Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

veronika1982
27. dec 2008

ja som hladna tak som vyslala manzela pre cerstve rozky. biedak pozeral v noci hokej a teraz musi vstavat.. no co uz.. v kosiciach sme boli u dankovcika ale vysetroval nas nejaky jeho kolega. taky mlady sympos..

sophie1981
27. dec 2008

no rozky by som si dala aj ja...vianocne jedlo uz nechcem....ale turozky nemaju, tak moj stary moze spat... 😀 ...U dankovcika som bola aj ja.....ale my sme nemali len 3d, ale este aj nejaky 4d ultr a vsetko mozne, koly tym vysledkom......som sa vytesovala s tej ich kliniky...take snoby...este aj hajzliky cistucke.... 😀 😀 ....a cervena kozena sedacka...ech, keby vsade tak bolo....teda bez tych cien a priplatkov..... 😉

veronika1982
27. dec 2008

mne sa tam velmi pacilo a hlavne to tam slo ako na pase... my bolo smiesne z toho. my sme boli len na vysetreni plodu a trosku zapol 3D ale kedze maleho nebolo vidiet tak to potom vypol.. ideme ranajkovat.. potom ked budes na SVK tak ta pozvem na ranajky a budu aj certstve rozky.

sophie1981
27. dec 2008

no slo to tam rychlo..... 🙂 ...ale zase vsetko len na objednavky....ja som potrebovala tam byt co najskor...tak som sa cez telefon uzobrala, ked som po tyzdni dosla na genetiku s vyledkami, tak mi doktor ani nechcel verit ze ci to uz aj? 😀 ..ja ze som velmi dobra vtierka ked treba.... 😀 😀 😀

veronika1982
27. dec 2008

ja som tam volala asi 2 tyzdne pred tym ako ma objednali.. ideme pratat byt tak sa potom ozvem

ivana2009
27. dec 2008

ahojte nie nedali chodilo sa niekedy posledny mesiac ale uz sa chodi do konca k svoju take mam hlasky

ivana2009
27. dec 2008

my sme tak boli tiez u neho raz nas vysetrovala lekarka a druhy krat on zlaty fesak 😀

veronika1982
27. dec 2008

ivana uz si doma?

ivana2009
27. dec 2008

ano teraz som prisla a ty si dnes bola doma?

veronika1982
27. dec 2008

hej my sme boli dnes cely den doma. doobeda sme pratali, potom varili halusky a teraz som si zdriemla. manzel pojde vecer von tak ja budem doma..

ivana2009
27. dec 2008

mnam halsusky mi mame este salat a ja cakam manzela mal by prist tak do 2h tak sa uz tesime 😀

veronika1982
27. dec 2008

ja uz salat nechcem vidiet..manzelovi pride kamos z popradu tak idu trochu von. ja by som sla tiez ale uz sa mi nechce sediet tak ako kedysi ale nebranim sa. maly uz ma za sebou koncert desmodu, volejbalove zapasy a teraz najblizsie ideme na IMT smile.. 🙂

ivana2009
27. dec 2008

aj my sme boli na desmod a chceli by sme ist aj na IMTsmile kde robia nevies ?

sophie1981
27. dec 2008

caute......aj ja som uz doma... 😉

diankav
27. dec 2008

ahojte aj ja chodim k Lichvarovi je to fajn doktor cakam 3babetko a prve som pri nom rodila a bol strasne zlaty

ivana2009
27. dec 2008

je velmi jemnucky takze vravis ,ze si pri nom rodila a pohoda ?

diankav
27. dec 2008

ano a je dobry syna som rodila pri Novysedlakovi a ten je tiez super

ivana2009
27. dec 2008

ja by som chcela pri novysedlakovi je to kamos manzelov tak hadam sa to podari a vela zien chcu novysedlaka

diankav
27. dec 2008

no ved to moja sestra rodila pri druhom nebudem menovat a keby tam nebol Novysedlak tak neviem ako to dopadne

ivana2009
27. dec 2008

preco nemenujes nech sa stranime aj ja som bola sklamana s lichvara ak ma vypisal do prace v 22tyz ja co robim v obchode a tam sa cele dni stoji a na same sviatky bola som sokovana a velmi druhe tehotienky drzi do konca je za to zodpovedny a teraz som nemala taku pracu aby som si sadla a cakala kym niekto pride zasobovat krcmarikov to bolo a s tymi kegami sa drbat ziadna sranda jeden vazi 75kg a ja to mam dvihat s pomocou a vedel kde makam tak neviem co cakal alebo mal fakt zly den idem do poradne ani sa mi tam nechce

ivana2009
27. dec 2008

hadam to prezijem ☹

ninka1234
27. dec 2008

ivuška máš to 😉

diankav
27. dec 2008

tak neboj nerodila pri Lichvarovi pri Zelenom ale mala tazky porod ale mali vazil 4500g tak mohli jej urobyt cisarsky a neviem preco ju nechali tak trapit hadam to prezijes tak to verim ja mam strach z porodu a bude to 3babo a mas pravdu ked nema naladu tak neda sa s nim aj ja dufam ze to prezijem tak ved uvydime ale brala by som Novysedlaka je to fajn doktor ale vlastne vsetci su tam dobry a ked bol manzel lebo pri prvom nebol ale pri druhom bol vydno rozdiel viac sa tocia okolo teba a kedy ides do poradne ja 7.januara

ivana2009
27. dec 2008

ja idem 7 januara ale sa mi tam ani nechce prezijem porod lebo neviem co ma caka mam strach ale uz neujdem takze sa mozno stretneme a ty si na pn ?manzel pojde k porodu aspon chce tam ist a ja by som bola rada nech vedia ze to nie je nic lahke to by bol gool ak by som mala lahko 😀

ivana2009
27. dec 2008

silvus dik 😀

diankav
27. dec 2008

tak Ivanka nicoho sa neboj ja som na materskej z mali bude mat 3 1.septembra tak ja mam rozdiel medzi detmi 3 roky toto 3 bolo take neplanovane ale co uz teraz ci planovane ci nie uz je tu a nech je zdrave aj ja mam strach hoci viem co ma caka pri prvej my vyvolavali a pri synovi som na porodnu salu prisla o 20.15 a narodil sa 21.25 tak to islo ako po masle a v ktorom tyzdni ti povedal co budete mat

sophie1981
27. dec 2008

ja to tiez necham asi na nahodu, kto bude mat sluzbu...ale ja by som to chcela rodit pri lichvarovi.....pozerala som na web stranke porodnice, ze si uctuju 3000 za vyziadanie lekara...neviem, ci si k tomu aj dotycny lekar uctuje, ale nechce sa mi platit...radsej tie peniaze miniem na male.....len dufam, ze zvladnem porod a ze to nejako vytlacim.... 😉 ...ake to je vlastne teraz na novej porodnici??..ja som lezala este na starej...tam to moc nobl nebolo....a na poliklinike odd porodnicke som este nebola....len z dialky som videla chodbu, ked som cakala ku genetikovi...

veronika1982
27. dec 2008

bibka neboj my to vytlacime raz dva. to budu padat rekordy. na ja som teraz lezala na gynde a kedze som musela lezat tak som si toho moc nepresla ale videla som porodnu salu. ruzovucka ruzovucka... na zaciatku je porodnica a prve izby maju cierne a potom biele, potom je jedalen a potom je gynekologicke.. za nastandard sa plati ale ten je vzdy plny. ja som tam chcela ist ale mali plno. tak neviem.

sophie1981
27. dec 2008

joj, veronika, ja viem, ze my budeme rekorderky...o pol osmej praskne voda a o desiatej kojime.... 😀 😀 😀 😀 ...vravis ze ruzova sala????... 😕 😕 😕 😕 😲 ...ja nemam moc ruzovu rada...myslite, ze koly mne premaluju??>... 😀 😀 😀 .....no co si hnila cely den doma???...sa nehanbis??...tehula by mala mat denne vychadzku.... 😉 ...co planujete na silvestra??

veronika1982
27. dec 2008

ja mam rada fialovu, modru, cervenu???
hej bibka a o jedenastej uz budem doma pri muzovi 🙂 🙂 🙂 no hnila som doma cely den. vcera sme boli na letisku a dnes ma bolia klby.. a na silvestra neviem co bude lebo vsetci su prec. ale mozno pojdeme do popradu. este nevieme. ja idem v pondelok a v utorok do prace. mam pocit ze mi dnes zase brucho o nejaky ten cm narastlo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre