Dr. Drobný. Máte skúsenosti?

siska78
25. nov 2007

Ahojte babulky. Ma niekto skusenost s Dr. Drobnym. Chystam sa k nemu rodit, ale zatial som o nom nic nenasla.

vesi
25. nov 2007

ja som sa sním stretla pár krát ked som ležala na rizikovom, bol veľmi milý a ochotný odpovedať na moje otázky 🙂 ososbne som naňho počula len chválu, moja teta u neho rodila pred viac ako 30 rokmi ako u mladého lekára a dodnes si ho chváli 😉

harmi
25. nov 2007

ahoj siska78.mne robil ultrazvuky v nemocnici a bol celkom fajn.kamoska robila unho porodnu asistentku A chvalila ho ze je dobry.

ella1
7. dec 2007

nie je on z Ba?resp. nerobil niekedy na MO a na Antolskej?strašne známe meno mi to je a asi som k nemu chodila do poradne.ak je to on,tak bol celkom fajn.

certica
7. dec 2007

je to on a este tam aj posobi 😀

ella1
7. dec 2007

tak dobre si pamätám. 🙂 predsa len,už to bolo dávno.sa mi páčilo,že všetko vybavenie mal v ambulancii a nebolo treba chodiť inde.aj sestrička bola stršne milá.

siska78
autor
12. dec 2007

Ja neviem, vzdy ked tam idem tak ma sa ma spyta preco tam vlastne chodim. On si nic nepamata a dokolecka sa ma vypytuje jedno a to iste a aj tak to potom pomota. Ale inac je mily, len nejako mu nemozem prist na chut.

vesi
12. dec 2007

tak to by saťa vypytovali aj ostatní lekári, pri tom množstve tehuliek si nemôžu pamätať všetky.. 🙂 žiaľ, tak to je...

certica
12. dec 2007

siska a preco tam vlastne chodis? 😀

vesi
12. dec 2007

certi, žeby preto, že je tehu? 😕 😀 😀 😀

fenrirka
14. dec 2007

ja k nemu teraz chodim do poradne...posobil celkom fajn,hned mi aj ruku podal 🙂
len moj doktor mi napisal aj do knizky ze mam uzku panvu a na ultrazvuku teraz naposledy mi povedal aj jeden doktor na antolskej ze maly je vacsi
tak som sa pytala Dr Drobneho ze ci teda pojdem cisarskym povedal ze on si mysli ze je to ok...
tak dufam ze ma pravdu
no Siska ja som sa s tym istym stretla u doktorov na kramaroch
oni tam maju proste vela ludi tak si nepamataju

siska78
autor
16. dec 2007

No ja tiez pracujem v zdravotnictve a tak to naozaj u nas nefunguje. myslim si ze by si teda mal nabrat len tolko pacientiek kolko zvladne a nebyt az tak chamtivy, ale je mozne ze sa preberiem a fakt zistim ze je to vsade rovnako. Ja nechcem nadstandard, len aby som mala pocit ze ma nevybavi za 3 minuty a ani sa vlastne nic nedozviem. Rozmyslam o zmene, ale este mam cas.

fenrirka
16. dec 2007

lenze ked si vezmes ze jemu sa tam stale niekdo strieda,tak si to nemoze pamatat,a on sa pyta vzdy ze aky je problem atd...

sssara
4. jan 2008

ahojte ja som rodila u doktora Drobneho a môžem povedať že nikdy viac. Je velmi neludský nehovoriac o tom že sme boli dohodnutí že príde k pôrodu a nebol vôbec ochotný . Určite neodporúčam.

certica
4. jan 2008

sssara, neludsky v com resp. preco si ho potom chcela k porodu? alebo az pri porode si to zistila? 😕

jancia
10. jan 2008

No mne ho odporucal moj gyn. nakolko to mam na Antolsku blizsie ako do Malaciek k tomu svojmu, tak som zvedava... tento tyzden ma vraj dovolenku tak bud. tyzden sa idem objednat...

Ak mate este viac skusenosti - sem s nimi!

Vdaka, majte sa pekne, J. 😉

tucika
1. feb 2008

Ahojte, ja poznam doktora Drobneho, je to vynikajuci odbornik co sa uzv tyka. U nas v sukr. gyn. centre Gynaex robi vsetkym pacientkam morfologicke uzv. Okrem toho je strasny sympatak a hrozny gentleman. Aj mojmu muzovi sa pozdaval. a o babenku hovoril ako o miss alebo princeznej a aj manzelovi povedal, ze ma krasnu zenu. Taka som bola pysna... Mne je fakt sympa! No a navyse som zabudla povedat, ze pred 25 rokmi rodil na Bezrucke mojho brata a maminka si ho chvalila - dokonca je brat Juraj ako on 😉

nana77
3. feb 2008

Mne robil niekolkokrat USG. Je fakt, ze si ma moc nepamatal - ale to aj ja pripisujem tomu, ze mu denne prejde rukami mnoho pacientiek. Inak bol velmi mily a srdecny. Ja o nom mozem len v dobrom 🙂

maca5
4. feb 2008

mne tiez robil UZV a bol prijemny a spytal sa, co by som potrebovala vediet ... tiez mi podal ruku a mala som so sebou dcerku a bol k nej mily ... i ked mal cakaren plnu 😉

certica
5. feb 2008

inac, ja som sa s nim cca pred 3 rokmi tiez stretla vramci uzv, asi 6-7x a vzdy bol dobre naladeny a srandoval

jancia
6. feb 2008

No baby, dakujem za ohlasy - a ako pozeram tak pozitivne. Prvy uzv mame uz za sebou, bolo to take sice narychlo ale tiez na mna posobil milo, aj ruku podal ako pise maca5, aj sranda - lebo sa pomylil a posl. menstruaciu si tam zadal datum o mesiac skorsi ako som mu povedala a potom sa cudoval ze to babo je na 13tt nejake male(to som bola len v 9tt)... tak som sa najprv vydesila ze ani neviem v ktorom som? a potom zistil ze co a srandoval so sestrou ze pacientka si teraz mysli ze si nieco supli 😀 tak mi odlahlo...
V piatok idem zase, beriem aj manzela tak som zvedava ako dopadneme...

basa30
8. júl 2008

ahoj no ja mam s dr.Drobnym len tie najlepšie skusenosti je naozaj velmi dobry

nikolet_89
10. jan 2012

@vesi
@harmi
@ella1
@siska78
@certica
@jancia
@tucika
@nana77
@maca5
@basa30 baby nemohli by ste mi pls napisat ak ste u Drobneho rodili ci ste boli spokojne ?? dakujem za vasu odpoved 🙂

jancia
12. jan 2012

@nikolet_89 ja som unho nerodila

kety3
6. nov 2012

Ahojte babulky, ja som k Dr. Drobnemu objednana na usg kvoi NT screeningu a chcela by som aby tam siel manzel so mnou. Robil s tym Dr,problemy? Ci bez problemov dovolil aj vasim manzelom? Dakujem velmi epkne za vase odopvoede 🙂 prajem pekny den

antalea
10. okt 2016

je to PAN doktor 🙂 ja som prisla na svet jeho pricinenim. a chystam sa u neho aj rodit 😉 zajtra mam u neho velky morfologicky usg, tak sa aj tesim, a dufam ze bude vsetko ok

sangre
8. mar 2018

Ahojte kocky viem.ze uz stara tema ale skusim akurat mi volala sestricka ja chodim.do gynaex a mala som.mat morfo utz u dr.gabora ale presunula.ma k.doktorovi drobnemu citala som.ze ste boli spokojne ale predca sa este opytam takze druhy pan.doktor co robi morfo v gynaex je teda doktor drobny ???a je precizny??mozem sa nanho spolahnut pekne vsetko poukazuje vysvetli??dakujem.za vsetky odpovede a este otazocka onnje porodnik na antolskej??niekde som citala dakujem

antalea
8. mar 2018

@sangre ahoj. Doktor Drobny priviedol na svet mna aj moju sestru, velmi komplikovane porody. Porodnika uz nerobi ale asistuje dr.Schultzovi ktory rodi jeho pacientky. Rodil aj moju dceru mala som ho zmluvne a top nadstandard prilozili mi malu hned po cisaraku aj na 6nedeli kde co vybavil ano Antolska. Dr.Drobny je najvacsia kapacita na sk co do morfologie plodu. A je velmi prijemny a srandista velmi odporucam a tesim sa ze znova pracuje, vraj bol dlhsie chory

sangre
8. mar 2018

@antalea dakujem ti za skoru odpoved no super velmi si mi pomohla lebo zvazujem.tu antolsku cize by som snim asi aj hodila rec o porode mozno mi odporuci co aj teba rodil ...pani tak som milo prekvapena ze je az taky odbornik perfis hned som kludnejsia dakujem

antalea
9. mar 2018

@sangre za malinko, drz sa. Potesila si ma ze uz je nazad v praci. Skocim ho pozriet

sangre
26. mar 2018

@antalea tak je to on zajtra idem k nemu na morfo tak sa velmi tesim bude v gynaex takze hovoris ze je ozaj profik hej popozera malu celu povenuje sa hej ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre