Doktor Rozprávka z Košíc. Ide im len o peniaze

zoskag
17. máj 2007

Ahojte babenky,otvaram tuto temu,pretoze som hotova z toho,co sa mi stalo a chcem vediet ake mate vy skusenosti s tymto doktorom,pretoze moje su zial strasne 🙄 K tomuto dr.chodim uz dlhsi cas,on robi 3D/4D ultrazvuk na Rastislavke.Najprv som si mylsela,ze je to fajn doktor,ale ked ma zacal zdierat z penazi,bola som z toho hotova.Za prvy ultrazvuk,co mi robil som zaplatila 3000sk,pricom v PO to dr.robi za 1000sk.Bola som z toho prekvapena,ale ked uz som sa rozhodla ist k nemu,tak som povedala,co uz 😖 No bola to chyba a ja som na to prisla az neskoro,ked odomna za 3 mesiace vytiahol 11000sk 😠 a to myslim uprimne.Pritom mi spravil len 3 krat ultrazvuk 3D/4D,hoci som s tym nie velmi suhlasila,skor by som povedala,ze ma k tomu nepriamo donutil,pretoze chcel peniazky.Po poslednej navsteve som nahravku odmietla,no necakala som,ze bude odomna pytat peniaze ze vysetrenie a ta cena bola nenormalna.Myslela som si,ze tieto vysetrenia pred porodom su zadarmo,no pri tom,ako mi zahlasil sumu,som len potlacala slzy,ako dokazu doktori zdierat o nenormalne peniaze,pricom by to malo aspon podla mna byt zadarmo,ved ide aj o tu populaciu,nie???, 😀 Mam sto chuti zavolat do jojky alebo riaditelovi nemocnice,alebo spravit nieco od tych nervov,pretoze som z toho strasne sklamana.Neviem,ci sa aj v Saci plati za taketo vysetrenia.Budem rada,ak sa so mnou podelite aj vy so svojimi skusenostami,ak ich s tymto doktorom mate.Budem velmi rada.

andrea.m
20. máj 2007

zoskag chod na treťom poschodí zaklopeš na ambulancii a povieš že by si tam chcela ísť rodiť a oni ti už povedia čo a ako tak mi to vysvetlila hlavná sestra.

jeane1
20. máj 2007

zoskag,ja som rodila v novej a určite by ťa nevyhodili keby si tam prišla ja som rodila u dr.Besermenyho je veľmi zlatý aj ked svojský na personál 😉

zoskag
autor
20. máj 2007

pocuvnem vas babenky a urcite ho zmenim.............drzte mi palce ☹

sisulik
20. máj 2007

zoska..ja som bola v 20.tt na 3d u dr. beszermenyiho. naozaj je svojsky ale nevsimaj si jeho povahu....je to naozaj velmi dobry odbornik...aspon ja nanho som pocula same dobre co sa tyka jeho prace...ja budem rodit v saci, ale keby som rodila v novej, vybrala by som si prave dr. beszermenyiho...

sisulik
20. máj 2007

zoska..nemyslim ze by ta zniekade mali vyhodit..vzdy je lepsie ist osobne nez inak....ved napr. romky chodia do nemocnice rovno uz rodit a cele tehu nechodia nikde na gynekologiu...nemyslim tym vsetky romky, ale som pocula s viacerymi takymi pripadmi...

nikeske
20. máj 2007

ahoj zoska....normalne cumim...urcite posli oficialnu staznost na lekarsku komoru, aby sa minimalne presetrili platby u dotycneho doktora...a cim viac ludi k tomuto najde odvahu, tym skor sa vytrati uplatkarstvo v zdravotnictve.
ja sama mam s tymto skusenosti, ked moji kamarati davali napr. za porod v kosiciach 5000 sk...
...comu vobec nerozumiem, ja zijem v cechach a tu sa uplatky /alebo ako to nazvat/ vobec "nenosia" Za cele tehotenstvo som nedala ani korunu, este aj predporodny kurz je tu zadarmo.A kedze pracujem v zdravotnictve, tak viem, ze to je aj o tych ludoch, proste tu niesu zvyknuti davat doktorom peniaze....ved predsa platia cely zivot zdravotne prispevky! 😀 samozrejme, ked som porodila, vsetkym zucastnenym som porozdavala "dakovne" balicky, lebo si to zasluzia,ale to je o niecom inom...takze urcite napis staznost!

sisulik
20. máj 2007

nikeske...ja som rodila v saci a aj tam sa chystam rodit zase onedlho a ani tam nefunguje uplatkarstvo..aspon na 100% u lekarky pri ktorej som rodila...co sa tyka "dakovneho balicka" po porode, tak to som dala, lebo ja som to chcela..aj ked ona to vobec nechcela zobrat...tak som za nou chodila az dovtedy, kym som jej to nejako nevsupla do jej kancelarie (ci izby lekarov)...urcite by som dopredu nic nedavala...

nikeske
20. máj 2007

tak by to malo byt... 😀 a hlavne, ked su nadstandartne sluzby, co je bezne, ze za to sa plati, tak sa musi davat uctenka...napr.nadstandartne zariadenie, pritomnost otca pri porode, epidural...ale bezna tehotenska poradna a celkove porod je zadarmo... ja napriklad beriem, ze ludia nosia peniaze alebo naturalie po zakroku alebo operacii ako dakovne, ale po, a nie zdieranie predtym...

sisulik
20. máj 2007

nike..suhlasim...;) ja som za vsetko nadstandard dostala aj uctenku...no samozrejme, ved plati sa v pokladnici a tam uctenku aj hned daju... 😀

nikeske
20. máj 2007

no presne... akurat je problem u takych ziskuchtivych, ktori ti nanutia nadstandartne vysetrenie, a presvedcia ta o tom, ze je to treba, a pritom vobec nie... /napr.ocna doktorka ti vnuti platene vysetrenie, ze je podozrenie na zeleny zakal, a pritom mas uplne zdrave oci...ale ty o tom nevies.../
ale ako je to vsade,v inych "odvetviach" , je vela dobrych a charakternych doktorov a tiez aj tych druhych 😢

ivkaivka
27. feb 2009

Neviem baby, ja som u mojho gynekologa nedala zatial ani korunu - robil mi ultrazvuk 3D, ultrazvuk na zistenie vyvoj.chyb - vraj sa plati, ale nezobral nic. Este pred tehotenstvom som mala cysty, tak ma nabalil injekcijami a striekackami a nevzal nic. A ak platite, pytate aj potrvrdenie? Ved ak sa on nehanbi pytat peniaze, ja by som bez problemov pytala potvrdenie. Mozno by ho to zdieranie aj preslo.

246martinka
16. jan 2012

Ja chodím k dr. Rozprávkovi no ešte nepytal odo mna peniaze... A ten doktor Dankovčík je aký??? on rodí aj v Šaci???

nenka55
6. júl 2012

Ja ho takisto poznam. Je to vydieranie zien a cennik si urcuje podla tvojho vzhladu, ze na kolko mas a kolko mozes dat. Nastastie teraz v druhom tehotenstve som si nasla centrum fetalnej a gynekologickej diagnotiky v KE Myslavska 644, a cuduj sa svete 3D fotky a videa mam tam zdarma a platim len 30 eur za diagnostiku a stacili mi iba 2 ultrazvuky, aby Dr.JANOVSKY urcil ze je vsetko OK. Tak myslim ze je na mieste aj to to oznamenie na PZ SR.

bibistec
22. mar 2013

je to info z druhej ruky ale ano je to katastrofa lekar aj ked s takym milym menom

antonye
31. aug 2014

vynikajuci odbornik a super clovek ;) neverim, ze moze byt taky ako sa tu opisovalo....

katka1710
22. jún 2015

Nas stalo samotne otehotnenenie tisice eur a u Rozpravku som bola na morgologickych usg ktore na stali spolu 80 eur a sluzby najvyssej kvality. Som max. spokojna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre