Dr. Benková z Malaciek. Neodporúčam!

ajka006
6. aug 2009

Ahojte, rozhodla som sa založiť túto tému, aby ženy, ktoré sa chystajú k tejto pani "Dr." a ktorým záleží na svojom zdraví a ako sa k nim lekár správa, si veľmi dobre a starostlivo rozmysleli, či k nej pôjdu alebo nie. Ja po mojej dnešnej poslednej návšteve u nej to vôbec neodporúčam, práve naopak. Rozhodla som sa na túto pani podať sťažnosť na Úrade pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, v zdravotnej poisťovni a tiež na lekárskej komore. Takisto zvažujem podať na ňu žalobu a trestné oznámenie. Ak má niekto záujem, svoje osobné skúsensti s ňou, môžem opísať neskôr. Prajem Vám všetkým pevné zdravie.

bora8
7. aug 2009

ajka čo sa stalo? lebo ja k nej chodím a som spokojná

miriamka
7. aug 2009

Ajka...co sa stalo?Ja som k nej chodila,ale nikdy viac...a este ked som sa odhlasovala hodila mi kartu ako psovi,ze ked si myslim,ze u ineho mi bude lepsie mam si ist. 😒

ajka006
autor
12. aug 2009

Bora, tak to si zaťial jediná, ktorú poznám, ktorá je s pani B. spokojná.

Mne sa stalo toho viac, čo mi vadilo, ale vyvrcholilo to poslednou návštevou, keď som si išla k nej po kartu. Táto návšteva skončila tak, že ma vyhodila z ambulancie a bola neskutočne drzá a arogantná, preto som sa rozhodla podať na ňu sťažnosť na už vyššie spomenuté úrady, (keď som bola na úrade pre dohľad tak tam už o nej vedeli aká je to "milá pani") a to hlavne aj z dôvodu, aby sa o nej dozvedeli a niečo s "tým urobili". V prípade, že mi príde nejaká odpoveď, dám vedieť.

monkula
12. aug 2009

A ona je lekárka čoho? 😅

ivulik007
13. aug 2009

Ja sa pridávam ku nespokojným pacientkám. Už dlhšie zvažujem, že si od nej zoberiem kartu a po tomto, čo si tu čítam, to urobím hneď. Ja som si hneď po prvej návšteve všimla jej arogantné správanie. Keď som sa jej na voľačo spýtala, vždy som z nej mala taký pocit, že čo si vôbec dovoľujem jej klásť otázky. Správanie lekára vyzerá trochu inak. Nehovoriac o tom, že pacientky berie takmer po polhodinových intervaloch. 😠

ivulik007
13. aug 2009

Ja som do Malaciek dosťahovaná a bývam tu niečo cez rok. V začiatkoch som tu nikoho nepoznala a preto mi ani nemal kto poradiť, ktorý gynekológ je aký. Po pôrode som si kartu preniesla k Benkovej. Už hneď ma zaskočili tie dlhé čakacie doby. Pri zaklopaní mi polhodinu nikto neotváral. Vtedy som mala zápal prsníka, pomaly 😠 40 horúčky a tak som na ňu musela čakať. Deň predtým som bola na pohotovosti a tam mi predpísali na teploty paralen. Ona mi však vynadala, že som si ho nemala dávať. Ja som na ňu pozerala s vyvalenými očami a hovorím jej, že však mi to kázali na pohotovosti. Predpísala mi také lieky na ten zápal. Keď som si ich išla vyzdvihnúť, tak sa ma lekárnička spýtala, že či kojím. Ja že hej. Ona ma však upozornila, že ona by mi tie lieky popri kojení neodporúčala. Tak som mala dilemu. Benková mi povedala tak, lekárnička zase inak. Potom, čo som si prečítala príbalový leták, bolo rozhodnuté, lebo sa tam jasne písalo, že v čase kojenia sa neodpoúčajú brať. Preto som zavolala ešte v ten deň Benkovej, že teda ako je to s tými liekmi, či ich brať alebo nie. Ona okamžite zvýšila hlas a vynadala mi, že čo si myslím, že či ona je nejaký šuster alebo čo. Ja som nemala ani slov... 😠

ajka006
autor
19. aug 2009

ahoj monkula, asi si zistila, že je to lekárka gynekologička a na pečiatke má ešte aj pôrodník, keď si predstavím, že by som mala mať túto pani pri pôrode, tak mi vlasy z toho stavajú dupkom!!!!!! Práve v pondelok som bola u svojho nového gynekológa a keď som sedela v čakárni, tak medzi rečou pri spomenutí Dr. Benkovej som sa dozvedela, že ona bola už taká "milá" už asi od začiatku, bola tam jedna pani, ktorá chodila k nej pred 40-timi rokmi, ktorej namiesto tehotenstva ordinovala zápal, to je čo!?

fialka76
21. aug 2009

aj mne miesto tehotenstva tvrdila,že mám cystu.Že to by bol zázrak,keby som bola tehotná.?!?Dobrá cysta je ten môj syn.

fialka76
21. aug 2009

A to mi pichla vyvolávačku,a nejaké hormonálne lieky naordinovala.Krvácala som,mala ma poslať ležať do nemocnice.Neposlala,a v práci som odpadla,a skončila v nemocnici.Teraz chodím do Rohožníka k MUDr.Marekovej(pracuje na Antolskej).Milá,ochotná,poriadne si vykonáva prácu...nedá sa to porovnávať.
Chodia sem ženy z celého okolia.Je gynekologička,pôrodníčka,a aj operuje ťažšie zákroky.

kiwinetta
30. aug 2016

Dievčatá, tá žena spôsobila toľko katastrof že je to až neuveriteľné že jej vôbec ešte nechali licenciu. Mne dokonca pred 30 rokmi zabila skoro mamu.........a to bez srandy. Lenže dnes som sa dozvedela čo vykonala vlastnej dcére. Chudera bola tehotná v opatere vlastnej matky a doplatila na to tým najdrahším: životom oboch je mi to ľúto. To čo narobila zlé si odniesla jej dcéra chúďa. Pochovali ju aj s bábom minulý týždeň. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre