Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

diankav
15. jan 2009

ahoj tak skusim tam pozriet diky

ivana2009
16. jan 2009

ahojte tehulky na ako sa mame super cas je vonku vcera som myslela ,ze spadnem ale nie matusko ma drzal 😀 pochvlate sa co planujete na vikend .Veronika a ty uz mas aj postielku ?tie dni strasne utekaju za chvilku a mame bobacikov pri sebe jejjjjjjjjjjjjj 😀
Za chvilku uz zacnu pripravy upratovanie pranie veci pre malickych drobcekov atd.veronika my mozno sa stretneme v porodnici 😀 😀 😀

diankav
16. jan 2009

ahoj Ivana tak mozno budete aj spolu na izbe 😀 😀 jedna pride a druha odide a co mas nove uz mas vsetko pre male ja musim potom len prat mam aj pre dievca aj pre chlapca tak uvydime ake budeme prat

veronika1982
16. jan 2009

nie este nemam postielku. planujeme ju ist kupit niekedy v aprili do polska..
no mozno sa tam stretneme.
kolegyna mi kupila v tescu body 7 ks za 280 sk a kazde je inej farby.. su nadherne.. este si pojdem asi kupit.

diankav
16. jan 2009

tak Veronika je to super cena aj ja som mala s tesca a boli super a cena je dobra ja postielku mam nema kociar lebo uz neni dobry ale sestra mi pozicia a mam buginu a tam som davala od 10mesiaca tak a veci nieco vzdy dokupim co bude treba

sophie1981
17. jan 2009

dobre rano.......co mate na plane??

kukulik30
17. jan 2009

ahoj bibka 🙂
nic extra, manzel v praci...ja doma s krpcom a poobede ma prist jeho bratranec so Sabinova s manzelkou a polrocnym babom k jeho rodicom, tak asi pojdeme na navstevu, ale mozno sa prejdeme peso 😉 aspon trocha pohybu, ked uz mame sediet na zadku potom 😀
a vy co, este dobalujete?
ako sa ma Lucka?

kukulik30
17. jan 2009

a zdravim vas dievcence 😵

sophie1981
17. jan 2009

Livia, tak to mate pekny plan..ja som tiez sama...vlastne nie sama, kedze 2v1, ale bez manzela, tiez maka.....o desiatej ma caka predporodna, potom este mensie nakupy a domov dobalit veci, lebo dnes po to pridu a 20. uz to frci na svk.....takze uz ostanem v prazdnom dome, len s par vecami......ale uz aspon viem ze sa to blizi.... 😀

Lucka sa ma dobre......stale maka na vseobecnej v BA, chcu babanko, tak drzim prsty nech sa na nich cim skor nalepi.....vo february ked su prazdniny ma dojst na vychod na cely tyzden a potom ked sa drobcek narodi, kedze idu za krstnych rodicov.....Damian uz je chlapina, 9 rokov bude mat toho roku, uz nieje taky cuckavi ako bol ked bol maly,,...teraz ked dojde uz citit sem tam prve pubertalne ulety......a nedajboze ho chytit na ulici za ruku alebo sa snazit mu dat pusu....jaaaj....normalne sa urazi na smrt... 😀 😀 😀 .takze ja ako dobra krstana ho natahujem vo velkom....ale aj tam ma ma rad, to viem.... 😀 😀

kukulik30
17. jan 2009

jeeeeeeeeeej, to uz tak leti, ved Damianko bol taky maly krpec, ked som ho videla naposledy 😀 tak hadam mu pribudne co najskor bracek alebo sestricka...drzim palce 😵
sak toho sa bojim, ked uz aj moj Samko pride do veku, ze ziadne maznanie uz nebude, alebo iba tak potajme 😅

pocuvaj, ta ty mas teda kopec veci , ked tam pride az nakladne auto, teda ak som dobre pochopila 😀, tak sa tesim, dame potom stretko, este kym budes 2v1 😉

sophie1981
17. jan 2009

uz je s neho maly chlap.....o chvilu ma aj prerastie....uz mu vela nechyba.....cez leto mi bol po bradu.....take zvlastne ho vidiet len raz za rok a to v lete...stale je potom taky obrosky pre mna.....a veci mame dost.....po 4 rokoch sa nazbieralo....hlavne manzelove naradie ktore sa mu zide aj na stavbe a ja tu mam kociarik a vybavu pre drobca.....kedze po preratani cien je to tu aj s prevozom na svk o viac ako polovicu lacnejsie....tak sa snazim zasobit este teraz, lebo ked sa vratime nevieme co bude...manzel kym najde nejaku robotu, tak neviem co budeme robit....este ze mame nasich, ti nas prichylia.....teda aspon dufam.... 😀

stretko urcite dame sa nemozem dockat...dufam ze dojde cely modry konik.....

veronika1982
17. jan 2009

ja dojdem urcite.. 🙂 🙂 🙂 🙂 som zvedava na teba osobne a na tvoje brusko..

sophie1981
17. jan 2009

😀 😀 si este nevidela futbalovu loptu pod trikom??? 😀 😀

veronika1982
17. jan 2009

myslis ze tvoje ma velkost futbalovej lopty??? si myslis ze vo februari uz bude vacsie..

sophie1981
17. jan 2009

teraz je to futbalka, v marci bude plazova nafukovacia...... 😀 😀 ...ked sa soplo vyduje a opiera o brusnu stenu, tak veruze aj k futbalke mozme 😕 porovnat....

diankav
18. jan 2009

ahojte tak futbalky ale ved to je jedno ak budu deti zive tak tych par kil urcite zhodite jak nic tak aj ja uz mam brusko a deti sa pitaju ci uz mozem ist pre babo ze uz mi podrastlo tak ale musia si pockat 😀 😀 ale ani v pohlavy sa nevedia dohodnut

sophie1981
18. jan 2009

dianka a este nerozoberaju ako sa to babo dostalo do bruska????...dcerka by sa uz mohla teoreticky zaujimat... 😀 😀 😀

diankav
19. jan 2009

nie ako voslo nie ale ako ho daju von tak som jej to vysvetlila takou detskou formou 😀 😀 a cisarsky ten vysvetlit je jednoduche a co my sme si mysleli ze nas doniesol bocian a bolo o.k 😀 😀

sophie1981
19. jan 2009

sa pytam, lebo decka co sa o ne staram, mi nastastie davaju pokoj s otazkami typu ako to voslo dnu a ako vyjde von a to tie starsie maju uz skoro 7. rokov...nastastie to beru tak, ze male ecakam, lebo au-pairky deti mat este nemozu, to len mami.....ale predo mnou bola tehotna jedna sefka, a to bolo...tie decka bombardovali otazkami mna...no strasne, kedze stale sa nasiel niekto kto neveril v zazracne vili, ktore caruju babatka v bruskach a ani na zazraky.....najlepsie zahnojil Oliver, ked vravel, ze to sexom.....som ostala stat a nevedela som ze co na to povedat, som sa len spytala ze co je to sex...on ze ked sa mama s ocom v posteli bozkaju, vtedy vznikne babo.....tak som to vyuzila a velkymprstom som mu pohrozila ze dievcata nesmie bozkavat, lebo bude mat babo.... 😀 😀 ...sko dlho tomu bude verit???.....neviem... 😅

diankav
19. jan 2009

aha tak tak si im to vysvetlila a ale ja take otazky este nemam ale dufam ze ani nepridu a co ako sa mas a porodu sa nebojis ja trosku mam take kamosky dve deti porodili lahko a tretie nemohli a porod bol tazky tak dufam ze to nebude moj pripad

sophie1981
19. jan 2009

zaitail to ide...ani neviem ako dni utekaju....a porod???..este na to nemyslim...sem tam sa stane ze my myslienky zaveju tym smerom, ale snazim sa este nezatazovat s tym ze rodim...ved mam este nejakych 8-9tyzdnov.....ja sa snazim nepocuvat tie strasidelne historky o hrozostrasnych porodoch......beriem to tak, ze kazdy je iny a kazdy znasa bolest inaksie.....mozno niektore ani nemali taky tazky porod ako nevedeli zvladnut boles...kedze prah bolesti je u kazdeho iny.....neviem do coho idem, tak po porode budem mudrejsia...ale stale si varvim, ze to bude dobre...pride to na mna nieco pred terminom, odtecie voda, pojdeme do nemocnice, tie hodiny bolesti vydrzim a snad sa mi podari aj male vytisnut.... 😀 ...ja co mam neuveritelny strach je pupocna snura, aby sa male nezamotalo...toho sa bojimviac ako porodu....od zaciatku tehotenstva...ani neviem preco, ale jednoducho to je moja nocna mora.... 😕 😕

diankav
19. jan 2009

tak ani ja na porod nemyslim len sem tam a je to tak ako rozpravas ja znesiem bolest a myslim ze kazda zena to zvladne a moja sestra ma dve a obydve strasne ona ma uzku panvu

sophie1981
19. jan 2009

zvladli o pred nami a aj po nas...ved ty uz mas dve za seboua nemoze to byt az take strasne, ked si sa dala na 3. 😉
sa som uz o 2 prisla, takze si nemyslim ze bolest pri porode je vacsia ako strata babatka, aj ked bolo este len v brusku.....ja s na porod dokonca aj tesim.... 😕

diankav
19. jan 2009

ahoj tak to ti verim ak si o dve prisla a drzim palce a verim ze to zvladnes

sophie1981
19. jan 2009

no nejako to uz vyliezt musi von...ked uz je to dnu...berme to tak....uz teraz nic nenarobime....ak nechceme prasknut.... 😀 😉

diankav
19. jan 2009

tak ano a ako dnu tak von 😀 😀 😀 a teraz len cakat kedy sa to babo rozhodne von 😀

sophie1981
19. jan 2009

len skoda, ze to tak fajne nejde von ako slo dnu.... 😀 ...no ja mojmu dohovaram, ze este mame cas, ze aj ked je made in England, narodit sa musi na SVK, ako poriadny slovak.... 😀

diankav
20. jan 2009

tak to ano ale ak by sa mu chcelo skor tak ani nic moc len nech pocka a manzel ide k porodu 😝

sophie1981
20. jan 2009

no manzel sa chysta vo velkom k porodu...snazi sa aj na predporodnu chodit, ale zvacsa pracuje....jednu si absolvoval..... 🙂 ...no uvidim, ked pride do tuheho, ci s nezlakne a neutecie.... 😀 ..a tvoj bol priporodoch a chysta sa aj na tento?

diankav
20. jan 2009

pri prvom nebol ale pri Vilkovi bol a aj teraz chce ist je to super mat tam manzele 😀 😀 aspon nech ma potom predstavu co je porod 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre