Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

diankav
28. dec 2008

ahoj sophie ja som rodila v Spiskej v roku 2006 a porodna sala bola zelena a este aj je asi je kazda inej farby ale mozno si ani neuvedoms aka je tam farba vela stastia pri porode ale urcite to zvladnes hlavne nech ste ty aj malicke v poriadku

ninka1234
28. dec 2008

http://www.zzz.sk/?content=porodnica_spisska_no...

tu si to môžte pozrieť a každá pôrodná sála je inej farby 😉

diankav
28. dec 2008

ahoj ninka ale tam je zobrazena ta z vanou ale ja viem o tom ze su zelene a oranzove neviem ale ved je to vlastne jedno aka farba

ninka1234
28. dec 2008

dianka ano ta s vaňou. a ostatné su každa inej farby presne ako píšeš 😉

ivana2009
28. dec 2008

ninka sa pridala k nam to nas tesi 😀

sophie1981
28. dec 2008

dianka, mne na farbe nezalezi... 😀 😀 ..predpokladam, ze si ani neuvedomim, aka farba je na stenach, budem sa asi sustredit na ine veci.... 😉 ....som sa vas chcela este opytat, ci ste premyslali o odbere pupocnikovej krvi....ja by som rada darovala do verejneho registra, len neviem, ci je aj spisskonovoveska porodnica vybavena tymto systemom...na web stranke som nasla, ze je mozne, ale asi je to lepsie prebrat aj s lekarmi... 😖 ....

diankav
28. dec 2008

ahoj ninka prosim ta kde si si kupila tehotenske nohavice v Spiskej ja este nemam a uz my treba niejake kupit

ninka1234
28. dec 2008

ivka 😉

dianka ja som si objednávala cez net ale Ivanka si nedávno kupovala , tak ti určite rada poradí 😵

ninka1234
28. dec 2008

sophie dá sa darovať do verejneho registra

ivana2009
28. dec 2008

daju sa kupit ako bola velka obuva na poschodi mam odtial dlhe aj tristvrtove a su super z internetu som objednavala a horzne nikdy viac radesj si skusim

diankav
28. dec 2008

ved ja som vcera pozerala na nete a nakoniec som sa rozhodla ze neobjednavam ale v Spisskej je asi len ten jeden obchod tak a kolko stali dlhe ak mozes napisat ale ja by som brala menzestraky aj take mali

ivana2009
28. dec 2008

dlhe 1270sk a kratke 1170sk ale su super som velmi spokojna fakt 😀

veronika1982
28. dec 2008

hore v tehotenskej mode maju aj rifle aj mensestraky aj spolocenske nohavice. ja som si zatial kupila len riflovy komplet nohavice a vestu na vychode u cinana ten posledyn obchod a stalo to 65O sk. v tehotenskej mode maju pekne ale aj dost drahe veci. od sestry mam este jedny rifle a cierne nohavice a teraz mi sije hnede nohavice..z internetu mi prislo akurat jedno tricko ale este mi je velke.

diankav
28. dec 2008

tak pojdem mrknut od ktoeho mesiaca nosis tehotenske ja chcem vlastne ryfle abo tak este ma caka zima a potom si kupim tiez tristvrtove

veronika1982
28. dec 2008

ja som ich zacala nosit asi pred 3 tyzdnami ale to len preto ze ja som sa rozsirila skor do bokov a nie do brucha a do veci by som vosla v pohode len sa nezapnem a v tych nohaviciach je to pohodlnejsie aj ked na bruchu su mi este velke ale mam to tam stiahnute gumickou. tam mas potom aj obycajne rifle len vies nie je to aktualna moda aka sa teraz nosi ale ked si predstavim ze mam dar za rifle 1000 sk a vyuzijem ich len par mesiacov tak sa mi zidu aj take..

diankav
28. dec 2008

ahoj veronika diky za radu sice som bola tehotna pred 2rokmi ale uz nepametam ale ty mas nohavice zo Spisskej ja by som chcela nieco take sportove alebo trochu elagantne este my nenarastlo bruch to s toho salatu a tie sviatky

veronika1982
28. dec 2008

ja ma jedny rifle take svetle a druhe tmave takze tie nosim do prace. no musia si v praci na to zvyknut kedze tam sa moc rifle nenosia a preto mi sestra sije este nohavice. ale tam hore v tehotenskej mode mas pekne veci.tak sa tam chod pozriet. ja som tam bola ale vtedy som si povedala ze je este skoro a aj ta pani v obchode mi povedala ze mam este pockat. tak mozno este zainvestujem ked sa mi nieco zapaci. horsie to je s vetrovkami a kabatmi..pocitam este 2 tyzdne a uz sa nezapnem.

diankav
28. dec 2008

tak to mas pravdu ale ja to mozno este prezijem tu zimu bundu mam dost volnu tak na jar to bude lepsie dufam ze nebude zima dlho trvat ale pojdem nieco pozriet su tie veci predrazene ale ak treba tak musime si kupit takze ty budes mat chlapceka to je tvoje prve babo

veronika1982
28. dec 2008

ano nase prve. takze este neviem co ma caka. ty uz aspon vies.

diankav
28. dec 2008

ano ja viem my sme prve dve planovali a to trete prislo ako dar ved kolko zien nemozu mat alebo vzdy potratia a ja mam take stastie najprv som tomu nechcela verit ale teraz uz sa tesime len nech je zdrave a neboj sa porodis a bude to o.k nic strasne to neni prve my vyvolavali tak som tam lezala na sale 6.5hodin ale druhe bez vyvolavacky a slo to fajn drzim ti palce

veronika1982
28. dec 2008

dakujem. my sme boli tri tehotne. ja,moja svagrina a krstnej dcera. oni o tom prisli v tom case ked ja som bola v nemocnici takze viem ake je to stastie dnes mat babätko. som sa tesila ze budu deti vyrastat spolu. ale snad sa im to podari a budu sa tiez tesit

diankav
28. dec 2008

tak to my je luto a v ktorom tyzdni prisli o babo a ty preco si bola v nemocnici

veronika1982
28. dec 2008

svagrina bola asi v 14 tt a krstnej dcera bola v 9 tt. ja som bola v 9 tt kvoli hematomi ktory zacal krvacat. nechali si ma tam 5 dni a potom mesiac som bola doma.

diankav
28. dec 2008

v strnatom tak teraz si ma nastrasila ved vlastne potratit mozes aj neskor tak ved dufam ze sa budu moct radovat aj oni z tehotenstva

veronika1982
28. dec 2008

no ved to ze stat sa moze hocico ale ona mala mrtvy plod uz dlhsie.. ☹ neboj my to vsetky dotiahneme do konca. a k akemu lekarovi chodis?

sophie1981
28. dec 2008

caute...k mode....ja som bola v jeseni pozriet v tom tehulkovskok obchode, ale mne sa tam skoro nic nepacilo...sa mi to vsetko zdalo ako pre starsiu generaciu.....ja mam dvoje nohavice, jedne sportove, jedne rife, a planujem si pred cestou kupit este jedny sportove, aj ked viem ze to uz bude len na par tyzdnov, ale chcem vacsie, nech sa mi tych 26 hodin v aute bude sediet pohodlejsie.....zimnu bundu som vyriesila u cinana...kupila som si dlhu presivakovu po kolena velkost M, aj ked vyzeram ako strasiak, ked ju mam, ale co uz , hlavne ze je teplo...tuna v Londyne nemame az taku zimu, tak tu stale pobehujem v kabate na dva gombiky zapnuty...brucho von... 😀 .....
veronika, viem aky mas pocit co sa tyka tvojej rodiny a potratov.....ja som ostala tehotna 3 tyzdne po sestrinom petrate...tak teraz stale ked vidim segru je mi tak zvlastne,lebo viem ze babatko velmi chceli.....ale verim ze este bude...len treba trpezlivot....ja som zivym prikladom...po 7 rokoch, dvoch potratoch (12tt, 5tt) sa nam konecne podarilo a drzime sa.... 😉

diankav
28. dec 2008

Ahoj Veronika ja chodim k Lichvarovi a dufam ze to dotiahneme do konca

diankav
28. dec 2008

ahoj Sophie tak ty uz mas 2potraty za sebou ja som tiez potratila v 15tyzdni nic moc ale ja mam dve deticky doma tak oni my dodavaju sily ale potom aj beru ale su zive aspon viem ze su tu a su to deti tak nech su zive

sophie1981
28. dec 2008

dianka, no bohuzial, o to horsie, ze mna doma stale cakal prazdny byt..... ☹ , myslim, ze je jednoduchsie zvladnut stratu,ked uz deti su....ako ked sa nemas na co sustredit, len na svoju stratu....

diankav
28. dec 2008

sophie tak je to tak mas pravdu mna to urcite boli ale vzdy som si povedala mam 2deti zdrave doma a teraz este jeden dar cakame 3babo je to take neplanovane ale nebranim sa ved ty dvaja uz budu chodit do skolky a ja sa mozem babetku venovat ale mam strach ze sa potrat zopakuje stava sa cokolvek mrtvy plod a tak ja neviem ale pri tych dvoch som strach nemala asi preto ze sme nemali net a teraz len citam a je my strasne ale uz som prestala uz len pisem maj sa a drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre