Dr. Nižňanská, Antolská. Máte skúsenosť?

nellia
27. dec 2007

Ahojte tehulky! Mate skusenost s touto DR?
ja k nej totiž chodim, ale chvalit sa nemozem a a navyse - pocula som na nu kopu staznosti a mam strach... ☹

adula05
29. nov 2010

Ahoj skús si zavolať do Budmeríc GYN MEDIA. Mudr. Nižnanská tam má ordináciu každý štvrtok od 16 do 19.hod
A čo sa týka mňa ja na túto pani doktorku nedám dopustiť. Ja k nej chodím už 5 rok. Chodila som k nej pred pôrodom aj po ňom. Mala ma počas celého tehotenstva-mohla som jej kedykoľvek zavolať. Čo sa týka samotného pôrodu CHvalabohu že som ju mala zazmluvnenú tie prachy stáli zato, lebo si neviem predstaviť že by ma mala odrodiť "mila" doktroka ktorá ma príjmala-nepríjemná, ochrápaná. Prišla som na príjem o 3 ráno a pani Dr. sa tvarila bože čo zas prečo ste ma zobudili. Hne´d som sa pýtala kedy zavolajú Dr. Nižnanskú ona mi odvkla že ona vie kedy ju má volať. Po 3 hodinách mojich bolesti keď som sa opýtala že čo bude ďalej a ako to somnou vyzerá tak len odvrkla ešte je skoro neotvárate sa. Potom mi to nedalo napísala som sms Nižnanskej ktorá mi okamžite zavolala naspäť a do 15 min už bola pri mne. Hned si ku mne sadla porozprávala a keď som jej povedala ako sa cítim a čo mi je ihne´d urobila monitoring a za 20 min som bola na sále-pretože každá moja kontrakcia malému robila zle. A na koniec ked bol malý vonku chvalabohu živý a zdravy tak som sa dozvedela že mal omotanú pupočnú šnúru. Nižnanská sa počas celého pôrodu so mnou rozprávala bolo to ukludnujúce. Počas celého pobytu v pôrodnici sa vždy zastvaila pýtala ako sa mám a aj na maleho sa vždy informovala. A teraz po pôrode je to už 2 roky vždy pri preventivnej prehliadke prehodíme pár slov a vždy sa informuje na malého a že ak by niečo kedykoľvek sa mám ozvať. ďakujem je že máme zdravého syna dovie akoby to dopadlo keby ma nechali tak bez monitoringu len tak veď sa neotváram......
Takže za seba MuDr. Nižnanskú vrele doporučujem a jej zazmluvnenie stojí zato

jujuj
11. jan 2011

ahojte, moj nazor na niznansku: pretvarka, za peniaze sa vie sice krasne usmievat, ale inak neprijemna, neprofesionalna!!! zazila som ju, lezala som na antolskej na rizikovom aj som tam (bohuzial) rodila

zuzi118
11. jan 2011

nemozem suhlasit s jujuj... Ja som jej nedala ani cent a nemozem povedat, zeby bola neprijemna alebo neprofesialna. A to teda mam s nou na vela veci iny nazor! Ja na tejto pani doktorke mimoriadne ocenujem to, ze ma nezavadza, neklame mi a respektuje moje rozhodnutia - aj ked s nimi nesuhlasi. A napriek tomuto nesuhlasu na mna nie je neprijemna. Isteze nase diskusie su niekedy razne, ale o jej profesionalite absolutne nepochybujem. Musim povedat, ze tato pani doktorka si svojim pristupom ziskala moju doveru a ja som velmi rada, ze prave ona je mojou osetrujucou lekarkou.

amdeis
11. jan 2011

Po profesionalnej stranke je Niznanska naozaj skvela. Profesional s citom. Po ludskej stranke ju hlboko a zo srdca nenavidim za to ako mi znicila koniec tehotenstva, vykaslala sa na mna den pred porodom aj ked videla ako sa zufalo bojim. Vdaka nej uz nikdy viac rodit nebudem tak ma zle skusenosti a pani doktorke prajem len certa s diablom aby jej len zem pod nohami horela. 😠

amdeis
11. jan 2011

Podotykam, ze ma poznala 15 rokov. Zla, jesitna, arogantna zenska.

dana33
11. jan 2011

Tak pridam sa aj ja ku chvale na p.Dr. Nižňansku,všetky pozitiva čo tu pišete možem potvrdit,rodila som u nej/mala službu/,odrodila ma ,cele 2 hodky po porode sedela na sale,kde som ležala,pisala na počitači,po 2 -ch hodinach prišla ku mne do porodneho boxu,podala mi ruku!!! 😲 a povedala,že gratulujem vam k babatku,bola som v miernom šoku...pri 1.synčekovi som rodila na Šmidkeho pred 15 okmi,na to nikdy nezabudnem ,dr.Petrova otras 😠 ,ked som už nevladala tlačiť,vyhlasila vetu na ktoru do konca života nezabudnem "tlačte,lebo pojdete dole a budete sa prechadzat dovtedy,pokial to z vas nevypadne"no sila,bola som bez manžela,tak asi preto bola taka husta,neviem..ale dr.Nižňanska je oproti tejto xantipe anjel v bielom plašti 😉

jujuj
11. jan 2011

nuz, ak sa ti zda niznanska len preto ze ti podala ruku s "gratulujem" skvela, tak neviem (v zahranici je takato gratulacia samozrejmostou a nechapem ze pre toto by som mala Dr. chvalit)...
amdeis, pises mi z duse, (pani doktorke prajem len certa s diablom aby jej len zem pod nohami horela 😀 ) nechapem co tie zenske na Niznanskej vidia, je arogantna, naduta, a ZLÁÁ, neludskáá!
to ze ma na tvari masku s usmevom neznamena, ze este dobra je
mala som ju mat k porodu (bol v noci), chvala bohu ze neprisla, so sirokym usmevom na druhy den oznamila, ze "aach, nepocula som telefon" (velmi profesionalne... hlavne ked v ten den som bola u nej na kontrole uz s kontrakciami a bolo jasne ze za par hodin porodim) a to jej sluzbukonajuce lekarky vyvolavali cely porod
a to sa mi nechce ani pisat ako ma cely cas zavadzala (preto mi pride absolutne neprofesionalna)
mala som uzku panvu, co sa dalo vediet uz v tehotenstve, ale ona ze "malo by to ist prirodzene" a keby sme nemuseli cakat na sale na jej nezdvihnuty telefon, tak by ma odviezli mozno na cisarsky o par hodin skor, a nemusela som tam zazivat to peklo...
proste dobry grc, nemam slov
a ak nahodou jej ukazete ze mate z porodu strach, tak sa na vas sprepacenim vyserie
take ju nezaujimaju, ona chce pacientky, s ktorymi to ide hladko, ak by mal byt nejaky problem, tak od toho ruky prec!!

dana33
12. jan 2011

JUJUJ sory,ale mne to stači,nakolko som mala otrasnu skusenost pri 1.synovi,zato,že ty si mala zle skusenosti,to je tvoj problem a nie kazdy ma skusenosti so zahraničnym spravanim doktoriek,aj u nas su dobrí a zlí doktori,ja som ma la štastie na tuto pani dpktorku a stojim si za tym,možno sa zmenila neviem aka je teraz ale pred 4 rokmi bola perfektna a keby som išla rodit zas idem ku nej 😉

zuzi118
12. jan 2011

@jujuj tak ja neviem, vedie rizikovu poradnu - keby chcela bezproblemove pacientky, tak to asi nerobi. Ja s nou mam naozaj dobru skusenost a to sa ma doteraz kazdy doktor chcel zbavit, lebo som tvrdohlava ako mulica a nemienim v niektorych veciach (ktore sa doktorom vobec nepacia) ustupit a rozhodne sa neda povedat, zeby to so mnou slo hladko. Ale uvidime, este ma caka zopar poradni a ja mozno zmenim nazor. Co by ma ale naozaj mrzelo.

jujuj
12. jan 2011

@dana33 ze ty si mala dobre skusenosti, to je zas tvoj problem ;)

maria30
12. jan 2011

ja mám s dr. Nižňanskou tiež len pozitívne skúsenosti... a to tiež odo mňa nedostala ani korunu.. @jujuj čítala som asi všetky Tvoje príspevky - i v inej téme a všetky sú len negatívne.. nebude chyba niekde inde???

lilinka76
12. jan 2011

Aj ja môžem Dr. Nižňanskú vrelo odporúčať. Rodila som v marci 2008 dvojcatka, robila mi s Dr. Korbelom a Dr. Havaldom sekciu, lebo chlapci mali v brusku zlú polohu. Je to úžasná žena, ktorá je lekárkou a pôrodníčkou dušom i telom, ochotná vypočuť pacientku, podporiť a povzbudiť. Veľmi rada na ňu spomínam... Dievčatá, ak chcete mať istotu, že sa o Vás pôrodník postará a nenechá Vás trápiť sa, alebo napospas osudu, tak určite si ju zazmluvnite.

jujuj
12. jan 2011

je prirodzene, ze ludia nemusia mat rovnaky nazor na veci a s tymi istymi ludmi mozu mat ini ludia odlisne skusenosti. Internetove fora su na vyjadrenia nazorov a skusenosti, a ja som napisala svoju skusenost. Nebudem vychvalovat niekoho, kto sa ku mne zachoval zle a mam pravo napisat tu svoj nazor, ako kazda z vas. Mne je to luto, ale ja mam skusenost s Dr. Niznanskou zlu. Ale nastastie na Antolskej su aj ini lekari, napr. Rosenberg a pod. ktori su fajn. Majte sa

lubiku
12. jan 2011

Ja mam s nou tiez len velmi pozitívne skusenosti, lekarka s velkym L 😵

dana33
13. jan 2011

@jujuj to nieje žiadny moj PROBLEM ,ale štastie 😉 ty si ho asi nemala ,je mi ta luto,naozaj uprimne ☹ ,a tiež som nedala ani korunu ,skus si niekoho zaplatit a tvoj postoj zvačša negativny sa určite zmeni,prajem ti vela štastia a optimizmu do života PA. 😉

klickklack
13. máj 2011

@marialat mobil na seba ti da az ked pojdes k nej rodit...
ale mozes sa na nu nakontaktovat ak zavolaš na Mytnu 02/57786225 http://www.poliklinikamytna.sk/telz.php
a dohodnes sa so sestričkou...
pripadne ju skus stihnut na antolskej, ale tam dost lieta...

klickklack
13. máj 2011

Ja som rodila u MUDr. Niznanskej teraz 1.4.2011 a bola fakt užasná, možem ju len odporučiť...
aj sestričku má úžasnú......
Ležala som nakoniec aj 3 dni na rizikovom, starala sa o mna, vsetko mi vysvetlila, do nicoho ma netlacila a pri porode bola perfektná... zachovala chladnu hlavu aj ked sa malickej pritazilo...
mozem len odporucat...

singlee
13. máj 2011

Ja som sa stretla z Mudr.Niznaskou na rizikovom.. a bola velmi prijemna a vsetko vysvetlila do podrobna.. kedze mi museli dat vyvolavacku... pri porode mala len dohlad.. ale aj tak som bola spokojna. Odrodil nas dr.Dlhopolcek ale vsetko konzultovali s nou. Oboch mozem odporucit.

kat22
18. máj 2011

ahojte, prosim vas, poslai dcerku k dr Niznanskej, vraj na polikliniku Petrzalka, neviem ju vsak vygooglit v zoznamoch. neviem, ci ich je gynekologiciek viac, tato by mala byt aj detska. Mate niektora kontakt a poskytnete? Vdaka

adula05
18. máj 2011

@kat22
Ahoj tak to bude určite MUDr. Nižnaska Zuzana lebo ona je aj detska gynekologička, Najdeš ju na antolskej v Ba alebo ordinuje aj v Budmericiach každy švtrok- Gyn Media, alebo ma aj ordinaciu na Mýtnej.

maria30
18. máj 2011

@kat22 ahoj.. je to dr. Nižňanská.. ordinuje v ambulancii č. 22, na prízemí v poliklinike, ale treba sa radšej objednať.. tel.č. do ambulancie: 02-68672549..

martinjasen
7. júl 2011

maria30 @andreaforro ja mám s oboma skúsenosť a som s oboma spokojná, ale keby som si mala vybrať, tak určite som viac naklonená k doc. Korbelovi...
Včera o 19:19 • 4 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2011 (40. tt) • Odpovedz • Páči sa mi to • •
Delete - Edit

andreaforro Diky, maria za odpoved. A preco konkretne radsej jeho?
Teda si rodila u oboch alebo ako?
Včera o 19:23 • Odpovedz • Páči sa mi to • •
Delete - Edit

maria30 @andreaforro priamo nie, ale nepriamo som patrila doc. Korbeľovi.. minulý rok, ak tam nebol, tak ma vybavovala aj dr. Nižňanská... Doc. Korbeľ preto, že mám s ním viac skúseností a viem, že je to veľmi dôsledný doktor.. nič nenecháva len tak alebo na náhodu...veľmi mu záleží na pacientkách.. nerobí to len ako rutinnú robotu, ale robí ju srdcom.. a prístup k pacientkám má úžasný.. veľmi priateľský a milý, ale zároveň s profesionálnym odstupom... toť môj názor
Včera o 19:30 • 4 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2011 (40. tt) • Odpovedz • Páči sa mi to • •
Delete - Edit

andreaforro este niekto, prosim, sa vie podelit o svoju skusenost? vdaka vopred
Dnes o 09:27 • Odpovedz • Páči sa mi to • •
Delete - Edit

adetka rodila som u doc. Korebela - neskutocne profesionalny pristup... pocas prvej doby porodnej ma prisiel pozriet asi tri razy... ukludnoval, vysvetloval (sestricky boli odmeranejsie)... na sestonedelie nas s dcerkou prisiel pozriet zo tri razy... vzdy vysvetlil co a ako... s usmevom... dokonca mi odpovedal na otazky ohladom zltacky mojej dcerky (pediatri mi nic nevysvetli)... mozno bol az prilis uzkostlivy co sa tykalo mojej tehucukrovky... aj tentokrat ho chcem... len neviem ci nema prilis vela pacientiek...

andreaforro
7. júl 2011

Super, diky. Ano, ved on sa specializuje na taketo maminky, prave preto m ho odporucaju. A ako sa da k nemu nahlasit? Odkedy si zacala k nemu chodit? A teraz cakate znova babo?

mahalo
1. aug 2012

Posobila na mna celkom profesionalne. Vie byt miestami neprijemna a o par minut je zase mila.. 🙂

oliverka
1. aug 2012

Ako vyzerá Dr. Nižňanská? Na Antolskej pripravovala často vizity Dr, ktorej meno som si nevšimla. Bola menšia, krátke tmavé vlasy, pevnejšia postava, vek cca 40-50. Mohla to byť ona?

kuriatko84
21. okt 2012

@oliverka urcite to nebola ona, lebo vizity pripravuju sestricky a nie doktorky, MUDr. Niznanska je chuducka, kratke vlasy a farbu vlasov meni dost castoo 😉

vinifred
21. okt 2012

..lepší pôrod ako bol s ňou som nemala..pomáhala mi ako sa dalo,dokonca až tak,že som sa vôbec nedotrhala,mala som len 2 štichy,kdežto predtým som bola ako rešeto,perfektný prístup,keby som mala rodiť ešte raz,tak s ňou..🙂..a to som si ju nevybavovala,nič som jej nedávala,jednoducho som o nej počula a tak som si ju priala,až ma asi vypočula..😀

nikuslove
9. feb 2013

Bola som U tejto doktorky a je neskutočne vinikajúca na ňu sa sťažovať nemôžem je výborná odborníčka a má ľudský prístup. A je Veľmi vyhľadávaná ... 🙂 🙂

gajdosovam
5. mar 2013

A dievčatá počula som že je aj pediatrický gynekológ máte niektorá v tom to prípade skúsenosť? Doporučil mi druhý lekár.

bibika151
3. apr 2013

mate prosim kontakt an mudr niznansku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre