Dr.Mikulová mladšia, Košice. Nemáte o nej niekto info?

terina25
9. jún 2008

Ahojte kočky,
nemáte o nej niekto info?lebo sa k nej chystám,tak by som chcela vedieť,či s ňou niektorá z vás nemá skúsenosti.

Budem vďačná za všetky odpovede.

kathka0022
3. feb 2012

Aj ja pridam nazor na pani dr.je to moja gynekologicka a je super,na poradne chodim s radostou lebo s takou milou pani dr.som sa este nestretla 🙂)chcela som ju prv aj ku porodu,ale rozhodla som sa pre novu nemocku

marhulka88
21. mar 2012

prosim neviete ci dr. mikulova berie este novych pacientov? ake ma tel. cislo do ambulancie? mudr. jana mikulova na panelovej ulici to je ta nevesta dr. mikulovej? 🙂 nejake to je zamotane s nimi ;)

marhulka88
21. mar 2012

@kathka0022 nevies katka ci berie mikulova este novych pacientov a aky je na nu kontakt?

lyenka
25. mar 2012

k Dr. J. Mikulovej chodim od zaciatku prveho tehu, so starostlivostou a pristupom pocas prveho som bola velmi spokojna, potom po porode som bola trosku sklamana ked som potrebovala ist k nej na vysetrenie alebo na preventivnu prehliadku bol problem sa k nej dostat a vacsinou som absolvovala vysetrenie u nahradnej lekarky, ked som otehotnela druhy krat, opat som bola spokojna s pristupom az na poslednu skusenost ktora vo mne nechala take rozpacite pocity.... v cca 30 tt som necitila 2 dni pobyby babetka, rano som volala hned do ambulancie a s poriadne stiahnutym zaludkom som prisla do cakarne...sestricka dala moju kartu navrch a cakala som... bohuzial pani dr. ma nechala viac ako hodinu a pol cakat v cakarni a medzi tym vybavila objednane tehu pacientky v ramci poradne, vzdy ked sa otvorili dvere a vysla sestricka som prosebnymi ocami na nu hladela ze ci uz mozem ist do vnutra a bolo na nej vidiet ze samotnej je to dost neprijemne ale ona o tom nerozhoduje, stastie ze bol pri mne v tom case so mnou manzel ako opora, niekolko krat som si poplakala na zachode a to zufalstvo cakania bolo nekonecne.... ked som sa konecne po objednanych pacietkach dostala do vnutra a po ultrazvuku mi spadol obrovsky kamen zo srdca nedalo mi jemne lekarke naznacit svoje pocity, ale necakala som ze to zoberie este ona osobne a doslova sa urazi ked som jej povedala ze som neuveritelne statsne ze je vsetko v poriadku len ze nas nechala trosku sa vytrapit v cakarni.... a jej reakcia ma bohuzial nemilo prekvapila a sklamala... ze ona si mysli ze vzdy sa chovala korektne, nemoze za to ze mala objednane pacientky a ze ked chcem mozem si najt noveho gynekologa... nezmohla som sa na ziadnu reakciu ☹ a na jej dalsej strohej a vecnej komunikacii bolo vidno aka je urazena, rovnako pri dalsiej poradni bolo jej chovanie absolutne chladne ☹ ... bohuzial jesitna stranka jej povahy sa prejavila, ale urcite je odbornik vo svojom obore

aadriankaa
26. mar 2012

madamebutterfly ta starsia lekarka ze zo zeleznicnej nemocnice..ale ked zavolas do ambulancie urcite ti povedia jej meno

aadriankaa
26. mar 2012

ja chodim do ambulancie v starej nemocnici. K dr. mikulovej starsej som sa dostala cez znamosti nakolko novych pacientov uz nebrala. Nakoniec som chodila aj k dr. mikulovej mladsej takej blondinke s malym copikom..Pristup oboch sice bol skvely az na par vynimiek dr mikulovej starsej. Bohuzial za 4 roky liecenia a pre mna sa trapenia som ziaden pokrok nezaznamenala. Babatko sa nam stale nedari a moje zdravo. problemy stale ostavaju. Tvrdim sice stale,ze su mile a stale mi robili aj ultrazvuk, ale vysledok ziaden. Niekore ich slova sa pekne minali. Najprv mi povedali cim skor otehotnite a zdrav. sa upravia alebo zmyznu uplne a na dalsom vysetreni zas. opak. Teda ze viem aky mam zdravotny stav a preto budem mat problem s otehotnenim. Momentalne ma uz poslali do car k dr.Topercerovej takze dufam, ze moja liecba bude uspesna..
Napriek tomu naozaj panie doktroky su mile, ochotne a snazia sa posielat na rozne vysetrenia..

maria.vinea
12. apr 2012

Myslim ze to bola dr.Skladana

maria.vinea
12. apr 2012

@aadriankaa Ahoj k Dr..Mikulovej starsej chodim aj ja, a cim dalej tym viac sa mi nepaci jej pristup, akym ma odbije za dve sekundy na ultrazvuku, a rychlo rychlo riesi veci, lebo ma dalsiu pacientku.... Toto mi u nej vadi v poslednej dobe, ale inak je dobra. Je uz starsia, myslim si ze pacietky uz berie trosku ako na ,na pase' ... A u dr. toporcerovej rodila moja sestra, je to velmi mila osoba, odbornicka, dobra porodnicka v oblasti liecby problemov s otehotnenim, cize urcite lepsia ako Mikulka... Drzim palce.Maja

aadriankaa
13. apr 2012

maria.vinea to presne vadi u dr. mikulovej strasej aj mne..uz sa stalo viac krat ze ma objednali na cas a vzali ma vyse pol hodine po cas na kt. som bola objednana ked sa na mna potom mikulova rozculovala preco meskam a pritom som tam sedela vyse 1 hodiny a 15 minut kedze vzdy chdoim na vystrenia min 15 vopred..su dni kedy sa zas ja ponahlam a ona mi zacne kreslit obrazky a vysvetlovat..ale za poslednu dobu nie..som sklamana lebo som ju povazovala za asi najlepsiu lekarku aku som mala..no ale uz ani jej liecba nestoji za nic..stale mi nuti len antikoncepciu ked k nej idem aj ked ma v karte ze chceme mimi..no a co sa tyka topercerovej..uvidim zatial liecba neuspesna a vela znamych mi odporuca ist radsej na spoplatnenu kliniku k lepsimi odbornikom..tak uvidim ake budu moje zdravotne vysledky..

yanna1014
21. jún 2012

ahojky, prosim Vas, nemate niekto ordinacne hodiny Dr. Mikulovej, ktora ordinuje na Panelovej? DAKUJEM!!!

toncika1
25. sep 2012

Baby môžte mi niektorá poslať tel. č. na MUDr. Janu Mikulovú, ktorá má ambulanciu na Panelovej ulici. Kľudne aj do správy. Ďakujem pekne. Musím urgentne vymeniť gynekológa, pretože s terajším nie som spokojná a som v 8tt.

johanka_de_arko
31. okt 2012

ahojte. chcem sa opýtať, kto má skúsenosti s pôrodom u Janky Mikulovej mladšej? myslím klasický pôrod, nie sekciu. mám obavy, keďže ona má aj ambulanciu. keď sa s ňou dohodnem, príde to na mňa a ona bude vtedy v ambulancii, tak čo potom? ako sa to riešilo, keď ste pri nej rodili klasicky? ďakujem za odpoveď

loyanca
6. nov 2012

@johanka_de_arko ahoj, kedy máš termín? ja tiež chodím k dr. Janke Mikulovej, nevedela som, či je aj pôrodník, ale dnes mi to sestrička po telefóne potvrdila... rozmýšľala som nad Šacou, ale teraz...budem s ňou musieť na najbližšie poradni o tom podebatovať, keďže je mojou lekárkou už niekoľko rokov, pozná históriu našich problémov s otehotnením a sleduje ma aj teraz, počas tehu...tak by som asi aj bola rada, ak by ma mohla odrodiť...len som fakt doteraz nezachytila nič, nejaké referencie a sama som nevedela, či rodí...
Inak, je to naozaj veľmi milá osôbka, no asi ako každý lekár, ktorému prejdu denne cez ruky desiatky rôznych pacientov a je to len človek, má občas asi svoje slabšie chvíle, možno je to stresom, ktorý možno horšie znáša, aj mne už raz prišlo, že som sa jej niečim dotkla a zvyšok návštevy bol taký... strohý a nepadlo mi to najlepšie, ale to bolo asi len raz, inak zatiaľ spokojnosť 😉 ak je potrebné čakať, tak čakám...čo už, no je to vždy lepšie ako u dr. Sedliaka, tam to bolo otrasné s čakaním(!)

janka2425
12. nov 2012

Ahojte, viete mi dat nejaky kontakt na MUDr. Janu Mikulovu? Hladam si dobreho gynekologa a zda sa mi,ze u nej by som ho mohla najst 🙂

kvetinka988
27. jan 2013

ahojte tiez by som potrebovala kontakt na Mudr. Janu Mikulovu , dakujem

wivik
31. jan 2013

Ahojte. Čítam tu na dr. Janku Mikulovú len samé chvály. Respektíve na nevestu. Dobre som si priradila, že nevesta je Janka Mikulová a ordináciu má na Panelovej. Na Panelovej len ona ordinuje? Keď tam budem volať nechcem sa pýtať, že chcem ísť k neveste. Ďakujem. Ešte mi viete povedať. Keď som dlhšiu dobu nebola u svojho gynekológa tak stále drží moju kartu? Keď chcem prejsť k inej tak musím mu to ísť oznámiť, že k nemu nechcem chodiť už? Alebo ako to je?

wivik
31. jan 2013

TIež mi pošlete číslo k tej neveste. Na nete sú čísla, ale nie je pri nich napísané, že to je tá NEVESTA 🙂 Dakujem.

lea443
24. mar 2013

@lyenka ked si cakala dva dni doma, tak co sa tu stazujes, ze si cakala dlhsie v cakarni.. podla mna konala doktorka spravne

lyenka
24. mar 2013

@lea443 preboha ty nemozes byt normalna prepac, ale napisat takuto volovinu... ale ok aj to je nazor. .. empatia je pre teba cudzie slovicko

lea443
25. mar 2013

si trapna

lea443
25. mar 2013

@lyenka si trapna

lyenka
26. mar 2013

@lea443 ked uz chytas za slovicka, tak presne to rano ked som necitila pohyby bolo druhe rano, ale to nie je podstatne, unika ti pointa...

lussy353
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jenn44
11. jún 2013

prosim aj ja cislo, surne musim ku nej ist... dakujem

katarinka_1982
30. jún 2013

@jenn44 ahoj, podarilo sa ti zohnat to cislo? aj ja by som chcela ist k dr. Mikulovej...

kikamisa
15. júl 2013

AHOJTE NAPISTE NIEKTO TELEFONNE CISLO NA DR.MIKULOVU MLADSIU TIEZ K NEJ CHODIM ALE CISLO SOM NA NU STRATILA A TREBALO BY MI IST NA PREVENTIVKU DAKUJEM 🙂 MOZTE AJ DO SPRAVY 🙂 🙂

slniecko0612
11. dec 2013

Ahojte vie mi niekto dat kontakt na MIkulovu ktora je na Panelovej ulici v KE?

lili_mia
11. dec 2013

@slniecko0612 telefón do ambulancie 0918.640.111

lili_mia
11. dec 2013

Mladšia ordinuje pondelky, stredy a piatky. Utorky a štvrtky sa vraj strieda mama so svokrou.

Neviem, ktorá chodí v utorky, ale nabudúce asi radšej zájdem na pohotovosť do nemocnice, lebo to ako má tá stará presviedčala, že to mám ovulačné bolesti a výtok. Odchádzala som s receptom na penicilín s tým, že mám zapálené vaječníky!!! Keby som dala na jej slová, tak asi ozaj večer skončím v nemocnici, kedže večer mi začali bolesti horšie ako pri ms a to som už mala v sebe atb. Bez liekov, no neviem. Aj som sa mladej posťažovala na prístup. Nie som typ ženy, čo pri každom zabolení uteká na gyndu rozhadzovať nohy a ešte kým sa dvihla zo stoličky a prešla do ambulancie, tak sestričke odkrikovala zážitok akú sračku dostala za mladi, ked omylom vypila šaraticu.

slniecko0612
11. dec 2013

@lili_mia dakujem 🙂 takze mladsia je tam len v pondelok stredu a piatok? a casy ked ordinuje nahodou nevies?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre