Dobrý očný lekár pre dieťa v Nitre. Kam ísť?

katia7
12. máj 2008

ahojte nenasla som ziadnu podobnu temu,viete mi prosim poradit nejakeho naozaj dobreho ocneho lekara pre deti v nitre? hlavne ustretoveho, nasla som nejaku dr. hasilovu ale nebola ani ochotna vyziadat si maleho dokumentaciu od byvalej ocnej v bystrici co je trochu daleko aby som ho vzala pod pazuchu a sla si pre nu a hlavne ju ani len tak do ruky nedaju ☹ vdaka

bublinkajasminka
12. máj 2008

katia - skús na pešej doktora Marka čo má aj očnú optiku - ku mne bol veľmi ochotný vždy 😉

tamia
12. máj 2008

katia,
do. Klobušická v nemocnici. vrelo odporúčam, je super!

katia7
autor
13. máj 2008

diky baby a su to prosim vas detsky alebo pre dospelych? vdaka ak ,ate nahodou kontakt budem vdacna za ip 😉

tamia
13. máj 2008

katia,
dr. klobušická je určite detská. Ja tam s malou chodím, kvoli tomu, že je predčasne nar. a bola na operácii očiek kvoli retinopatii. V ba nám ju odporučili, vraj chodí k nim na školenie ako sledovať takéto deti.
Kvoli čomu chodíte vy na očné?

katia7
autor
14. máj 2008

my mame anizokoriu ale nevedia z coho tak maly musi byt stale sledovany. oki tak ju skusim vdaka

zsola
6. máj 2013

Ahoj, vidim, ze tuto temu ste uz davno preberali, ale u nas je to teraz akurat aktualne. Kam ste nakoniec isli a ste spokojni? Dakujem. Alzbeta

abbi
27. jún 2013

@zsola URCITE ODPORUCAM 🙂 Panu doktorka Klobusicka je vyborna

petula8
9. júl 2013

očný lekár pre dospelých dr. Anton Hanáček, pre deti Klobušická 🙂

m_ij_ka
7. sep 2013

dr. erika klobušická je veľmi dobrá, ordináciu má v nemocnici na špitálskej

motyik
9. feb 2014

zdravim chcela by som sa spytat ako pracuje pani klobusicka treba sa objednat alebo len prist

tanicka696
31. mar 2015

ahojte poznate doktorku janu mattovu??neviem kto je Klobušicka bo my sme dnes v nemocke boli s dcerkou a bola tam dr.duranova a vobec neodporučam!!!preto hladam milu,ochotnu hlavne dobre vybavenu pre male deti!kludne aj sukromu...

daduska
9. jún 2015

ahojte, neviete mi prosím povedat kde by som našla Dr. Klobušickú????
dakujem

viera77
9. jún 2015

@daduska v seredi v poliklinike, nedavno sme u nej boli s neustale hnisajucimi ockami aj napriek tomu, ze sme par krat boli u dr.Hasilovej v NR.....kedykolvek pojdem opat za nou do Serede, maximalna spokojnost, o pristupe k pacientom, vratane babetiek ani nehovorim 🙂

daduska
9. jún 2015

Dakujem veľmi pekne za info ja som bola v tom, že je v nitre ....

viera77
9. jún 2015

@daduska ano, bola este do sept.2013 v Nitre, ale uz je prestahovana do Serede...velka skoda pre Nitru, ale kto ju pozna, ale este aj nepozna a nema problem za nou vycestovat, tak nie je o com 🙂

danielahamar
3. júl 2018

Otváram diskusiu, prosím normálneho očného pre 15r. chalana, ďakujem😉 , okr. NR

efelinka2002
27. jan 2019

@viera77 Mozem sa vas spytat: píšete, ze ste boli u dr. Klobusickej, hoci ste predtým boli u dr. Hasilovej. Aj my sme boli na prvej návšteve u dr. Hasilovej, ale nie som spokojná s tým, ako prebiehalo vyšetrenie: dioptrie predpisala len na základe prístrojového merania, navyše maly sa mi sťažuje, ze s okuliarmi zle vidí (ma 5 rokov, astigmatizmus, su to jeho prve okuliare, vraj všade vidi, akoby tam boli schody, hoci tam nie su a ide po rovnom povrchu). Chcela by som mu dat očká vyšetriť - skontrolovat u dr. Klobusickej, na ktorú všade citam samú chválu. Ako nato? Treba ďalší výmenný lístok od pediatra (a môžem vôbec žiadať ďalší, keď s tým prvým sme boli len pred 2 týždňami u dr. Hasilovej?) alebo je toto vyšetrenie na priamu platbu? Ak sa platí, mozem poprosiť o info k cene (pokojne aj v súkromnej správe?). Dakujem.

pamartina
22. máj 2019

@efelinka2002 zdravím vás.Ako ste dopadli?Lebo presne ten istý problém máme aj my a hľadám druhú očnú ambulanciu, zvažujem Sereď.Poradite prosím?

efelinka2002
24. máj 2019

@pamartina Dobry den, dr. Klobusicka nas bohuzial nezobrala, prave vcera som volala s jej sestrickou. Vraj maju dost svojich pacientov a nepreberaju pacientov od inych lekarov. Ak by islo o prvovysetrenie, mohli by sme k nim chodit, ale kedze sme uz vedeni u ineho ocneho lekara, nezoberu nas ☹

pamartina
26. máj 2019

@efelinka2002 Aj ja som jej volala a to isté nám povedala..Ďakujem za info.😉

petrofka
9. okt 2019

Prosím vas a rozkvapkavanie oci prebieha u klobusickej ako? V cakarni rozkvapkaju dietatu alebo kvapka sa doma týždeň?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre