Dr. Janáč. Aké máte skúsenosti?

lolith
2. nov 2006

Ahojte tehulky, chodim k Dr. Janacovi na Antolsku. Mate nejaka s nim skusenosti, uvazujem o uzatvoreni zmluvy o vybere lekara a velmi by mi vase prispevky pomohli. 😕

weronica1987
19. feb 2015

Super sú tam všetci a pán Janáč 🙂 fakt super a práve mal službu keď som rodila 😲 😲 😲

plnenapaprika
9. aug 2015

Ja som bola na Antolskej hospitalizovana, kedze mi hrozil predcasny porod. Povodne som si chcela zazmluvnit Rozemberga. Doktorka z oddelenia rizikovych novorodencov, nasa znama, mi poradila, respektive dost razne povedala: "Ked ti ide o to, aby vsetko dobre dopadlo, vyber si Pala Janaca. Ma najviac odrodene, zvladne komplikacie, pri ktorych prednosta s primarom vahaju. Ja by som k inemu nesla."
A kedze u mna to bolo cele velmi rizikove a maly sa narodil strasne skoro, som fakt rada, ze som ju posluchla.
Ano, vtipkoval pri UTZ, ja som mu kontrovala, aspon bola sranda. Pokial o nic nejde. Ale akonahle ma vysetril, uplna zmena postoja, absolutny profesional, okamzite poslal na lozko a zakazal aj pohnut. Odrodil ma super, na druhy den dosiel pozriet. Od tej doktorky este viem, ze zije len nemocnicou, je velmi ziadany, preto je obcas nervozny.
Co sa Rozemberga tyka, sklamal ma, ked mal sluzbu, vobec mi neodpovedal co som sa pytala...mozno mal zly den, neviem.
Schulz bol mily, ale v nemocke o nom sla povera ze vysetruje ako masiar, co neviem potvrdit. Ale mna chcel pustit domov a 4 dni nato som predcasne porodila, takze som fakt rada, ze mu to prednosta Borovsky nedovolil.
Za seba Janac jednoznacne ano, ale nesmiete byt na seba precitlivele. Jo, a nema rad, ked zena v tehotenstve velmi priberie...ale asi vie preco.

lucia7468
18. aug 2015

Ahojte kočky, prečítala som si všetky príspevky a prikláňam sa len k tým pozitívnym. Dr. Janáč je top lekár a to ako sa k Vám správa si vyberáte aj sama. Áno, veľmi precitlivelé ženy to asi budú mať ťažšie ale inak na ňho platí dobrá nálada, úsmev a ľahká konkurencia v humore. Chodím k nemu už od 16tt a vždy sa k nemu teším. Pri každej návšteve si nájde niečo, za čo by ma chcel "akože s úsmevom zvoziť" (že mám čierne šaty, moc vysoké topánky alebo moc krátku sukňu... 😅 ) tak sa vždy spolu nad tým zasmejeme. Určite ho zazmluvňujem!! Jediné malé mínus pre mňa je skôr p. sestrička, ktorej ten humor a úsmev občas chýba (rovnako aj organizácia poradia pacientiek). Ale inak som spokojná a nemenila by som 😎

biancaadamko
21. aug 2015

ahojte, idem si ho zazmluvnit na odporucenie kamaratky. Mozem sa spytat co vsetky myslite pod pojmom svojsky humor?? dakujem .-)

plnenapaprika
22. aug 2015

@biancaadamko
nic tragicke 🙂

u mna zartova,l ked som bola na UTZ, ze co nosim cipkovane gatky na vysetrenie (vsetky ostatne ma tlacili a tieto mali hrubu cipku, ktora netlacila), ze maly ma nostek ako cernosko, ci som si ista kto je jeho tato...ono to mozno vyznie blbo takto, ale fakt to v tej chvili bolo smiesne a mne to dost pomohlo sa uvolnit.
On nie je zensky psycholog, myslim s,i ze mozno niekedy neodhadne hranicu, ale mne to nevadilo.
Good luck!

lucia7468
24. aug 2015

@biancaadamko u mna pouzil vtip, ktory som nepochopila iba jeden krat - ked som sa pytala na pohavie, tak sa ma spytal, ci som slobodna alebo vydata - povedala som, ze slobodna..a on na to, ze slobodnym nehovori pohlavie... to som nedokazala nic vtipne mu na to povedat tak pochopil asi, ze to nebolo moc ok a nejak to ututlal dalsim vtipom. ale inak je podla mna uplne perfektny, jeho neviazana konverzacia ma skor ukludnuje vzdy sa k nemu tesim. smeje sa na mne, ze som vzdy tak rychlo "pripravena" na prehliadku ako keby chodim na ostro :D urcite budes spokojna. kedy mas termin?

me_to_you
26. aug 2015

"Pán doktor, vidíte tam aj čo to bude?"
"Za 5€ vám to poviem"
"A keď netrafíte vrátite mi 10€?"
"No čo už by ste len nechcela"
"Ale ja som tu bola už pred dvoma rokmi, já už to tu mám predplatené"
...na to už sa len smial 🙂 Toľko humor p.doktora 🙂 neublíži, len s ním treba držať krok

Ako odborníka ho hodnotím len podľa uzv

biancaadamko
27. aug 2015

baby ja som uz asi dement, ale nenapisete mi kedy a kde sa da dat vybavit epidural? ta prednaska? dakujem velmi pekne

adrian252
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sadeckaemilia
2. feb 2016

ja hovorím za svoju dceru ,ktoru p.mudr,Janač operoval.Boli sme nadmieru spokojny ako sa k nám choval.všetko nám pekne vysvetlil. V Trenčíne ju odmietli operovat.že sa to nedá laparoskopicky.že je cysta moc velká.Dokonca aj sám mi telefonoval,že operácia dopadla dobre a dcera.že je v poriadku.Dakujeme velmi pekne za jeho profesialny prístip a ludske chovanie.Poviete si,že to je jeho povinnost ale nie všetci lekári sa takto chovaju.ešte raz dakujeme.Vdačná pacientka z Pov.Bystrice

jane107
25. apr 2016

Ahojte,

dám sa bežne - bez známosti objednať k MUDr. Janáčovi, aj keď mám trvalé bydlisko v inej časti BA? Jeho pacientkami sú aj ženy, kt. už nerodia? Ako je to s MUDr. Rosembergom- ´má tiež gynekologickú ambulanciu?
Ďakujem.

jejo
22. máj 2016

@jane107 obaja ordinuju na ambul 26

jane107
23. máj 2016

@jejo

Ďakujem pekne🙂.

jejo
23. máj 2016

kamaratka rodila u rosemberga v piatok inak, dost je busy a cakala a sekciu od rana do druhej, ja idem k Janacovi, rodil mi aj druhu dcerku

papa30
1. jún 2016

Ahojte mamicky,aj mne bol sr.Janac odporuceny na porod dvojiciek.Viete mi poradit,ci sa treba najskor na meho nakontaktovat telefonicky,alebo ist za nim osobne? Uz sa mi celkom zle pohybuje,preto sa mi nechce mox presuvat ak to nie je nevyhmutne. A berie nove pacientky na porod? Tym,ze cakam dvojicky,nechcem moc riskovat dr.radsej takeho osppruceneho.Dakujem

jejo
1. jún 2016

@papa30 treba ist v jeho ordinacnych hodinach donporadne a urcite ta vezme.

zadocek
15. júl 2016

Ja mam s dr.janacom katastrofalnu skusenost. Mala som ho zazmluvneneho a nieco strasne. Nachal ma trapit sa 19 hodin v strasnych bolestiach, lebo som sa neotvarala. Pichol mi oxytocin 2x ktory nezabral tak som sa trapila dalej. Epidural mi museli hned po zavedeni vybrat, lebo sa mi vracala krv. Takze sa cakalo. Ked maly prestaval dychat musel ma nasilu otvorit (roztrhat). Malemu museli davat kyslik. Potom ma hodinu zasival. To vsetko som este ako tak rozdychala. Prislo sestonedelie, mala som po cely cas strasne bolesti, ktote som pripisovala rozthaniu. Vedela som ze som komplet pozasivana. Na kontrole u mojej dr. po sestonedeli mi vytiahla z vnutra zabudnuty tampon/gazu. Ked ma zasival strasne som krvacala tak sa mu tam asi stratil. Este v nemocnici som si stazovala na bolesti a na kazdej vizite mi bolo povedane, ze co by spm chcela ze som par dni po porode. Podala som staznost na dr.janaca a odpoved kompetentnych bola, ze je to zlyhanie ludskeho faktoru, ktory sa vsak na 100% neda dokazat. Takze asi tak.

zadocek
15. júl 2016

Bolo toho okolo porodu vela, tak ak chcete niektora podrobnosti napiste, lebo zu by to nolo na slohovu pracu.

dianaham
3. sep 2016

Ja som unho rodila pred mesiacom a mozem ho len odporucit..🙂. Ak sa raz rozhodnem pre druhe babo tak si ho urcite zavolam k porodu..🙂

kikasuch
20. jan 2017

Prosim vas a vsetci, co ste ho mali zazmluvneneho, tak k niekomu aj prisiel k spotannemu porodu, lebo ja som sa o nom dopocula, ze on vsetky zazmluvnene porody robi iba na dohodnuty termin- bud vyvolavackou, alebo cisarskym. A to ja nechcem :(

dakujem

jejo
20. jan 2017

@kikasuch mala som ho na dvoch porodoch, zazmluvnenych a oba spontanne, maximalne profesionalny a zaroven ludsky pristup, expresne rychle porody, naposledy som u nejo rodila v oktobri 🙂

darina85
20. jan 2017

Ja ho mozem len odporucit, robil mi akutny cisarsky a bol velmi prijemny, ludsky, este aj vtipkoval, vsetko prebehlo aj pre akutnost situacie na jednotku. Zazmluvneneho som ho nemala, len akurat mal sluzbu a klobuk dolu 🙂 za mna je jednotka 🙂

zadocek
20. jan 2017

ktorej porod dopadol dobre, bude ho chvalit, ktorej nie, bude nadavat 😉 Ja som bohuzial ten druhy pripad, takze za mna jednoznacne nie

kikasuch
1. máj 2017

No ja som nakoniec zacala spontanne rodit a docestoval kvoli mne z kosic 🙂 takze super za mna. Porod uplne easy, vlastne ho ani mebolo treba, ale kto to mohol vediet

mylittlebiglife
31. máj 2017

Mudr Janáč určite 🔝 na Antolskej. On a Hammerova, najväčší odborníci, viem to aj od personálu nemocnice že takýto názor vládne aj medzi nimi.

jankkaf
14. aug 2018

Rodila som s doktorom Janacom nahodne v lete 2017. Porod zacal doktor Dlhopolcek, porod sa nevyvijal dobre. Bol mily, cely cas ma upokojoval, ze uz to bude, az kym sa nezjavil aj s Janacom, ze si zavolal kolegu pre istotu na poradu. Ten Dlhopolceka zvozil a razne prikazal okamzite chystat operacku. Zachranil mi zivot. Dostala som 4 vrecuska krvi a jednu plazmu, mala som na male, co mi potvrdili aj ostatni lekari na vizite. Nebyt toho, ze bol v nemocnici vtedy aj on, vsetko mohlo skoncit inak. Je to razny a trochu drsnejsi chlap, krasne recicky a usmevy, ako napriklad od Dlhopolceka, od neho nedostanete ale tu ide o odbornost a o zivoty. Pri dalsom tehotenstve chcem rodit uz iba s Janacom, urcite si ho zazmluvnim, vdacim mu za vela.

suzabaca
25. máj 2020

@lenorik82 dobry den, preco prosim Vam navrhol sekciu?

majuska0908
29. mar 2021

Mudr Janáča mi odporučila moja kardiologička z Antolskej, 2017 plánovaná sekcia, zazmluvnený, bezproblémové, 2019 rovno k nemu tiež, sekcia v 36tyzdni a nebyť dr. Janáča, nie som tu ani ja, nieto dcérka. Možno je zaneprázdnený, nie každému sadne jeho humor(mne áno), bez tutu mutu prístupu, áno aj mne povedal pri prvom, že som pribrala veľa, ale mal pravdu, ale keď ide o zdravie a život- top odborník. Je to človek na správnom mieste. Jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote, vybrať si ho za pôrodníka 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre