Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

sophie1981
30. dec 2008

veronika, 3.3. je pekny datum....s mojou diagnozou sa mozno aj podari, nikdy nevies... 😀 ...ja by som chcela 19. marca, na ockove narodky...to by bolo super, keby bol chlapcek, tak meniny by mal na otcove narodeniny a manzel by mal meniny na synove narodeniny.....dufam, ze som to dobre napisala... 😀
co sa tyka noveho roku.....tak nachystana samozrejme niesom.....ja to zvladnem na last minute....snazim sa premyslat ci niekomu okrem banky nedlhujem peniaze.....aby som nesal z dlhom do noveho roka....ale nikto ma nenapada..... 😲 😲 ....a na euro??....zijem 4 rok s lybrami, 😲 tak snad to nebude az take zlozite si zvyknut na euro.....dost som mala soky plati slovenske ceny v poslednom case.....tak sa aj tesim troska... 😀 😀

diankav
30. dec 2008

sophie tak to mas pravdu my mlady si zvykneme a 19.marca je narodeny aj moj synovec bude mat uz 5rokov ja sa uz tesim kedy zacne kopat ten moj syn ked som bola s nim tehotna on kopal riadne to som ani v noci nespala Dcera ta bola kludna az som sledovala ci kope ci je vsetko o.k

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1982
30. dec 2008

idem nam to super. a tebe to ako ide s malou

ivana2009
30. dec 2008

ide nam to fasa a ty sa pochval ?

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diankav
30. dec 2008

ahoj slaviq81 tak blahozelam k dcerke a prajem vela zdravia aj ja by som chcela dievcatko aj ked mam aj jedno aj druhe

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diankav
30. dec 2008

aha no ved druhy bude syn a pri kom si rodila ak my mozes povedat a chodis k Lichvarovi

veronika1982
30. dec 2008

no u nas by to bol riadny pruser kebyze dvaja doktori sa pomylili. 🙂 🙂 🙂 a tie prietoky robi kazdy lekar?

sophie1981
30. dec 2008

caute...ja tehulujem ako kazdy den...rano na zvracanie, rychlo ranajky, potom zvracanie, cajik, robota, cajik robota, obed, robota, vecera sprcha telka spat... 😀 😀 ..dnes som sivsimla, ze mi narastla ciarka nad pupkom.....len je nejaka strasne kriva... 😠 ..ziadna priamka..... 😖
no ved uvidime, co porodime....hlavne nech su zdrave.....uz je jedno ci pipik, alebo pipina.... 😀
mne tu prietoky robia na kazdom scane......doma mi lihvar nerobil, aspon mi nevravel ze robi....

diankav
31. dec 2008

ahojte tak prijemneho silvestra a stastny nony rok aby bol pre nas tehulky tym najkrajsim rokom

veronika1982
31. dec 2008

bibka tak si ju zarovnaj 🙂 🙂 my sme sa vyspinkali sice na tvrdych posteliach ale krbik sme mali v izbe takze romantika a vonku je - 11... rano sme s manzelom rekapitulovali tento rok a nasmiali sme sa co sme vsetko stihli..

sophie1981
31. dec 2008

no vy ste toho stihli za rok to co ja za 11 rokov.....ale niekedy je to lepsie tak narychlo ako natahovat ako sopel po rukave..... 😀 ...

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sophie1981
31. dec 2008

slavoq, este sa mi podari vygrcat za ranka....alebo ma k veceru natahuje ako zabu....ale je to omnoho lepsie ako prvych 5 mesiacov...to som sa nabehala na zachod, a naplnila nejedno plastikove vrecusko... 😝 ....nevygrcnam vela...mam taky pocit, ze male vrati len to co je navyse....predvcerom som uz bola nachystana do roboty, beriem kluce od domu, ze padam a v tom...grc.....pol banana...asi mu zavadzal...este dobre ze mame podlahy..utrela som do servitky a mastila do roboty..... 😀
Kozel bol srdcovkou mojej sestry ked bola v porodnici...ale porod jej s nim nevysiel...bola veeelmi sklamana....myslim, ze bola platonicky bum do neho.... 😀 😀 😀

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1982
31. dec 2008

aj mne sa uz robi ra ciarka ale je len taka mini zatial.. mne mamka hovorila ze pri sestre zvracala tak ze myslela ze umrie a ze ja nic.. ja som trochu zvracala ale len vtedy ked som spala u svokry tak pravidelne rano som zvracala.. teraz ma uz ani tak nenatahuje ako mavam zavraty a potim sa.. niekedy mi tak rychlo bije srdce ze az..
no bibka presne tak nikto to natahuje a natahuje a potom im to nevyjde. my sme to zobrali supom a zatial sme spokojny tak nam to hadam vydrzi.. uz by sa nam obom patrilo aby sme nasli to svoje stastie.. 🙂 este k tomu dom, auticko a parada... 🙂 🙂

sophie1981
31. dec 2008

ale veronika, ved staci byt v snv a nie v pp...sa chces niekde daleko odsuplovat....viem ze u nas v Tomasovciach sa budu predavat pozemky, nechcete stavat...budeme susedy....a to bude realnejsia sanca, ze ked porodim dievcatko tak aj svatky... 😀 😀
inac potim sa aj ja ako svin....fuj....najhorsie bolo ze prvych 5 mesiacov som nezniesla vonu vonaviek a sprayov....len gulicku som zvladla.....fuuuj...nastastie, dnes uz mozem....cize uz nesmrdim ako cap.... 😀 😀 😝

veronika1982
31. dec 2008

super tak ma informuj. taky pozemok nie je zla vec.. fakt ak budes vediet o niecom takom tak mi to povedz.. a tomasovce su super dedina.. byva tam kamoska. no my dve by sme boli super svatky... take ako v slnce,seno a jahody 🙂 🙂 🙂 🙂 ja pouzivam teraz vonavku benetom. kamoska mi ju vzdy kupovala na letisku v londyne a teraz mi je ta vona najprijemnejsia..

sophie1981
31. dec 2008

len ci by tvoj manzel chcel, ked on len ten PP..... 🙄 🙄 ...mne sa Tomasovce tiez pacia.....manzelov biologicky otec je Tomasovcan, ale to nebol dovod, preco staviame tam....ale pozemok a dobra cena...taktiez je to nie daleko od snv, blizko slov. raja a staviame na placi, kde sa buduje aj dalsich 38 novych domov, vsetko okolo 30-tky, par starsich vynimiek, takze dost dobre predpoklad ze aj tam bude veselo.... 😀 a dalsia vec preco tam....som blizko a zaroven daleko od mamus a este dalej od svokry... 😀 😀 😀 ...a to ma tesiiiiii....pokoj a klud v rodine.... 😀 😀 ...ja pouziva Hugo Boss, tu milujem....mala som aj lacoste a este najku tam ani neviem aku....ale ja nemozem zabudnut na incadesence od avonu...tu som mala ked som sa vydavala, a to bola uzana vona...ked dojdem domov, si ju objednam.... 😉

diankav
2. jan 2009

ahojte tak ako sa mate v novom roku a co mate nove ja nic ale uz som rada ze je po sviatkoch lebo uz bolo toho na mna dost a teraz to uz zbehne mne urcite zacne skolka a Viliam on my da zabrat 😝 😝 😝

ivana2009
2. jan 2009

Ahojte vsetko dobre v novom roku 😉

diankav
2. jan 2009

Dakujem aj tebe vsetko naj v novom roku

veronika1982
2. jan 2009

ahojte. tak ako sa mate?

diankav
2. jan 2009

ahoj ja sa mam o.k ale uz som rada ze je po sviatkoch a co ako sa mas ty

veronika1982
2. jan 2009

ja sa vobec netesim pretoze ma caka uzavierka v robote atd... takze to budu tazke dva mesiace. dufam ze to zvladnem a potom na matersku..

ivana2009
2. jan 2009

veronika ty kedy ides na matersku?

diankav
3. jan 2009

ahojte dobre rano Ivana kedy ti povedali pohlavie ja idem teraz a neviem ci bude vydno uz

ivana2009
3. jan 2009

dobre ranko mne vraveli v KE v 20 tt idem teraz 7 januara do poradne tak som zvedava ma mi dat na tu glukozu tak si tam pojdem odsediet.Zienky moja znama je tehotna o mesiac neskor a box uz dostala mam pocit ,ze nam mozno ani neda vraj sa to dava hned on dostava tolko baliciek kolko ma tehotnych ja sa ho opytam v pondelok tak som zvedava na odpoved.Veronika ja na matersku idem 19.3 to je presne 6 tyz pred porodom cim neskjor tym lepsie dlhsie dostavas lepsie love a podla zakona je 6 tyz a zo zdravotnych je 8tyz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre