Doktor Rozprávka z Košíc. Ide im len o peniaze

zoskag
17. máj 2007

Ahojte babenky,otvaram tuto temu,pretoze som hotova z toho,co sa mi stalo a chcem vediet ake mate vy skusenosti s tymto doktorom,pretoze moje su zial strasne 🙄 K tomuto dr.chodim uz dlhsi cas,on robi 3D/4D ultrazvuk na Rastislavke.Najprv som si mylsela,ze je to fajn doktor,ale ked ma zacal zdierat z penazi,bola som z toho hotova.Za prvy ultrazvuk,co mi robil som zaplatila 3000sk,pricom v PO to dr.robi za 1000sk.Bola som z toho prekvapena,ale ked uz som sa rozhodla ist k nemu,tak som povedala,co uz 😖 No bola to chyba a ja som na to prisla az neskoro,ked odomna za 3 mesiace vytiahol 11000sk 😠 a to myslim uprimne.Pritom mi spravil len 3 krat ultrazvuk 3D/4D,hoci som s tym nie velmi suhlasila,skor by som povedala,ze ma k tomu nepriamo donutil,pretoze chcel peniazky.Po poslednej navsteve som nahravku odmietla,no necakala som,ze bude odomna pytat peniaze ze vysetrenie a ta cena bola nenormalna.Myslela som si,ze tieto vysetrenia pred porodom su zadarmo,no pri tom,ako mi zahlasil sumu,som len potlacala slzy,ako dokazu doktori zdierat o nenormalne peniaze,pricom by to malo aspon podla mna byt zadarmo,ved ide aj o tu populaciu,nie???, 😀 Mam sto chuti zavolat do jojky alebo riaditelovi nemocnice,alebo spravit nieco od tych nervov,pretoze som z toho strasne sklamana.Neviem,ci sa aj v Saci plati za taketo vysetrenia.Budem rada,ak sa so mnou podelite aj vy so svojimi skusenostami,ak ich s tymto doktorom mate.Budem velmi rada.

klararas
17. máj 2007

tak ten doktor je pěknej vydřiduch. Nejdou mu náhodou nějaký peníze jen do kapsy. Zkus se o tom poinformovat, a kdyžtak na něj trestní oznámení. 3D/4D UTZ stojí 800,-Kč a to jsem ho platila jen jednou a pak už po mě nechtěli ani korunu

lara1znk
17. máj 2007

No to som sokovana. Ja som tam bola raz na 3D/4D, zaplatila som 3 tis., vedela som o tej cene takze som to ocakavala. Bola som spokojna, boli sme tam asi hodinu, mame fotky, nahravku a skontroloval vsetko co mal.

Preco si vlastne bola viackrat na 3D/4D?

sisulik
17. máj 2007

zoska...v tehu hradi poistovna 3 klasicke usg...ak mas viac ako tie 3, tak za kazdu naviac si platis sama, ale iba v pripade, ze tie naviac usg su z tvojho rozhodnutia...ja si davam robit usg kazdy mesiac u svojho lekara a kedze uz davno som prekrocila limit tych troch, tak si platim kazde jedno...to je logicke..hehe..ale v 27.tt a v 28.tt ma moj lekar poslal do sace na usg a kedze to bolo na odporucanie lekara, tak v saci som za usg neplatila.

len nechapem, preco si mala to 3d/4d usg az trikrat?????

zuzka82
17. máj 2007

ahoj , ja som u nho bola, a tiez som vedela, ze ma to bude stat 3tis..a som bola ochotna zalatit..vec je taka, ze to ma vraj sukromne, neviem..
ale tiez mi ponukal, ze mozem este dojst, ale ved uz predsa nepojdem sa dat zasa obtiahnut o 3tis, ze??ale tiez rozmyslam, ze preco si bola 3 krat ci tak nejako??hmm ved to si sa usela unho objednat,a musel ti povedat, ze sa zato cvaka...

sisulik
17. máj 2007

zoska..ak sa nemylim, tak si mi raz spominala ze ty chodis do poradne prave k dr. rozpravkovi...co sa tyka jeho ohladne penazi a tak, tak i medzi lekarmi v KE je znamy tym, ze ich ma rad..myslim tie peniazky... 😉 ale takych je ovela viac... 😅 skor by som to nazvala ako jeho "sikovnost" 😠 ...a ty zrejme patris medzi tie, co sa daju lahko a rychlo nalakat... ☹ zoska, bud silna, mysli na princeznicku... 😀

zuzka82
17. máj 2007

zoska, tak ako hovori sisulik, peniazky ti to nevrati, uz len sa nad to povzniest...
ale napr. doki dankovcik, som bola unho raz na usg, a mi vykazal manzela vonku, tak som si dupla nohou, a on ze ho tam netreba..dovtedy totizto vsetci ocinkovia poslusne vychdzali von so sklopenymi usami...a ja ze nie, ze ho tam chcem mat..
tak po 3 zdorazneni ustupil nechal muza tam, ale s usmevom povedal, ze caka v buducnosti protekciu, ked pride k nam do firmy, si myslim, ty blbec dolezity..
len sa nedajme babulky....
a zoskag, uz sa tym netrap...

zoskag
autor
17. máj 2007

Ahoj sisulik,ja som z toho strasne sokovana,pretoze keby zobral peniazky za ultrazvuk,tak nepoviem,ale 2000sk z avysetrenie,kde mi dal len jednu foto,tak nech sa nehneva 😢

zoskag
autor
17. máj 2007

lara1znk ,ahoj ja som tiez vedela,ze ultrazvuk bude stat do 3000sk,na druhy kratmi povedal,ze mi spravi zlavu,ze to bude len 2000sk a potom pytal stale tolko.Na dverach ma napisane 1000sk,tak nech si to aspon strhne,nech to neprovokuje

zuzka82
17. máj 2007

tak zoska, to je fakt palka.... 😖

zoskag
autor
17. máj 2007

Ano ja chodim k nemu do poradne,ja mam svoju dr.inde,ale on mi kazal,ze na vysetrenia mam chodit k nemu,aby som nemusela dochadzat za nou.Tak kazdy mesiac som chodila k nemu,na vysetrenia a za kazdym,ked som tam bola,tak pri ultrazvuku mi povedal:"spravime aj nahravocku"tak ja hlupana som bola ticho,ved som chcela,aby ma vysetroval a aby som nemusela dochadzat za svojou 50km.Aj tak by mi to bolo prd platne,lebo tych 2000sk by som si zaplatila aj tak,ved je to za vysetrenie. ☹ Najviac ma stve,co ine som mohla mat za tie korunky,ved nie je to mala suma,nie??? 😠

zoskag
autor
17. máj 2007

zuzka82,no povedz je to normalne???za vysetrenie?? 😖

zuzka82
17. máj 2007

tak toto je fakt silaaaaaaaaaaaaa...toto som este ani nepoculaaaaa 😠 😠 😠

zoskag
autor
17. máj 2007

zuzka82,nevies kolko beru v Saci za take vysetrenie a ci vobec beru??neviem,ci je tu sisulik,ona to urcite vie

zuzka82
17. máj 2007

mne bolo povedane, ze v saci sa to nerobi, povedala mi to moja dokina... ale robi to aj doki dankovcik, je tu aj o nom tema...
len toto mi stale nejde do hlavy, co hovoris a ze od teba tolko uz vypalil penazi..

zoskag
autor
17. máj 2007

zuzka82,ja nehovorim o vysetreni 3D ultrazvuku,ale ja hovorim o vysetreni normalnom,co mi robil,to je tlak-monitorovanie-moc a zistil mi na sono hmotnost,to je vsetko,co mi spravil za 2000sk,chapes????
3D mi nerobil,len mi vytlacil take foto,kde mala vytera ako machula

zuzka82
17. máj 2007

😨 😨 😨 oooops...tak teraz som zaskocena este viaaaac 😠 😠 😠

bubaczik
17. máj 2007

tak dr rozpravka je znamy tym,ze s oblubou berie korunky do svojho vrecuska 😖

zoskag
autor
17. máj 2007

Ja sa ta pytala,ci aj v Saci tolko stoji take predporodne vysetrenie uz na klinickej gynekologii.To by som rada vedela, chapes???On odomna zobral asi preto tolko penazi,aby ziskal peniazky,keby nahodou som uz porodila,vies ze ich chcel dopredu,aby sa poistil,ked mi povedal,ze dalsie vysetrenie som si predplatila,lebo vraj u neho stoji jedno vysetko 1000sk.

zoskag
autor
17. máj 2007

bubaczik,co mam robit???Mam uz strach ist nabuduce k nemu,ze si zasa opyta peniazky. 😢 To by som uz neprezila,preto sa pytam,ci aj v Saci robia take vysetka drahe.Neporadite,co mam robit???Ved kazda korunka je dobra a ja nemam na rozhadzovanie a to asi nikto,nie je to mala suma 😖

bubaczik
17. máj 2007

zoska on je vydriduch,chod sa informovat k primarovi rosochovi 😉

zoskag
autor
17. máj 2007

bubaczik,on je na Rastislavke????

alini
17. máj 2007

ahoj zoskag, aj som bola u dr.Rozprávku v 20tt na 3D a zaplatila som 2000,-, v Šaci za usg neplatím

lara1znk
17. máj 2007

cena zalezi od toho co vsetko ti pozrie, kolko fotiek mas atd.
Predo mnou bola dvojica len kratko asi 20 min, tak urcite ich to vyslo lacnejsie, ja som chcela komplet vsetko tak 3 tisicky.

Mne to bolo vysvetlene tak ze aj dankovcik, aj rozpravka maju vlastne ako keby dve zamestnania: cast robia pre seba (maju vlastne lekarske firmy) a cast robia pre FNLP na rastislavke....

cize: platit budes podla toho, kam sa objednas

morfologicky usg je vo FNLP pacientkam zo slovenska plne hradeny poistovnou, ale mozes ist nan do nemocnice aj ako samoplatca, akurat to neviem, kolko to stoji (to je klasicky usg, kde popozeraju a pomeraju dietatko vsetky potrebne parametre, popocitaju prsteky, pozru, ci sa mu vyvijaju vsetky organy a tak... robi sa okolo 19.-21. tyzdna)

3d poistovna nepreplaca vobec, to je cisto komercna zalezitost, s ytm, ze ked sa nan objednas vo FNLP, tak platis podla cennika FNLP (cize tam je maximum 1000 sk), ked sa objednas k lekarovi do jeho sukromneho centra, platyis tych 3000 sk

zoskag
autor
17. máj 2007

alini ahoj,to je ok,ja som len za vysetko zaplatila tolko,nerobil mi ziadne nahravky na CD

zuzka82
17. máj 2007

no, zoskag, urcite sa poinformuj u toho primara, co hovori bubaczik..
ale ja som doteraz nepocula ani take palky za vysetrenia....sak to je brutaaal 😠 😠

bubaczik
17. máj 2007

kto?rosocha?hej,v monobloku..

lara1znk
17. máj 2007

zoska, nabuduce ked k nemu pojdes tak pred vysetrenim si s nim dohodni cenu a ked sa ti bude zdat vela, skus sa s nim dohodnut inak ak nie tak sa otoc a odid.

bubaczik
17. máj 2007

ale sak rozpravka bol debil este ked som ja rodila pred 13 rokmi moju najstarsiu na moyzeske..bol moj izbovy lekar,mna hospitalizovali tam den pred porodom,a drzo mi povedal,ze ak chcem porodit raz dva,tak nech mu dam 5tis korun..a to boli peniaze pred tolkymi rokmi..

zoskag
autor
17. máj 2007

lara1znk,ked uz pises o dlzke 3D,mam viacej tych nahravok,za prvu som platila 3000sk,za ostatne UZ len 2000sk,no fakt to nezalezi na dlzke,pretoze prvu mam najdlhsiu,pretoze mal cas mi to nahravat,bola som totiz pri nemu v nedelu a ked ma objednal cez tyzden,tak som platila 2000sk a na jedno CD mi spravil pomaly take iste dlhe nahravky a foto a na jedno mi dal 4 foto a 2 videa a zaplatila som tiez 2000sk ,takze v tom to urcite nebude. 😉
asi nemal cas spravit dlhsie,lebo cakali dalsie na 3D a chcel zarobit 🙂

zuzka82
17. máj 2007

jeeeeejha, no to je super bubaczik.... sviniar jeden....
a ze takiii si dobre ziju...a dalej zneuzivaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre