Dr.Mikulová mladšia, Košice. Nemáte o nej niekto info?

terina25
9. jún 2008

Ahojte kočky,
nemáte o nej niekto info?lebo sa k nej chystám,tak by som chcela vedieť,či s ňou niektorá z vás nemá skúsenosti.

Budem vďačná za všetky odpovede.

lili_mia
11. dec 2013

@slniecko0612 Celý týždeň 8.00 do 12.00 a v stredu od 12.00 do tuším 18.00.
Sestrička je veľmi zlatá, stáva sa, že ked jej ráno zavoláš, že máš problém, tak je ochotná povedať v ktorom čase je vhodné prísť, teda ťa kvázi objedná. A najlepšie je dopredu zavolať, ked treba recept, alebo výmenný lístok, aspoň tam nebudeš stáť ako stlp, kým dr. povyšetruje a dostane sa k Tvojej karte, aby napísala potrebný papier. Potom len dôjdeš, počkáš na sestričku a ona z karty vyloví, čo treba 🙂

slniecko0612
11. dec 2013

@lili_mia Dakujem za info.Tak dufam,ze ma vezme.Berie aj novych pacientov?

lili_mia
11. dec 2013

@slniecko0612 Neviem, som tam od 2010. Zavolaj a zistíš, ak áno, dostaneš ďalšie pokyny k zmene lekára a ked vieš ako budeš mať ms o cca dva tri mesiace, tak Ťa aj objedná.

slniecko0612
11. dec 2013

@lili_mia Ďakujem velmi pekne za info 🙂

lili_mia
11. dec 2013

@slniecko0612 Za málo, zíde sa to aj iným nádejným pacientkám 😉

ankowie
21. jan 2014

neviete ci berie novych pacientov? ako ste dopadli?

misiacik1
23. jan 2014

ahojte. chcem sa opytat ake su ceny u Mikulovej, pretoze u pana Dr. Sedliaka som mala pocit, ze platim este aj za to , ze sedim v cakarni.

jajanenka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonia1712
24. jan 2014

Ahojte, som na Modrom koníkovi nová a toto je môj prvý príspevok do diskusie. Pani doktorka Janka Mikulová je skvelá gynekologička aj pôrodníčka, pred 5 týždnami som u nej rodila a bola naozaj veľmi profesionálna a milá, veľmi nám s našim pokladom pomohla a sme jej vďační. Môžem ju iba odporúčať ďalej aby aj iné tehuľky mali takú dobrú starostlivosť ako my.

erijan
9. feb 2014

Ahojte, neviete mi prosím niekotrá poradiť aká je pani doktorka operatér? Myslim Janku Mikulovú, ktorá ma ambulanciu na Panelovej... Nebola niektorá u nej na laparke ? ďakujem

erijan
1. mar 2014

Pani doktorku len a len odporúčam... som jej pacientka a operovala ma pred 2 týždnami, je velká profesionálka, namiesto laparoskopie mi robila laparotómiu, bola to vážnejšia operácia a som s jej prístupom nadmieru spokojná ako sa o mna postarala...Najlepšia gynekologička akú len môžete mat !!! 😉

niki18
23. máj 2014

Janka Mikulová je tá najlepšia doktorka s akou som sa kedy v zivote stretla!!!! Perfektna doktorka, skvela porodnicka a velmi mila osoba 🙂 Clovek s velkym Č a k svojmu prvemu porodu som si lepsieho doktora ani nemohla predstavit.....Janka je the beeeeeeeeeeeeeeest 🙂 🙂 🙂

lussiatko26
30. jún 2014

ahojte baby, ja chodím k Janke Mikulovej už cca 5 rokov, má super prístup - vážnr - som na vozíku a ochotne si ma zobrala ako pacientku.. a na poslednej preventívke cca 3 týždne dozadu - mi zistila cystu na vaječníku. V ten den mi dala injekciu, aby zmizla. No dnes som bola na kontrole a nezmizla. V pondelok idem na daľšiu injekciu. Chcem sa spýtať, nemáte niektorá skúsenosti ako lieči cysty a s akým úspechom vyliečenia dakujem .

any1990
13. júl 2014

Zdravím Zienky vidim ze viacero máte pro len s pani mikulovov staršou sama si tiež myslím že i keď sa tvari milo ale zaobchádza bezcitne a chod tejto ginekologie je neuveriteľný mám ženské problému a povedia ne h sa objednam ako kde sme alebo ak prídem necchaju váš čakať aj 4h a môžte byť radi že vás vôbec visetria mikulova mladcia je omnoho milsia jemnejsia a aspoň čo to vysvetlí ale zajtra tam idem lebo mi ne volali a vraj mám zle výsledky a na vyšetrenie som bola pred pol rokom ak by som nezavolala tak ani ne own ženám problem držte palce nech je to omyl a nie rak.krcka bože stoj pri mne ...

bjanka00
14. júl 2014

@any1990 ale nemaju dva tyzdne dovcu?

marhulka88
18. nov 2014

chcem sa opytat ako to robite prosim vas ze vas lieci dr. mikulova ked ste u nej v ambulancii..mam dlhodobe problemy s vytokmi infekciami...a stale chodievam na vytery rano je tam stale ina ..nejaka stara gynekologicka a uz ma to nebavi..mam pocit ze nikto nic seriozne neriesi pricom dostat sa na seriozne vysetrenie k svojej dr. mikulovej ml. je mam pocit nemozne...poradte prosim zvazujem odchod ale este stale sa obavam...

lusytta81
10. dec 2014

@marhulka88 skus povedat sestricke ze chces ist priamo k Dr.Mikulovej, ci ta dakde nesupne... 😖 ja som mala to stastie, ze kym som mala problemy, pani Mikulova este len zacinala a mala malo pacientiek...no a ked ma uz z problemov dostala,tak tam nemusim chodit casto ani akutne, tak si stale pockam kym ma objednaju ku nej 😉

marhulka88
11. dec 2014

@lusytta81 uz som u inehol lekara a nechapem preco som tak dlho cakala 🙂

lusytta81
11. dec 2014

@marhulka88 no, ja by som pani Mikulovu za nic nevymenila (predtym som mala velmi zle skusenosti s lekarom)...lenze ja sa s nou poznam aj inak a dllllho 🙂 nech si u noveho lekara spokojna 🙂

marhulka88
12. dec 2014

@lusytta81 bohuzial lusy ja sa s pani dr. nepoznam takze som bola len radova pacientka pokial som nemala problem a absolvovala som len preventivky nebol ziadny problem skutocne dr. mikulova je velmi mila zena vyborna komunikacia ...ale ja potrebujem lekara na to aby ma liecil ked mam problem a nie len odsuval...dufam ze moja odpoved nebola velmi drza ale takto to vidim ja ;) pekny den a dufam ze s mojim novym lekarom budem este dlho spokojna ;)

dada00051
7. jan 2015

Dobry den, chcela by som sa opytat ci neviete niekto ci pani Dr. Mikulova mladšia berie novych pacientov.... Dakujem

fokuska
26. jan 2015

@dada00051 pred chvilkou som volala, neberie :( uz maju plno

domi323
23. feb 2015

Dobrý deň 🙂 chcem sa opýtať má Dr. Janka Mikulová na Panelovej aj ultrazvuk v ambulancii, poprípade čo sa u nej platí ? aké sú ceny ....a či má zmluvu s poistovňou... Ďakujem za odpoveď

zonjushe
4. mar 2015

@domi323 ma spickovy ultrazvuk, neplati sa nic..zmluvu ma so vsetkymi poistovnami..ale uz neberie novych pacientov..

marmajs
17. jan 2016

neviete ako má mudr. mikulová ordinačné hodiny? hlavne v stredu by som potrebovala vedieť. ďakujem

zonjushe
17. jan 2016

@marmajs v stredu je poobede..cca od tej 12-13.00 do 17.00

lilly10
22. aug 2016

Ahojte....ja som sa nedávno prisťahovala a hľadám si gynekológa v KE....naozaj je dr. Mikulová mladšia taká dobrá? Lebo ja mám taký problém, bola som sa u jedného gynekológa pýtať či ma vezme ale vraj najskôr ma musia vyradiť u môjho terajšieho lekára a potom ma zoberie nový....ale keď som sa pýtala u terajšieho tak mi bolo povedané, že musím si nájsť nového lekára, oni pošlú nejaký papier a na základe toho ma vyradia a pošlú zdravotnú dokumentáciu tomu novému....nevie náhodou niektorá z vás ako to je u tej mikulovej? požaduje to rovnako alebo ma zoberie hneď?

jenn44
1. máj 2017

Dievcata pomoc je tu niektorá ktorá mala u Janky Mikulovej plánovanú sekciu? Prosim o SS. Dakujem

livka_
25. júl 2017

ja musim napisat, ze z vysetrenia u p.Milukulovej ml. som maximalne sklamana... pevne verim ze ani nahodou sa s nou uz nebudem musiet v porodnici ani stretnut. neochotna, neprijemna, povysenecka a nakoniec ani bu ani be.. neodpovie na pozdrav pri odchode /to je to najmenej/. neodporucam.

piacere
25. júl 2017

@livka_ možno treba napísať aj krstné meno, lebo aspoň čo ja viem, je Mikulová - dcéra a Mikulová - nevesta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre