Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

ivana2009
3. jan 2009

nie v pondelok ale v stredu prepacte 😉

sophie1981
3. jan 2009

caute....ako bojujete??....ja mam za sebou prvu predporodnu pripravu...no bolo to zaujimave.. 😀 ..joj a Stastny Novy Rok vam prajem.... 😀 ....zdrave babiky a lahky porod... 😀

ivana2009
3. jan 2009

dakujeme pekne zvladneme to 😀

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sophie1981
3. jan 2009

citam o glukoze...ja som si to tuna absolvovala....ziadna hladovka na rano, 45 min pred odberom som vypila....vzali krv a bolo.....odber som mala o 10.20....dovolene som mala lahke ranajky, nie ako na svk.....

ivana2009
3. jan 2009

a ak sa mozem opytat v akom si bola tyz ?viem ten druhy davaju v porodnici kazdy vravi ze ta glukoza beeeeeeeeeeeeeeeee veru tu uz nemozes jest od 18h a potom ziem aj ich 😀

sophie1981
3. jan 2009

26+3tt.....takze dost neskoro..sa to tu robi do 28 tyzdna......som zvedava na ten druhy na svk, ako to dopadne... 😝 ....ta glukoza nic-moc...ja som jedla normalne, nebyt napoja tak ani nevie ze je to na glukozu.....kedze mi zaroven brali krv aj na protilatky a krvny obraz....

slaviq81
3. jan 2009

ja som bola niekedy v 22. tt, nesmela som jest veru od vecera nic tazke. 😝

ivana2009
3. jan 2009

a box u lekara ti kedy dal slavi?

slaviq81
3. jan 2009

nepamatam si presne, ale urcite to bolo pred 20 tt

ivana2009
3. jan 2009

nam este nedal nic tak som zvedava nejde to box ide o princip znama je tehotna mesiac neskor a uz to ma a chodi ku krajnakovi vedla a si spokojna s lekarom?a pri porode si mala koho?

slaviq81
3. jan 2009

a ty chodis k Lichvarovi? Ja som s Kozlom spokojna, vies ten box mi dala sestricka so slovami, ze uz ma posledny. Rodila som pri Dr Janovovej. Mala som dobry porod, mala bola von necelu hodinu po pichnuti vody.

ivana2009
3. jan 2009

tak to si mala ok ja chcem ist tiez k nemu vraj je velmi dobry ma sice vela nechcem teraz odist ako tehotna ale po porode pojdem ja chcem novysledlaka manzel s nimi chodi hrat futbal mne je to jedno kto tam bude len nech vsetko ide ako ma ................ 😀

slaviq81
3. jan 2009

presne, aj mne to bolo jedno kto ma odrodi, nikdy by som si nezazmluvnila lekara, je to zbytocne, ved bolesti ti aj tak nezmierni. Hlavne nech je male cim skor von a zdrave 😉 Podla mna su v spisskej vsetci doktori fajn. Najhorsie je ale sitie po porode. Samotny porod sa dal zniest, ale to sitie, som isla zdochnut.

ivana2009
3. jan 2009

o moja vies my nevieme co nas caka tak je nam jedno uz pri tom druhom nam bude stahovat aj pindu 😀 ,ale teraz ako prvorodicky nevies co ta caka tak ci tak musi ist vonku

sophie1981
3. jan 2009

ja som bola naposledy u Lichvara v 17tt, a ani som netusila ze nejake boxi sa davaju.....vlastne je mi to aj jedno, ved ked da tak dobre ak nie tak aj tak....hlavne ze sa o nas stara, a dohliada na vsetko.....mozno nam ten box daju az neskor, urcite to dostavaju na ambulanciu len v urcitych mnozstvach, kedze asi to nebude sranda skladovat.....a postupne davaju.....no ved uvidime... 😉

slaviq81
3. jan 2009

baby o nic nepridete ked ten box nedostanete, fakt.

ivana2009
3. jan 2009

jasne mne to nechyba vobec len ak s kazdej strany pocuvas ci uz som dostala tak len preto som tu spomenula a spytala som sa.

slaviq81
3. jan 2009

ved jasne 😉

ivana2009
3. jan 2009

slavi a aky mas kociarik?

slaviq81
3. jan 2009

Iva, mam babysmile twister. A som spokojna. Ty aky planujes kupit?

veronika1982
3. jan 2009

ivana neviem kedy pojdem na matersku.. ak sa to v robote nebude dat kvoli sefke tak sa dam vypisat na marodku a potom na matersku.. mam dost zlu sefku a neberie ohlad na mna. ja som sa zatial nestretla v poradni ze by dostavali zeny u lichvara boxy.. a tebe na poslednej poradni sestricka nevypisala papiere na glukozu? lebo mne dala jeden recept do lekarne pre glukokozu a jeden na vysetrenie na polikliniku plus popis ako sa treba pripravit na odber. ja planujem ist niekedy okolo 19.1 na glukozu lebo 21.1 mam poradnu a tam to uz musim mat vysledky.
vcera som sa napila mandarinkovej malinovky a v noci som myslela ze umriem ako ma palila zaha. uz asi 2 dni mam spuchnute palce na rukach.. co mam s tym robit?
dnes som bola v materskej mode a kupila som si nohavicky a silonky a ukazala mi aj tie jednorazove gate po porode.. no nic moc to nie je...

slaviq81
3. jan 2009

Veronika, na tu zahu si pytaj doktora recept a tie opuchnute prsty myslis ze suvisia s tehotenstvom? A tie jednorazove gate som ja nemala, sa mi to zdalo zbytocne.

diankav
3. jan 2009

ahoj Veronika maju pekne nohavice chcem si ist kupit

ivana2009
3. jan 2009

nie nedala mi ja idem teraz 7 tak vraveka ze mi da potom a tie jednorazove gate maju v zdravotnickych este lepsie take sietkovane ja uz som pozerala aj na tie v tehot mode a na zahu mi dal a na zahu mi dal acix ale vraj mozes vsetko co maju v lekarni na zahu mna pali skoro vzdy .Slavi ja uz kociar mam casualplay mne sa ten pacil vzdy S4 trojkolka

sophie1981
3. jan 2009

Veronika a kolko stoja na svk tie jednorazove gate???...o tych opuchnutych prstoch jednoznacne povedz doktorovi, moze to byt nic ale aj nieco.....s tlakom....a zaha..no matej bude poriadny vlasac,ked uz teraz ta pali...ja musim tuk, tuk na drevo, mna este nepalila.... 😅

ivana2009
3. jan 2009

mna pali od zaciatku zeby bol uz zarasteny vsade 😀

sophie1981
3. jan 2009

budete zapletat vrkoce hned po porode.... 😀 ..ked to moje bude po mne tak do roka moc vlasov nebude... 😀

slaviq81
3. jan 2009

aj mna palila a mala sa narodila vlasata 😀 😀 😀 . Ivana uz aj mas kociar? Si sa poponahlala 😉

ivana2009
3. jan 2009

ved ani ja som nemala ale co sme nemali v rodine moze byt mame malo chlapcekov a mozno matus bude vlasac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre