Dr. Kelij Igor, Košice. Máte s ním skúsenosti?

poleva
16. aug 2008

poznáte ho ? momentálne ordinuje v novej nemocnci PRO CARE v Košiciach
ďakujem

junovka
16. aug 2008

nieco mi to hovori 😒 ....ak by som si spomenula, tak dam vediet 😉

babica1
18. aug 2008

Uchyl.... ☹

poleva
autor
18. aug 2008

uchyl ? prečo ????

babica1
18. aug 2008

Choď a uvidíš.... celý čas mi kukal miesto do očí do výstrihu.... 😒

poleva
autor
18. aug 2008

ja som u neho bola a chcem si tam dať kartu

junovka
18. aug 2008

Poleva, a preo menis gyndosov??Ved si chodila do Zeleznocnej k Cifrakovi, nie? 😕

poleva
autor
18. aug 2008

bola som tam raz... a v košiciach otvorili novú nemocnicu, kedže som sa nasťahovala až teraz nemám tam iných lekárov, tak by som to mala všetko pod jednou strechou

junovka
18. aug 2008

no, neviem, ale ja si osobne myslim, ze nie vzdy sa oplati mat vsetko pod jednou strechou, ked raz ten, alebo onen lekar stoji za prd, len preto, aby som nemusela pobehovat hore-dole.Ked sa tak vezme, tak ja lekarov ci uz mojich, alebo detskych mam roztrusenych po celom meste....ked su raz dobri, tak mne nevadi si pobehnut aj na druhy koniec mesta 😉

poleva
autor
18. aug 2008

ja som doteraz šťastie na gyndošov nemala, ale tento doki sa mi pozdáva

junovka
18. aug 2008

drzim ti palce 😉

poleva
autor
18. aug 2008

dakujem
akurát treba zaplatiť poplatok 3.000 sk
nepočula so o tej pro care v košiciach ?
bola som tam zadarmo na preventívke a bola som veľmi spokojná

pampuliacik
18. aug 2008

cafte. ten Igor Kelij pracuje aj v Saci, nie? teda urcite tam taky bol, robil mi usg a jedna baba zo sestonedelia spominala, ze unho rodila. ona bola z neho nadsena. mne sa vsak az tak nepozdaval- na usg bol ako daky odlud, uvazovala som ci ich "skolia" na to byt taki studeni ako psi cumak.....

junovka
18. aug 2008

Poleva, nieco som o tom pocula 😉 Inak,ako pises, ze nevies natrafit na dobreho gyndosa, tak pokial si pamatam, tak si z Jazera, ze?A pocula som, ze tam na poliklinike Jazero je gyndos, ktory sa vola Hoppan.Ma tam ambusku , ale pracuje aj v Novej.Je spicovy. 😎 😉

poleva
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babica1
21. aug 2008

Počujte.... 3000 sk sa vám zdá normálne zaplatiť? šak vedľa železničnej ti teraz otvorili ambul........ zadara..... a k tomu chuligánovi.... neplať tie peniaze... nestojí za to... ver mi..... ☹ ☹ ☹ ☹

babica1
21. aug 2008

Okrem iného som počula od veľmi doverného a vysokopostaveného zdroja, že Pro care ešte nemá povolenie.... 😝 😝 😝

poleva
autor
21. aug 2008

no mne ide o to, že sú tam všetky ambulancie, že nemusím chodiť po celých ke, ked budem chorá
ale ešte neviem či tam pôjdem, nerozhodli sme sa ešte

junovka
21. aug 2008

mne je to sice jedno poleva, rob ako myslis, ale ako som pisala vyssie, neznamena teraz, ze vsetci dokini pod jednou strechou mozu byt dobri 😉

babica1
21. aug 2008

a ja som pocula, ze tam stiahli len tych, co sa inde nepresadili.... nenapadlo ma ako inak pekne to nazvať.....
Poleva: ak máš zvyšné 3 tisícky, pošli mi ich radšej.... 😝 😝

poleva
autor
21. aug 2008

no nemám...ale cifrák na železničnej tak divne sa so mnou bavil
ja mu poviem čo sa nám stalo a on ma pošle na umelé oplodnenie ? prečo asi ? lebo dostane šupáky

babica1
21. aug 2008

hovorím... choď o dvere ďalej... nová ambul., práydna, nečakáš, neplatíš.... 😉 😉 😉

junovka
21. aug 2008

...hlavne Poleva daj na svoju intuiciu 😎 , lebo ta zvykne nezradit cloveka 😉 Mozes si vypocut nase nazory , ale konaj podla seba 🙂 😉 Ak si myslis, ze ta konecne caka "stastie" v Pro Care, tak tam chod.

poleva
autor
21. aug 2008

a kde je tá ambulancia čo o nej píšeš, priamo v zeležničnej ?

junovka
21. aug 2008

...ono sa aj vravi, ze kde niet ziadneho pacienta a necakas skoro vobec, tak ten lekar za to nestoji 😉 Ja ked idem na gyndu, tak sa stalo, ze som cakala aj 3 hodiny 😝 , ale ja si vzdy pockam, lebo viem, ze ide o moje zdravie a viem, ze ten gyndos ma nesklame 😎

babica1
21. aug 2008

no tam sa necaká, lebo je to teraz mesiac otvorene a nie je odkupeny obvod... či ako to vravela, buduje si sama klientelu na základe dovery... sa mi zda, že keby bola blba, nespolieha sa na to... a nezda sa blba ani pri rozhovore....
junovka: čakaj čakaj... veď autobus dojde.... 😀 😀 😀

Poleva: pri železničnej, nad lekárňou Gram na 2.posch.... uvidíš, super... ak nie, zaplatím poldeco... 😉 😉

junovka
21. aug 2008

babica, co tym chces povedat??????????? 🙄 Ked som objednana nacas s dcerou k alergicke, tak vzdy ked pridem, tak cakame este aspon hodinu a pol navysse, nakolko ma strasne vela ludi a to len preto, ze je odbornik na slovo vzaty a ludia ju vyhladavaju.Tak, to viem pochopit.Ak druhi to nevedia , tak problem je ich 😎 🙄

junovka
21. aug 2008

...len Babica1, aby si sadla aj na spravny autobus, ked aj nemusis cakat 😀 😀 😀 😀

babica1
21. aug 2008

junovka: neostáva ti nič iné len s pochopením čakať 😉 😉 😉

lubii
21. aug 2008

Môžem sa opýtať, kde je PRO CARE?

babica1
21. aug 2008

KVP Košice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre