Dr. Kováčová - Kramáre. Máte nejaké referencie?

luciam
20. jan 2008

ahojte,

mate niekto skusenosti s Dr. Kovacovou z Kramarov? nenasla som tu na nu ziadne referencie, dakujem

maatalka
23. jan 2008

osobnu skusenost nemam, ale jedna kocka z rodiny k nej chodila. nedavno otehotnela, pri vysetreni MUDr. Kovacova povedala, ze ozvy plodu na gestacny vek nie su dobre a navrhla potrat. kocka sla k inemu doktorovi a ten skonstatoval, ze ma predlzeny menstruacny cyklus (viac ako 28 dni), preto babatko je mladsie, ako si myslela doktorka. skoro sme zbytocne prisli o babatko... ☹ viac onfo k tomu neviem. a mozno to bola len blba zhoda nahod, ze takto pochybila. ale ja osobne by som neriskovala.

maatalka
23. jan 2008

a este som nasla v jednej teme aj takyto nazor:

veronika33 • 30. máj 2005 o 20:32
Ja Ti odporúčam súkromne centrum Medifem, majú tam ultrazvuk, mamograf!!! a iné špičkové prístroje, ročne sa platí 300 Sk, čakáreň ako obývačka, samozrejme, všetko na objednávky na presnú hodinu. Antibiotika mi boli predpísané až po zistení presnej citlivosti. Hlavnou lekárkou je MUDr. Kováčová. Má citlivý a jemný prístup. Všetci zamestnanci sa k Tebe správajú ako ku klientovi (a nie že ich otravuješ).Môžem len vrelo odporúčať.

tak potom si vyber 😉

luciam
autor
24. jan 2008

tak to si ma moc nepotesila, ale moc dakujem za info

jahodka11
24. jan 2008

luciam, sice nepoznam Dr.Kovacou, ale dnes sme boli u inej lekarky na kramaroch a citala som o nej nie moc pekne veci, tak som bola zvedava a boli sme spokojni, bola mila, vsyetrila nas....atd....takze asi by som ti odporucala ist k nej aspon raz a sama uvidis....co clovek, to nazor....

ajuskamimi
24. jan 2008

Ja som pred tehu chodila do Medifemu ku Dr. Kovacovej /ale neviem ci je to ta ista z Kramarov, ale je to ta, co o nej pise NIKA33/. Je to manzelka byvaleho ministra zdravotnictva. Maju tuto sukromnu kliniku na Bjornsonovej. Ma to tam velmi pekne zariadene, tak moderne. Vzdy ked ta objedna na presnu hodinu, tak necakas, zoberie ta presne. Pan Dr. jej manzel tam robi UZV. Ja som s nou bola celkom spokojna, ale ked som otehotnela, isla som k inemu, lebo k nej dochadzat mi bolo daleko. Niektore baby s nou spokojne boli, ine nie. Mnohym vadilo to, ze ked boli na koze, tak tam vbehol Dr., lebo napr. nieco potreboval povedat pani Dr. Oni mali ambulancie spojene dverami. Aj co sa tyka vysetrenia, niekomu vyhovovala, inemu nie. Niekomu sa zdala prilis ticha, ze sa jej musis doslova na vsetko pytat, ked chces vediet. Ja som ale nemala taky pocit, ja som s nou bola spokojna. Neviem ci som ti pomohla, lebo fakt netusim, ci sa jedna o tu istu doktorku 😉

levika
25. jan 2008

Dr. Kovacova v Medifeme je mama Dr. Kovacovej na Kramaroch, je sice mlada, ale pokial viem patri skor k tym lepsim lekarom, aj ked osobnu skusenost nemam.

maatalka
25. jan 2008

tak teraz neviem, ci ta baba od nas z rodiny chodi k jednej alebo k tej druhej... ked zistim (co tak skoro asi nebude), tak ti dam vediet.
urcite vsak vela zavisi od toho, co clovek od doktora ocakava. myslim, ze by nebolo zle, keby su si ju isla okuknut, ako ti radia. za skusku nic nedas 😉 budem drzat palce.

luciam
autor
28. jan 2008

tak asi to tak aj urobim, ako radite. pojdem k nej a uvidim ako sa mi bude pozdavat, ...potom dam vediet, zatial sa majte pekne

luciam
autor
25. feb 2008

ahojte, bola som u Dr. Kovacovej a musim povedat, ze je to jeden velmi prijemny clovek, naozaj velmi mila s citlivym pristupom, mozem odporucat

brangelina
9. máj 2008

Ja od starej doktorky Kováčovej odchádzam. Celý jeden rok čo k nej chodím, jej neustále hovorím že ma bolí brucho, mám veľmi bolestivý pohlavný styk atd...3 krát mi predpísala lieky na vkladanie BEZ KULTIVACIE. Naposledy ked som k nej prišla, som neverila vlastným očiam, že kultivácia je v poriadku, tak mi otráčalal pred nosom papier z labáku že všetko je o.k. nič mi nie je. O dva táždne na to som sa ocitla na centrálnom príjme v Ružinove pretože som mala NEVYDRZATELNE BOLESTI, bolo to horšie ako pôrodné bolesti. Doktor zistil že som na maximum zanedbaný pacient, urobil mi sono a poslal na ostatne vyšetrenia obličky a pod...Ja som v Medifeme za celý rok čo som tam bola naklusaná každý mesiac nevidela žiadne SONO, neviem prečo má drahá krava doktorka napísané že MEDIFEM je diagnostické centrum. Na mna sa pani doktorka vykašlala a pekne jej to pojdem aj povedať. Keby som bola tehotna tak tam nejdem ani bohovi.

alififi
9. máj 2008

brangelina neviem ci myslis tu istu dr Kovacovu - podla mna stara teda neni 😕

adinam
10. máj 2008

Na Kramároch pracuje dr.Natália Kováčová a má max. tak 30 rokov.Je milá a ja som nemala s ňou žiadny problém. 😉 Takže určite nie je stará.Majte sa pekne.

brangelina
10. máj 2008

Ja píšem o doktorke Kováčovej ktorá pracuje v Medifeme, je zrejme mamou Natálie Kováčovej

tonita
10. máj 2008

suhlasim s adinam. Mna Dr. Kovacova Natalia rodila a bola super, velmi zlatucka.Vrelo odporucam... 😀

vrku.vika
22. jún 2009

ahojte, viete mi povedat ze ako ma ordinacne hodiny ta Dr.Natalia Kovacova z Kramarov? na nete som nic nenasla a nutne to potrebujem. Dakujem 🙂

wewe4
23. jún 2009

ahoj vrku, ja chodim sice k jej mame, ale aj ona maq už vyšetrovala a robila mi UTZ, takže viem o koho sa jedná. Neviem, kedy má ordinačné hodiny, ale myslím, že tam môžeš kľudne zavolať.
Robí na 1. poschodí v časti poliklinika (to je tá nižšia budova), gynekologické oddelenie, č. dverí 214, skús si zavolať na informačné číslo Kramárov a tam by ťa mali prepojiť priamo do tej ambulancie a zistíš si....
Tak dúfam, že táto "rada" pomôže...skúšaj
😉

vrku.vika
23. jún 2009

diky wewe4, urcite mi to pomohlo 🙂 zistim si to 🙂 dik

sashie
29. jún 2009

ahojte,

tiez som chodila k Dr. Kovacovej do Medifermu a odisla som odtial v decembri 2008 hned ako som zistila ze som tehotna. Planovala som odtial odist ale ked som ostala tehotna a zacala som krvacat Dr. Kovacova mala od 15. 12. dovolenku skoro 5 tyzdnov, tak mi povolili nervy a sla som prec. samozrejme, ze to nebolo len kvoli tomuto, ale pohar mojej trpezlivosti pretiekol prave tymto.
mam 12 rokov chronicke problemy s kvasinkovymi vytokmi, cize som niekedy aj kazdy mesiac u gynekologa. najviac ma vytacalo, ze po vysetreni sa ma Dr. opytala, ci mam znizenu imunitu. {tu mam lebo mam alergie a kazdy rok chodim na imunologicke testy a imunitu som mala dost zlu} a to bolo vsetko. cakala som, ze mi povie aky liek si mam kupit, alebo mi odporuci konzultaciu s mojim alergologom/ imunulogom ale nic. vzdy sa ma opytala tu istu otazku a tam to skoncilo. nakonies som ja z vlastnej iniciativy povedala o mojich gynekologickych problemov alergologovi a ten mi poradil lieky.
navyse, sa mi nie raz stalo, ze aj manzel potreboval liecbu, co sa zvycajne stava, pretoze muz moze byt prenasac a nemusi to byt ani viditelne. v tychto pripadoch co ja mam vedomosti, tak lekar predpisuje lieky aj partnerovi na preliecenie aby sa choroba nehadzala z jedneho na druheho ako lopticka pri tenise. ked som sa jej na to opytala, ci by nemohla predpisat nieco aj manzelovi na preliecenie, povedala, ze nie, nie je u nej evidovany, aby siel k urologovi, ze jej to nepreplati poistovna. pritom to mohla napisat na moje meno o jedno balenie navyse. to ma tiez dojalo a pridalo k mojmu rozhodnutiu ze odchadzam. to nehovorim o ich neustalych dovolenkach, aj v lete boli dlho na dovolenke, a o tom, ze ta zena na recepcii tam stale nie je, alebo si vybavuje svoje sukromne telefonaty a nedviha telefony, cize sa tam neda dovolat. navyse ma nikdy nezobrali nacas, ako som bola objednana. takze som odisla a nelutujem. teraz mam uz 4. lekara a zatial som spokojna. problem je v tom, ze ked niekto ide ku gynekologovi raz za rok na preventivku, tak mu to je jedno, ale ked ma niekto chronicke problemy a je tam min. 6-8x v roku, tak ma iny pohlad na lekara aj preto, ze je s nim viac v kontakte.

som dost narocna, co sa tyka odbornosti a preto mi nerobi problem zmenit lekara. ale ako sa hovori, kolko ludi, tolko chuti. moja sestra k nej chodi tiez a co sme mali spolocneho byvaleho lekara odisla od neho pre to, ze jej nespravne diagnostikoval ochorenie a Dr. Kovacova ju poslala hned na odborne vysetrenia na kramare, lebo ona je aj onkologicka, takze ma asi dobre skusenosti s tymto.

wewe4
30. jún 2009

sashe, ale ty asi myslíš jej mamu, pretože na Kramároch robí Dr. Natália Kováčová, teraz už Kóňova. Je to taký mladá doktorka, veľmi milá...
z jej mamy nemám ani ja moc dobrý pocit, ale problémy s malinkým nemáme, tak už to nejak určite dotiahneme 🙂

dadulik
30. jún 2009

ja chodim do medifenu uz viac ako 3 roky, aj cele tehu, manzelov kovacovcov mozem len a len odporucit, oni jediny videli na uzv, ze mala ma niekolkokrat pupocnu snuru okolo krku, zatial co mudr. prochazka na kramaroch ma odbil takymi slovami, ze to nie je moj problem, a ze dieta ked sa aj udusi v bruchu matky, on s tym nic nenarobi !!!! cely posledny mesiac som bola ako na ihlach, samozrejme som mala velmi dlhy 43 hodinovy porod a neskutocne bolesti, a mala bola pridusena pup. snurou !!!
ja si na centrum medifem naozaj nemozem stazovat....vzdy mi urobili napr. aj uzv navyse za svoje naklady, ak sa im nieco nezdalo, alebo mi mudr. kovacova zavolala so svojho mobilu, ked ma chcela preobjednat 😉

sashie
30. jún 2009

wewe4,
ahojte, ano, myslela som jej mamu, ale viem, ked som bola naposledy na vysetreni, tak sestricka hovorila, ze Dr. Kovacova sa chystu na dochodok a vacsinu pacientok by mala prebrat jej dcera. ze ona si necha len par. tak neviem, ale na to, ze su sukromnici, by mohli mat lepsi pristup k praci, aj ked chapem, ze ked ma niekto svoj vek, tak uz mu je tiez mozno zatazko riesit vsetko do detailov a je unaveny.

dadulik, no toto co pises nepoznam!!! ked som sa v ramci preventivnej prehliadky pytala na uzv malej panvy, kedze mam tie problemy co mam, tak ma odpisali, ze co chcem, a to mam 33 rokov! a nieco take, ze by mi zavolali v pripade preobjednania alebo vysledkov som tiez nezazila. tam kam chodim teraz, tam toto robia, aj maju iny pristup. ale je to vec nazoru. nebola som tam spokojna, tak som po 3 rokoch odisla, ale hovorim, moja sestra tam chodi stale. je to vec vkusu a ja som ocakavala iny pristup.

tatiana77
8. aug 2012

@sashie ahoj, ja rozmyslam na dr Kovacovou....su vselijake nazory, ale chcem sa opytat, kam chodis teraz, ked si spokojna?

sashie
24. aug 2012

@tatiana77 chodím už štvrtý rok do GPN a som veľmi spokojná.

danielaaa212
12. sep 2012

rozmyslala som ci napisat... lebo fora su zdrojom roznych nazorov a niekedy aj utokov 🙂... ale ja osobne za seba mozem povedat, ze ja som s doktorkou kovacovou spokojna... myslim si,ze ta koza.. a to ze tam niekto pride z lekarskeho personalu je normalne.. su to stale len odbornici a oni sa toho uz napozerali.. a co sa tyka lekarov.. ako takych ... mam skusenost, ze jeden na druheho pekne slovo nevie povedat.. a v podstate na seba rozpravaju skarede veci, len aby clovek odisiel... hovoria jeden o druhom,ze ten prvy zanedbal pacientku ... no neivem... mne sa venuju naplno, dokonca som vychodniarka.. a to co sa napocuvam od kamaratiek.. a tearz ich mam tehotnych 10 .. je diametralne odlisne. v Presove lekari zneuzivaju nevedomosti... pchaju si ksefty do vrecka.. a v medifeme mi mohli tiez toho vela nahovorit.. posielat ma od savla do pavla.. predpisovat mi zbytocne vitaminy, kedze som nejedla maso.. a nic. aaaale rozpisala som sa. myslim si,ze pani doktorka stara kovacova mozno nie stale je usmievava.. ale vzdy odpovie na otazky.. a vysvetli co treba. pan doktor je skvely , vtipny a mily clovek . a pani doktorka mlada kovacova uz gonova teraz, je aj porodnikom na kramaroch a ta jeeeeee uplne uzasna. vzdy odpovie na otazky, vzdy poradi, povie svoju skusenost, ak o niecom nevei.. co som ja napriklad niekde precitala.. nerobi zo seba vsemohucu , ale povie co ozaj vie. kazda sme ina... ale hovorim osobne za seba , som prvykrat tehotna a enviem si ich vynachvalit. bodaj by ste boli spokojne aj vy.. pripadne.. stale mame moznost vyberu. vela dobrych lekarov prajem ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre