Doktor Rozprávka z Košíc. Ide im len o peniaze

zoskag
17. máj 2007

Ahojte babenky,otvaram tuto temu,pretoze som hotova z toho,co sa mi stalo a chcem vediet ake mate vy skusenosti s tymto doktorom,pretoze moje su zial strasne 🙄 K tomuto dr.chodim uz dlhsi cas,on robi 3D/4D ultrazvuk na Rastislavke.Najprv som si mylsela,ze je to fajn doktor,ale ked ma zacal zdierat z penazi,bola som z toho hotova.Za prvy ultrazvuk,co mi robil som zaplatila 3000sk,pricom v PO to dr.robi za 1000sk.Bola som z toho prekvapena,ale ked uz som sa rozhodla ist k nemu,tak som povedala,co uz 😖 No bola to chyba a ja som na to prisla az neskoro,ked odomna za 3 mesiace vytiahol 11000sk 😠 a to myslim uprimne.Pritom mi spravil len 3 krat ultrazvuk 3D/4D,hoci som s tym nie velmi suhlasila,skor by som povedala,ze ma k tomu nepriamo donutil,pretoze chcel peniazky.Po poslednej navsteve som nahravku odmietla,no necakala som,ze bude odomna pytat peniaze ze vysetrenie a ta cena bola nenormalna.Myslela som si,ze tieto vysetrenia pred porodom su zadarmo,no pri tom,ako mi zahlasil sumu,som len potlacala slzy,ako dokazu doktori zdierat o nenormalne peniaze,pricom by to malo aspon podla mna byt zadarmo,ved ide aj o tu populaciu,nie???, 😀 Mam sto chuti zavolat do jojky alebo riaditelovi nemocnice,alebo spravit nieco od tych nervov,pretoze som z toho strasne sklamana.Neviem,ci sa aj v Saci plati za taketo vysetrenia.Budem rada,ak sa so mnou podelite aj vy so svojimi skusenostami,ak ich s tymto doktorom mate.Budem velmi rada.

zoskag
autor
20. máj 2007

ale take poplatky,????sak to je nenormalne 😠

sisulik
20. máj 2007

ako samoplatkyni poistovna nepreplaca nic... ☹

bubaczik
20. máj 2007

starostlivost o tehotnu je plne hradena so zdr.poistenia..a jedine sa plati za nadstandartne sluzby a nie za monitorovanie,moc a pod...a on ma ambulanciu a lebo robi v starej nem?

zoskag
autor
20. máj 2007

sak ale to by nemal robit zadara???????ved ked budem rodit tam?????

zoskag
autor
20. máj 2007

on robi v starej nemocnici

bubaczik
20. máj 2007

to je blbost..ja som stale na trvalom pobyte v ke..a aj deti..a za nic neplatime..ak je poistena v zdr.poistovni moze prist aj do ba na vysetrenie

zoskag
autor
20. máj 2007

ja si to vsetko zistim a ma po pi... este len potom zisti,koho ma tahat za nos a z koho ma cucat peniaze

sisulik
20. máj 2007

zoska...pytala som sa manzela (on je zubar) ale povedal, ze nevie ako to je medzi gynekologmi...takze s tym ti nepomozem...
ja uz mam z tej tvojej situacie poriadny chaos...

bubaczik
20. máj 2007

no a robi na usg co zakupila nemocnica..a nie on sam..takze nema co si uctovat sumy..maju tam mat cennik,a podla toho sa riadit..

zoskag
autor
20. máj 2007

aj ja si myslim,ze by to malo byt zadara,on ma svoju ambulanciu niekde v centre a pracuje tam od 15.00

bubaczik
20. máj 2007

sisulik tehotne su ine ako bezzube 😀 😀

sisulik
20. máj 2007

bubaczik..ja tak viem, ze on si ten usg stroj prenajima od nemocnice...vtedy si moze urcit cenu sam...

bubaczik
20. máj 2007

a kam vlastne ty chodis k nemu?

zoskag
autor
20. máj 2007

sisulik,co mam na to povedat ja????????mne uz z toho harasi a vies dobre.....cas sa nam krati 😀

sisulik
20. máj 2007

bubaczik.... 😀 😀 😀

bubaczik
20. máj 2007

ale brat prachy za moč?

sisulik
20. máj 2007

zoska..skus napisat tej organizacii, kde sa pisu staznosti..nieco ako dohlad nad zdravotnou starostlivostou..neviem presny nazov...mala som na nich aj kontakt, ale uz ho nemam... 😢 mozno ti na to odpovedia...

bubaczik
20. máj 2007

tehotne zeny su zakonom chranene 😀

zoskag
autor
20. máj 2007

ja chodim do starej k nemu 😀 😀

zoskag
autor
20. máj 2007

alebo napisem na lekarsku komoru este..... 😝

lara1znk
20. máj 2007

zoska, ja nechapem ako si mu vobec mohla zaplatit tolke peniaze 😕

sisulik
20. máj 2007

nooo...skor by som to nazvala, ze si bola "lahko ziskana obet"

bubaczik
20. máj 2007

ja by som nabrala odvahu,sla normalne za primarom,zaklopala mu na dvere,a sa ho opytala ze co a ako..vola sa rosocha..ja ho poznam cez mojho kamarata,mne velmi pomohol,ked som potrebovala..

bubaczik
20. máj 2007

zoska sak skus sa popytat dievcat na kosickej stranke ci ti nejako neporadia,mozno maju nejakych znamych..alebo ta nakontaktuju na nejakeho normalneho

zoskag
autor
20. máj 2007

a keby som len tak sla do novej??????saca je daleko a ani neviem kde to je................

andrea.m
20. máj 2007

zoskag vys...sa na starú nemocku a zmeň dr aj špitál

sisulik
20. máj 2007

saca je cca 15 minut od KE....ale aj v novej sa najdu dobri lekari...skus sa opytat na kosickej stranke ktoreho lekara z novej ti odporucaju...len tam ked si dohodnes lekara ku porodu, tak nezabudaj na tych 5000sk...ale mozno ani si tam nemusis dohodnut...skus sa ich na to spytat, ze ake maju s tym oni skusenosti...

zoskag
autor
20. máj 2007

sisulik,co keby som sa len tak vybrala do Sace,bez ohlasenia,co by mi povedali???Prisla by som a povedala by som,ze chcem ist rodit sem a ze ci sa to da este,ked som uz v 38tt???Nemali by ma vyhodit odtial,co myslis??? 😝

andrea.m
20. máj 2007

zoskag v novej je vraj veľmi dobrý dr. Adam,ale chod do témy košičanky tam ti baby poradia sú zlaté a veľa ich rodilo v novej aj v šaci budeš mať prehľad zachvíľu.šaca je smerom na železiarne a chodí tam bus 25,si tam za 15min.

bubaczik
20. máj 2007

podla mna by ta nevyhodili...chod sa popytat..za to nic nedas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre