Dr. Hoppan z Košíc. Referencie?

kaboca
10. okt 2007

Ahojte baby...jedna znama mi odporucila Dr. Hoppana. Zijem v KE, ale nepochadzam odtialto, takze nemam vela znamych, ktori by mi pomohli - poradili. Raz som si sama vybrala gyndu zo zlatych stranok, pochvalila som sa v robote a 3 kolegyne zo 4 s nou mali zle skusenosti...takze sa mi podarilo vybrat si tu najproblematickejsiu v celych KE 😀
Snazime sa o tehu od januara t.r. a stale len snazilkujeme, tak som sa rozhodla navstivit nejakeho doktora, aby urobil potrebne vysetrenia....
Poznate ho? Mate s nim skusenosti? prosiiiim popiste 😵 😵 cakaam a dakujem

lucianak
8. júl 2012

@deni73 20 min. je pohodka, to akoby nič... Už som čakala aj pomaly 6 hodín na pľúcnom na severe, dačo strašnéééééé tam medzi tými tuberákmi sedieť... Bleee...
Ale tak som zvedavá, čo odpíšu, mohli by mať voľný termín, ktorý som im napísala..

lucianak
8. júl 2012

@deni73
@katy31 A ešte baby, on je z tých starších, či mladších? 😅 Lebo ja sa pred mladšími doktormi hanbíííííím... škoda, že to neni hopanová 😀

katy31
8. júl 2012

@lucianak Je mladší, má 39 rokov a hanbiť sa nemusíš, len bruško TI kukne... 😀 😀 😀

lucianak
8. júl 2012

@katy31 Ja viem, že len pupčo, ale aj tak... 😀 Vlastne na pupčo mi len pozrie, keď bude tiskať gél a prikladať somdu, potom bude čumieť na monitor 😀

katy31
8. júl 2012

@lucianak 😀 😀 😀 no presne si to vystihla.. tak sa nemusíš hanbiť... Aj jeho manželka je lekárka, oni sa striedajú v ordinácii.. 🙂)) Ale ona je endokrinologička... 🙂

lucianak
8. júl 2012

@katy31 Acha, tak asi preto majú takúto spoločnú www, že gynendo 🙂
Tak drž palce, čo zajtra odpíšu.... určite sa ozvem ako som dopadla a kedy tam pôjdem..

katy31
8. júl 2012

@lucianak držím 😉

lucianak
9. júl 2012

@katy31 Hmmm, zatiaľ mi na maila neodpovedali ☹ skúsim zavolať...

lucianak
10. júl 2012

@lucianak Ani telefón neberú, tak to čo majú za systém? 😠

lucianak
10. júl 2012

@katy31 Ani telefón neberú, tak to čo majú za systém? 😠

katy31
10. júl 2012

@lucianak neboj, oni sa ozvú... 🙂

rolak
10. júl 2012

@lucianak pozerala si na ich stránke,či nemajú dovolenku???? a nebuď prekvapená,pán doktor koktá,ale je veľmi zlatý... ja od neho odchádzam,pretože má nenormálne veľa pacientok a aj pri prednostnom,nie lacnom vyšetrení musíš čakať.....

lucianak
10. júl 2012

@katy31 No neviem, ale začínam strácať nádej ☹ Vôbec nereagujú na mail a telefón už vôbec nie ☹

rolak
10. júl 2012

@lucianak PLÁNOVANÁ DOVOLENKA:
12.07 - 20.07 2012 Zastupovanie: len urgentné prípady (krvácanie, náhle vzniknuté bolesti ...) !!!
Dr.Kudrová, Tr.SNP 1 Košice

23.07 - 27.07 2012 Zastupovanie: len urgentné prípady (krvácanie, náhle vzniknuté bolesti ...) !!!
Dr.Lupták, Hroncova 5, Košice

13.08 - 24.08.2012

lucianak
10. júl 2012

@rolak Ano, pozerala som, dovču majú od 12.7., mail som síce písala v sobotu, ale včera ani dneska vôbec nič , žiadna odpoveď.
Nechápem... keby to bol nejaký súrny prípad a ani tel. nezdvihnú... hmmm 😠

lucianak
10. júl 2012

@rolak Skúšala som aj na tú hroncovú volať dnes, tel. zvonil, ale že by ho aj zodvihli, tak to nie. Teraz som tam akurát dopísala maila.
Skúsim ešte počkať, či sa vôbec ozvú odnekiaľ.
Nemám už veľa času, lebo dnes som 23+3 a vraj najkrajšie foto, či záznamy sú do 26tt... No a s takýmto prístupom sa tam nedostanem ani v 50tt 😀

rolak
10. júl 2012

@lucianak Dankovčíka si skúšala? ten Ľupták je milý,mladý.... veľa Košičaniek chodí k Dankovčíkovi na 3D a tuším ešte v Šaci nejaký doktor na B.....

lucianak
10. júl 2012

@rolak Ja chodím k dr. Muránskej - vedľa robí utz Dankovčík (síce ja som ho ani raz nevidela 🙂), ale tam je dosť náprask, tam by som sa tak skoro nedostala...

rolak
10. júl 2012

@lucianak no len či to u Hoppana nebude to isté....tam sa aj mesiac dopredu objednáva...

rolak
10. júl 2012

@lucianak ja som bola na 3D ultrazvuk a meranie NThodnôt u Muránskej a o týždeň ma tuším objednali.....a potom som bola aj v Šaci na morfologický ,ultrazvuk mi robil DOsedla a bol zlatíčko 😀 😀 😀

lucianak
10. júl 2012

@rolak Nooooo, to neviem, asi kedy ako objednávajú. Ja som sa na morfo objednávala 2 mesiace dopredu... A zasa nechcem vysoliť za to 60e... Neviem síce, koľko sa platí tam u dankovčíka presne.

rolak
10. júl 2012

@lucianak no veru ceny si nepamätám.... ja som si 3D DVD nedávala robiť...išli sme na 3D ultrazvuk len z medicínskeho dôvodu,jednu fotečku nám spravili 🙂 Hoppan nám CD nenahral,lebo vraj sa mu nepodarilo pekne malú zachytiť.... mne to vzčkávanie u Hoppana a to,že sa s ním nevieš normálne spojiť,išlo na nervy, preto odchádzam...ale manžel sa ma pýtal: A to už nebudeme chodiť k tomu nášmu zlatému doktorovi? 😀 😀 😀

lucianak
10. júl 2012

@rolak 🙂 No ja som tiež nahnevaná na to, že nekomunikujú nijako s pacientmi.
Neviem, či by nebolo najlepšie zájsť tam osobne, lebo kto vie, kedy sa uráčia ozvať.
Ja som na morfo bola tam u Dankovčíka, ale robila mi ho nejaká mladá dokina, nebola to muránska. Všetko pekne komentovala, ale malý sa ukázal len z profilu, preto nám nedala foto. A toto ma štve, že nemáme foto 🙂 Keby sme mali nejakú pamiatku, tak kašlem aj na nejaké 3D, ale keďže nemáme, tak preto hľadám kade tade 😒

rolak
10. júl 2012

@lucianak tak skús zabehnúť osobne,sestrička je veľmi milá,natisni sa pred dvere 🙂 ona tam má toho dosť,lebo doktor naobjednáva veľa pacientok,každej sa dlho venuje a potom sa to rýchlo kopí....

lucianak
10. júl 2012

@rolak A kde teraz myslíš? 🙂

rolak
10. júl 2012

@lucianak u Hoppana 😉

lucianak
10. júl 2012

A to nejako vidno z cesty tú polikliniku?
@rolak

rolak
10. júl 2012

@lucianak je to tuším na prvej zastávke na začiatku jazera, oproti je pošta, poštu vidno od cesty lepšie.... za ňou je poliklinika...

lucianak
10. júl 2012

@rolak Aha, tak pošta na jazere mi voľačo hovorí 😀 Ale je fakt, že už dávno som nebola v tých končinách...

lucianak
10. júl 2012

@rolak Joooooj, ja som už nervózna ztoho, že sa nikto neozýva ☹ Ako také trucovité decko som... niečo chcem a nikto mi nechce vyhovieť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre