Dr.Kanabová. Chodíte k nej? Je ona aj pôrodníčka?

bizka23
30. mar 2009

Ahojte mamicky, chcem sa opytat, ci niektora chodite k tejto lekarke a ake s nou mate kusenosti? Je ona aj porodnicka?

slecnalu
9. okt 2012

@biancal no neviem povedať či berie nové pacientky, musíš sa ísť opýtať... alebo sa ti môžem aj ja, ale až v utorok ako pôjdem po výsledky 🙂 rodiť budem v novej, aj ja som ju chcela k pôrodu, ale ona už nerodí... potom tam má muža hore na pôrodníckom, dr.Kanaba, ale ten ževraj už tiež nechodí k pôrodom... takže ja som si tým pádom nezazmluvnila nikoho, ale je tam veľa dobrých doktorov, napr. dr.Murín- ten chodí aj ku Kanabovej robiť ultrazvuky... Z usg si nič nerob, ja som mala dohromady nejakých 7 či koľko 😀 1. som mala u Kanabovej (čo robí ten Murín), 2. ma poslala na 3D k dr. Dankovčíkovi do železničnej nemocnice čo je pri amfiku to bol ten v 12 týždni, platila som 29eur... 3. v 20 týždni som absolvovala tiež u Kanabovej ale bola som aj v šaci dobrovoľne som sa objednala na nepovinný, ale chcela som aj video a fotky tak som si zaplatila nejakých 30 eur... ďalší som bola kvôli problémom s pankreasom (ale pozreli mi už aj bábatko... 😀 ) potom som bola v 30tt tiež v šaci a tiež som platila 30eur- to bol posledný povinný tzv. prietoky.... pokiaľ viem, teraz by mi mali v nemocke robiť ďalší usg, za ten by sa nemalo platiť...
Takže zhrnutie je nejaké také, že: 1. povinný je v 12tt- ten už si pravdepodobne absolvovala, 2. povinný je morfologický okolo 20tt, 3. povinný sú prietoky okolo 30tt...... medzitým ak chceš dobrovoľný ultrazvuk napr. 3D a pod., doplácaš si väčšinou okolo 30eur, ak ti medzitým robí ultrazvuk doktor na poradni, alebo v nemocnici ,,nedobrovoľne´´ t.z. že to uzná za potrebné, nezvykne sa doplácať...

mimina00
1. okt 2014

Ahojte.chodi teraz niekto tu tejto gynke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre