Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

sophie1981
15. dec 2008

ja som pri nom a je velmi dobry...velky pedant... 😉

sue250
17. dec 2008

ahojte baby ja som sa pristahovala do snv, a kedze som absolvovala uz v 25tt aj potrat klasicky porod ☹ hladam lekara ale takeho co by mi bol aj pri porode, kde sidli dr.lichvar?
dik za info

sophie1981
17. dec 2008

ma ambulanciu oproti strednej skole strojarskej...

veronika1982
17. dec 2008

sue250 tak to mi je luto ale teraz cakate dvojicky? ja chodim tiez k lichvarovi.

sophie1981
17. dec 2008

veronika ma prenasledujes??? 😀 😀 😀 😀 kedy mas poradnu dalsiu u Lichvara...zaciatkom mesiaca, alebo koncom, ze sa stretneme....
inac sue a ninka, ved dojdi tek nam do fora tehulky.....zo sp. novej vsi a okolie...budeme radi......vsak veronika.... 😉 tam vam baby co maju deticky viac poradia, kedze my sme novacikovia v tehotenstve

sue250
22. dec 2008

ja som ptratila dvojicky v 24tt klasicky porod sanca na zivot ziadna ☹ a teraz sa pokusame, tento mesiac prvykrat dufam ze to aj tak vyjde na prvy krat 😉

sophie1981
22. dec 2008

ahoj sue, to mi je velmi luto....ja som mala 2x neuspesne tehot.....tak troska viem co to je, aj ked nastastie ja som nerodila, stihlo sa to kyretazou....velmi vam drzim prsty, nech sa podari a zze to dopadne dobre.... 😉 verim tomu....

veronika1982
23. dec 2008

bibka ale no vies ked ty si taka mila tak musim vyhladavat tvoju spolocnost.. ja mam poradnu 21.1..
jasne sue pod do inej temy tam je to super..a dufam ze sa coskoro pridas ku nam..

sue250
25. dec 2008

veronika do akej temy?

sue250
25. dec 2008

no ja to baby skusam tento mesiach 1x dufam ze sa to podari drzte palce 😉

sophie1981
25. dec 2008

sue, budeme na vas kazdy vecer mysliet.... 😀 😀 😀 😀
a myslim ze Veronika myslela snazilky, tehulky, maminy Sp. Nova Ves a okolie....
Veronika, ved vies ze aj ja ta rada... 😵 😵 😵 ...uz nech je febr. ze som doma a hodime stretko.... 😉

ivana2009
26. dec 2008

Ahojte kocky mozem sa pridat k vam chodim tiez k dr lichvarovi bola som do teraz spokojna az ma prekvapil ak ma dal na pn a potom ju muslel na 3 tyzdne prerusit nechapala som preco ale asi preto lebo sme boli v Ke na 3d a ten ukazal vsetko ok kto ma zoberie teraz do prace 23 tyzd hoc som si uz vybavila bola som sklamana a velmi.Ja som predavacka a on ma chcel dat v takom vianocnom frmole do prace a brucho pred sebou to som sa nestretla este ,ale uz to mame za sebou.Vobec tam nemam chut ist do poradne neviem ci mal zly den a ja som si to dostala na tanieri 😀 vraj sa treba setrit kto dnes berie na vas ohlad myslim ze ak sami nie tak nikto 😉 😉 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sophie1981
26. dec 2008

ahoj Ivana...jasne ze sa mozes pridat.... 😉 ..som dost prekvapena s toho co tu pises.....tiez nerozumiem.....ja som tiez robila v obchode, po nahlaseni ze som tehotna a po jednom missed ma hned nechal doma.....si mu vravela, ze robis v obchode???....viem, ze kazdy ma niekedy zly den, ale myslim, ze klienti, zakaznici a iny ludia by to nemali citit.... 🙄 ...a odkial si?..priamo so snv??...mas skoro podobny termin s Veronikou....mozno to udete tlacit spolu.... 😀 😀 😀

ivana2009
26. dec 2008

Sophie jasne ze viem o tom sme sa bavili a neviem co mu prebehlo nosom ale nevadi uz to mam poriesene hoc nie s nim.Ano ja som priamo zo SN a ty?No mozno s veronikou budeme sa tesit spolu 😉

veronika1982
26. dec 2008

ahoj ivana2009 no tak to vyzera ze fakt budeme tlacit spolu ale to by sa tvoje muselo trosku oneskorit a moje poponahlat.. ja som praveze doktora musela prehovarat aby ma vypisal do prace.. on ma chcel nechat doma.. tak fakt neviem preco takto postupoval.. a kolko mas rokov? a kedy mas najblizsiu poradnu???
bibka sa tesim na februar.. pokecame ale s bruchom sa ti asi nevyrovnam 🙂 🙂 🙂 🙂

ivana2009
26. dec 2008

ahoj veronika ja mam na rok v novemb 30tku a ty?Ja mam teraz 7.1 poradnu neviem bobec preco sa tak zachoval 😒

veronika1982
26. dec 2008

ja budem mat vo februari 27 a poradnu mam az 21.1. sa cudujem preco az tak neskoro mi ju dal.. a kde byvas v snv? ak chces tak sa pridaj k nam v teme snazilky, tehulky Sp. nova ves a okolie..

ivana2009
26. dec 2008

Ja byvam na gorazdovej a ty?oni davaju tak po 3 tyz alebo aj po mesiaci este sa tam nachodime ja by som mala ist na glukozu cukor a ty ides ci si uz bola?

veronika1982
26. dec 2008

no teraz by sme este mali chodil po 4 tyzdnoch. ja som bola naposledy 17.12 a teraz az 21.1 tak to je trosku viac.. a na glukozu sa chystame pred poradnou asi v piatok lebo to je na cely den. tka mi poveal aby somt o uz mala do poradne spravene. a boli ste aj na 3D v kosiciach? aj my sme boli ale maleho sme nevideli lebo si skryval tvar..
my byvame na mieri. a kde pracujes?

ivana2009
26. dec 2008

Ja uz som na pn pracovala som na mieri v diskonte ano boli sme a videli sme bobrika nasho a este ideme v 30tt ja som chcela ist sama hoc vysledky som mala ok ale ja som sa chcela uistit aj vediet co to je a ty kde pracujes alebo kde si pracovala?

veronika1982
26. dec 2008

a kvoli comu ides v 30 TT? ja pracujem v PP. aha tak ta poznam. si pracovala aj v drogerke co? a uz viete co cakate?

sophie1981
26. dec 2008

baby, ste sa rozpisali.....veronika, no ako uz poznam tvoje ladne miery, aby si ma neprekvapila s tym bruskom ty.... 😀 😀 😀 😀 ....
ivana, tak aspon ze si to poriesila inac....ale aj tak nerozumiem...Lichvar je zvacsa az nadmieru pedant na vsetko....asi mal fakt zly den,,, 😖 ..predpoladam,ze si sa dala vypisat od obvodacky... 😉 ...
ja mam poradnu 2.....ale kedze je to o inom, tak to bude zase o 7 minutkach a dost....ja mam ist na glukozu az po novom roku...tu sa to robi az to 28tt, tak snad to stiham...kedze naposledy ked som bola u midwife, tak som tiez natrafila na taku tididi zensku, ze ochota tam bola na dva veci.... 🙄 ..na otazku kedy mam glukozovy test mi odpovedala ze ziaden nepotrebujem, ze nemam preukazany cukor v moci... 🙄 🙄 ...tak dufam, ze na tyzden natrafim na niekoho ineho.... 😒 ...

veronika1982
26. dec 2008

no ja prekvapim s inymi mierami 🙂 🙂

kukulik30
26. dec 2008

Ivana cauko 🙂 pozname sa ....takze babo je na ceste, velmi sa tesim a zelam , nech to dotiahnete do uspesneho konca 🙂

a k Lichvarovi...moja svagrinka si k nemu dala prelozit nedavno kartu a je velmi velmi spokojna 😵

ivana2009
26. dec 2008

veronika presne tam som pracovala 7 rokov len tak ak chceme vediet kolko bude vazit pri narodeni ano chlapceka povedali nam to v Ke. sophie aj ja idem po 7 januari tak mi vravel dr.

ivana2009
26. dec 2008

ahoj Livka ako sa mas ?Ja som bola spokojna kym ma neprekvapil s tym ze ma vypisal ale uz som vypisana u obvodneho a vy ako samko uz je chlap.

sophie1981
26. dec 2008

Ivana, ja som bola objednana na gestacny diabetes na 15 novembra na svk....ale bohuzial mam zakazane lietat koly zvysenym prietokom v placente....tak sa to snazim vybojovat tu, ale je to tazke....tu to beru na lahku vahu...kontrola krcka je tu cudzi a neznami pojem....tak aj toho sa bojim, ked sa vratim....pojdem rovno do nemocky z poradne... 🙄 🙄 ...a to bude znamenat ze ziadne stretavky s tehulami...... 🙄 🙄 ...snad je male dost vysoko....aj ked niekedy mam pocit, ze ked sa zosunie dole, tak ma kope az v gatkach... 😕 😕

ivana2009
26. dec 2008

Na to si davaj pozor kamoska mala s tym problem takze viem o com rozpravas ☹

sophie1981
26. dec 2008

no ved sa snazim.....pracujem uz len do konca januara, poto idem na matersku.... 🙂 ...a od buducej soboty zacinam predporodnu pripravu... 😀 😀

ivana2009
26. dec 2008

budes chodit cvicit?a kde pracujes ak smiem vediet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre