Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

sophie1981
26. dec 2008

momentalne sa staram o deti v Londyne.....uz 4 rok...predtym som robila v hypernove.......chodit budem na hodiny aj s manzelom....nech aj on sa uci, kedze sa rozhodol ist ku porodu, tak nech s toho nieje velmi v soku...ved porodit dieta musi byt rovanke hocikde na svete.... 😉 .....

ivana2009
26. dec 2008

a ostavate v londyne ci pridete tu ja som bola v uk tiez a uz by som nesla doma je doma ale aj tym treba prejst

sophie1981
26. dec 2008

ideme domov, ja tu nechcem rodit ani byt s dietatom, a taktiez financna kriza a posilnujuca sa koruna nam neumoznuje prezit tu, tak ked zivorit, tak radsej doma pri svojich.... 😀 ...8 februara vyrazame..teda chceli by sme vyrazit odtial....snad do 10 dojdeme aj domov... 😀

ivana2009
26. dec 2008

tak to mas pravdu vsade je kriza a aj tam tak sa uz nemozes dockat 😀
tak sa tesime s tebou 😉

sophie1981
26. dec 2008

joooj, odratavam dni,kedy to uz pride a vypadnem...ajkedkopec ludi mi bude velmi chybat.....ale zase konecne budem s kopou ludi, ktory mi teraz chybaju.... 🙂 🙂 ...a taktiez sa tesim, ze uz nebudem robit sluzku....dost bolo toho ponizovania.... 😠

sophie1981
26. dec 2008

kde si chodila na skolu ak sa mozem opytat, myslim strednu....si rovnaky rocnik s mojim manzelom, dokonca aj mesiac....tak ci sa nahodou nepoznate... 😉

veronika1982
26. dec 2008

bibka ani nesranduj ze pojdes do nemocnice hned ako prides?? alebo nebodaj chces aby som ta tam prisla pozriet? ja som nemocnicu opustala so slovami ze sa stretneme az ked pojdem rodit. ha ha..teraz 30.12 idem na to cvicenie . tak som zvedava co sa zase noveho tam dozviem..

sophie1981
26. dec 2008

pod k nam do regionov, je nas tam viac, aj ked teraz cez Vianoce to trozku primrzlo, kedze vsetky prezivali preedvianocny zhon.......sme tam dobra partia, sem tam sa aj stretko podarilo babam, a dokonca mame aj nase nenarodene deti prihlasene na lyziarsky vycvik na Fercakoch.....aj baby sa potesia ze je nas opat o jednu viac...sme tam zatial 3 tehule, par mamin, snazilky..... 😉

sophie1981
26. dec 2008

veronika, ja idem 3......sa taaak tesim, konecne uvidim nejake bruchate....aj ked to bude o nicom, kedze to budu bud anglicanky, alebo indky alebo ina narodnost...ale je to tu zadara, tak aspon usetrim peniazky, kedze na svk je to drahe ako svina....do nemocky sa mi nechce..ja si uz planujem ako budem s vami zabijat cas do porodu... 😀

veronika1982
26. dec 2008

no minule baby platili 170 sk alebo tak nejak. ja to mam zadarmo... no ja este vo februari budem asi robit takze ma kludne mozes prist pockat na vlakovu stanicu. ha ha

sophie1981
26. dec 2008

je to dost....kedze ja mam poistovni vseobecnu, zadara to tiez nebude... 😒 ....no a s tou stanicou...no neviem, ci vygulam hore kopcom.... 😀 😀 ...dole by si ma potisla, ale kto bude tiskat hore kopcom...akurat, ze budem cakat pod kauflandom.... 😀 😀 😀

veronika1982
26. dec 2008

ved tam je len taky kopcek. kazde rano ho zdolavam ako 8 OOO tisícovku.. 🙂

sophie1981
26. dec 2008

no ved to ten kopcek....ja ked mam teraz prejst po angl. schodoch, co predtym bolo nic, teraz je to ako smrt v ociach...kym dorazim na vrchol, fucim ako mamut a 10 minut potom sedim....ked budem fucat okolo kauflandu, este zavolaju sanitku pre mna... 😀 😀 ...ale snad na aute by som to zvladla... 😀 😀

veronika1982
26. dec 2008

v pohode my lameme s manzelom kazde rano rekordy. 20 min. a sme na stanici... takze ja to uz mam natrenovane ale poviem ti den co den je to pre mna horsie a horsie a hlavne ked som od 17.12 pribrala 2 kg a netusim z coho..

veronika1982
26. dec 2008

si videla aky ma matej uz dres?

sophie1981
26. dec 2008

tak po sviatkoch ta bude manzel nosit na chrbte...nech len pekne trenuje...ved je nejaky sportovec neeee?? 😀 😀 ..len ci to bude trvat 20 minut...no neviem...a taktiez neviem, preco piseme v dvoch temach... 😕 😕 ..idem mrknut ten dres....

veronika1982
26. dec 2008

ved ja tiez neviem. asi je nam jedna malo.. neposles mi aj ICQ??? aj tam mozeme popisat ha ha

sophie1981
26. dec 2008

ja nemam ICQ...ale nasla som ta na azete...pichla som si ta medzi priatelov.... 😀 😀 ....tak ak chces otvorim azet a mozem frcat....stary, ze co tolko pisem, ze aj on by rad na net...nema sancu... 😀 😀 ....ked ides do poradne az okolo 20, tak fo february pojdes tiez az koncom mesiaca??....ja pojdem asi 11 februara.....tak si to dohodni s Lichvarom, budeme sa rozculovat nad spoluobcanmi v rannej cakarni...nalacno... 😀 😀 ...s flastickou mocu v ruke....a pupkom pred sebou... 😀 😀 ...ach ta romantika....

veronika1982
26. dec 2008

no mym to mame poriesene. manzel ma svoj net.. a na do mnou sa len smeje ze co si tolko mozem s vami pisat. neviem preco mi dal az tak neskoro poradnu. ale budem ho pytat nech mi da potom na 11.2 kvoli tebe.. ja tam chodim vzdy pred siedmou lebo o deviatej mi ide potom vlak do prace takze vzdy som tam skoro medzi prvymi.

sophie1981
26. dec 2008

my mame len jeden stary laptop, ale mame modem router....ak by sa nam podario dalsi laptop, co sa nam uz asi nepodari....este dobre ze v telke ide pinoccio, tak sa manzel ukludnil...dala som mu aj cooladku, nech cusi... 😀 ja tiez sa valim pred siedmou....tak sa musime dohodnut......dufam, ze Ivana sa nas nezlakla, ked nepise....ze co to sme za ukecane sliepky... 😀 ..aj mne stary e nachape, co tolko mozme pisat...ja ze takym veciam nebude nerozumiet...... 😀

ivana2009
26. dec 2008

nezlakala som sa kocky len som chystala manzela siel pa a sophie draheho nepoznam nic mi ta tvar nerozprava tak teraz mam leharo manzel pride az v sobotu vecer ej jej ej ste sa rozkecali 😀

veronika1982
26. dec 2008

to my mavame take dni. ked nic tak nic ale ked tak uz poriadne. a co manzel niekde pracuje ze budes bez neho az do soboty?

ivana2009
26. dec 2008

no manzel chodi do rakuska nosi zenske za pracou tak to je dobre ze ste take ukecane to je pekne 😀 😉 😉

sophie1981
26. dec 2008

veronika, ved to, ked uz tak poriadne..... 😀 😀 ...
ivana, no tak to ma manzel peknu pracu....ten komu nedojde, tak si pomysli ze mas doma pasaka.... 😀 😀 😀

veronika1982
26. dec 2008

bibka a ty co tu robis?? manzel ta pustil zase za net.. hadaj kde sme boli? vybrala som sa ukazat manzelovi nase letisko. a v polke kopca sa so mna smial ze ako fucim.. ale fajne sme sa presli a vymrzli a teraz nabehnem do chladnicky lebo tam mam zmrzlinu.

sophie1981
26. dec 2008

ide madagascar v telke, tak sa prestahoval....som vyuzila chvilku.... 😀 ...si fucala moja....hmmm.....ale nevadi...to treba....nabuduce skus fucat do rytmu...budes to mat ako nacvik na porod.... 😀 😀 ...ludi okolo si nevsimaj..... 😀

ivana2009
26. dec 2008

No jasne to som sa zasmiala 😀 zen pasak to by nebolo zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

veronika1982
26. dec 2008

no ved pockaj ked dojdes domov tak ta vyhnam hore na letisko a som zvedava ako budes fucat.. 🙂 🙂 🙂
ivana chcem sa ta opytat nevies ako to je pred porodom to uz budeme chodit hore na polikliniku alebo k nemu? nevies o tom nieco?

ivana2009
26. dec 2008

vraj sa uz chodi k svojmu lekarovi az do porodu to som pocula

ivana2009
26. dec 2008

a posedne mesiace skoro kazdy tyzden alebo posedny mesiac to bude krute 😀 veronika a chces koho ku porodu? vyberas si ci to nechavas tak alebo beries svojeho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre