Dr. Janáč. Aké máte skúsenosti?

lolith
2. nov 2006

Ahojte tehulky, chodim k Dr. Janacovi na Antolsku. Mate nejaka s nim skusenosti, uvazujem o uzatvoreni zmluvy o vybere lekara a velmi by mi vase prispevky pomohli. 😕

miaskul
1. sep 2011

a ešte som zabudla napísať že nie len janáč je úplatný - všetci do jedného ťahajú peniaze či už oficiálne alebo neoficiálne - za výber operatéra zaplatíte 200 € - veď to je prvotriedna oficiálna zlodejina , ale toaletný papier si musíte priniesť svoj.
ale na antolskej je gynekológia ešte celkom v pohode, je tam cisto, sanitárky musia fičať - postelné prádlo bolo vždy čisté - ovela horšie je to v Ružinove a na Kramároch.

veracruz
1. sep 2011

@miaskul ja som rodila u dr. Janaca, nemala som zaplateneho dr. a bol zrovna v nocnej on, ked to na mna prislo... rodila som cisarskym a bol velmi mily, prijemny... porod prebehol v pohode, vsetci mali o pol noci dobru naladu... a bola som u neho aj na poslednom utz a mne jeho humor vyhovuje, myslim, ze som mu dost kontrovala 😎 tak bol spokojny 😀

miaskul
8. sep 2011

nerozumiem prečo ste vymazali môj príspevok, vyjadrila som negatívny názor na tohto lekára ako človeka - ako lekár - môj príspevok bol pozitívny a to to tu predsa ide, nie? že je hulvát a klamár už sem písali aj iné prispievateľky a takisto som tu zaznamenala aj hanlivé slová, ktoré som ja nepoužila a tie príspevky ste nevymazali... 😒

katarinka289
15. sep 2011

ja som bola pred dvoma tyzdnami na Antolskej hospitalizovana a Dr. Janaca som stretla len raz, lebo mal prave dovolenku, ale pocit som mala dobry. Vtipkoval tak svojsky, ze verim, ze niektore by sa mozno urazili. No my sme sa po jeho odchode z izby s babami este dlho smiali. Som v 18tt a chystam sa mu zavolat. Chcem chodit odteraz k nemu nakolko som aj rizikova a od 13tt na PN. Tiez som pocula, ze nema rad, ked vela priberieme, ale to je len pre nase dobro a dobro nasich babätiek 😵

lenorik82
3. okt 2011

velmi dlho som sa rozhodovala, koho si na Antolskej zazmluvnit a toto bolo forum, ktore som kvoli MUDr. Janáčovi precitala cele. Uprimne...mala som z toho velmi zmiesane pocity. A teraz by som rada napisala moj nazor, aby som pomohla mozno niektorym z vas pri rozhodovani. 🙂 Verim tomu, ze niektore zeny si potrpia na iny pristup doktora. Ak potrebujete zaobchadzanie v rukavickach a dlhe rozhovory o tom, co vas kde picha, tak nie - nevyberte si ho. Mne sa ratalo jeho rychle zhodnotenie situacie a rozhodovanie s chladnou hlavou. Rano som este ani netusila, ze v ten den budem rodit, kedze som kontrakcie necitila a on mi na poradni zahlasil, ze sa mam otocit domov po veci, ze dnes mala musi ist von cisarskym rezom. O styri hodiny neskor (vcetne casu, pocas ktoreho som si sla poveci) bola dcerka na svete. Pocas celeho zakroku bol strucny a mala som neustaly prehlad co robi a kolko to este potrva. Bez zbytocnych emocii a reci. Nasiel si cas dokonca aj na to, priebezne pred a po zakroku informovat mojho manzela na chodbe, aky bude priebeh a ako sa citim. Po porode bol za mnou viackrat na izbe uistit sa, ci je vsetko v poriadku a vysetrit ma mimo vysetreni vizity. Keby som sa rozhodovala nabuduce, som si ista, ze by to bol opat MUDr. Janac. Bola som s nim nadmieru spokojna. 🙂

jikra989
24. jan 2012

bohužial pridám sa k negatívnym hodnoteniam - dr. janáč potrebuje vrieskať po tehotných ženách - dobre sa na mňa vykričal, keď mi bolo najhoršie, nemala som ho zazmluvnenho a zrejme nemal v ten den dobrú náladu... ano rodila som prvý krát a hrozne som sa bála, možno som citlivejšia než i né ženy, chovala som sa ale slušne, no miesto krásneho zážitku mám total traumu vďaka nemu, takéto chovanie je hodné údržbára a nie lekára, no ešteže mám zdravé dieťa, ktoré mi síce nedá spávať, ale je to môj pokladík, všetci ostatní lekári sa chovali normálne, on mi pripadal ako keby mu preskočilo - divný to človek 😒
teraz čakáme druhé babo a mám v pláne si zazmluvniť Dr. Havaldu - velmi príjemný človek a výborný lekár,aj dr. Korbel, dr. Nižnaská, dr. Rozemberg sú vynikajúci lekári a velmi príjemný ludia, ochotní vždy pomôcť a poradiť.

vatava
9. feb 2012

Úplne s tebou súhlasím lenorik82 ... Každá sa musí rozhodnúť podľa svojich potrieb, jeho humor mi vyhovuje, srandovali sme ešte aj pri porode a zašivani.. Odrodil mi obe detičky ;) pri treťom nebudem musieť rozmýšľať za kým pôjdem ;)...

puticka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bazulka
15. júl 2012

Ja som ho mala zazmluvneneho.
Na poradniach bol super, vzdy mi nechal nazaver poradne cas, aby som sa popytala a vsetko mi pekne vysvetlil (az na jedenkrat, kedy utekal od porodu k porodu). Vysvetloval aj napriamo manzelovi, co chcel vediet. Porod odviedol skvele, bol ma skontrolovat na sestonedeli, a aj po sestonedeli.
Som mu vdacna, ze som mohla rodit prirodzene - ja drobna, mala vsak velka ako slon - ale nakoniec sa podarilo.
Rad vtipkuje, ale vzdy mi to prislo usmevne (aj manzelovi, ked bol nahodou so mnou), nikdy ma nic neurazilo.
Uplatok si nepytal, ani sme nedali.
Urcite by som chcela opat rodit u neho.

mahalo
1. aug 2012

Som prekvapena, ze tolko negativ som tu precitala. Ja som ho zazila na poradni a bola to moja najlepsia navsteva. Pisete, ze je naladovy, tak som mozno len vychytala jeho dobru naladu..bol prijemny, usmevny, mily a prisiel mi odbornejsi ako ini u ktorych som bola. Verim tiez tomu, ze ma svojske vystupovanie..aj pri mojej navsteve mal celkom svojske poznamky a humor..mne vsak tento svojsky postoj uplne vyhovuje a mozno je problem v tom, ze vela maminkam nie 😉 takze mne povahovo sadol. Aj jedna moja znama gynekologicka mi povedala, ze on je podla nej na Antolskej najlepsi aj ked je vraj svojsky 🙂 vela mamiciek chvali Rozenberga..s tym mam tiez skusenost na poradni a musim potvrdit, ze je tiez sympos, ochotny a mily, ludsky..ale na druhu stranu moj problem ktory som mala a neskor som bola kvoli nemu hospitalizovana, vobec neriesil..riesil ho az doktor na nasledujucej poradni. Okrem toho musim este vyzdvihnut doktora s menom Horst Urban - velmi mily, naladeny, dosledny a mne sa zda ze velmi erudovany dokor. Ale asi to je vsetko vec nahod a roznych okolnosti. Tak napriklad doktor Sholtz o nom som tu citala len same pekne veci. Ja som s nim mala skusenosti a dopadol v mojej priecke najhorsie zo vsetkych. Pri nom som prvykrat zistila, ze gynekologicke vysetrenie moze byt celkom bolestive 🙂 bol dost neosobny..pri ultrazvuku mi neochotne odpovedal na otazky a ani mi neukazal babo, ale ako vravim, citala som nanho same dobre spravy..takze si myslim, ze vsetko je relativne 😉

veronikani
2. nov 2012

Ja som ho tiež zažila. Prenášala som týždeň, tak som bola hospitalizovaná na oddelení rizikovej gravidity ( štvrtok 11.10.2012) v piatok12.10 mi spravili oxytocínový záťažový test a v sobotu si ma ráno zavolali na vyšetrenie - bola tam pán Dr. Janáč, pani Dr. Bertoldová a pán Dr. Dlhopolček a keď sa mi pozreli do karty a zistili že mám zazmluvneného primára tak pán Dr. Janáč s pani Dr. Bertoldovou vyhlásili, že ,, sa ma ani chytať nebudú,, lebo že môj lekár má zajtra (v nedeľu) službu..... no nebolo mi to príjemné a ešte sa pri tom usmieval.......
A potom ho volala sestrička na izbu k pacientke a on zreval na celú chodbu, že čo zas chce a čo ho furt otravujú.... takýto prístup lekára som ešte nikdy nikde nevidela a neviem si predstaviť a ani nechcem, že čo robí pri pôrode....

maria613
2. nov 2012

Ja mam s nim bohuzial tiez len negativnu skusenost raz ked som booa u neho na poradni mi nic o mne nepovedal ani nedpovedal na moje otazky len zacsl do mna hustit ze ako si to predstavujem ze chcem rodit bez epi ze ci mam rozum a ze potom budem darmo plakat proste nic ineho nezaujimalo len akoto ze nechcem epi(popritom sa mi moj nazor potrvdil ze porod neni nic tak strasne aby to clovek nezvkadol prirodzene tak ako miliony inych zien) a este ceresnicka na zaver bola ked som si sotva doobliekala nohavicky janac prikazal sestricke uz zavolat dalsiu tak sestricka rovno rozcapila dvere dokoran aby bol na mna krasny pohlad div ze ma tam nechali si aj doobliekat nohavice 😒 takze asi takto ale sto ludi sto chuti...

dandelion18
2. nov 2012

Jaj kocky, dlho som len citala a usmievala sa, ale tak napisem aj svoju skusenost 😉 Suhlasim, pan doktor je svojsky, so specialnym humorom a zrejme aj naladovy, ale vynikajuci po odbornej stranke - nechcem znevazovat pracu ostatnych lekarov na Antolskej, su vyborni, ale v kuloaroch je za naj odbornika povazovany prave Mudr. Janac. Ja mu budem do konca zivota vdacna za nasu malu, nebyt jeho, neviem neviem, ako by sme dopadli. No a mne jeho humor sadol, ja som sa s nim celkom aj zabavila, no nie som prilis citlivka a vedela som, co mozem cakat - a teda bola som z neho nadsena. Dodnes na p. doktora spominam a len v dobrom. Takze za seba hovorim - nemodlit sa, aby ste ho na porode nedostali, prave naopak 😉

katarinka289
11. dec 2012

Uz som pisala vyssie, no teraz uz mam doma 10mesacnu dceru a len vam chcem povedat, ze uz sa tesim na druhe a budem opät volat Dr.Janacovi 🙂 Je to naj odbornik na Antolskej...a mne nejde o to, aky ma Dr,charakter (i ked ja na Dr.Janaca nemozem povedat nic zle) ale aky je odbornik. Ved ide hlane o to, aby sa dietatko v poriadku narodilo. Ked som odchadzala z porodnice, tak mi bolo az smutno, ze uz k nemu do poradne nepridem

ivkali
7. mar 2013

MUDR. PAvol Janáč je vynikajúci lekár, výnimočný a nenahraditeľný. Patrí medzi lekárov, na ktorých na oplatí čakať a sedieť v čakárni aj 3 hodiny. Okrem toho je to charakterný človek, ktorý miluje svoju prácu. Perfektne sa s ním komunikuje, má talent na výborne žarty, je vždy dobre naladený. Stačí sa na neho usmievať a byť milá. Budete sa mať ako královná. Neváhajte ho kontaktovať, keď budete potrebovať skutočne výborného lekára.
Všetkým terajším pacientkám gratulujem a všetkým budúcim pacientkam odporúčam tohto lekára.

willy_wonka
7. mar 2013

V skratke : Mudr. Janaca si zazmluvnujem, chodim k nemu aj do poradne. Jeho humor je svojsky, nie kazdej tehulke prijemny, treba to brat s nadhladom. Ale nie je to podstatne, keby chcem komedianta hladat budem asi inde, ale ja chcem pre babatko a seba spolahliveho lekara. Preto mudr. Janac 🙂

esika
20. máj 2013

Ahojte aj ja pripajam svoju skusenost, pred 2 pol rokom som rodila u pana dr.Janača a nemozem povedat ani jedno zle slovo a uplne sa stotoznujem so 4 prispevkami vyssie, nebyt dr. tak sa mozno mala ani nenarodi ok, za mesiac cakame druhe babatko a urcite chcem rodit u neho🙂 zelam vsetkym tehulkam krasne tehulkovanie a krasny den🙂)

zaplava13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matulkak
16. júl 2013

Ahojte, pripájam aj ja svoju skúsenosť s MUDr. Janáčom: rodila som u neho 2x - v r.2004 a minulý rok sa nám narodili krásne dvojičky v 32tt. Aj vďaka starostlivosti pána doktora, jeho prístupu a odbornosti sa dnes tešíme z krásnych, zravých detí. Môj zdravotný stav nie je ideálny, no nič nebolo podcenené, veľmi som bola spokojná aj so starostlivosťou po pôrode a samozrejme nemožem nespomenúť vysoko profesionálnu starostlivosť a ľudský prístup v prípade predčasne narodených detičiek na Antolskej - musím len odporučiť!
Prioritou u neho je, aby všetko dobre dopadlo... a o to ide ,nie?

simisami
3. aug 2013

Ja som rodila u Dr. Janac 2x. V obidvoch pripadoch mi zachranil babo. Som mu za to nesmierne vdacna. Co sa tyka spravania...,tak to bolo horsie. Pre mna je vsak dolezite, ze su babatka v poriadku.

ivkali
23. aug 2013

Dobrý deň, dovoľujem si požiadať admina, aby vymazal môj príspevok zo dňa 7.3.2013. Mudr. P. Janáčovi želám veľa pracovných úspechov.

lubka257
30. aug 2013

ja som rodila u Dr. Janača pred tromi týždňami, a som nadmieru spokojna. chodila som k nemu do poradne od piateho mesiaca každý druhý týždeň a ano ma svojský humor ale mne to vobec neprekážalo, nebolo to nič urážajúce, do poradne som sa tešila.Po pôrode sa za mnou chodil pozerať vždy keď mal službu a aj pri porode bol velmi milý. Ak pôjdem rodiť znovu tak zase jedine k nemu. Má moju plnú dôveru!!!

lubica1995
15. feb 2014

ahojte. K téme sa vraciam takmer po štyroch rokoch. Pri mojom poslednom synovi ( keď som tajne dúfala, že bude mať Janáč službu) žiaľ Janáč nebol. A ja nie som zástancom platených pôrodov. Ale chodila som k nemu na poradňu a nahlas som sa k tomu priznala, že by ma nesmierne potešilo, kedy sa pri mojom pôrode vyskytol automaticky. 🙂. A viete čo? Presne vedel, kedy pôjdem rodiť. Vedel to pri každom mojom synovi. A tak aj bolo. V to ráno, keď som ležala na sále prešiel okolo mňa, usmial sa a prepichol mi plodovú vodu so slovami : už vás nepošlú na izbu. (Lebo mi hrozilo, že ma nehajú trápiť sa ešte aspoň pár dní. 🙂 ) Keď sme v poriadku, aj naše deti tak si všímame také hlúposti, ako je veľkosť izby, zamračený doktor, uvrešťané dieťa našej spolubývajúcej. Ale keď sa vyskytne problém, jediné, čo potrebujeme, je mať okolo seba odborníka, na ktorého sa môžeme stopercentne spolahnúť. A to je Janáč.

buba1
20. feb 2014

MUDr. Pavol Janáč je vynikajúci lekár, najväčší odborník na Antolskej, veľmi príjemný človek, radosť sa s ním rozprávať, najlepší operatér v celej SR. Perfektný gynekológ - pôrodník, neváhajte ho milé pacientky osloviť, on je záruka kvalitného a odborného ošetrenia. Želám mu veľa spokojných pacientiek a v osobnom živote pokoj a šťastie. IVKALIP

zuzkyna
3. mar 2014

Ja môžem len pridať pozitívne hodnotenie na pána doktora. Pán doktor je odporúčaný najmä po odbornej stránke, myslím, že to je prvoradé, ak chcete milého doktora, ktorý s vami bude vykecávať, chodte k psychologovi. Doktor Janáč je vysoko hodnotený odborníkmi v pôrodníctve a tí určite vedia prečo.. to my - maminy bez vedomostí z medicíny, určite ohodnotiť nemôžeme. Zodpovedný a nič nezanedbá, o to predsa ide, nie? 🙂

tatinorasto
9. jún 2014

Mile mamičky. Nikdy som nepísal do takýchto diskusií, ale tentokrát som nemohol nenapísať. Pozrel som si zopár príspevkov a rád by som napísal zopár riadkov ako otec a manžel.
Veľmi ma mrzí ak tu niekto píše a nebol priamo konfrontovaný s pánom doktorom Janáčom. Nebudem písať za moju manželku, quoter k nemu už 4 roky chodí a nechodila by ku nemu keby nebola spokojná. Môj názor ako manžela a otca 2 našich detí ktoré priviedol na tento svet je len a len pozitívny. Napriek tomu že má naozaj veľmi veľa pacientok, je veľmi ústretový a príjemný ako človek. Kedykoľvek nám vysvetlil všetko čo sme chceli vedieť a zodpovedal na všetky otázky. Priznávam že má svojský humor, ale ak niekto napíše že nie je odbornk tak je to chudák. Tento doktor je jeden za najlepších rizikových gynekológov na Antolskej. Ako manžel som bol osobne pri prvom prirodzenom pôrode a azžil som neskutočnú pohodu ktorú vytvoril. A pri druhom pôrode (sekcii) som síce nebol, ale o manželku sa zaujímal počas celého pobytu v nemocnici a aj potom keď sme prišli na kontrolu. Presne je to o tom, že ženy riešia nepodstatné veci. Ak vznikne problém, tak verte že on urobí všetko pre to aby to dobre dopadlo. Znie to možno zvláštne ale všetkým tehulkám ho vrelo doporučujem. 🙂 Apropo. Problém budete mať skôr sa k nemu dostať, pretože dobre referencie sa šíria rýchlo a v jeho čakárni sa naozaj oplatí čakať aj zopár hodín. Prídte sa pozrieť a opýtajte sa priamo budúcich mamičiek aký je. Prajem Vám pekný deň a zdravé detičky. 🙂 Tatino Rasťo.

petulanl
22. okt 2014

Kočky tiež pána doktora len odporúčam. Veľa sa naňho nadáva a kydá. Len kto mi potom vysvetlí, že vždy ked som prišla do poradne na Antolskú všetky čakali nanho? Sestrička koľko krát vyšla do čakárne, že no kto ide dnu k pani doktorke? A každá mamička odpovedala, že si radšej počká na doktora Janáča...
Takže tak. Mne pán doktor rodil oboch synov Noela a Liama (pozdravujeme pán doktor, vieme, že sestričky čítajú a dávajú info :D) a keby som ešte niekedy chcela rodiť v štátnej, tak určite opäť u doktora Janáča!
P.S. nevyberajte si ho, lebo potom treba nanho dlho čakať na poradni

kondaska1
1. nov 2014

Ahojte, ja som u neho bola vcera na morfologickom uzv a bol uplne v pohode, bol usmiaty, srandoval, vsetko mi vysvetlil, dokonca z cakarne dnu vtiahol aj môjho muža. Takže moja skusenost je pozitívna 🙂

wanda123
11. nov 2014

ahojte, s hrozom citam nazory. rodila som u janaca pred piatimi rokmi, chodila ku nemu do poradne tie posledne tyzdne, mala som ho zazmluvneno a bol fajn. rodili u neho potom aj dalsie moje 4 kamosky a vzdy vsetko prebehlo v poriadku. je mily, vecny, vie reagovat na vzniknute situacie - odhadne kedy treba cisarak a krasne ho robi, "netyra" maminy prirodzenym porodom, ked to nejde /niektori doktori maju teoriu "vydrzite, aj ine vydrzali a po troch hodinach to aj tak skonci cisarom" a vynikajuco rodi. to babo nejako vymasiruje, jeho pacientky nie su potrhane.. co je podla mna velmi podstatne hladisko

johanna
17. feb 2015

@lolith Ahote nerozumiem, niekto sa mi asi dostal do profilu, toto som ja nepridávala. Sorry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre