Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

diankav
5. jan 2009

hoj tak diky tak ked tam pojdem tak si napisem a co ty si tam bola maju tam nieco nove myslim novy tovar a este koho poznas s Chraste

veronika1982
5. jan 2009

nemaju tam nic nove. a z chraste nepoznam uz nikoho

sophie1981
5. jan 2009

tam nemaju nikdy nic nove.... 😀 ...
dianka, moj manzel pozna ludi s chraste kedze za "mlada" tam discotekoval.... 😀 ...mozno aj teba pozna.. 😀

diankav
5. jan 2009

ahoj sophie ja som pozerala tvoj album a chcela som ti napisat ale potom som na to zabudla nemas manzela s Markusoviec

sophie1981
5. jan 2009

ano mam manzela z Markusoviec....poznas???

veronika1982
6. jan 2009

no nakoniec sa budeme vsetci poznat a budeme ako velka rodina 🙂

sophie1981
6. jan 2009

cau....uz pracujes???..ja sa tiez uz musim prinutit vsat.... 😠

co sa tyka mojho manzela a dedinky ako Jamnik, Chrast a Hrusov....tak to ho asi bude dost ludi poznat, kedze vymetal zabavy kolko sa dalo....kym som mu ja nestupila na krk...... 😀 😀 😀 😀 😀

veronika1982
6. jan 2009

dnes nepracujeme. dnes mame volno. lezime v posteli a papam arasidy v cokolade. moje ranajky

sophie1981
6. jan 2009

no, si ma potesila....ved to troch kralov dnes.....a ja musim ist ....male sa od 4 puci nkazdu svetovu stranu.....o 7 som sa zobudila, ze nemozem dychat.....sa vyteperil az niekde k zaludku, vystrcil ritulu a spinkal si...stary sa az zlakol, ke som sa odkrila periov a bozula pod zaludko...ako z hororu.....

tak prajem krasny zasnezeny den, ja musim ist zjest toast, bo male si ziada a mna uz nadvihuje... 😝

veronika1982
6. jan 2009

aj my sme sa rano s malym hrali. jeho kopanceky uz su silnejsie..
utekaj papat. aj my sa ideme naranajkovat.

ivana2009
6. jan 2009

dobre ranko kocky tak uz ste sa napapkali.zajtra idem do poradne ,tak sa tesim co nam zase nove povie.

veronika1982
6. jan 2009

som na teba myslela ze ty mas uz zajtra poradnu. ja az za 3 tyzdne.. sa ho pytaj na glukozovy test kedze si uz v 24 tt..

sue250
6. jan 2009

baby poradte, test som si robila dve ciarky jedna slabsia, strasne ma bolia prsia, bradavky citlive, brucho nafuknute, teplota nad 37, a strasne ma bolia zuby teoreticky tehotna by som mala byt, ale boli ma aj bruchoa krize ako na ms, mam vyrazky ako na ms, ale neviem kedy mam dostat mam nepravidelnu ms, 32d, 46,36 naposledy som mala ms 6.12 cize zajtra to by som mala dostat nechcem sa tesit aby som nebola sklamana. a zo spodu ma vsetko boli a mam vytok ako na ovulaciu

veronika1982
6. jan 2009

no my sme tiez mali vecer slabu ciarku a do rana bola silna takze mozno ze aj budes tehu.

diankav
6. jan 2009

ahoj Sophie ano z vydenia ho poznam a chodila som na zakladnu do Markusoviec a poznam tam dost ludi a tvoj manzel je 80rocnik aspon si myslim a mam tam vela spoluziakov a kamosou vlastne poznam skoro cele Markusovce este aj moj otec tam roby na stanici aj svagor a on ma z vydenia urcite pozna predavala som na zabavach na Chrasti v bare

ivana2009
6. jan 2009

Sue ak ti mas tam ciarky slabe tak si a ´ja som mala na zaciatku take slabe ze som si myslela to je somarina byt tehotna na supu a pozri bobacik uz je tu s nami skus si zrobit po &šdnoch dalsi a ta by mala byt silnejsia drzim ti palce 😉

sophie1981
6. jan 2009

dianka....manzel je 79.....tak to ta bude urcite poznat....kedze on pozna skoro vsetkych... 😀 ...a vsetke.. 😒 ...ved ked sa vratime na svk, urcite sa stretneme a primomenies sa... 😀

sue, drzim prsty, nech mas dovod sa tesit....myslim, ze by to mohlo byt....

diankav
6. jan 2009

ahoj sophie tak ja ho osobne nepoznam ale vedela som ze je z Markusoviec ale on mna urcite nepozna aspon si myslim

sophie1981
6. jan 2009

on ma neuveritelnu pamat na tvare, tak z videnia ta urcite bude poznat...on si pamata ludi, co s nimi bol ako dieta v skole v prirode.....to ja som uplny opak...dnes sa spoznam s niekym, zajtra uz zabudnem ako vyzera.... 😀 ....ine trapasy som uz vdaka tomu mala...

ivana2009
7. jan 2009

ahojte tehulky tak v poradni sme dopadli ok dala mi sestricka aj ten box a vypisala mi papiere na glukozu a 4 febr idem na krv na krvny obraz tak sa tesim zbehne to ako voda 😀 a vy sa ako mate pochvalte sa?

veronika1982
7. jan 2009

ahoj. myslela som na teba dnes.. a co ti dnes robil?. este stale ti dava poradnu kazde 4 tyzdne?

ivana2009
7. jan 2009

ano idem 4 februara a tyzden pred tym mam ist na glukozu dnes nerobil nic tlak moc a popocuval srdiecko 4 idem rano lebo idem na krv a ty mas kedy poradnu?

slaviq81
7. jan 2009

Ivana, tak konecne si sa dockala kufrika 😉 . Pytala si sa nan?

ivana2009
7. jan 2009

nie sama mi dala ja by som sa nepytala nie som odkazana na jeden kufrik ale z kazdej strany sa ta pytali a ja som na nich pozerala jak puk

veronika1982
7. jan 2009

ja idem teraz 21,1. a predtym idem na glukozu tak preto sa cudujem ze ty ides az teraz..

ivana2009
7. jan 2009

no mne dal dnes papier ta neviem mam cas aspon mi napises ake to je prijemne no vidis ak vy si sla neskor tal letime tam spolu

diankav
7. jan 2009

ahojte aj ja som dnes bola v poradni a vsetko o.k a na glukozu som ja bola v 7mesiaci pri oboch tak a co mate nove ja idem teraz trosku s detmi von mame trosku snehu tak nech si uziju aspon ten a Ivana o kolkej si bola ja som vysla bolo asi 9hodin bola si az po mne

slaviq81
7. jan 2009

Baby, sak chodte spolu na glukozu 😉 .

ivana2009
7. jan 2009

ja som tam prisla o 9.15 tak sme sa minuli skoda mohli sme pokecat 😀 a teraz mas kedy poradnu?

ivana2009
7. jan 2009

ved to by bolo naj ak mas tam sediet 2 hodiny tak aspon kecneme troska hoc vravel ze tyz pred poradnou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre