Dr. Hoppan z Košíc. Referencie?

kaboca
10. okt 2007

Ahojte baby...jedna znama mi odporucila Dr. Hoppana. Zijem v KE, ale nepochadzam odtialto, takze nemam vela znamych, ktori by mi pomohli - poradili. Raz som si sama vybrala gyndu zo zlatych stranok, pochvalila som sa v robote a 3 kolegyne zo 4 s nou mali zle skusenosti...takze sa mi podarilo vybrat si tu najproblematickejsiu v celych KE 😀
Snazime sa o tehu od januara t.r. a stale len snazilkujeme, tak som sa rozhodla navstivit nejakeho doktora, aby urobil potrebne vysetrenia....
Poznate ho? Mate s nim skusenosti? prosiiiim popiste 😵 😵 cakaam a dakujem

kaboca
autor
11. okt 2007

nic... 😢

lauritka
11. okt 2007

oh kaboce uplne som ti zabudla odpisat 🙂 to meno som este v zivote nepocula prepac. a byvam v Ke od narodenia. 😒 asi sa mi nedostalo do usi. neporadim ti s tym. 😕

aaa2
11. okt 2007

Poradim. Vlastnu sukromnu ambulanciu ma na sidlisku Nad Jazerom (Spišské námestie v budove tuším polikliniky). Manželka chodi k nemu. Ano, ma s nim dobre skusenosti. Veci pekne vysvetli, zaobera sa s klientmi, dava na vyber - napr. pri vysetreniach a tak. Co by Ta este zaujimalo ? 🙂

kaboca
autor
11. okt 2007

aaa2...dakujem. Idem ku nemu prvy krat, na vseobecne vysetrenie. Chceli by sme s manzelom babetko, taaak aby vedel poradit a pomoct 😎

janazuza
11. okt 2007

Ahoj, ja som chodila do centra na 3tefánikovu ku DR. Hermanovi 🙂

kaboca
autor
11. okt 2007

ano, o nom som pocula...spokojna?

janazuza
11. okt 2007

ja som tam chodila , lebo som nemohla otehotnieť a robil mi IVF- spokojná- ano , hoci ak som sa objednala tak som čakala- ale stojí to zato 😀

kaboca
autor
11. okt 2007

janazuza tak to ti veriiiim...co by som dala za malu fazulku v brusku 😉

lauritka
11. okt 2007

ale nemyslim, ze dr Hoppan robi IVF. 😕

kaboca
autor
11. okt 2007

Lauri - myslis, ze pojdem na IVF?

kaboca
autor
11. okt 2007

😨

bombulka
18. mar 2008

ahoj, kaboca, isla si nakoniec k Hoppanovi? ak ano, ako si spokojna, pocula som o nom, ze ma normalny pristup a ze je dosledny a ja prave velmi intenzivne uvazujem o zmene gynekologa...

anjelinka
23. mar 2008

bombulka, ano, kabocka k nemu tiez chodi a uz je tehulka 😉 , tiez jej robili HP u manzelky, ale uz asi tretiu krvicku jej nevzali, lebo zistila, ze je tehulka.

kaboci, sorry, ze som za teba odpovedala 😉

bombulka
27. mar 2008

blahozelam, kaboca 😅 ! a drzim ti palce, nech vsetko ide hladko 🙂 anjelinka, zajtra sa k nemu chystam na vysetrenie, zase citim to iste, ale na druhej strane, teda predpokladam, ze mi nepraskol folikul na druhej strane, ach jaj, je mi z toho smutno... ☹ ☹ ☹

kaboca
autor
28. mar 2008

anjel v poho... 😉 😉 spravna odpoved... 😀
ahoj bombulka tak ako dopadlo vysetrenie u dokiho? ja som s nim v celku spokojna, super vybavenie..normalna ludsky pristup...ale ked sa clovek dostane do nemocnice..no, musela som si zohnat aj tu osetrujuceho lekara ..

bombulka
28. mar 2008

ahoj, kaboca, idem k nemu az teraz, lebo ma sluzbu, cize az tak okolo piatej. uvidime, v telefone je nejaky odmerany a uponahlany, neviem, uz som z tych lekarov nejaka znechutena, tak mozno to tak vnimam. a co je najhorise, dnes rano som sa zobudila na krce v podbrusku, presne som citila maternicu, vajecniky, nieco podobne ako pri menzese, ale trosku ine... ☹ som z toho velmi smutna a hlavne sa velmi bojim, co mi je...uz ma to nejako nebavi. odkedy sa snazime, stale nieco vybieha, najprv rozhadzany menzes, potom cysta, teraz toto... ☹ ☹ ☹ picha ma to niekedy aj od vajecnika az k pupku, napadlo ma, ci to nebude slepak nahodou, ale preco potom tie krce dnes rano? zacalo to nahle, bolest sa rychlo stupnovala, potom som v predklone dosla na vecko a potom som bola taka unavena, ze som zaspala ako drevo. a teraz citim cele podbrusko a som slaba ako mucha... ☹ ☹ ☹

marysak
15. apr 2008

Dr. Hoppana vrele doporučujem ,
myslím , že je dobrý odborník a tiež vysvetlí veci , čo je pre mňa veľmi dôležité . Ja som s jeho službami veľmi spokojná . 🙂 🙂 🙂

adulqa
16. mar 2009

mozete mi povedat kedy ma ordinacne hodiny?? a ci berie nove pacientky? mam sa objednat alebo len tak tam ist a povedat ze chcem chodik k nemu??

beadz
16. mar 2009

adulqa, ordinacne ma jeden den doobeda druhy poobede, takze sa vies prisposobit, ale musis sa tam objednat. ma vela pacientiek, takze sa priprav na to ze aj ked budes objednana na urcitu hodinu, tak budes dost cakat.

magdusa
12. jún 2009

Ahojte baby, potrebuje od Vas surne radu...Uz velmi dlho sa snazim najst dobreho gynekologa, a dostala som skvele odporucania na mudr.Hoppana, ked som tam bola ak mi sestricka oznamila, ze sa u nho za vysetrenia plati. Neviete mi niektora povedat kde by som nasla cennik, lebo na dverach som si ho nevsimla...neviete kolko sa za vysetrenia plati?

jonki
14. jan 2010

ahojte chcem trosku ozivit temu....tiez planujem zmenu gynekologa...a rozmyslam o Hoppanovi.

Nove skusenosti? Pozit/Negat? a Ako je to s tym platenim? Plati sa? Ak ano za co?

katkamarek
14. jan 2010

Ahoj Jonki,
ja som teraz zmenila dr. lebo som sa prestahovala. Bol mi odporuceny on, ale zatial neviem povedat ziadne skusenosti, iba ze mi je sympaticky a mam z neho dobry pocit. Bola som u neho zatial iba na jednom vysetreni, zaplatila som si to, lebo to bolo prednsotne, chcela som este pred vianocami, tak preto. Ale iba sme sa porozpravali, vysvetlil mi par veci, no a idem na preventivku vo februari, tak potom budem vediet viac. Vybrala som si ho preto, lebo vraj sa specializuje na problemy s otehotnenim, no a ja mam podla vsetkeho PCO, takze dufam, ze pomoze. Hned mi dal Duphaston, poslal ma na kontrolne kardio, lebo mam vrodenu vadu chlopne, povedal, ze pockame tri mesiace a ked sa nezadari, tak to budeme riesit dalej, ze mm pojde na spermiogram.

jedina nevyhoda je asi to, ze sa tam dost dlho caka, a ked chces byt rychlo vysetrena, tak si musis priplatit, no a co sa tyka platenia ostatnych ukonov, tak nemyslim, ze sa za vsetko plati. Ja som bola poistovna Apollo a hovoril, ze by som musela zmenit, keby sa nezlucovala s doverou, ze mal take asi len tri pacientky, a ze to riesil tak, ze im robil ukony zadarmo. Cize nepredpokladam, ze by od zmluvnych bral este peniaze navyse. Plati sa mozno za nadstandard, ale viac asi nie, ale to je len moj predpoklad. Okrem toho ma aj stranku svoju a keby fakt bral peniaze, tak si myslim, ze tam ma zverejneny cennik.

jonki
14. jan 2010

dakujem katkamarek 😉 ak ma niekto nejake dalsie skusenosti budem rada ak sa tiez ozvete

anjelinka
14. jan 2010

Ahojte, takze...asi ste si citali celu diskusiu, kde som aj ja pisala davnejsie.

Som u neho uz tri roky, takze mozem sa vyjadrit. Nikdy som na neho nemohla povedat kriveho slova. Sla som k nemu, pretoze som potrebovala zmenit gynekologicku, ktora so mnou nerobila nic. Samozrejme, ze som sa hned zdoverila, ze nemozem otehotniet. V poriadku. Nasadil Clostilbegyt, Duphaston...a vtedy prisli problemy. Ja som si dlhu dobu merala bazalnu teplotu, takze som vedela, ze neovulujem tak, ako by som mala, presnejsie, ze mam viac anovulacnych cyklov ako ovulacnych. Iny lekar nasadi pri liecbe Clostilbegytom aj Pregnyl, na vyvolanie ovulacie, pretoze samotny Clostil ju nevyvola, teda moze, ale v menej pripadoch. Po ziadosti, ze chcem aj Pregnyl, pretoze viem, ze aj napriek tomu nemam ovulku, nechcel mi ho ani len predpisat. Samozrejme, nechcel si minat kredity poistovni. Co mi spravil, tak hormonalny profil, aj to jeho manzelka, ktora povedala, ze je zly, nato mi on povedal, ze v nom nevidi problem, vraj je ok. Nato som dva mesiace brala spominany Clostil a chodila na folikulometriu. Po troch ci piatich navstevach mi povedal, ze mam ist do CAR, kdezto si nemyslim, ze vyskusal vsetko, co mal. Takze katkamarek, nemozem povedat, ze sa specializuje na neplodnost, a to si nemyslim len ja, ale vela inych mojich znamych. Ano, odbornik je dobry, ale pocas tehotenstva a dalej mozno porodnik.

Co sa jonki tyka platenia, tak...za tri roky to zhrniem asi tak...najprv som neplatila skoro nic, akurat za plastove nastroje na osetrenie, cca 150,- Sk. Lenze vtedy sa ma este pytal, ci ma ma vysetrit s umelymi alebo nie. Teraz sa vsak uz na to nepyta a robi to automaticky.
No ine skusenosti ma moja kolegyna, ktora je tehotna a chodi tiez k nemu. Minule odtial odchadzala s uctom 22€. 5 € za plastove "naradie", 2€ za celodenne osetrenie a 15 € za CD s ultrazvukom, ktory mal byt 3D, ale spravil jej len obycajny, ani sa jej nespytal, ci vobec chce CD a automaticky jej ho zauctoval. Kolegyna by nemala nic proti, keby to bolo CD s 3D uzv, ale bolo to obycajne.

Neviem uz baby, ci tu, alebo niekde som vygooglila, tiez bola o nom diskusia a pisala tam jedna holka /zrejme tu to bolo/, ze od neho odchadza, pretoze uz ma pocit, ze len za podanie klucky plati.

Ja si myslim, ze teraz, co si kupil ten pristroj 3D, tak ho musi splatit, preto uctuje take palky. On je ako odbornik celkom ok, ale ma niekedy divne sposoby. Ale ako lekar na starostlivost o tehu je ok.

Ja vsak tiez pravdepodobne od neho idem prec, a to k Janke Mikulovej na Panelovu ulicu, je vraj vyborna doktorka a viacere baby uz priviedla k tehotenstvu.

Tak vela stastia...

anjelinka
14. jan 2010

No a este jedno velikanske pozitivum...ma uzasnu sestricku Alenku, s takou milou a zlatou osobkou som sa este nestretla.. 😉

mravvcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bombulka
20. jan 2010

ahojte, kocky, snad ma niekto precita. davno som tu nebola, ale tiez riesim problem s Hoppanom, preto som sa tu prisla mrknut. tiez som o nom pocula hovorit len v dobrom, ale v poslednom case z neho nemam prave najlepsi pocit. bola som unho minuly tyzden preto, lebo sme sa dohodli, ze ked po siestich cykloch nebudem tehotna, mam prist a nasadi mi clostilbegyt s duphastonom. tak som prisla, samozrejme na mna pozeral ze co chcem, ale dobre, chapem, ma toho vela, ok. lenze problem nastal, ked mi urobil usg a tam bola cysta z folikulu. to je aj moj problem, opakuje sa mi to, teda mam dominantny folikul, ktory pekne narastie, ale nepraskne. aj endometrium mam vzdy ok, teda problem je zrejme v nejakom hormone, ktory ma na starosti to prasknutie. bola som z toho dost rozladena, necakala som to. mam problemy s prolaktinom, lenze ten si uz dost dlho liecim a mam ho uz na spodnej hranici, takze by to nemalo byt z toho. ale na to len nieco zamumlal a povedal, ze to nevadi a ze mam prist o dva mesiace. tak jemu to mozno nevadi, ked uz ma vlastne deti, ale mne to rozhodne vadi, ked sa mi robia cysty napriek tomu, ze sa napchavam hormonalnym humusom, z ktoreho ma boli zaludok, pretoze s cystou asi tazko otehotniem. tym padom som nepochopila zmysel clostilbegytu, kedze si myslim, ze nemam pocit s dozrievanim, ale prasknutim folikulu a bojim sa, aby sa vajecniky zbytocne nestimulovali a nedorelo zbytocne vela vajicok, alebo ohss. prave naopak, radsej by som sledovala vyvoj folikulu a pripadne potom pichla len pregnyl, aby prasklo ked bude ok. tak som ten pregnyl nadhodila sama, ze teda ked s tym mam problem opakovane teraz, zrejme bude aj potom a tym padom sa budem zbytocne ladovat clostilom, ked folik aj tak nepraskne. tak zamumlal, ze nie je problem, ok, uvidime, ako to pojde. ale tak mi to pripadalo, ze dobre dobre, ale ked pride na lamanie chleba, bude sa vykrucat ☹( tak som z toho taka nejaka neista, lebo presne ako napisala mravvcek, uzivanie clostilu je obmedzene, tak nechcem aby sa nieco skazilo.
a co sa tyka platenia, no, prave dnes som bola u jeho zeny uz mam toho pomaly dost. kedze som mala cystu, chcela som vysetrit hp, ze co sa deje a bola som sklamana, ze jeho to nenapadlo poslat ma za nou, ked beriem lieky a aj tak mam cysty, ale pripada mi, ze kazdemu teraz napise clostil a duphaston, ved hlavne nech ma pravidelnu mrchu a ked nevyjde clostil, nech sa paci car... ona bola este relativne ochotna, co teda velmi nebyva jej zvykom, aspon teda ja s nou mam taku skusenost, vysvetlila som, kde je problem a mam prist na hp. lenze na 3. a 21. dc. lenze teraz neviem, mozno je to blbost, ale nemala by mi radsej vziat aj niekedy okolo polovice cyklu, ci mm dobre lh a ci mi teda praskne folik? lebo progesteron uz potom asi budem ma ok, kedze sliznicu mam vzdy ok a ona bude spokojna a budem vlastne tam kde som, hm?
ale k tomu plateniu. v lete som si zaplatila cyto, tak to chapem, nepreplaca mu to poistovna, ok, ale zacina mi teda fest vadit, ze napriklad teraz, ked si myslim, ze je dobre vysetrit hp aktualne, ked je problem a nie o pol roka, musim si zaplatit a takisto aj u zenskeho. mam prist na hp, ale vysledky budu bud na prednostne vysetrenie, alebo az v aprili, co ma obrovsky zmysel, ked budem mat vysledky hp z januara v aprili...takze vlastne tam fungujem len na prednostne vysetrenia. minule som tam nechala 26 eur a este dve mam doplatit, minule 8,30 a dnes takisto. a uz ma to fakt nebavi. a keby som si to nemohla dovolit, to by som akoze robila co? a na druhej strane, ono sa to nazbiera, takze uz aj ja ked tam idem, mam kontrolku v hlave, ze si mam skontrolovat ci mam pri sebe peniaze. neviem, ale nemam z toho vobec dobry pocit, maju toho strasne vela, nemam cas sa jej ani na nic opytat, vidim, ze je nervozna, rychlo pozrie vysledky, da recept a dovi. proste nemam pocit, ze sa zaoberaju komplexne problemom. dokonca velmi vahala nad tym, ze mi urobi hp, ze ved minule (pred rokom a pol!!) bol ok, tak ja neviem, co si o tom myslite, uz si pripadam, ze len vymyslam, ale napr, moj manzel, ktory vobec tymto veciam nerozumie, ked som ju jednoducho vysvetlila aky mam problem sa ma opytal, ci sa neda pichnut ta injekcia (to ako pregnyl), ze to len praskne a hotovo. takze tak. snad to zvladne niekto precitat 🙂)

anjelinka
21. jan 2010

bombulka, v podstate mame rovnaky problem. nechcel mi vobec dat pregnyl...atd...nechcem ho uz proste riesit, chcem od neho odist...a jeho zena? totalne mimo endokrinologicka, je na nu vela staznosti...

sirell
22. jan 2010

ahojte, nerozumiem preco sa branite liecbe v CAR (ze je to skoro, nevycerpal vsetky moznosti a pod...)Liecba v CAR neznamena rovno IVF. Ja som tak stratila zbytocne cca 3 roky vycerpavanim "vsetkych moznosti" A potom v CAR sme aj tak zacinali rovnakymi vysetreniami a liecbou ako u gyn. Len tam to islo podstatne rychlejsie a bez tapania ze pockame a uvidime. Takze ak mate pocit ze Hoppan sa vam nevenuje dostatocne co sa tyka liecby neplodnosti, nevahajte a chodte radsej do CAR.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre