Dr. Nižňanská, Antolská. Máte skúsenosť?

nellia
27. dec 2007

Ahojte tehulky! Mate skusenost s touto DR?
ja k nej totiž chodim, ale chvalit sa nemozem a a navyse - pocula som na nu kopu staznosti a mam strach... ☹

adetka
27. dec 2007

ja som sa s Dr. Niznanskou stretla asi tri razy...

prvy krat, ked v poradni zastupovala mojho porodnika... bola celkom fajn, aj ked mozno trosku prisna... co sa tyka dodrziavania predpisanych liekov... co je dobre...

druhy krat, ked som lezala na gynekologii... bola velmi mila... ochotna poradit, vsvetlit, ukludnit... a dokonca sa aj zasmiat... ked som od nadsenia, ze ma pustaju domov, nevedela rychlo povedat, kde budem najblizsie dni byvat 😀

a treti krat, ked prisla za "svojimi" mamickami na sestonedelie... sa na ne pozriet...

najviac sa mi pacilo na nej, ze si este dlhe tyzdne pamatala moje meno... 🙂 ... moj porodnik si ho zapamatal az po porode... a to nie na dlho 😅

a ja som na nu pocula len same odporucania... ako na porodnicku... 😉

patricia1971
29. dec 2007

ahojte,

ja som k nej chodila asi 12 rokov, kým ešte robila na Zochovej, aj som u nej rodila 2 deti a vždy bola super. ale pred rokom som mala ísť k nej na kontrolu a zrazu mala veľa roboty a stále bola niekde na školeniach atď. je to podľa mňa veľmi dobrá doktorka, ale je až moc vyťažená, to mi hovorila ja kamarátka, ktorá tam robí sestričku, že je taká uponáhlaná. a tiež som sa o nej rozprávala s jedným lekárom a povedal, že sa strašne zmenila, že jej stúpla sláva do hlavy a že je divná. Ja som chodila k nej ako k mladej lekárke v r.1991 až do r.2002, ale potom som si radšej našla inú lekárku, tiež je super, ale robí v Ružinove.

takže sa musíš rozhodnúť sama, je určite veľmi dobrá, o mňa sa vždy starala na 100%!!!!!

pa

majula009
21. mar 2008

Ja na nu možem povedat že som bola na začiatku tehotenstva cca 8tt a začala som krvácať. Tak sme leteli na pohotovost, poslali nás hore a ona mala akurát službu. Hrozne sme sa báli s partnerom že potratíme, čakali sme v nedelu večer na vyšetrenie, obaja nervozni, vystresovaní a ona prišla, milá zlatá, skrátka som nechápala ako môže byť lekár tak milý v nedeľu večer...ked ma v živote nevidel...pozrela ma, vyšetrila, upokojila ma že je všetko v poriadku a po polhodine sme od nej odchádzali s úsmevom na tvári že je všetko OK. Teraz ked ju stretnem na chodbe tak sa vždy pozdravíme a spýta sa ma ako sa mám, pozrie na bruško ako sa zvacuje a usmeje sa... a to NIE sOM JEJ PACIENTKA..!!!! Takže podla mna je fajn. A dakujem jej touto cestou že ma vtedy tak ukludnila. Fakt som to potrebovala.

prvapomoc
21. mar 2008

ja chodím na antolsku k doc.Korbelovi,chosím k nemu už 8 rokov a aj počas 1 tehu a aj počas 2 tehu ho vždy v jeho neprítomnosti zastupovala ona.dokonca viedla môj 1 pôrod skoro až do konca,potom došiel môj lekár.musím povedať že je to velmi ochotná a milá lekárka na vysokej uronvi a patrí medzi elitu 😉 ja som tiež zdravotník,nechcem nikoho obranovať ale aj lekár je len človek a ma zle dni,no ju som v zlej nalade ešte nikdy nevidela.a naozaj je prísna ale ved to je super.inak by sa môžno vela detí nenarodilo 😉

sorrelia
21. mar 2008

Ja som sa s pani doktornkou Niznaskou stretla len raz a mozem iba potvrdit, ze pani doktorka je velmi profesionalna a ustretova !!!
Bola som na pohotovosti kvoli silnym bolestiam v podbrusku v 18tt (tusim). Privitala ma s usmevom. V klude a v pohode ma prezrela. Bola som velmi vystrasena. Celu dobu bola velmi mila, ustretova a snazila sa ma ukludnit. Vobec nezlahcovala situaciu. Potom sme sa pozerali na drobceka na ultrazvuku asi 15 minut. Vobec jej to nerobilo problem. Este aj so mnou zazartovala. Vsetko mi ukazala (nie ako ten stary nevrly plesaty dedo co mi robil uz 2 krat ultrazvuk - dole - tiez na Antolskej). Povedala mi ako sa ma, aky je velky, skontrolovala vsetko co sa dalo.

A ci jej stupla slava do hlavy ? No ludia si zavidia. Nebude to tym ??? Ked je totiz niekto naozaj dobry vo svojom odbore tak u nas na Slovensku maju ludia tendenciu zavidiet a ohovarat 😒 😖 ...

majula009
21. mar 2008

Ahoj sorrelia, aj u mna to tak bolo, tiez na ultrazvuku mi ukazala srdiecko ako bije a gestacny vak atd. Tam este toho nebolo moc ´vidiet ale ukludnilo ma ked som videla ako fazulke bije srdiecko.... 😉 U koho budes rodit? Teda by si chcela?

diddi
21. mar 2008

dr.Niznanska je skvely clovek, uzasna zena, velky odbornik a maximalna profesionalka...mam dvojicky, chodila som k nej od zaciatku na poradne a som nesmierne rada, ze som mohla pri nej rodit - mala som cisarsky kvoli preeklampsii...je velmi starostliva, lezala som tyzden pred porodom v nemocnici, kazdy den za mnou prisla a vysetrila ma...hodinu pred planovanym porodom mi vysvetlila cely priebeh porodu...mala som rizikove tehotenstvo a ona mi ho pomohla uspesne zvladnut...JEDNOZNACNE ODPORUCAM DR.NIZNANSKU!!!!

Nellia, preco sa chvalit nemozes?????

sorrelia
21. mar 2008

majula
najradsej by som rodila u pani doktorky Niznanskej 😀 , ale uvidime na koho to padne 😅 ...

hanuky
22. mar 2008

Ahojte dievcata.
Suhlasim s tým, ze táto MUDr. je velmi mila, ale vie byť aj dost neprijemna. Mozno som par krat nevymakla jej lepsiu naladu. Raz mi z nicoho nic vynadala, ze preco som nesla kvoli niecomu na chirurgiu (nebola som este tehu) a pozerala som na nu jak vôl. Nic mi nekazala pred tym, nespomenula nikdy chirurga ani nic podobne. Doteraz netusim, co to mlao znamenat.
A ked moja sestra rodila, male sa dusilo pupocnou snurou a ona nechcela ani za svet spravit cisarsky, som si uvedomila, ze byt mily neznamena byt dokonaly. Vtedy nastastie pribehol vtedajsi primar a vynadal jej, ci chce zabit dieta, alebo matku. Okamzite spravili cisarsky.
Nechcem kazit jej reputaciu, ale opatrnosti nie je nikdy dost. Je sice mila a ustretova, drzim jej aj tak palce.
Seknut sa moze kazdy, ale nie casto.
Aspon ze vy ste na 100% spokojne, snad to budem moct povedat v buducnosti aj ja... 😒

janickova
9. júl 2008

a ako je to s nou teraz? Robieva aj nočné? aka je moznost, ze by ma odrodila, aj si ju nezaplatim?

vesi
9. júl 2008

ja som rodila pred 2,5 rokom, ležala som na rizikovom, v sobotu večer mi odtiekla plodová voda, tak museli riešiť či to bude cisársky alebo nie kvôli mojim zdrav. problémom. preto som vlastne ležala na rizikovom, lebo mali rozhodnúť, no nestihli...
ale k veci...
Dr. Nižňanská mala službu na pôrodnici, bola neskutočne milá a aj ked som bola druhorodička, asi som pôsobila dosť vyplašene, ( a aj som bola 😅 )lebo ma upokojovala, nebojte sa bude to dobré... jednoducho som bola milo prekvapená ...

ale, teraz s odstupom času mám pocit, že by bola radšej keby som rodila normálne, lebo za každú cenu chcela zistiť, či mám jazvu po prvom cisárskom naozaj stenšenú a pri tom som mala napísané, z UZV, že je stenšená...
tak neviem....
našťastie prišiel primár, ten sa spýtal na dôvody prvého cisárskeho, pozrel záznamy ako som na tom, ( bolesti v jazve, gestačný diabetes a vysoký fbg), a hned rozhodol, že cisársky....

takže to zhrniem, jej prístupom som bola veľmi milo prekvapenál, niektorí Dr. by sa od nej mohli učiť ako sa správať k pacientkámmm čo sa jej schopností týka, to posúdiť neviem. cisársky viedol iný Dr. a ona asistovala...

vesi
9. júl 2008

ešte som zabudla, bola vtedy sobota večer a ona mala nočnú 😀

monkula
9. júl 2008

keď som čakala Jarka ,chodila som ten posledný mesiac k Dr Nižnanskej na poradňu..Bola veľmi milá, vždy zažartovala, pýtala sa, ako sa mám...
Teraz, pri Chiarke mi odtiekl v sobotu večer hlienová zátka, tak je jto sestričky povedali, oan za mnou prišla, sadla si ku mne na posteľ, a že či cítm kontrakcie, ja že nie, tak ma pohladkala , že nebojte, to nič nebude, vedela ,že asom len v 36 tt, keby niečo, príďte...
V nedeľu večer boal malá na svete... 😀
A bola so msvedkom, keď sme čakali na UZV, že si ju dali zavolať nejaký rodičia, a ďakovali je jza všetko a dostalal obrovskú kyticu kvetov, tak tú maminku vyobjímala, tatinkovi potriasla rukou, a obálku, čo je jnemápadne dávali, im vrátila ,nech si to nechajú pre bábo 😉 😉 😉 😉

ikke
14. júl 2008

marse • 2d • 6. mar 2008 o 13:58
Chcem sa opytat ake mate skusenosti s tou pani doktorkou??? Rodila ste u nej niektora???Ake mate z nej pocity??? A neviete kde na Antolskej presne ma ambulanciu??? Dakujem za kazde info 🙂

verulka • 4d • 6. mar 2008 o 15:34
marse, ja som u nej sice este nerodila, ale coskoro budem 😉 uz 2 roky sa o mna stara a je to uuuuuzasna osoba 😵 plne jej doverujem a tesim sa na kazde stretnutie s nou. Vcera sme mali utz- a boli sme tam vsetci 5ti. Krpci sa neskonale vela vypytovala a ona s bozskou trpezlivostou odpovedala na vsetko...Jednoznacne si ju idem azzmluvnit k porodu. Vzbudzuje u mna uzasny pocit istoty...S ambulanciou na antolskej to mam tak vselojako, ja sa s nou vzdy dohodnem telefonicky a ona urci miesto a cas..

annika • 3d • 6. mar 2008 o 15:46
Ahoj, Marse! Ja som u nej rodila moju prvú dcérku pred 14-imi rokmi. Bol to zo všetkých najkrajší pôrod...Dokina bola úžasná, na koci , keď som sa poďakovala, tak mi povedala len toľko: Je to v poriadku, len by som chcela vedieť, či ešte pôjdete aj druhýkrát rodiť? Ja na to , že určite... Tak som rada, povedala a odišla.
Tak, odvtedy som mala ešte dva pôrody, no ani jeden nebol taký...
Držím palčeky, aby ste aj vy prežili ten pôrod tak v pohode ako ja u nej.

certica • 2d • 6. mar 2008 o 15:48
annika, to bolo pekne

marse • 2d • 6. mar 2008 o 16:40 -
verulka a annika velmi pekne dakujem... lebo zistujem co to o doktoroch na antolskej a chcem vediet co najviac, kedze rozmyslam ze si niekoho zamluvim, tak chcem mat istotu ze peniazky dam tomu spravnemu porodnikovi 🙂 este raz dakujem

vesi • 2d • 6. mar 2008 o 17:17
marse, mňa síce priamo neodrodila, ale...
ležala som na rizikovom, ked mi odtiekla v sobotu večer voda, a ona mala službu na pôrodnici. bola úžasná, neviem či som pôsobila tak vydesene, ale prišla viac krát ku mne, že nebojte sa bude to dobre. čakala vtedy na primára, lebo som bola riizikový prípad a v nemocnici mali rozhodnúť či budem rodiť cisárskym. nakoniec to bol cisársky a robil ho Dr. čierny s touto pani doktorkou. pôsobí na človeka veľmi upokojujúco a počula som na ňu len samú chválu, ku ktorej sa pripájam. 😉 😀

diddi • 2d • 6. mar 2008 o 17:24
je to uplne super clovek...v maji som u nej rodila nase dvojicky Miu a Ellu...ordinuje tusim v pondelok a stvrtok od 8.00 do 11.00 v orde.c.22 na prizemi

marse • 2d • 6. mar 2008 o 18:17
diddi takze tbe robila cisarsky rez alebo si rodila klasicky???

diddi • 2d • 6. mar 2008 o 19:15
robila mi cisarsky...bol tam aj dr.Korbel a dr.Havalda...vzdy su tam viacerí pri cisarskom
bola uplne super...casto za mnou chodievala ked som bola hospitalizovana...a aj po porode sa o mna v nemocnici starala...vrelo ti ju odporucam!!!

marse • 2d • 6. mar 2008 o 20:09
dakujem velmi pekne.... velmi nad nou uvazujem...som rada ze je na nu dobry ohlas... 🙂

annika • 3d • 6. mar 2008 o 20:29
Pamätám sa aj na Korbeľa, aj on bol super, no niekedy mi pripadal taký prísnejší k mamičkám. Aspoň s tými, čo so mnou ležali na izbe. Boli diabetičky na inzulíne.
Vlastne vtedy aj Ňižnanská aj Korbeľ pracovali na Zochovej, bola to špičková nemocnica s dobrými doktormi. Odvtedy sa určite zdokonalovali... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vtedy ešte Ňižňanská nebola vydatá a ani deti nemala. Neviem, či má teraz detičky, neviete?

diddi • 2d • 6. mar 2008 o 20:41
annika, neviem veru...dr.Korbel byva obcas prisnejsi - aspon sa tak zda, ale vpodstate je mily a velky profesional

verulka • 4d • 6. mar 2008 o 21:12
annika, nie je vydata a ani deticky...
Marse, ja by som si ineho dr nezazmluvnila. Takto to spravim, lebo viem, ze tie peniazky pojdu do spravnych ruk...Predtym som rodila 3x u ineho dr...tiez sombola spokojna, ale pri niznanskej som uuplne nadsena 😉 Proaste clovek s velkym srdieckom a k tomu aj velky odbornik...inak pozanm aj baby,c ou nej rodili a vela z nich si to aj rado zopakovalo 😉

diddi • 2d • 6. mar 2008 o 21:23
verulka...nema deti?...myslela som si,ze ano

verulka • 4d • 6. mar 2008 o 21:31
diddi, nema, ale vie to s nimi na vybornu 😉

janula10
22. júl 2008

Caute ako je to s doktorkou MUDr. Nižnanskou na Antolskej? Rozmýšlam že sa k nej dám...

certica
22. júl 2008

pravdepodobne dovolenkuje 😀

janula10
22. júl 2008

To mne nevadi len ci je dobra ako porodnicka?

certica
22. júl 2008

mna treba brat s rezervou 😀 😉
nemam osobne skusenosti, co sa porodu tyka, takze neporadim, ale chvalia si ju aj teraz. ved nakoniec, precitala si si tu nieco...

verulka
23. júl 2008

janula, ja opat napisem- je to uzasny lekar...je sice vytazena ale napriek tomu je strasne mila, ajk ed ma toho kopu, vzdy si najde cas...je to podla mna poklad 😵 ja som k nej zacala chodit ako ku gynekologicke teraz po porode...ak by este niekedy( co sa dufam nestane) mala rodit, tak jedine u nej 😉

potulka
29. júl 2008

pani doktorku niznansku som zazila zatial len raz, ale bola som nadsena. v piatom tyzdni som bola v noci na antolskej na pohotovosti s krvacanim, ona mala prave sluzbu. po vypocuti mojich symptomov sa netvarila velmi povzbudivo, skor lutostivo. po vysetreni a ultrazvuku jej vsak ocividne velmi odlahlo - krvacanie bolo len jednorazove a na sone sme po prvykrat videli krasne zretelny zarodok babatka. posobila na mna velmi profesionalne a realisticky (predostrela mi bez okolkov aj mozne rizika) a popritom este aj vludne. trpezlivo odpovedala na vsetky otazky. takze sa mozem len pridat k dievcatam, ktore s nou maju dobre skusenosti.

zuzidlo
13. okt 2008

Ahojte, neviete mi dat na tuto doktorku kontakt? Mala som v juli MA a velmi mi psychicky pomohla, chcela by som k nej chodit, pretoze ona jedina mi zo vsetkych lekarov povedala, ze o rok sa stretneme a ze o mesiac po MA sa mozeme zacat zase snazit, ostatni tomu davali pol roka a vcera som si nasla // na teste, tak by som radsej k nej... a ked je aj porodnik...

skybaby
23. okt 2008

zuzidlo viem o com hovoris ... skus si zavolat normalne na antolsku do ambulancie a zistit kedy ma ambulanciu doma. mne akurat dnes hovorila ze ona vie ze je tazko zastihnutelna a ze to treba skusat kym sa nepodari ... drzim palce 😉

adulka55
18. nov 2008

Ahojte, ja som bola u pani Dr. Nižňanskej a mám z nej naozaj super pocit. Je velmi ohladuplná, milá, priatelská, proste anjel s ľudskou podobou 🙂 V máji mám termín a dúfam že bude mať ona službu, pretože ako som bola u nej porodu sa vobec nebojím 😀 😀 😀 Naozaj je to žena s veľkým Ž. 😎

nikuska
10. feb 2009

ahojte, pani doktorku Nižňanskú poznám osobne. Musím povedať že je to jeden super človek. Je pravda že je prísna a na priamu otázku, priama odpoveď. Starostlivosť o maminy nekončí len v deň pôrodu. Je naozaj rozbehaná. Bála som sa, či moje tehotenstvo bude v poriadku a malá bude tiež v pohode. Ale vedela som, že som v dobrých rukách a to mi hodne pomáhalo a pomohlo.

inka04
23. feb 2009

Ahojte, neviete niekto ako sa pohybuju platby v hotovosti v sukromnej gynekologicko-porodnickej ambulancii na mytnej?

bets
3. nov 2009

ahojte,
mate s doktorkou aj skusenost ako s detskou gynekologickou? Ma aj ordinacne hodiny vyhradne urcene pre deti na Antolskej?

sisa2
4. nov 2009

ahojte, tiez by ma zaujimalo, ako to je co sa tyka sukromnej gyn.-porodnickej ambulancii na mytnej. nedari sa mi tam dovolat, su tam este vlastne?
u pani doktorky niznanskej som rodila prveho syna, mala akurat sluzbu, tak som sa dostala ku nej. bola velmi mila, ustretova, ochotna ... tak by som si to druhykrat rada zopakovala opat s nou 🙂
dakujem.

aduskah
25. aug 2010

Ahojte, tak ja som doktorku Niznansku nemala zazmluvnenu, ale zavolali ju k porodu. Doktorka Dubcakova ktoru som mala zazmluvnenu ,totiz maleho nevedela vytiahnut. Dr. Niznanska prisla a to bolo zo soboty na nedelu v noci a maleho vytiahla zvonom. Keby nie jej, tak maly umrie, aj tak sa narodil priduseny, museli ho ozivovat. Velmi sa mi pacila, taka razna zena ktora vie co robi. A aj napriek tomu, ze ma videla len raz na sale, tak sa potom na mna bola pozriet a pamatala si ma. Takze doporucujem.

marialat
18. okt 2010

Prosím vás. Nevedeli by ste mi dať niekto kotakt na Dr. Nižňanskú???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre