Dr. Drobný. Máte skúsenosti?

siska78
25. nov 2007

Ahojte babulky. Ma niekto skusenost s Dr. Drobnym. Chystam sa k nemu rodit, ale zatial som o nom nic nenasla.

janka2501
26. mar 2018

ja snim mam neprijemnu skusenost, sice spred 15r, ale neda sa zabudnut,. bola som na uzv u neho (moj vtedajsi dr.Janac mal operaciu cisarsky), a bolo nas tam vela mamiciek +oteckovia. prisla som na radu po hodine, urobil ultrazvuk, a povedla, ze mate postihnute dieta a surovo ma vyhodil polooblecenu von s ambulancie, odisla som v soku, a ani neviem ako som prisla domov. na dalsej poradni som to povedala môjmu dr.Janacovi, a ten mu vynadal, ale ze poriadne. odvtedy som si davala pozor na jeho meno, a nastastie som ho nestretka ani pri druhom porode
. za mna to nieje lekar ale hulvat...

antalea
26. mar 2018

@sangre je najlepsi morfologista na sk. Pozdravuj ho od Anny Janikovej

sangre
26. mar 2018

@antalea oki zajtra idem.odovzdam tesim.sa 🤗🤗

sangre
26. mar 2018

@antalea ak ta mozem este otravovat prosim ta kolko trva ten morfo ??a ako dlho si bola vnutri??a vsetko ti poukazuje a vysvetli??a tebe ho kde robil??v tej sukromnej gynaex ci antolska dakujem

antalea
26. mar 2018

@sangre mne na antolskej. Trvalo to asi 10-15 minut. Mne prezrel povedal ze je vsetko vporiadku a napisal protokol. Este zasrandoval ze - mala ma krasne pery po maminke, ziadny razstep

sangre
26. mar 2018

@antalea a robil ti aj fotky 4d

mirola
26. mar 2018

Bol najvacsim odbornikom na ultrazvuk v BA uz v 90 rokoch. dokonca este ked ja som bola babatko tak sa staral o moju maminu a bol jej porodnik ked som sa ja rodila :D, teda uz je starsi a uz nerodi.. Inak ako clovek je to nas rodinny priatel cize neviem byt objektivna ale... treba si u neho zvyknut na to, ze ma zvlastny humor, veci berie dost pragmaticky... je to citlivy clovek, ale neposobi moc empaticky... v skukromi sa prejavuje omnoho viac, co je prirodzene.. je to moj gynekolog cely zivot a musela som si zvykat aj ja, ze na "koze" ma berie ako... kus masa... obrazne povedane.. u neho co fakt nie je velky problem, nie je problemom...
Ale teraz o tyzden idem k nemu na morfologicky a prietokovy ultrazvuk v 31tt a uplne mu doverujem, nesla by som k nikomu inemu. A teda tesim sa na neho.

sangre
26. mar 2018

@mirola dakujem ti za tvoju odpoved potesila ...no mne hlavne ide oto aby malinku poriadne pozrel aby teda to neodflakol ale ked pisete ze je naozaj odbornik tak som.kludna 🤗ja som nikdy nepotrebovala aby doktor sa vykecaval alebo srandoval a podobne hlavne nech je spolahlivy a aby urobil co ma a teda som rada ze mi pisete ze je ozaj odbornik vtom.co robi ....

sangre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sangre
27. mar 2018

Ahojte takze uz mam po a mali ste pravdu fakt velky odbornik a uplne zlaty mily vtipkoval a hlavne vsetko poriadne popozeral velka spokojnost ozaj super doktor za mna urcite odporucam 👍👍

antalea
28. mar 2018

@janka2501 a mali ste postihnute dieta? tak takto ho vobec nespoznavam a to ho poznam od detstva. tak tazko sa tomu veri, ale hold, kazdy robi chyby

sangre
28. mar 2018

@antalea uprimne ani mne sa nechce verit ze by sa tento doktor takto zachoval ako pise
@janka2501 ...no.neviem tazko verit po vcerajsku.lebo bol.naozaj super mily a velky profesional nemoze byt ze si pomylila meno ??no kazdopadne ja som konecne kludna po jeho vysetreni lebo viem.ze je vsetko v poriadku

janka2501
29. mar 2018

@antalea nie chvalabohu je zdrava, ale ta skusenost s nim mi stacila

@sangre nemam sa preco mylit, v r.2002 som ho ja zazila takto

antalea
15. máj 2018

@janka2501 nevylucujem to ale vsetci sme len ludia kazdy mozme urobit chybu. myslim ze kazdy mame svoje limity. a nic sa nedeje nahodou. ak sa k nam niekto chova nevhodne musime hladat pricinu v sebe nie v tych druhych

janka2501
15. máj 2018

@antalea akoze preco mam hladat v sebe chybu? Bolo to moje prve dieta,a aon hned ze je postihnute a vyhodil ma. A ja mam v sebe hladat chybu? No nie.

antalea
16. máj 2018

@janka2501 ok tak mohol pochybit a kto z nas nepochybil? z jednej vypovede tazko zistit ako to bolo. minulost je uz uplne ukradnuta, si asi jedina v historii kde sa ten clovek mozno naozaj zachoval nespravne. netreba riesit minulost. treba riesit tu a teraz. vsetci sme len ludia, vsetci robime chyby. a bez priciny sa nikto k nikomu hnusne nechova

janka2501
17. máj 2018

@antalea vies co, chcela by som vidiet teba na mojom mieste vtedy. nic prijemne, mna nezaujima ze je super, pre mna to je arogantny lekar, ktory sa nevie spravat. Nic som nespravila, len prisla v ten den na sono. ak ho to obtazovalo, mal povedat, a dat iny termin, tesne pred porodm je to fakt ,,uzasny pocit,, ked ti povie ze mas postihnute dieta.

antalea
20. máj 2018

@janka2501 je to neprijemne. mrzi ma to. poznam ho dlhe roky fakt si ho neviem takeho predstavit ale kazdy obcas urobime poriadnu hovadinu. tak mu to skus odpustit. urcite to prijemne nebolo ale uz sa to stalo a neodstane. minulost treba odstrihnut. keby ja sa mam zaoberat furt tym co sa stalo tak uz tu nie som. este neni ani rok tomu co mi umrela dokonala 4 mesacna dcerka uplne necakane. a nebudem si to stale pripominat. proste idem dalej. dolezite je co je teraz. nie co bolo

chillybubble
16. jan 2019

@sangre ahoj, prosim, ako si bola spokojna s p. doktorom Drobnym? Tiez mam ist k nemu na morfo utz v gynaexe. Vopred dakujem za info

sangre
16. jan 2019

@chillybubble on je taky svojsky ale profik ma take reci bars jake ale robotu si robi typ top ako fakt odbornik na morfo

chillybubble
16. jan 2019

@sangre fuuuuu tak to som zvedava 😂 a aky typ reci ak mozem vediet? Nech sa pripravim. No hlavne nech poriadne popozera drobca.

sangre
18. jan 2019

@chillybubble noo napriklad ze mamicka nesmieme papat tolko sladkeho mame zbytocny tuk.na bruchu ja kukam a ja som.dokopy pribrala nejakych 12kg 😂😂ja ze dobre pan doktor potom.take jeho srandy ja si to uz ani moc nepamatam ale vsetko komentoval 😂😂on sa snazi aj byt vtipny ale nie vzdy mu to vide neviem.akej simiery postavy ale ked mne ze somto.pribrata tak neviem.co hovori zenam fakt s nadvahou ale akoze zlaty je vsetko ale neodpusti sisom dajaky ten.komentar napriklad aj.na utz vsetko dopodrobna pokukal poukazoval vysvetlil akoze treba sa pousmiat nad tym.ak nieco trepne a podctatne je ze si urobi svoju robotu a ty odides spokojna

sangre
18. jan 2019

@sangre ako co som.nanho pocula tak vzdy ked sa mu nieco nezdalo na utz mal pravdu ako ozaj vtomto je velky odbornik teda hlavne do morfologie plodu takze ked ti povie ze ste vporiadku mozes byt klydna drzim.palce inak je tam.este jeden dr.gabor tie super mlady ale tiez topka unho som.zas bola na nt merani a aj na.morfo v 30tt

chillybubble
18. jan 2019

@sangre dakujem krasne za info. Nosim zatial tehotenske XSko, tak snad bude s mierami spokojny 😂 ale ked je dobry, moze ma komentovat ako chce vtipko 😁 mudr. Gabora poznam, viem, ze je dobry, ale pri poslednom tehu mi diagnostikoval zamlcany potrat. Nebola to jeho vina, ale vo mne by to sono vyvolavalo neprijemne dejavu. Tak som sa rozhodla radsej pre Drobneho. Dakujem este raz za info 😊

sangre
18. jan 2019

@chillybubble aha no to.mi je luto no mne ani jeden nerobil utz vaginalne vzdy cez brucho aj nt meranie aj morfo vsetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre