Dr.Kanabová. Chodíte k nej? Je ona aj pôrodníčka?

bizka23
30. mar 2009

Ahojte mamicky, chcem sa opytat, ci niektora chodite k tejto lekarke a ake s nou mate kusenosti? Je ona aj porodnicka?

kocurko1
31. mar 2009

Ahoj, ja som k nej chodila, kym som byvala v KE. Ma napisane gynekolog porodnik. Jej pristup aj pristup tej sestricky, vtedy sa volala Szabova bol super aj mi dost pomohla pri mojich zdravotnych problemoch. Jedine, co mi by mi ako tehotnej bolo chybalo, je, ze nemala ultrazvuk. Mozno si ho za tych 5 rokov uz zabezpecila.

janja2502
31. mar 2009

ahojte, aj ja k nej chodim a teraz uz ultrazvuk ma, len ho k nej chodi robit nejaky mlady lekar. Ale inak vsetko ok.

anjelinka
31. mar 2009

A co je to za doktorka? Kde sidli?

janja2502
31. mar 2009

na terase v novej nemocnici, v KE 😉

katy2
31. mar 2009

to je manzelka dr. kanabu z novej nemocnice (tiez gynekolkoga), nie?

janja2502
31. mar 2009

ano aj jej manzel je gynekolog

anjelinka
31. mar 2009

Ja sa len pytam, nepocula som to meno este, dakujem za vysvetlenie 😉

A ona ma normalne ambulanciu na poliklinike?

janja2502
31. mar 2009

ano, je tam viac takych doktoriek

anjelinka
31. mar 2009

ja som tam chodila kedysi k lukacinovej, ale odisla som odtial, no a teraz je tam ivanova ci ako sa vola...viem, ze tam bola aj polcinova, atd....

janja2502
31. mar 2009

ano, polcinova tam este je. maju spolocne dvere s kanabovou 🙂

anjelinka
31. mar 2009

A nevies nahodou, ci ta Polcinova ordinuje aj s dcerou este? Nepocula som na nich dobre referencie... 😕

janja2502
31. mar 2009

tak to fakt netusim, ja mam svoju lekarku a o iných vela neviem 😅

anjelinka
31. mar 2009

To som sa len tak pytala, pre info. Teraz uz do novej nechodim, tak neviem, kto je tam, atd... 😉

janja2502
31. mar 2009

to je oki, ani ja vela toho neviem 🙂

bizka23
autor
31. mar 2009

ja som si k nej prelozila kartu od inej lekarky, predosla mi nevyhovovala, o tejto som pocula ze je suprova, mila, so skvelym profesionalnym pristupom, ale bola som pri nej este len 2x, a zatial bola strasne zlata, tak dufam, ze to bude takto pokracovat aj dalej a ze som si vybrala dobre, ozaj, a niektoru z vas, holky, dr.Kanabova aj odrodila?

janja2502
31. mar 2009

mna nie 🙂

bizka23
autor
31. mar 2009

janja2502 , ale inak si s nou spokojna, hej?

janja2502
1. apr 2009

ano, v pohode

kvila
1. apr 2009

no, zeny, zeby nebola nuda, napisem vam aj trosku negativnu skusenost s touto p. Dr. Moja kamaratka k nej chodila a ked mala problem, ze ju velmi bolelo podbrusko (vajecnik), neprehmatala jej brucho, iba ju vysetrila zo spodu a povedala, ze to nic nie je a ze "kazdeho daco boli". Na druhy den isla k inemu gyn., ten jej zistil, uz neviem presne ci nejaku cystu, alebo to bol nezhubny nador, ale do tyzdna ju operovali a museli jej odstanit cely vajecnik.
Ja som k nej tiez chvilu chodila, prisla som v 20-tke, ze mam bolestive kramy, bola som este panna, zazrela na mna skaredo, skrikla, ze kde som bola doteraz... kazala mi vyliezt na kozu, natiahla si rukavicu a so slovami: "no, pozrieme sa ako budete trpiet" ma vysetrila ZOSPODU... palilo to sialene, som jej tam so slzami v ociach aukala a ona nic... ani mi nepovedala, co tym vysetrenim sledovala, ani ziadny vysledok nevyvodila, iba mi predpisala nejake komercne drahe kvapky, ktore mi aj tak nepomohli.
Ked som potom od nej odisla, ina gyn. bola zhrozena z tohto postupu a povedala, ze panny smu vysetrovat iba cez konecnik. No ja som mala proste smolu. Takze chapete, ak na nu nespominam prave s laskou.

bizka23
autor
1. apr 2009

a to ta vysetrila spredu? ked si bola panna? takze ona ta vlastne odpanila hej? ☹ no to mal spravit asi niekto iny...
aj ja k nej chodim, no zatial len 2x som bola, a zatial sa mi zda v pohode, tak dufam ze nic nepokazi, ona je aj porodnicka? vies, ja som uz chcela taku dr.ktora je zaroven aj porodnicka a ktora robi v novej nemocnici, pretoze tam chcem rodit

kvila
1. apr 2009

no, asi ma neodpanila, lebo som si to riadne vytrpela asj so svojim muzom... urcite vedela, ze cez panensku blanu sa da strcit prst, ale preco do mna rypala, ked sa to nepatri 😠 ... a hlavne som potom dostala taky strach pred sexom, ze az... a nie je vylucene, ze dopomohla k tomu, ze este aj teraz mam bolesti pri styku ☹
Ale porodnicka ona urcite nie je, pozri zoznam lekarov na gyn. - por. klinike, celkom dole na stranke http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...

kocurko1
1. apr 2009

No Kvila, prekvapila si ma tym, ze ta vysetrovala. Ja som u nej bola tiez s takymi tazkostami ako ty+spinenie alebo krvacanie cely cyklus. Tiez som si myslela, ze ma bude vysetrovat a povedala, ze len si sadnite, ze tie co este nemali pohl.styk, cez posvu nevysetruje. Potom ma poslala na utrazvuk, tiez len virgo - na brusku + zobrali krvne testy. Sama doktorka mi po vysledkoch dala v ordinacii zadarmo nove lieky, je pravda, ze vtedy sa ta hormonalka zavadzala na trh a bola dost draha, ale citila som sa po nej perfektne a hlavne prestali zdravotne problemy.
A to spominane vysetrenie cez konecnik mi robila hned na prvej vstupnej prehliadke. Este jej aj sestricka nechala v karte listok ,,este nebola u gyn,,. No je tomu uz 10rokov, ale chodili k nej aj kamaratky a dost ju chvalili.

kvila
1. apr 2009

Kocurko 😲 😲 😲 Tak to som uprimne prekvapena, lebo co som napisala je do bodky pravda. Bola som u nej tiez asi pred 10 rokmi, uz neviem presne... No teda,... bud som trafila naozaj velmi zly den, alebo mala kramy, alebo ju dakto riadne nastval, ale mala som z nej vtedy pocit, akoby musela niekomu ublizit, aby bola spokojna. Mozno sa potom stalo nieco, co ju uplne zmenilo a prinutilo prehodnotit zivotne hodnoty, alebo co, nemam sajnu, ale bola by som rada, keby to tak bolo... inac si to vysvetlit neviem...

kocurko1
1. apr 2009

Neviem Kvila, ja som sa k nej nachodila ,,ako na klavir,, a vzdy v pohode usmiata a este aj zartovala, ze vysetrovat budeme az vtedy, ked priatel zacne pracovat. Mala taky svojsky humor.
A prave to vystrenie cez konecnik robila jediny krat ako vstupne, to len aby zistila, ci maternica ma v poriadku rozmery atd. To sme sa vtedy vybrali s kamoskami na preventivku a ze by nebolo odveci si zalozit kartu u nejakej schopnejsej doktorky, nie az ked bude problem.
Inak vsetko v pohode.

bizka23
autor
5. máj 2009

ahojte, tak ma este niektora z vas skusenosti s touto lekarkou? ci uz dobre alebo zle......ozvite sa prosiiim 😉

maruska.mac
5. máj 2009

Ahojte. Kvila, ja mam s nou uplne rovnaku skusenost ako Ty! Len mna sa este aj spytala,ze ako to je mozne, ze mam 19 rokov a som este panna... odchadzala som od nej s placom a aj s kartou, isla som ku inej lekarke.

slecnalu
17. jún 2012

Pozerám že od posledného príspevku ubehli už 3 roky, chodí k nej niektorá aktuálne aj teraz? Najlepšie tehu 😝

biancal
9. okt 2012

@slecnalu ahoj, moja mama mi ju odporučila, vraj je veľmi dobrá,tento týždeň sa chystám, keďže chcem zmeniť gynekológa -pôrodníka 🙂 ty k nej chodíš? ja som tiež tehu, zatiaľ 18tt 😉

slecnalu
9. okt 2012

@biancal ahoj, jj ja k nej chodím... teda- dnes som bola poslednýkrát, keďže už musím chodiť na poradne priamo do nemocky... ale lepšiu doktorku nepoznám, je stále milá, nikdy sa nestane žeby mala zlú náladu, dá sa s ňou pokecať, sestrička je tiež veľmi milá, robí všetky potrebné vyšetrenia, nechová sa ako masiarka, ja som s ňou maximálne spokojná a nemenila by som... 🙂

biancal
9. okt 2012

@slecnalu a náhodou mi nevieš povedať, či berie nové pacientky? 🙂 a kde budeš rodiť, ak sa smiem opýtať? robím si už taký menší prieskum 😀 😀 😀 ja by som chcela v novej nemocke, preto tam hľadám aj gynekológa. Ona je inak aj pôrodník? A nevieš mi povedať, ja mám už vyčerpané 2 ultrazvuky z 3, koľko sa dopláca ak by som chcela ďalší? Prepáč, že sa toľko vypytujem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre