoj dr.Simo ma okolo 45 - rokov, do dôchodku daleko je fajn ,ak budes nieco potrebovat vediet napis do IP 🙂 🙂 🙂 ,
som jeho dlhorocna pacientka a velmi spokojna.

kubkolucy
23. jún 2013

@vlasatica20 Ďakujem, tak to som rada. V Bystrici je veľa gynekológov ale ťažko je nájsť dobrého a keď nájdeš tak majú plno. Pôjdem asi do Zvolena, nie je to tak ďaleko.

laurica123
23. jún 2013

A kde má ambulanciu šimo?? Neviete či treba aj s kartou či to si medzi sebou pošlú?! Mám doktorku až v ľupči a som zo zvolena je mi to bližšie.

vlasatica20
23. jún 2013

@laurica123 ,
pozri do IP,napisala som ti,pa peknu nedelu 🙂

majusenka77
16. júl 2013

Tiež som dlhoročnou pacientkou Dr. Šima - som s ním veľmi, veľmi, veľmi spokojná. Aj s jeho manželkou, ktorá mu robí v ambulancii sestričku. Priateľský aj profesionálny prístup, dobré vybavenie ambulancie, včasné objednávacie termíny, starostlivosť o vlastné pacientky aj v nemocnici .... - skutočne, nemám im čo vytknúť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre