Doktor Rozprávka z Košíc. Ide im len o peniaze

zoskag
17. máj 2007

Ahojte babenky,otvaram tuto temu,pretoze som hotova z toho,co sa mi stalo a chcem vediet ake mate vy skusenosti s tymto doktorom,pretoze moje su zial strasne 🙄 K tomuto dr.chodim uz dlhsi cas,on robi 3D/4D ultrazvuk na Rastislavke.Najprv som si mylsela,ze je to fajn doktor,ale ked ma zacal zdierat z penazi,bola som z toho hotova.Za prvy ultrazvuk,co mi robil som zaplatila 3000sk,pricom v PO to dr.robi za 1000sk.Bola som z toho prekvapena,ale ked uz som sa rozhodla ist k nemu,tak som povedala,co uz 😖 No bola to chyba a ja som na to prisla az neskoro,ked odomna za 3 mesiace vytiahol 11000sk 😠 a to myslim uprimne.Pritom mi spravil len 3 krat ultrazvuk 3D/4D,hoci som s tym nie velmi suhlasila,skor by som povedala,ze ma k tomu nepriamo donutil,pretoze chcel peniazky.Po poslednej navsteve som nahravku odmietla,no necakala som,ze bude odomna pytat peniaze ze vysetrenie a ta cena bola nenormalna.Myslela som si,ze tieto vysetrenia pred porodom su zadarmo,no pri tom,ako mi zahlasil sumu,som len potlacala slzy,ako dokazu doktori zdierat o nenormalne peniaze,pricom by to malo aspon podla mna byt zadarmo,ved ide aj o tu populaciu,nie???, 😀 Mam sto chuti zavolat do jojky alebo riaditelovi nemocnice,alebo spravit nieco od tych nervov,pretoze som z toho strasne sklamana.Neviem,ci sa aj v Saci plati za taketo vysetrenia.Budem rada,ak sa so mnou podelite aj vy so svojimi skusenostami,ak ich s tymto doktorom mate.Budem velmi rada.

bubaczik
17. máj 2007

sak ja by som o nom mohla pisat hotove litanie..k nemu by som nesla ani keby som to mala gratis..urcite su lepsi odbornici v ke..

zoskag
autor
17. máj 2007

bubaczik,to ako vazne?????????????????????????????????????,Pre boha,mne tiez povedal dnes,ze budem rodit pri nemu,ze sa dohodneme na cene neskor,tak asi nech zabudne na to 😀

zuzka82
17. máj 2007

no, zoskag, ty si kosicanka??? ty len moja utekaj od neho kade lahsie a cim skor... 😒

lara1znk
17. máj 2007

my sme si celkom dobre pokecali 😀 , jeho synator studuje v UK v Liverpoole pravo takze si viete predstavit kolko to stoji, no pri jeho praktikach no problem 😒

bubaczik
17. máj 2007

tak si prichystaj min 10tis..sak tam je adam,dankovcik,saksun..mala si na vyber..ja uz nemam teraz v tomto prehlad,lebo uz tam nebyvam,ale urcite by som si vybrala niekoho ineho 😉

andrea.m
17. máj 2007

zoskag podľa mňa je 3D usg potrebný vtedy ak sa predpoklada nedajbože nejaká vyvojova chyba vtedy sa robí na odporučanie dr a malo by to byť bezplatné.3D na žiadosť rodičov sa platí samozrejme.iná vec je ked lekár ma vlastný usg prístroj zo snímačom 3D a robí iba tento usg vtedy by to malo byť tiež zadarmo.ja som bola u dr.rozprávku 24.9.2006 a platila som 1000sk.no a čo by som spravila na tvojom mieste?vzala bločky(dúfam,že ich máš)a šla rovno za riaditeľom nemocnice,médiami a na úrad pre dohľad na d zdravotnou starostlivosťou.

yesno22
17. máj 2007

ahojte...len co som zbadala tuto temu, hned som vam isla napisat....dnes som bola s drobcom za "mojim" porodnikom sa ukazat (nie seba, ale maleho 🙂 ) a sedel tam aj nas pan MUDr. R....jedno s druhym, mala som dobru naladu, vravim mu..."pan doktor,ale to vase USG neni az take presne, termin ste mi urcili zle, mala by som pytat naspat peniazky 😀 😝 ".....pozrel na mna zarazene, potom sa zasmial a ze reklamacie len s blockom ...hadajte co nosim v penazenke uz doooost dlho? 😀 tak som mu ho podala a moj porodnik sa tak rozosmial, ze nevedel prestat...ja som sa len rozlucila a odisla 😎

zuzka82
17. máj 2007

andrea. m... no, dava rozpravka aj nejake blocky?? 😀

bubaczik
17. máj 2007

ale sak on je karierista ako svina..pamatam,ked robil machra,ze ide robit na kanarske ostrovy gyndosa 😉

lara1znk
17. máj 2007

no bol na stazi v UK vraj tak mi rozpraval a ja som bola fakt spokojna lebo mi napisal spravu aj v anglictine pre mojho lekara tu
ale viac by som tam nesla, je to dost drahe, tiez mi nukal ze mam prist kedykolvek ale naco, jeden 3D staci podla mna, vykladal mi ze to nie je skodlive atd. no ale naco budem chodit pravidelne na 3D 😕

andrea.m
17. máj 2007

áno ja bloček mám,pýtala som si z drzým úsmevom na tvári.šak som už mala CD vo vrecku tak nech sa bodne.

zoska ja by som k nemu nešla,v ke sú určite aj lepší dr.pýtaj sa v košičankách baby ti určite poradia.

valhali
17. máj 2007

zoskag, ja som sokovana, lebo ja chodim do Sace, zatial som v 21tt a v Saci som absolvovala uz 5 usg, z toho 2x screening a neplatila som ani korunu.
Bola som potom aj u Rozpravku, lebo som chcela vediet pohlavie a nahravku, tak ked ma vyprevadzal, nezabudol povedat,nech skocim ku nemu este v 28tt pozriet prietoky,ze mi da zlavu. No prdlajs pojdem.
Chod ty nabuduce pekne do Sace,ak mas papier od dokiho na usg,tak ti ho urobila x krat zadarmo,kolko len treba.

valhali
17. máj 2007

lara, aj mne vykladal,ze bol v UK,ze tam si to zeny davaju robit casto,bla,bla...on by mal byt nejaky biznis man a nie lekar 😀

sisulik
17. máj 2007

zoska...ja som pocas prveho tehu chodila do sace od 30.tt (pred 30.tt som bola mimo SR a tak som tu nemala ziadneho gyndosa, tak som rovno zacala chodit do sace)...usg mi doktorka robila casto a nikdy som zanho nepytala...a ani tento krat ked som bola v saci na usg 2x (27.tt a 28.tt) som za to nic neplatila..na dverach je napisane ze mozu pytat 400sk za usg, ale mozno to je v tom pripade, ak si o usg poziadas sama a nie oni ta odporucia...

babica1
17. máj 2007

Prepánajána tehu.. to sme naoyaj také.................
Ako je možné, že jeden vagabund okráda, mz všetky o tom vieme a necháme sa? 😨 😨 😨

sisulik
17. máj 2007

babica..ty si ale bojovnicka...co navrhujes?

babica1
17. máj 2007

nemzslím bojovníčka........ ale nemám rada príživníkov.........a dr.rozprávka je príživník a vydriduch..... radím nájsť iného doktora. nie je jediný, i keď sa tak tvári........ ☹

sisulik
17. máj 2007

😀

babica1
17. máj 2007

nuž netajím..zaľúbila som sa do dankovčíka 😀 😀 😀 😀 😀

sisulik
17. máj 2007

babica 😅

babica1
17. máj 2007

prosím?

sisulik
17. máj 2007

nic...len ma z teba chytaju krce od smiechu... 😀

zoskag
autor
20. máj 2007

Ahoj andrea.m problem je totiz v tom,ze on mi nedal ziadne blocky od vysetrenia,ze som nieco platila,tak asi tak 🙂

zoskag
autor
20. máj 2007

yesno22,neviem,co by som spravila na tvojom mieste.Mne totiz ani tie blocky nedava,ja by som bola vykurena tak ci tak.Asi by som mu ich smarila medzi oci................. 😝

zoskag
autor
20. máj 2007

Baby,tak s vami je fakt sranda,lenze ja som pomaly uz v 38tt a nevieeeeeeeeem co mam robit pane boze,co len so mnou bude!!!!!!!!!!!!! ☹ Ja caja som si myslela,ze on je fakt dobry ,no aka svina sa z neho nevyklula a to mam este predplatene jedno vysetko 😒

balsiger
20. máj 2007

ahoj kocky, podle toho,co pisete bych se ja osobne obratila na nejakou soukromou televizni stanici na SK a pekne jim o panu doktorovi povypravela,oni mu pak udelji verejnou reklamu a reputace mu 100%klesnou..treba mne napada,ze by tam nekdo zasel se skrytou kamerou a nechal by se vysetrit... 😎

nenechte se okradat, kdyz se on nestydi,musite se chranit vy!

zoskag
autor
20. máj 2007

Ahoj balsiger,boze ja som to teraz urobila,napisala som to do TV JOJ,len neviem,ci ma budu brat vazne...... 😒

balsiger
20. máj 2007

no,ja si myslim,ze takovehle vazne tema by se nemelo zanedbavat!! ten pan doktor je asi pekna svine a sedre z penez kazdeho...taky jsem neco podobneho mela,ten mel ceny o 200%vyssi nez mujnynejsi doktor a to byly jen ceny...ja jsem se u nej nikdy necitila dobre,naopak...no a ted mam takovyho milyho tatku 🙂

zoskag
autor
20. máj 2007

vzdy sa plati dr,ked si ho chces zaplatit ku porodu dopredu???

bubaczik
20. máj 2007

zoska ja ak si dobre pamatam,je teraz v starej nem zvyk tak,ze ak nema dr sluzbu a ty si vyberies nejakeho,tak sa zaplati 5tis v pokladni,a stoho ide lekarovi 2tis do vyplaty..ale neverim,ze to tak funguje,ked este za mojej rodiacej ery v ke sa tam sumy pre lekara do vrecka pohybovali od 5 do 15tisic..ak je lekar ferovy,tak od teba peniaze nezoberie,az po porode..ale najdi takeho 😠 no o jednom viem,ale on je v trnave 😉 a robi gratis 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre