Doktor Rozprávka z Košíc. Ide im len o peniaze

zoskag
17. máj 2007

Ahojte babenky,otvaram tuto temu,pretoze som hotova z toho,co sa mi stalo a chcem vediet ake mate vy skusenosti s tymto doktorom,pretoze moje su zial strasne 🙄 K tomuto dr.chodim uz dlhsi cas,on robi 3D/4D ultrazvuk na Rastislavke.Najprv som si mylsela,ze je to fajn doktor,ale ked ma zacal zdierat z penazi,bola som z toho hotova.Za prvy ultrazvuk,co mi robil som zaplatila 3000sk,pricom v PO to dr.robi za 1000sk.Bola som z toho prekvapena,ale ked uz som sa rozhodla ist k nemu,tak som povedala,co uz 😖 No bola to chyba a ja som na to prisla az neskoro,ked odomna za 3 mesiace vytiahol 11000sk 😠 a to myslim uprimne.Pritom mi spravil len 3 krat ultrazvuk 3D/4D,hoci som s tym nie velmi suhlasila,skor by som povedala,ze ma k tomu nepriamo donutil,pretoze chcel peniazky.Po poslednej navsteve som nahravku odmietla,no necakala som,ze bude odomna pytat peniaze ze vysetrenie a ta cena bola nenormalna.Myslela som si,ze tieto vysetrenia pred porodom su zadarmo,no pri tom,ako mi zahlasil sumu,som len potlacala slzy,ako dokazu doktori zdierat o nenormalne peniaze,pricom by to malo aspon podla mna byt zadarmo,ved ide aj o tu populaciu,nie???, 😀 Mam sto chuti zavolat do jojky alebo riaditelovi nemocnice,alebo spravit nieco od tych nervov,pretoze som z toho strasne sklamana.Neviem,ci sa aj v Saci plati za taketo vysetrenia.Budem rada,ak sa so mnou podelite aj vy so svojimi skusenostami,ak ich s tymto doktorom mate.Budem velmi rada.

zoskag
autor
20. máj 2007

Bubaczik,ja neviem co mam robit,mam uz z toho taky zmetok,najhorsie je,ze som u z v 38tt ☹

bubaczik
20. máj 2007

a kde chces rodit?

sisulik
20. máj 2007

zoska...v saci sa neplati za lekara ak si si vybrala niekoho k porodu...v novej a starej nemocnici sa plati 5000sk (v pokladnici nemocnici a z toho uz neviem aka suma ide potom tomu lekarovi)...

zoskag
autor
20. máj 2007

ale neplati sa nic dopredu,dufam..........
nebude odo mna pytat peiaze,ze si ho predplatim,???

zoskag
autor
20. máj 2007

bubaczik,tak ja neviem,mne to je jedno,kde budem rodit........

bubaczik
20. máj 2007

a chces dr.večernička 😀

zoskag
autor
20. máj 2007

sisulik,mna urve uz z toho,ja som napisala do tv........
asi som spravila chybu nie????
ja nepotrebujem si platit dr,mne je jedno kto ma odrodi,len neviem,ci nie je neskoro ist uz do Sace a este som si predplatikla jedno vysetko u R.......

zoskag
autor
20. máj 2007

a to je kto ten dr???

zoskag
autor
20. máj 2007

😀 😀 😀 😀

sisulik
20. máj 2007

zoska...ja som podla PM 36/6...a vo stvrtok som napisala dr. sevcovicovej do sace sms, kedy mozem za nou zacat chodit..tak ma dala na 28.5..vtedy budem 38/0 podla PM.

bubaczik
20. máj 2007

tak nech ti ho urobi,a ak pridu na teba bolesti,tak chod normalne na prijem..a odrodia ta..si myslis,ze ked das debilovi muzovu vyplatu,tak ti bude nohy masirovat?omyl..raz za hodinu ta pride kuknut..vsetko za nho budu robit sestricky..kasli na to,kazdy jeden lekar si urobi svoju robotu dobre,a mozno aj lepsie ako rozpravka..ale ak mas vela zbytocnych penazi,tak potom sa nechaj vyuzit ☹

bubaczik
20. máj 2007

no vecernicek neni rozpravka? 😀 😀 😀 😀

zoskag
autor
20. máj 2007

co mam robit????mam kaslat na tu 1000 a ist do Sace,alebo mam vydrzat,co sa bude diat???? 😎

sisulik
20. máj 2007

tu najdes komplet zoznam porodnikov v saci a nieco o nich: http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne...

a tu najdes ordinacne hodiny niektorych z nich a aj telefonne cislo k tomu: http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne...
tu najdes napisane, ze dr. sevcovicova robi aj rizikove pacientky..nezlakni sa, ja nie som rizikova, cize robi aj nerizikove...
ale prestuduj si obe stranky...mozno si niekoho vyberies zo sace..a ak nie, tak niekoho zo starej/novej nemocnice..

zoskag
autor
20. máj 2007

bubaczik,tak to dufam 😀
kde pracuje????

bubaczik
20. máj 2007

kto?

zoskag
autor
20. máj 2007

dakujem sisulik,pustim sa do toho......... 😉

zoskag
autor
20. máj 2007

tak ty si robis srandy z toho dr,vecernicka a ja ze fakt,tak ja som dobra truba 😀 😀

bubaczik
20. máj 2007

nevadi 😉 to je tehotenstvom 😀

sisulik
20. máj 2007

a za ake vysetrenie si mu dala tych 1000sk? sakra, ved ja za nic neplatim....doteraz som platila len za naviac usg, ktore som si sama vyziadala u svojho obvodneho gyndosa..

bubaczik
20. máj 2007

sak ja tiez rozmyslam za co sa plati 😕 ja som platila za 3dusg a to len 600sk,a mam aj fotky aj dvd..jedine co sa mi nepozdavalo,bolo 500sk za presvietenie šije..

zoskag
autor
20. máj 2007

ja som mu zaplatila za moc,tlak,monitorovanie,potom mi dal jednu foto a za zistenie vahy............... 😒 😠 😠

andrea.m
20. máj 2007

zoskag tá suma 5000sk sa platí vopred pravdaže s tým že ked ti vybraný lekár nepríde k pôrodu,alebo bude mať v čase tvojho pôrodu službu bude ti vrátena plna suma.pravdu povediac ešte som nepočula žeby vrátili čo len halier niekomu.
máš IP

sisulik
20. máj 2007

ja som za kazde usg naviac platila 300-500sk...kedze som chodila kazde 3-4 tyzdne, tak raz som platila celu sumu 500sk (je v tom aj nahravka na CD) a raz 300sk (cize kazdy druhy krat som mala zlavu)... 😀 a este v 20.tt som platila za 3d usg v novej nemocnici...a to je vsio...

bubaczik
20. máj 2007

prosim 😕 😕 za co?sak to ma robit v ramci pradni gratiz..ta to je sila

sisulik
20. máj 2007

bubaczik...aj ja som zhrozena....

zoska...a ty mas podpisanu zmluvu s tym lekarom???

bubaczik
20. máj 2007

sak sa necudujem,ze k nemu uz chodia iba prvorodicky..bo druhy krat si to rozmyslia

andrea.m
20. máj 2007

bubaczik aj je dr súkromný a má vlastný usg prístroj tak niektorý vyberaju poplatky

zoskag
autor
20. máj 2007

nie nemam,ja mam original svoju lekarku v Kromp.ale k nemu chodim uz od 4 mesiaca

sisulik
20. máj 2007

tak preto ta mozno berie ako samoplatkynu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre