Dr. Nižňanská, Antolská. Máte skúsenosť?

nellia
27. dec 2007

Ahojte tehulky! Mate skusenost s touto DR?
ja k nej totiž chodim, ale chvalit sa nemozem a a navyse - pocula som na nu kopu staznosti a mam strach... ☹

rainee
28. jún 2013

@gajdosovam ahoj, tiez som pocula ze je aj detska gynekologicka, boli ste tam na vysetreni? aka bola? treba sa vopred objednat ci prist vramci ord.hodin? treba aj doporucenie od lekara?

gajdosovam
28. jún 2013

@rainee Ahoj nebola som lebo teraz to uz nemava ako to riesime na imunologii mala znizenu imunitu tak uvidime.

rainee
28. jún 2013

@gajdosovam ok diky

lucique29
26. nov 2013

dobry den ,,treba sa k nej objednat alebo staci prist s vymennym poukazom a pockat si,,vdaka

lulu_lu
20. dec 2013

Ahojte, tiez som s nou mala ksuenost a to vecra, velmi mila profesionalna a razna. Mala som z nej dobry pocit.

denaalubos
20. dec 2013

Aj ja mam..chodila som gyn.do Budmeric, kde sa striedaju traja lekari. Ja som bola v 8tt tehotenstva a v noci som mala silne spinenie..tak sme sli na pohotovost, tam mi povedali ze tri dne kludovy rezim a kontrola u svojho gyn., kedze mal dovolenku bola som poslana na antolsku dotycnej gyn.ta ma mala o 8mej prijat, dosli sme cakaren plna, tak som sa ozvala ze o mne vie, povedali ze mam cakat ze nieco riesi ci porod alebo sedenie to uz neviem...ked prisla taka asi 2 zeny vzala a nakonec znova vysla a sla prec tak som ju zastavila ze ma ma okontrolovat ze som bola na pohotovosti a atd ona na tl ze sa ponahla a ze pride mozno o hodinu mozno neskor ze mam cakat ja na to ze som bola obkednana a ze cakat nemozme lebo muz musi do prace na to konto mi povedala ze ved ona pozerala do papierov z pohotovosti ze je vsetko oka a ze mozem ist domov...po ceste som bola vytocene ze mi mala urobit kontrolu a ze sa na mna vysrala...oka isla som kamaratke , prisla domov sadla na wc a kooopec krvy zo mna...zavolali mi sanitku...a lezala som v nemocnici asi tyzden..nasli mi tie krvne zrazeniny ci co ako sa to vola....a zasadne vsetci lekari tvrdili ze zlyhala...mohla som ju udat, ale komu by sa chcelo vlacit sa po sudoch a podobne....z nemocnice som sla do budmeric pre kartu a skoncila som tam nemuju tam ani vybavenie a musela som chodit koli utzv do ba....nasla som si super doktora v tt...a chvala bohu moje dietatko je cele a zdrave ale skoncila som cele tehotenstvo na PN...takze tolko od mna na tutu vela vychvalovanu pani gynekologicku :-/

alibabaa
21. dec 2013

ja mam s nou len a len dobre skusenosti. velmi prijemna a profesionalna dr s velkym D..

leeenka26
23. feb 2016

Ja som vystriedala viscero doktorov, poviem vam ze 1 ma pripravila doslova o dieta, dalsi doktor no comment, dalsia doktorka ma nepocuvala, riesila telefonaty a somariny osobne a mala ma uplne na haku a to som bola u sukromnicky. Ja mozem dr. Niznansku fakt odporucit. V zivote ma nesklamala absolutne v nicom, praveze naopak napriek tomu ze je velmi vytazena to zvlada bravurne a nic nezanedba. Ja nemam absolutne krive slovo na nu prave naopak. Je to top lekarka!

iwanna0611
13. mar 2016

Baby prosim vas mate na nu tel.cislo ? Dakujem

jazar
20. apr 2016

Zdravím Vás, aj ja som bola jej pacientkou i moje dcéry boli ešte na Zochovej. Mala som s ňou len dobré skúsenosti. A keď som raz mala vážny problém, pre ktorý som musela na operáciu, tak ma doktorka odoperovala a odvtedy som v poriadku, bez problémov a šťastná. Za to som jej moc vďačná.... Myslím si, že je oddaná svojej práci a robí ju veľmi dobre a profesionálne. 🙂

viera73
27. máj 2016

Pridávam samé kladné hodnotenia na MUDr. Nižňanskú. Je vskutku profesionálna, priama, nezavádza a na otázku je od nej vždy priama odpoveď. Zároveň je milá, vypočuje ťa. Chodím k nej od prvého okamihu tehotenstva a je mojou gynekologičku až doteraz. Pamätám si, ako od začiatku pôrodu po koniec dokázala vytvotiť pocit kludu a vedela som, že čokoľvek sa udeje, je ten najlepší človek čo to zvládne. Po pôrode chodila za mnou aj dalšie dni, čo som bolav nemocnici na Antolskej. Vrelo odporúčam túto pani doktorku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre