Dr. Janáč. Aké máte skúsenosti?

lolith
2. nov 2006

Ahojte tehulky, chodim k Dr. Janacovi na Antolsku. Mate nejaka s nim skusenosti, uvazujem o uzatvoreni zmluvy o vybere lekara a velmi by mi vase prispevky pomohli. 😕

boogie
26. jan 2009

dr.Janac mi robil cisarsky rez a chodila som k nemu od tretieho mesiaca do poradne a je velmi dobrý odborník,keby nie jeho tak moja Sara(7 rokov) tu dnes nieje...

adulocka
26. jan 2009

ahojky.dovolím si aj ja mať pripomienku k dr.Janáčovi.Bola som u neho totiž min.týždeň na ultrazvuku a bola som veľmi zaskočená zn jeho správania.Nielen že bol nepríjemný ku mne,ale aj ku jednej pacientke,ktorá tam čakala na ultrazvuk so mnou.Pri mojej otázke,či je už aj vidieť,že čo to bude na mňa spustil taký krik,že ašte aj sestričky nechápavo pozerali.Že či je to tak dôležité a podstatné.Ja neviem,ale pokial sa mi správame slušne aj napriek tomu,že koľko krát čakáme v tých čakárniach aj 3hod,tak aj lekári by sa mali,tak správať.Nuž ako doktor a odborník môže byť vinikajúci,ale ako človek u mňa klesol pod mínusovú hranicu.

afry
15. mar 2009

baby je tu niekto teraz kto ma s tymto individouom dr janacom skusenosti??

kolka1
29. apr 2009

Ahojte, je niekto v lekarskej starostlivosti u MUDr. Janaca?

jahodka11
29. apr 2009

ahojte,ja mam dobru skusenost s MUDr Janacom.....robil mi ultravuk a nepustil manzela dovnutra, ze maju toho vela....a aj mali, to je pravda...no a ked zistil,ze to bude chlapec a ja chcem len dievcatko,tak ho zavolal a spolu nam to potom povedal.....mala som ho aj v poradni asi 2x...ked zastupoval moju zazmluvnenu dr....raz bol mily, raz nie....ale zaposobil na mna a som sa rozhodla, ze pri druhom porode si ho zazmluvnim....a podla toho uvidim, koho si zazmluvnim pri tretom porode..... 🙂 ja som mala zazmluvnenu MUDr Dubcakovu, velka spokojnost, teraz budem chciet vyskusat chlapa.... 😉

moko123
29. apr 2009

ja mam skusenost ale ešte davnejšie neviem ako teraz ale volakedy ho dievčata obchadzali nebol moc prijemny no ako kedy asi každy ma svoj den ale osobne by som ho za doktora nechcela,,,

vatava
5. máj 2009

Ja som k nemu chodila, aj sme spolu odrodili 🙂)) no a velka spokojnost na mojej strane.... bol vyborny, mily aj vtipny.. nemohla by som kriveho slova povedat, a pokial viem je aj dost vyhladavani.. a ma toho aj teraz veeeela veeela... 🙂

vatava
5. máj 2009

Asi by som chcela unho odrodit aj toto druhe ocakavane 🙂))

samayka
7. máj 2009

ahojte, ja teraz zvažujem či áno či nie.. z toho čo ste tu popísali mi nie je práve najveselšie. ja nemám absolútne žiadny problém s tehulkovaním a môj otec trvá na tom, že by som si zazmluvnila dr. janáča. a to hlavne pre toto:

švagrinka u neho rodila v marci. ležala tam 5 týždňov pred pôrodom, lebo čakala dvojičky o kt. sa nevedelo.. skrátka si to jej doktor až do 31 tt nevšimol - ale to je iná téma.
z jej rozprávania viem, že sa okolo nej sotva obšuchol a to dostal aj čosi do vačku, aby bolo všetko v poriadku. povedal že príde skontrolovať a neprišiel, alebo prišiel o tri dni a podobne.. ale bola pod dohladom aj ostatných lekárov, takže sa to dalo.

no ale keď prišiel pôrod - spontánny - tak sa choval výborne. bol vraj neskutočne skvelý a profesionálny. môj brat, jej manžo bol pri pôrode aj ich prvého syna a aj týchto dvoch bubáčikov a povedal že úžasný profík a nenormálny odborník. a aj sa choval dobre, hovoril im čo sa robí a čo robia s tým druhým ešte v brušku keď už bol ten prvý von.. skrátka komunikoval..

ale verím že toto je len ďalší z názorov a tak ako ste tu mnohé písali, má toho vela, nakolko je velmi žiadaný najmä rizikovkami a tak... a ani my nemáme každý deň výbornú náladu a nerozdávame úsmevy na každom kroku.

diadi
6. jún 2009

Ahojte tehulky...pridam nazor na Mudr.Janaca...
Mam doma dve cerstve babatka ktore mi odrodil pred 6 tyzdnami a som mu nesmierne vdacna...mozno na niekoho posobi Mudr.Janac stroho a arogantne ale nie je taky...ma velmi vela pacientok a to o niecom svedci...ja som musela ist s dvojickami do rizikovej ambulancie a vybrala som si jeho pretoze odrodil vela dvojiciek.
VYBRALA BY SOM SI HO ZNOVU.
Vsetky sme vselijake,precitlivele,svojske a on je tiez svojsky...niekomu nesadne jeho humor ktory je podla mna uzasny, ale je to odbornik ktory ma u kolegov respekt.
Mozno obcas nema svoj den ale ked taha 24-ku ani ja by som nebola perfektna...
Lezala som na Antolskej 6 tyzdnov pred porodom a som stastna ze som si ho zazmluvnila...staral sa o nas celych 6 tyzdnov...nic nepodcenil...a rodila som velmi kratko a velmi rychlo...dokonca mu dakujem ze mi povedal nazor na epiduralku a ja som si ju dala / fandila som si ze to zvladnem 🙂 /
Cely porod sme srandovali a ani neviem ako a boli krpci na svete...sitie perfektne...a takmer ziadne 🙂
Po porode mal zvysenu starostlivost...mala som niekolko komplikacii a verte mi vsetky sestricky stali v pozore.../ na 4 posch. je jedna veeeeeeeeeeeeelmi neprijemna sestricka ktora 🙂 veeeeeeeeelmi rychlo zmenila svoje chovaníe 😉

TAKZE JA DAVAM MUDR.JANACOVI JEDNOZNACNE 100% PRETOZE JEHO HUMOR NEZASAHUJE DO JEHO ZNALOSTI A PRAXE!
...co by som mala z mileho usmievaveho lekara ktory by ma tak dobre neodrodil?

Niektori ludia si sadnu a ini nie...je to vsetko o kompromise a respekte toho druheho...
Drzim palce vsetkym tehulkam ku krasnym babatkam!

vatava
27. okt 2009

Diadi.. uplne s tebou suhlasim... na to mate baby slobodnu volbu.. ale ktora uz raz s Janacom rodila chce znova 🙂))

lubkamik
29. okt 2009

No ja mam kamaratku ktora u neho rodila pred mesiacom a povedala ze nikdy viac 😀 Pravdupovedaic som na neho pocula iba zle veci - vraj je aj velmi uplatny...

ciefulik
29. okt 2009

diadi suhlasim s tebou:

"TAKZE JA DAVAM MUDR.JANACOVI JEDNOZNACNE 100% PRETOZE JEHO HUMOR NEZASAHUJE DO JEHO ZNALOSTI A PRAXE!"

bambi7
29. okt 2009

cafte ja som u janaca mala cisarsky a chodila som k nemu a musim povedat ze je to super odbornik a ten humor ma iny ale je odbornik 😉

biba12
29. okt 2009

Ja som u nho tiez rodila na zmluvu a som spokojna. Ma sice zvlastny zmysel pre humor, ale ked prisli problemy, nespanikaril a urobil co ma. Radsej doktora, ktory je svojsky, ale dobry, ako takeho, ktory ma plno milych reci, je usmiaty a ked pride na vec, skonci to zle. Isla by som k nemu znovu. NIkdy ma neurazil, nebol drzy, podla mna je to dobry lekar.

lubica1995
2. nov 2009

Ahojte všetky, ktoré ste tu a hlavne vy, ktoré sa rodiť chystáte a chcete si pôrod zaplatiť- Vždy a komukolvek, keď zaplatíte, jeho postoj k vám sa zmení...alebo si aspoň myslíme, že by sa mal. Janáč taký nieje.... On sa nedá podplatiť, čo sa týka prístupu.... Ak ste žena, ktorá má rada také to ťu ťu ťu, tak rozhodne Janáča nie. Na to on nieje, neznáša to a nevie sa s takou ženou rozprávať. Pravda je len jedna: V nemocnici, ak je všetko OK ste max 5-6 dní...A potom prichádza normálny svet, je jedno, či máte nadštandart, alebo sa tlačíte s uvrešťanou susedou na izbe.... je to len chvíla a záleží JEDINE a hlavne na tom, aby prebehol pôrod v poriadku.... Že sa na svojho doktora môžete spolahnúť na 1000 percent. Každá sme iná a chceme iný prístup- fakt je ten, že nech sa akéhokoľvek doktora a sestričky na antolskej opýtate, tak vám každí povie, že JEDNOZNAČNE je JANÁČ najlepší vo svojom obore. To je pravda pravdúca. Niesom za, aby sa doktorovi platilo, nerobila som to ani pri jednom, ani pri druhom drobcovi. Len som tajne v Janáča dúfala... Prvého syna mi odrodila Dr. Václavová, ktorá na mňa nemala žiadne nervy a ja som bola riadna hysterka- bolo to hrozné, dodnes si ma pamätajú.... a druhého syna mi odrodil Dr. Sysáľ, ktorý so mnou žartoval o život, pretože som mu otvorene povedala, že ma mrzí, že nepracuje Janáč. Viete, čo mi na to povedal?- Že ma to má prečo mrzieť, pretože to je PÁN DOKTOR. Teraz čakám tretieho drobca a bude ma to zas mrzieť, ak Janáča na službe nestopnem, pretože je na Antolskej od rána do rána, som tam ležala a mal dennu vizitu a nočnú smenu a ráno nanovo... Tak tak je to. Čaute sa.

lubica1995
2. nov 2009

PS: Antolská je jeho život- si overte- slobodný, žijúci s matkou... Vaše pocity ho nezaujmajú, on je odborník a drží sa svojich faktov, a tak to má byť.... ja som z neho hotová- vždy som pri ňom cítila nesmiernu istotu, že všetko bude v poriadku.

lubica1995
2. nov 2009

Diadi- čo sa týka dvojičiek- 2004- ležala so mnou na izbe jedna pani, čakajúca dvojičky. Janáčova pacientka, všetci doktori už boli zúfalí, že by sa malo už rodiť, len Janáč zachovával svoju tipickú chladnú tvár. Mala bábetká zle otočené. A hádajte ako to dopadlo?? Janáčovi sa podarilo bábetká pretočiť a rodilo sa prirodzenou cestou. Normálne sa teším na marec...

bocmanka
2. nov 2009

🙂 lubica, akoby som čítala o svojom svokrovi, zvláštny, ale odborník taký, žeby som pri inom ani nerodila a nie preto, že je moja rodina..
akurát s tým rozdielom, že môj, hoci je tretíkrát ženatý, stále žil so svojou matkou, ktorá minulý rok zomrela..
dr.o ktorom sa zmieňujete nepoznám, ale predpokladám, že je zo staršej genrácie gynekológov, môj svokor má 62 a neexistuje pôrod ,ktorý by neodrodil...či už spontánne alebo cisárskym..

bocmanka
2. nov 2009

😔 gynekológovia sú podľa mňa veľmi zvláštna kasta, klobúk dolu pred tými, ktorí to vedia bez ohľadu na ich nálady, ktoré môžu mať x príčin,
to nikoho neobhajujem..som nestranná, keďže neviem o kom je reč...
a asi ako väčšina lekárov to berú ako rutinu, teda svoju profesiu
a zvláštny humor patrí k nim rovnako ako zvláštnosť napr. "umelcov"....

lubica1995
2. nov 2009

Janáč je nižšej postavy, tmavé vlasy, okuliare... sestra sa smiala, lebo som jej ho opisovala ako velkého človeka a ona, že : veď to je taký malý človiečik v bielom obleku... Ale dodnes si spomínam, že keď k nám vsrúpil do izby, tak tá sa ním celá zaplnila. Možno, keby som ho videla na ulici, alebo v obchode- sa zasmejem, ale v nemocnici- tak tam je malý boh. 🙂

vatava
6. nov 2009

som sa pred troma dnami vratila z porodnice.. mam krasnu zuzanku.. a nesmierne smutno mi je, ze uz asi treti krat rodit nebudem a mudr.janaca asi uz neuvidim ... 🙂))

ze nepristupi na epidural je samozrejme total blud .. dva krat som s nim uz porodila a ziaden problem s tym nemal prave naopak.. dobre vie aka tazka je ta cesta...

manuu
25. feb 2010

pan dr. janac je perfektny. co ja som sa vobec bala ist k nejakemu doktorovi. naozaj. este som ho nevidela nejakeho nastvaneho alebo zleho. normalny v pohode, vtipny, mily. a okrem toho aj velmi dobry lekar, naozaj sa postara. ja som velmi spokojna. nemenila by som ani za nic. ma sice vela prace, ale to si rada pockam. gynekologicku co som mala predtym, no fuuuu...to sa neda porovnat. niekedy sa mi az mozog zastavoval, ako sa ta zena dostala na medicinu 🙂)))

darja20
16. apr 2010

hellou kocky, ma tu niekto aktualne skusenosti s dr. janacom? ja som bola unho vcera tretikrat na poradni a zatial nemozem krive slovko povedat, uzasny chlapik 😉 len s tou sestrickou, co sa neusmeje ani za boha vzdy na mna tolko toho naraz vystrelia, ze ma uplne zblbnu 😀

zuzumajko
1. júl 2010

baby ja som teda Dr. Janacom nerodila, lebo este nemame bejby 😀 ale prave som sa vratila z pohotovosti z antolskej, pretoze som spadla a zlakla som sa. Poslali ma na gynekologiu (inak, vyznat sa tam je fakt umenie) za Dr. Janacom. Ja som o nopm nic predtym nevedela. Prisiel, vzal ma dovnutra, spytal sa co sa stalo, lahla som si, babo prezrel, povedal ze je uplne v poriadku, aby som nestresovala. Dokonca siel zavolat aj mojho manzela na chodbu, ze aby sa aj manzel uistil ze babo je v poriadku. Pytala som sa ho na moje hodnoty PAPP-U, povedal nech sa tym nezapodievam, ze to su hodnoty ktore nie cu velmi smerodajne, ze dolezitejsi je tripple test, povedal mi vsetko co som chcela vediet. Bol velmi ochotny, rozpraval sa aj s mojim manzelom a veta, ktora mna presvedcila ze si ho zazmluvnim bola :"ak mam niekoho odrodit, musi ku mne prist najneskor koncom piateho mesiaca. Nebudem rodit cloveka, ktoreho nepoznam, je to nezodpovedne." Aj napriek tomu ze pred polhodinou odrodil dvojicky (vraj dvaja zdravi chlapci) bol velmi mily a ustretovy. Takze myslim, ze co sa tyka zodpovednosti za pacoientku klobuk dole!!

andadd
28. sep 2010

Mamicky,ktore ste chodili kJanacovi do poradne a mali ste ho zazmluvneneho, v ktorom tt treba za nim ist, aby nebolo neskoro? Lebo moja gynekologicka mi povedala, ze do poradne do nemocnice mozem ist az v 36.tt (najskor)...
ked tu citam, ze berie pacientky iba od 5.mesiaca a ja som uz v 30.tt, tak neviem, ci som to uz neprepasla.....

cherritta
5. okt 2010

dr. Janacovi davam 100 percent, zacala som ku nemu chodit asi v 29 tyzdni.poslala ma za nim moja gynekologicka z antolskej, ktora v case mojho planovaneho porodu mala atestacne skusky, takze ma nemohla rodit ona.
v 32. som sla na rizikove a hoci som ho nemala vtedy este zazmluvneneho, staral sa o mna prikladne, skoro kazdy den ma chodil pozerat, co som sa opytala mi vysvetlil.
ma svojsky humor, to je pravda. ktore su velmi velmi citlive a nedokazu si urobit srandu aj zo seba, nech radsej k nemu nejdu...🙂
je pravda, ze jeho humor je zvlastny, ale da sa nam zvyknut a preniest sa cez neho. napr. poznamky typu, uz nepriberajte...on to mysli vazne a dobre vie ako sa tazko po porode chudne. a mal pravdu...🙂
ked som sa s nim rozpravala o epidurale, dokonca mi ju odporucil. rodila som nakoniec cisarskym rezom, hoci som zacala prirodzene, no on odporucil pre rozne rizika ukoncit to sekciou.
ako mnohe pisali, mala som aj ja vzdy pri nom pocit istoty a pocit toho, ze ja a moje dietatko sme v tych najlepsich rukach!je to velky odbornik, a ja mozem za seba povedat, ze aj velmi starostlivy! a ko mnohe pisali radsej 100percentneho odbornika, kt. nie je vkuse vysmiaty ako vysmiateho doktora, ktory v tej najdolezitejsej chvili spanikari...

janzurka
5. okt 2010

Moja skusenost je presne opacna. Natrafila som na neho pocas hospitalizacie na rizikovom, kvoli "poterminovej gravidite". Nastastie islo iba o obycajnu dennu kontrolu, ale jeho hnusny, arogantny pristup, drze spravanie a hruby sposob vysetrenia si budem pamatat asi poriadne dlho... 😠

leile
21. okt 2010

Ahojte kocky pripajam sa k teme, presne pred tyzdnom som rodila u dr.Janaca a mam presne taky isty nazor ako daidi, vdaka nemu sa zistila dg. predcasneho odlupavania placenty vcas, bol profesionalny a mala som pocit istoty aj ked som musela porodit skor. Takze presne ako tu pisu kocky radsej profesionala ako vtipalka, zelam bezproblemove tehotenstvo a porod, pekny vecer, vela stastia 🙂

alexandrah
21. okt 2010

ja som o nom nepocula nic dobre, je tam kopec aj lepsich odbornikov, co neni su taki hnusni ... kamosku skoro odmietol zobral na monitor, nech si ju vezme jej lekar, tiez jej povedal, ze je tlsta, pritom pribrala 11 kg ... mozno je odbornik, ale takych tam je, a su aj normalni ludia a nie odroni!! 😖 ja som mala vysmiateho lekara, ktory v dolezitej chvili nespanikaril, a to som mala vraj jeden z najtazsich porodov, co tam vobec mali ...tiez ma na rizikove chodil kazday den pozerat, vsetko mi hovoril ... rodil ma po nocnej ...
a nechce sa mi verit, co napisala zuzumajko, je pravda, inak je to este väcsi debil, ako som si myslela, a ked rodi nezazmluvnene baby, co vobec nepozna!! ani tie 2 posledne mesiace, to uz neni nezodpovedne?? ved kazda mamicka ide do nemocnice az v cca 35 tt, a to ich proste odmietne?? no to je ale hovadina ...kolke mamicky idu do nemocnice v 5. mesiaci??!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre