Dr. Janáč. Aké máte skúsenosti?

lolith
2. nov 2006

Ahojte tehulky, chodim k Dr. Janacovi na Antolsku. Mate nejaka s nim skusenosti, uvazujem o uzatvoreni zmluvy o vybere lekara a velmi by mi vase prispevky pomohli. 😕

johanna
6. nov 2006

lolith: Toto naozaj neviem.Ale ja som bola spokojna,a to som ho 2 krat chytila nahodne ,ani neviem ako.

johanna
6. nov 2006

lolith:Neviem moja,to som neskušala

peja
6. nov 2006

ahojte,
mam tiez skusenosti s Dr. Janacom, bol moj osetrujuci lekar, ked som vo februari lezala na Antolskej. Ja som sa od neho tak isto nic nedozvedela, jeden den bol taky, druhy onaky .... Na jeho spravanie si vyslovene treba zvyknut ... No - jedna vec je jeho spravanie, druha vec odbornost (hlavne co sa tyka porodu samotneho, inak posudit neviem). Co sa tyka porodov - velmi ho chvalia, kolegyna u neho rodila, dokonca ho mala oficialne zaplateneho - a perfektny porod, perfektna poporodna starostlivost. Inak co sa tyka epiduralu, jej ho vyslovene odporucil, vraj naco sa trapit, ked sa da pomoct. Ona ho vsak nakoniec nemala, nestihli pichnut, malinka sa riadne ponahlala...

arabeska
6. nov 2006

baby dr kutlaka urcite nie,moja kamoska ho mala a nexalv nej tampon ktory z nej potom po 7 tyzdnox dolovali iny gynekologovia 😠 je to kreten.a ja mozem vrelo doporucit dr rosenberga je naozaj skvely,rodil aj mna a aj moju kamosku a ta si ho tiez nevedela vynaxvalit.a co sa tyka dr janaca tak aj ja si ho pamatam ako velmi naladoveho aj na mna nahucal na poradni odvtedy som sa mu snzila vyhybat.

certica
6. nov 2006

co sa tyka Kutlaka, je to o nom vseobecne zname, ze tak trochu zaostava po odbornej stranke oproti svojim kolegom. I ked z hladiska pristupu ako takeho je fajn, ale to pri takej zodpovednej praci, akou je porodnictvo asi nestaci

arabeska
6. nov 2006

certica,tak v tom pripade nexapem co tam ten dr kutlak este robi. a asi je tam velmi dobre aj plateny podla toho na akyx autax sa vyvaza 😔 .neviem ci sa fakt u takyxto lekarov caka na to az kym nesposobia nejaku tragediu?je mi z toho zle 😔 🤐

certica
6. nov 2006

arabeska, tak nad tymto si lamem hlavu uz takmer dva roky, ze co alebo kto ho tam drzi. Ja sama by som si vsak nedovolila posudzovat odbornost nieciu ako lajk, ale ked uz to pride aj od tej odbornej verejnosti... Bola som na rizikovom, tak tam je clovek svedkom vselicoho. Je tazke take veci utajit. A Rozemberga som mala tiez, este som nanho nepocula jedine krive slovko. Je bohovsky 🙂

pitik
7. nov 2006

Certica, no povedala by som, ze Dr. Kutlak dost vyrazne zaostava po odbornej stranke a jeho "pristup" som bohuzial zazila dva krat a modlim sa, aby sa uz viac nestal mojim izbovym lekarom. Nastastie druhy krat som s nim "musela" komunikovat len den, kedze na druhy den som rodila, ale tie 2 tyzdne predtym bohato stacili... Inak som pocula, ze ma sukromnu ambulanciu, tak asi tam zaraba na tie auta. Aj ked neviem, kto tam chodi. Kamoska mala tiez zaplateneho Dr. Janaca a mala sa jej skoro pridusila, mala 4 krat omotanu pupocnu snuru okolo krku a on si to proste nevsimol... Inak na Dr. Rosemberga som tiez pocula chvlay, rozmyslam nad nim na druhy porod. Nemate niekto na neho priamy kontakt?

certica
7. nov 2006

pitik, ak chces, poslem Ti na IP jeho mobil (len sa ho teda najprv spytam, jestli pak muzu 😀 )

pitik
7. nov 2006

Certica budes velmi zlata, termin mam az na zaciatku maja, ale fakt som na neho pocula velmi dobre ohlasy a aj ked som lezala v nemocke, tak na mna dobre zaposobil...

natulino
8. nov 2006

ahojte vsetky maminy a buduce maminy. prave som sa vratila z antolskej od pana doktora Janaca a musim vam hned pisat, pretoze moje dojmy z neho su fajkt skvele. som jeho pacientkou uz dost dlho a poviem vam ze nikdy som u nho nemusela pochybovat o odbornosti, ci vhodnom ludskom pristupe. mam nejake zdravotne problemy ktorych som sa bala ako cert kriza, ale staci byt chvilu v jeho pritomnosti a sledovat ako mi vsetko zrozumitelne vysvetli a hned sa dostavi ten super pocit istoty a toho ze vsetko bude fajn.
nazory ludi su rozne, kazdy ma s kazdym ine skusenosti. takze vam tu samozrejme nechcem vtlkat moje nazory ale urcite by sme pri takycho porodnikoch mali brat ohlad na odbornost a to ze ma niekto obcas blby den je samozrejme. len nas je na jedneho lekara dost vela na to, aby ho v takej zlej nalade, niektora neodchytila. Pri odchode z ambulancie este vystiskal mojho maleho, ktoreho spickovo odrodil a povedal mi uzasnu vetu, ktora ma posilnila" Vsetko bude v poriadku, neboj, ved budeme este raz rodit"
prajem vam pri porodoch, len tych najlepsich odbornikov, verte len tomu co zazijete na vlastnej kozi........samozrejme myslim to v dobrom.
papi lucia

bubonic
8. nov 2006

natulino, je fajn, že ty s ním mš dobré skúsenosti. a mňa jeho prístup len mrzí. ale to že mi nespravil vyšetrenie ako mal mu jednoducho neodpustím. som asi výnimka ale nechcela by som sa s ním stretnúť ešte raz, lebo to čo by som mu povedala by si za širák nedal. a bohužiaľ pochybujem, že sme sa všetky s negatívnym názorom stretli s ním v jeden deň. možno je problém to, že nie sme jeho pacientky, ale sme si dovolili veriť iným lekárom.

jj2202
8. nov 2006

bubonic uplne pises moj nazor...
nehovorim ze nie je odbornik, ale ten pristup... 😠

babulina
8. nov 2006

darmo je niekto odbornik, ked sa nevie spravat, laik nedokaze posudit jeho odbornost, proste musi byt cloveku sympaticky, byt pozorny a mily

pitik
8. nov 2006

Neviem, mozem akceptovat, ze nie vzdy ma niekto svoj den, aj ked zhadzovanie pacientok napr. kvoli tomu, ze viac pibrali, co je u neho bezne podla mna nie je otazka zleho vyspatia sa, ale kedze viem o niekom, kto s nim ma negativnu skusenost napriek tomu, ze boli dohodnuti na porod, tak si ho ja urcite nevyberiem. Netvrdim, ze sa nestretneme a kedze uz viem, co mozem ocakavat a nebudem vystrasena prvorodicka, tak budem jeho reci pocuvat jednym uchom dnu, druhym von, ale k porodu sa urcite budem snazit dohodnut si ineho lekara uz len kvoli tomu, aby som sa vyhla niektorym lekarom, ktori by mohli mat sluzbu. Za ten klud pri porode mi to stoji.

anita133
15. nov 2006

Ahojte, ja tektie6 patrim k Dr. Janacovi a dnes som sa vratila z kontroly-poradne. som v 37 tyzdni a dnes bol velmi bez nalady, chladny a divne poznamky mi kladol uplne od veci a od temy mojho tehotenskeho stavu. Inokedy je celkom OK. Neviem fakt ci ma v rodine problemy alebo na pracovisko ale jednoznacne sa to odzrkadluje na pacientoch. Nemal by prenasat svoje problemy na pacientov. Som zvedava ako dopadne porod.

certica
15. nov 2006

ahoj anita, vitaj. Pozeram, ze to mas co by dup... 🙂 drzim palce, neboj, dopadne to OK. Ja uz som sa tiez zmienovala o jeho naladovosti, nanho si treba zvyknut. Ale co mam ja skusenosti z okolia a konkretne od mojej kamosky, tak okrem tych "svojich" extra poznamok je pri porode fajn.

lolith
autor
16. nov 2006

Ahojte,Dr. Janac sa ma na UZV pyta ci k nemu chodim. Ja vzdy odpoviem, ze ano do rizikovej poradne.On: Aha, cize iba do poradne.A zatvari sa dost kyslo. V akom pripade by som k nemu patrila (keby som ho mala zaplateneho k porodu?)Pretoze k nemu chodia same tehulky s bruskami,cize zalozenu kartu u neho ako gynekologa asi nemaju.

katrin
19. nov 2006

Baby, v podstate som si mojim príspevkom nasr.. do huby 😀 Takže, presne, ako som predpokladala Dr. Janáča som mala pri pôrode. Som veľmi rada, že tam bol, je skvelý odborník, myslím, že na jeho spôsoby sa treba vykašlať. Pri pôrode mojich detí bol spolu s Dr. Scholtzom, som im veľmi vďačná, za to, že všetko dopadlo dobre a všetko je v poriadku. V podstate môžem byť rada, že mali akurát obidvaja službu... 😔 Ďakujem

tonicka
19. nov 2006

ahoj katrin a odkial pises?

tonicka
19. nov 2006

No, aby som pravdu povedala u mna si to troska s tou odbornostou pokaslal, ale mozno bol prepracovany.Mali za 2t vela porodov, hlavne nocných, ale neviem ci to opravnuje dr. k neodborným výrokom. 😒

bubonic
20. nov 2006

tonicka je to lekár, nemôže sa vyhovárať na nočné pôrody. možno to znie tvrdo, ale ber to z toho hľadiska, že to zlým vyšetrením môže ublížiť. Katrin som rada, že aspoň tebe pomohol. ale svoj názor zatiaľ nemením. ten chlap je možno odborník, ale strašný grobian.

kavicka33
20. nov 2006

ahojte ja chodim na antolsku k dr. Stanislavovi a zatial som spokojna. Na dr. Janaca som pocula iba to ze je velmi dobry co sa tyka ultravzukov.

natulino
21. nov 2006

cafte mamulky, manzelovej znamej sme pana doktora Janaca dohadzovali s prislubom velkej profesionality.nakolko mal jej maly pupocnik okolo krku a ona bola tazka migrenicka, ktora si myslela ze to prirodzenou cestou nezvladne. este sice lezi na antolskej, lebo maly ma stale zltacku, ale z jej reakcii na porod, mozem tlmocit len to ze bola nadmieru spokojna, dokonca prekonala moj rychlostny rekord a vraj ju neskutocne psychicky podrzal, nakolko pri porode nemala nikoho. cely cas tam pri nej presedel. skoda, ze sa nedaju cez tento portal posielat aj videa, pretoze tam mam tohto pana zachyteneho ako neskutocne super cloveka. na temu preco ano a preco nie by sa dalo diskutovat donekonecna ale poviem vam ze ak by ste tu spomenuli akekolvek meno ineho doktora a otvorili na nho temu, zhrnie sa sme znovu kopec pozitivnych ci negativnych prispevkov.....a ze vraj niesme klebetnice. prajem vam a vasim detickam len tych naj lekarov a vela zdravicka. ahojte

dobromila
15. feb 2007

ozivujem temu - kedze som dnes po druhy raz bola u Janaca na ultrazvuku. Mne pripadal velmi mily a vtipny - nic nevhodne, som sa tam dnes rehotala az sa cely obraz triasol. Minusovy bod mu davam za nepustenie manzela do ordinacie, ale neviem, ci to nebol len sestrickin rozmar.

certica
15. feb 2007

dobromila, este mam dotaz - ta sestricka nebola nahodou taka blondina vo veku okolo 45r, dlhsie vlasy?

dobromila
15. feb 2007

certica, co som stihla zaregistrovat, tak mohla mat max. 40 a mala dlhsie vlasy ale tmave

zuzu3
15. feb 2007

No,kazda ma ine skusenosti.Mojej sestre Dr.Janac zachranil dieta,jediny z troch lekarov co tam boli okamzite konal.Dadkinmu synovi v brusku zacalo zlyhavat srdce a oni chceli este cakat a on to nedovolil, ze ci chcu cakat az bude neskoro. Janac je svojsky,mam s nim aj ja skusenost,ale je to odbornik a vykaslat sa na jeho ostrejsie poznamky.Ani my nemame kazdy den dobru naladu,ale zverit sa prijemnemu a ukecanemu vtipnemu lekarovi,co dovrza cely porod, tak rasdsej ufrflanca, co urobi vsetko co ma.A on vie co robi

afry
26. jan 2009

JANAC je jeden hnusny doktor .neprijemny otrasny...

skybaby
26. jan 2009

ja mam s janacom dobru skusenost a je pravda ze on je taky svojsky ale podla mna vyborny lekar 😉
a presne ako hovori zuzu ... ja som mala pocas tehu mileho vtipneho lekara, vsetko bolo vpohodicke az na to ze to v pohodicke nedopadlo ... tiez radsej budem brat ironickeho a ufrflaneho ale hlavne aby bol odbornik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre