Dr. Lattáková Antolská. Vaše referencie

nevesta
18. sep 2007

Ahojte, viete mi napisat nejake referencie? Teda ak ste ju niekto mali pri porode... Dakujem 🙂

nevesta
autor
18. sep 2007

Nikto? 😕

nevesta
autor
19. sep 2007

😕

lenka30
21. sep 2007

ahoj, ja som mala doktorku Latákovú pri pôrode a je super. nemusíš mať strach, je to odborníčka a poradí. hlavne ju počúvaj a rob, čo ti povie.

dudricka
24. sep 2007

Ahoj ja som ju zazila ked ma prepustala,a na 4 den po sekcii mi robila Usg, bola fajn,vtedy este nemala atestaciu, takze pracovala so starsimi porodnikmi.Mozem ti ju odporucit.

nevesta
autor
26. sep 2007

Jej baby dakujem pekne, ani som si nevsimla, ze mi niekto odpisal 🙂

janca
28. sep 2007

ja som este nerodila ale poznam ju a je velmi mila

monkula
2. okt 2007

Ahoj nevesta. O mňa sa Mudr. Lattáková starala v rizikovej poradni celé moje tehotenstvo. Je milá, ochotná, dôsledná a hlavne, neuveriteľne ľudská. Pri pôrode som ju nemala, ale rodil ma Dr. Janáč, tiež super, držím Ti palčeky 😉 😉 😉

atevi
11. okt 2007

Pred porodom som 2mesiace lezala na rizikovom oddeleni a stretavala som sa aj s Dr.Lattakovou. Je super, mila, zlata, sikovna, prijemna. Vtedy som stretla dve baby, ktore u nej v tom case (4-5/2006) rodili a boli velmi spokojne.

monkula
21. okt 2007

Janca, vidím, že už si porodila, blahoželáááám, u koho si rodila?

haanka
21. aug 2008

baby mate s nou niektora aktualne skusenosti?

nika2007
8. dec 2008

MAM A N I K D Y VIAC U NEJ RODIT.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bubu11
10. dec 2008

ja som rodila u nej a bola som na 100% spokojna.

nika2007
10. dec 2008

kolko ludi tolko chuti.....u nej nikdy a hlavne ked si ju DOVOLITE zobudit o polnoci!!! 😠

marrrka
29. dec 2008

mna vysetrovala na pohotovosti a nemozem povedat ze by bola 3x prijemna

hanuky
29. dec 2008

to je taka mlada, kucerava? tmavovlasa?

caruzo19
29. dec 2008

bola mojou izbovou lekarkou pred 2,5 rokmi ked som tam bol ana amniocenteze,k svojim pacientkam co tam lezali bola mila,ku mne velmi odmerana,resp.ma mala uplńe na haku

hanuky
29. dec 2008

a ako vzera? lebo si ju milim s jednou neprijemnou, tak neviem, ci je to ta co myslim...

caruzo19
29. dec 2008

taka mlada,spinavy blond tusim.kucerava,ciernovlasa nie

marrrka
29. dec 2008

mlada, okolo 30, kratke blond vlasy

zuzkad
10. jan 2009

Ahojte....
ja chodim k Miske Lattakovej ...a mozem ju len a len pochvalit...je mila, starostliva a velmi ochotna, urcite mam v plane u nej aj rodit 😉 😉 Zodpovedne sa mi stara o mimco...a ak jej nahodou v surnom pripade zavolam je ochotna....sestra u nej rodilla tiez dve deti a tiez bola veeelmi spokojna s nou
Ako vyzera ?? Blondika, stihla postava na kratko ostrihana....taka kocka 😉 🙂

quetka
17. feb 2009

vysetrovala ma na pohotovosti tento vikend, poviem vam neviem ci do mna strcila prsty, alebo celu ruku... alebo si myslela, ze som necitliva, ale vysetrenie od nej bola hruza.... po komunikacnej stranke bola normalna, neutralna ....

lili007
14. sep 2009

Ja som Dr. Lattakovej volala 2x počas dovolenky a vždy bola veľmi milá, nedala mi vôbec pocítiť, že by som ju nemala v čase voľňa vyrušovať.
Je taktiež milá a ľudská🙂

lili007
21. apr 2010

Momentalne mam za sebou aj porod u MUDr. Lattakovej a vsetko hlavne vdaka nej prebehlo bez komplikacii.

janusa007
10. jan 2011

Absolvovala som dva pôrody u Lattakovej a odporúčam. Milá, ľudská. Ale počula som, že odchadza do nejakého súkromného zariadenia tak sa poponahľajte!

aduskatt
10. jan 2011

Uz nerobi na Antolskej, pracuje v ISCARE

mata176
11. jan 2011

Ja som rodila u Lattakovej v auguste 2009 a bohuzial nemozem na nu povedat nic dobre. Do poslednej chvile ma nechala trpiet (viac ako 10 h) a ak by ma nepodporoval manzel tak neviem neviem ako by to dopadlo. Ked sme uz mali pocit ze naozaj nieco nie je v poriadku tak uz z poslednych sil som jej nepovedala nech laskavo este niekoho zavolaju . Je to uz viac ak rok a este teraz mi beha mraz po chrbte. ☹. Nastastie prisiel neuveritelny mily pan doktor, ktory ked ma vysetril tak doslovne zalomil rukami a v momente nariadil cisarsky rez s tym ze si neodpustil poznamku ze tu uz ide o cas.

stanka232
13. jan 2013

Na túto doktorku nezabudnem nikdy v živote. Ja som sa s ňou stretla na pohotovosti, bola som prvý krát tehotná a zľakla som sa menších problémov. Ona ma vyšetrovala, bola veľmi odmeraná, nepríjemná a bez toho, aby mala na to väčší dôvod mi povedala, že som síce tehotná, ale dáva mi týždeň, že to asi pôjde do potratu a napísala mi lístok, s ktorým som sa mala všade preukazovať, že ide o zamlčaný potrat. Na môj plač z tejto správy reagovala iba stroho: "Bolo to želané tehotenstvo?" Sestrička len držala mlčky hlavu dolu a ani sa na mňa nevedela pozrieť. Na základe jej zhodnotenia ma objednali na kyretáž do nemocnice, tam som našťastie už všetko riešila s iným lekárom a ten na ultrazvuku pred zákrokom potvrdil, že dieťatko je úplne v poriadku a žije!!!!!
Prišla mi ako veľmi zatrpknutá a zakomplexovaná mladá žena, nerozumiem ako môže robiť túto prácu. Nulová komunikácia a empatia. Problém bol v tom, že nie vždy sedí gestačný vek dieťaťa s termínom podľa PM, čo ale lekári veľmi dobre vedia, takže stačilo len počkať približne 1 týždeň, urobiť znovu sono a nie plod hneď "pochovať". Našťastie sa nám narodila krásna zdravá slečna, ale na tento začiatok môjho vysnívaného tehotenstva nezabudnem nikdy. A keď niekde čítam meno tejto pani doktorky, tak si na tieto momenty vždy veľmi presne spomeniem...

monikaavanessa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikaavanessa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre