• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dr. Hoppan z Košíc. Referencie?

10. apríla 2017 
@deni73 20 min. je pohodka, to akoby nič... Už som čakala aj pomaly 6 hodín na pľúcnom na severe, dačo strašnéééééé tam medzi tými tuberákmi sedieť... Bleee...
Ale tak som zvedavá, čo odpíšu, mohli by mať voľný termín, ktorý som im napísala..
8. júl 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni73
@katy31 A ešte baby, on je z tých starších, či mladších? :sweat_smile: Lebo ja sa pred mladšími doktormi hanbíííííím... škoda, že to neni hopanová :grinning:
8. júl 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak Je mladší, má 39 rokov a hanbiť sa nemusíš, len bruško TI kukne... :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy31 Ja viem, že len pupčo, ale aj tak... :grinning: Vlastne na pupčo mi len pozrie, keď bude tiskať gél a prikladať somdu, potom bude čumieť na monitor :grinning:
8. júl 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucianak :grinning: :grinning: :grinning: no presne si to vystihla.. tak sa nemusíš hanbiť... Aj jeho manželka je lekárka, oni sa striedajú v ordinácii.. :slight_smile:)) Ale ona je endokrinologička... :slight_smile:
8. júl 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy31 Acha, tak asi preto majú takúto spoločnú www, že gynendo :slight_smile:
Tak drž palce, čo zajtra odpíšu.... určite sa ozvem ako som dopadla a kedy tam pôjdem..
8. júl 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucianak držím :wink:
8. júl 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy31 Hmmm, zatiaľ mi na maila neodpovedali :frowning2: skúsim zavolať...
9. júl 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak Ani telefón neberú, tak to čo majú za systém? :angry:
10. júl 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy31 Ani telefón neberú, tak to čo majú za systém? :angry:
10. júl 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak neboj, oni sa ozvú... :slight_smile:
10. júl 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak pozerala si na ich stránke,či nemajú dovolenku???? a nebuď prekvapená,pán doktor koktá,ale je veľmi zlatý... ja od neho odchádzam,pretože má nenormálne veľa pacientok a aj pri prednostnom,nie lacnom vyšetrení musíš čakať.....
10. júl 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy31 No neviem, ale začínam strácať nádej :frowning2: Vôbec nereagujú na mail a telefón už vôbec nie :frowning2:
10. júl 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak PLÁNOVANÁ DOVOLENKA:
12.07 - 20.07 2012 Zastupovanie: len urgentné prípady (krvácanie, náhle vzniknuté bolesti ...) !!!
Dr.Kudrová, Tr.SNP 1 Košice

23.07 - 27.07 2012 Zastupovanie: len urgentné prípady (krvácanie, náhle vzniknuté bolesti ...) !!!
Dr.Lupták, Hroncova 5, Košice

13.08 - 24.08.2012
10. júl 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Ano, pozerala som, dovču majú od 12.7., mail som síce písala v sobotu, ale včera ani dneska vôbec nič , žiadna odpoveď.
Nechápem... keby to bol nejaký súrny prípad a ani tel. nezdvihnú... hmmm :angry:
10. júl 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Skúšala som aj na tú hroncovú volať dnes, tel. zvonil, ale že by ho aj zodvihli, tak to nie. Teraz som tam akurát dopísala maila.
Skúsim ešte počkať, či sa vôbec ozvú odnekiaľ.
Nemám už veľa času, lebo dnes som 23+3 a vraj najkrajšie foto, či záznamy sú do 26tt... No a s takýmto prístupom sa tam nedostanem ani v 50tt :grinning:
10. júl 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak Dankovčíka si skúšala? ten Ľupták je milý,mladý.... veľa Košičaniek chodí k Dankovčíkovi na 3D a tuším ešte v Šaci nejaký doktor na B.....
10. júl 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Ja chodím k dr. Muránskej - vedľa robí utz Dankovčík (síce ja som ho ani raz nevidela :slight_smile:), ale tam je dosť náprask, tam by som sa tak skoro nedostala...
10. júl 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak no len či to u Hoppana nebude to isté....tam sa aj mesiac dopredu objednáva...
10. júl 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak ja som bola na 3D ultrazvuk a meranie NThodnôt u Muránskej a o týždeň ma tuším objednali.....a potom som bola aj v Šaci na morfologický ,ultrazvuk mi robil DOsedla a bol zlatíčko :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Nooooo, to neviem, asi kedy ako objednávajú. Ja som sa na morfo objednávala 2 mesiace dopredu... A zasa nechcem vysoliť za to 60e... Neviem síce, koľko sa platí tam u dankovčíka presne.
10. júl 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak no veru ceny si nepamätám.... ja som si 3D DVD nedávala robiť...išli sme na 3D ultrazvuk len z medicínskeho dôvodu,jednu fotečku nám spravili :slight_smile: Hoppan nám CD nenahral,lebo vraj sa mu nepodarilo pekne malú zachytiť.... mne to vzčkávanie u Hoppana a to,že sa s ním nevieš normálne spojiť,išlo na nervy, preto odchádzam...ale manžel sa ma pýtal: A to už nebudeme chodiť k tomu nášmu zlatému doktorovi? :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak :slight_smile: No ja som tiež nahnevaná na to, že nekomunikujú nijako s pacientmi.
Neviem, či by nebolo najlepšie zájsť tam osobne, lebo kto vie, kedy sa uráčia ozvať.
Ja som na morfo bola tam u Dankovčíka, ale robila mi ho nejaká mladá dokina, nebola to muránska. Všetko pekne komentovala, ale malý sa ukázal len z profilu, preto nám nedala foto. A toto ma štve, že nemáme foto :slight_smile: Keby sme mali nejakú pamiatku, tak kašlem aj na nejaké 3D, ale keďže nemáme, tak preto hľadám kade tade :unamused:
10. júl 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak tak skús zabehnúť osobne,sestrička je veľmi milá,natisni sa pred dvere :slight_smile: ona tam má toho dosť,lebo doktor naobjednáva veľa pacientok,každej sa dlho venuje a potom sa to rýchlo kopí....
10. júl 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak A kde teraz myslíš? :slight_smile:
10. júl 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak u Hoppana :wink:
10. júl 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to nejako vidno z cesty tú polikliniku?
@rolak
10. júl 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak je to tuším na prvej zastávke na začiatku jazera, oproti je pošta, poštu vidno od cesty lepšie.... za ňou je poliklinika...
10. júl 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Aha, tak pošta na jazere mi voľačo hovorí :grinning: Ale je fakt, že už dávno som nebola v tých končinách...
10. júl 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Joooooj, ja som už nervózna ztoho, že sa nikto neozýva :frowning2: Ako také trucovité decko som... niečo chcem a nikto mi nechce vyhovieť :grinning:
10. júl 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok