Dr. Paldiová, Dúbravka. Ste s ňou spokojné?

marse
17. dec 2008

Mate niektora z vas na nu nejake referencie??? Ste s nou spokojne??? Dakujem

dobromila
17. dec 2008

ahoj,

ak myslis tu dochodkynu, ktora ma ambulanciu v Dubravke v BA, tak jednoznacne neodporucam 😝

monkula
17. dec 2008

a ja ju jednoznačne odporúčam....
chodím k nej už to bude v januári sedem rokov a som max. spokojná.

dobromila, máš s ňou zlé skúsenosti? 😕

marse
autor
17. dec 2008

ano myslim tu dochodkynu v dubravke

dobromila
17. dec 2008

monkula - ano mam, chodila som k nej na odporucanie!!! (nechapem, ako s nou moze byt kamoska spokojna) pocas prveho tehotenstva, to som este byvala v BA.
Odborne ju posudit neviem, ale co sa tyka ludskeho pristupu, tak to bolo vacsinou otrasne. Takto sa podla mna s pacientkami nejedna a este som si vsimla, ze bola velmi naladova a niekedy poriadne roztrzita. Ale ani sa necudujem, ved je uz v dost pokrocilom veku.

Tu v PD som natrafila na super gynekologicku v strednom veku v uplne novej ambulancii so skvelym vybavenim a hlavne s uplne skvelym pristupom k pacientkam (len keby jej to obcas nekazili sestricky - ale to ide len o take detaily 😝 😀 ) Takze mozem porovnavat a je to teda, ako sa vravi "nebe a dudy" v neprospech Paldiovej.

Ty mas moznost porovnavat? Alebo si k inemu nikdy nechodila?

monkula
18. dec 2008

dobromila, áno, mám možnosť porovnávať. Ako študentka som chodila k školskému gynekológovi, ten mal vždy tri pacientky v ordinácii, jednu na koze, jednu za plentou a tretia sedela pri sestričke, ooozaj príjemné, najmä ak si počula rozhovory o výtokoch, o bolesti pri súloži atď.
Keďže som obe tehu mala rizikové, chodila som aj k jej manželovi, aj k inej lekárke....
Máš pravdu v tom, že je roztržitá, ale ku mne sa vždy chovala pekne.

lili007
24. aug 2009

Zdravim Vas.
Plne suhlasim s recenziou MUDr. Paldiovej. Uznavam vystudovane lekarske kapacity, rovnako roky, ktore vo svojej profesii odrobili, no pristup tejto pani doktorky ma uz prestava bavit.
1. aj ked na tuto pani doktorku ziskate mobil (napr. od svojej vseobecnej lekarky) nedovolate sa jej!!! Dviha len akymsi platiacim klientkam - no o moznosti platenia sa nedozviete.
2. vysetrenia pacientiek obcas prebiehaju s otvorenymi dverami!!!
3. diskusia o vasej diagnoze obcas prebieha aj na chodbe pred ostatnymi pacientkami!!!
4. z vysetreni, ktore robi priamo u seba je to len ultrazvuk
5. pri otazkach, ktore by vas ako pacientku zaujimali vam odpovie stylom ,,tetky z trhu,, resp. vzdy zacne tocit nejaku svoju naucenu pesnicku
6. obcas strati vase papiere, no v podstate su jej zbytocne, lebo vzdy zabudne kto ste, co chcete a co vas trapi
7. ak vam chladnokrvne oznami dost predcasnu a velmi smutnu diagnozu - nelakajte sa - dajte si ju overit inemu odbornikovi a zivot vam zacne opat chutit🙂))

blackrose
5. okt 2009

K Dr. Paldiovej chodim uz asi 8 rokov (este ked nebola v Dubravke), sice chodim "len" na rocne prehliadky, ale vzdy som s nou bola spokojna. A pre istotu este poviem, ze jej nic po mimo neplatim. Obcas je roztrzita, sestricku by som asi vyrazila hned medzi dverami, ale inak s nou nemam ziadny problem.
Vzdy ak mala pocit, ze by tam mohla byt cysta, mi urobila ostatne vysetrenia, bola vzdy ustretova, aby nahodou nieco nezanedbala, vzdy mi vysvetlila mozne rizika.
Nikdy som sa za tychto 8 rokov nestretla s preberanim diagnozy na chodbe, prip. s otvorenymi dverami. Myslim, ze zatvorit dvere si vie kazdy aj sam.
A k tomu, ze zabudne kto som... ved nema len 10 pacientiek. Ved aj moj vseobecny lekar nevie kto som!!! A to ani nechodim k lekarovi vo velkom meste!!!
Za cysty mi to povedala vzdy normalne, nikdy nepovedala, ze je to istotne cysta! Robila mi pre istotu aj ine vysetrenia, ktore nemusela...
Mozno zalezi aj od Vasej povahy a od Vasho ocakavania... nie kazdemu sa clovek zavdaci...
Ja nikdy nikoho neodporucam, pretoze kazdy je iny a kazdy ma ine odporucania, ale ja som s Mudr. Paldiovou spokojna.

monkula
5. okt 2009

mňa teda prekvapilo, že píšete, že si vás nepamätá.... vždy, keĎ k nej príde moja mama, spýta sa ako sa mám ja a tď....

lili007
30. nov 2009

Kočky tak pre upresnenie:

- Dr. Paldiova ma poslala na kozu, potom vyšla z ordinácie a keď sa vrátila už nezavrela dvere!!! ...neviem, to som mala zoskočiť z kozy vyzlečená a zavrieť si ich sama?

- keď Vám doktorka stratí vyšetrenia cyto a potom nezapíše do karty výsledky vaginálneho ultrazvuku, za ktorý si samozrejme zaplatíte, tak to je dosť neprofesionálne, nemyslíte? PS: vyšetrenia sa dodnes nenašli!

- keď som ju prosila o krvý tehotenský test, povedala, že jej ho poisťovňa nepreplatí. Pritom som jej niekoľkokrát prízvukovala, že peniaze jej dám aj hneď na stôl - neurobila mi ho. Tvrdila, že mi nepracujú hormóny a neovulujem - že dáme vyvolávačku. To som už ale bola cca v 5 týždni teho.

- keď som sa jej pýtala na možnosti kontroly vývoja bábätka (amnio a pod.), nakoľko som dlho nevedela, že som tehotná a pila som alkohol, tak mi na chodbe pred všetkými kočkami odpovedala, že všetko s mierou a bude dobre. Takže podľa nej môžete aj v prvom trimestri s mierou piť!!! Zrejme:-/ O možnostiach kontroly vývoja bábätka som sa nedozvedela.

- a na koniec taká nemilá bodka - oznámila mi MA (abort) a poslala ma na kyret. Vravela ako ho hotovej veci i keď som ju prosila, aby sme bábu dopriali ešte aspoň týždeň, že sa možno preberie. Odpálkovala ma slovami, že tam už šanca nie je a mám sa ísť hneď hlásiť do nemocnice na kyret. Dnes sme v krásnom 23tt🙂

????????????? :-/

katy_am
24. júl 2011

Ja som k nej prišla stým, že mám bolestivú menštruáciu, že ako sa to dá riešiť a ona ma pol hodiny presviedčala, že som tehotná!! Vždy keď k nej prídem mi sestrička začne rozprávať, že všetky moje problémy sú spôsobené tým, že nepoužívam Saforelle. Potom mi doktorka dalších 15 minút hovorí o tom čo je to ovulácia... Ako mne stačilo.. určite neodporúčam...

sissy27
25. júl 2011

hmmmm... no ja tiež "chodím" k dr. Paldiovej... dostala som sa k nej tak viac menej z núdze - presťahovala som sa síce v rámci BA, ale vyskytol sa akútny problém a táto ambulancia bola najbližšie a boli aj ochotní ma zobrať hneď bez čakania, tak mi to bolo v tom momente jedno... a tak som ostala... našťastie žiadne vážnejšie problémy nemám, v podstate si tam chodím len pre recept na ATK, ale z tých dvoch troch vyšetrení, ktoré som u nej absolvovala, som nemala nejaký extra dobrý pocit... a sestrička je kapitola sama o sebe, tá by sa hodila na úplne iné oddelenie a nie ako sestrička, ale ako pacient 😝 základom života je podľa nej saforelle (asi má dobrú províziu z predaja) a keď minule spustila monológ o tom, ako fantasticky na svoj vek vyzerá, tak mi nebolo všetko jedno 😀

evaluatorkaeva
7. sep 2011

Vsetko co napisla lili007 je pravda. Moja skusenosť s MUDr. Paldiovou a rovnako jej sestrickou je tiez negativna. Mila a ustretova bola ku mne len raz - 1x ked som k nej prisla ako nova pacientka s problemom. Vtedy vyzerala velmi ustretovo, urobila mi vysetrenie bez toho aby som bola jej oficialnou pacientkou. Tam skoncili moje prijemne spomienky. Problem, s ktorym som k nej prisla 1x mam este aj po troch rokoch. Chodila som k nej 2x tyzdenne ako na hodiny klavira a ona si ma nepamatala, vzdy som jej musela cely svoj problem rozpovedat od znova a co myslite, mam to zapisane v zdravotnej karte? NIE! Vrchol bol, ked pani doktorka uz asi naozaj nevedela co mi ma povedat na popis mojho problemu a tak do mna vopchala tri prsty a skonstatovala ze naozaj netusi, co ma moze boliet! To ze mi v ramci pravidelnej prehliadky nevzala krv (berim HKA) a po mojom dotaze preco mi povedala, ze "oni take nerobia! " je uz vlastne len malickost. Otvorene dvere, sestricka robiaca vytery namiesto lekarky, kricanie na mna tak, ze vsetky damy vonku vedeli aky mam problem, to vsetko je zial pravda. Pani doktorka je roztrzita a nesustredena.
Pani sestricka je kategoria sama osebe. Ta na mna snad nebola mila ani raz, resp. tusim len vtedy, ked som si od nej kupila saforelle. Vrchol bol, ked na mna po roku pri pravidelnej prehliadke najacala (jacala asi 15 minut v kuse a pani doktorka sa potom pridala tiez), ze preco som si nezavolala ake mam vysledky z posledneho vysetrenia! Na moju odpoved, ze ved ja som volala a bolo mi povedane, ze vsetky vysledky su ok, som dostala odpoved, ze to ale neboli vsetky vysledky! A to mam ja ako asi tak vediet.
Na moju poznamku, ze ved maju moje telefonne cislo aj adresu a ze snad keby bolo nieco v neporiadku, tak mi daju vediet, mi povedali, ze oni netelefonuju, ani neposielaju postu, ze to je moj problem. Toto bola posledna kvapka a ja menim gynekologa.

zelovocka
4. dec 2011

@evaluatorkaeva
@sissy27
@katy_am
@lili007 fúha baby, súhlasím s vami do bodky.
ja chodím k Paldiovej tiež už roky, ale to len preto, že som nemala vážnejší problém a viac-menej som chodila na preventívky. teraz ale plánujem dieťatko, tak si dám u nej porobiť predkoncepčné vyšetká a utekám kade ľahšie 😒
keby náhodou chcela nejaká zblúdilá duša zakotviť v prístave pani doktorky a jej "úžasnej, prívetivej" sestričky, dodám ešte pikošky že p. doktorka odo mňa v poslednom čase vždy! vyžaduje asistenciu pri vyšetku, to zn. držanie nástroja (zatiaľ čo sestrička na recepcii ponúka výrobky Saforelle 😀 ) a keď som raz prišla s tým, že môj partner má podozrenie na chlamýdie (ktoré sa, mimochodom, nepotvrdilo, lebo mal tiež pekne domotaného urológa 😠 ), tak milá pani doktorka hneď na mňa, že to mám pekné kvietko toho partnera a že ktovie s kým on čo robil! 😠 no ako úplne som nechápala, čo si to dovoľuje 😖
keď idete na WC, tak sestrička vám milo nezabudne pripomenúť, aby ste nehádzali vložky a pod. do wecka, lebo sa im stále upcháva. to isté majú aj na dverách napísané. hlavná vec ale, že namiesto jemného toal. papiera, ktorý by sa dal bez problému spláchnuť, majú nejaký najhrubší šmirgeľ asi z recyklovaných kartónov 😀 to že sa na wecku nezamknete a tým pádom máte nulové súkromie, ani nevravím.

nejaké odporúčania na dobrého gyn v BA? 😅

sissy27
7. dec 2011

áááá na tú asistenciu pri vyšetrení som aj zabudla 😎 ale tiež mi raz robila výtery a že "tuto mi to podržte" som si myslela najprv, že som prehliadla v tej mini ambulanciu nejakú ďalšiu sestričku, ktorá by jej pomáhala, až na druhýkrát mi došlo, že to mám byť ja 🤐 ako nie som nejak precitlivelá, ale sa mi to zdalo tak nejak drzé... a tiež teda by som ocenila odporúčanie na normálneho gynekológa v BA Dúbravke 🙂

becko
21. dec 2011

ja mam s pani doktorkou takisto velmi negativne skusenosti..ako uz bolo povedane, dvere, ked som ja na koze rozcapena, su otvorene, do toho chodi sestricka dnu a von, ktora ma vzdy nejaku dolezitu informaciu, ktora nemoze pockat 😀
pred dvoma rokmi mala pani doktorka podozrenie na zhubnu cystu na maternici.chodila som tam kazdy mesiac dookola, nehovoriac o tych stresoch a na konci kazdeho vysetrenia mi vlastne dokopy nic nepovedala..4 mesiace mi vychadzali zle vysledky [striedavo ma vysetroval aj jej manzel] piaty krat sa nejak zazrakom podla pani doktorky moje vysledky upravili a vsetko bolo v pohode..ked som prisla po pol roku, pani doktorka mi oznamila, ze som predsa davno mala prist na dalsie vysetrenie, ktore mi samozrejme pri poslednej navsteve nespomenula..na to povedala, ze ak mi pred pol rokom povedla, ze vsetko je v poriaku, tak potom to tak asi bude..
a nakoniec, chapem, ze ma z toho pani trzby, ze predpisuje hak, ale bola som na vysetreni u ocnej a mam nedostatocnu slzivost oci..potom, ako mi urobili vsetky vysetrenia, bola pricina jasna.antikoncepcia.ked som s tym sla za pani doktorkou, vysmiala sa mi, ze to nie je pravda, pritom na vsetkych liekoch, ktore sa preedpisuju pri nedostatocnej slzivosti, je napisane, ze to moze byt vedlajsi ucinok antikoncepcie. 😒

sarinkad
23. jan 2012

Ahojte uplne s vami suhlasim.Je to smiesne ze vsetky skusenosti ktore tu popisujete mam aj ja.Nikdy si ma nepamata a to tam chodim kazdy tyzden.Mam problemy s menstruaciou opakuje sa mi kazde dva tyzdne a to beriem uz druhu antikoncepciu.Pani doktorka sa pyta mna na postup liecby ci chcem pauzu,ci chcem zmenit antinu a ani sama nevie ci je pricina len v antikoncepcii.Ako prva rana od nej bola ze mam rakovinu krcka maternice...ked mi robila stery aj ja som si musela pridrziavat nastroje a nakoniec stery vyhodila lebo vraj stale trosku krvacam..no ked som jej to hovorila predtym ako som liezla na kozu nepocuvala ma....to som tam bola okolo9tej rano o 18tej som mala prist na sono a to uz nevedela kto som co som co ma trapi:DSaforelle mi bolo nanutene hned medzi dverami este som ani nemala vypisanu kartu takze ano sestricka ryzuje... 😀 na vysledky krvnych testov som volala 3krat vzdy ma odbila sestricka nech zavolam za 10minut nakoniec mi volala asi 5krat naspat a ked som zdvihla zlozila telefon....prva odpoved bola niesu tu vsetky vysledky mam zavolat o dalsie 4dni a do hodiny mi volala zase ze moje vysledky su ok..strasne profesionalne ze?a niektora ste tu spominali peknu ordinaciu..co???ta mala cimra kde nieje ani plenta za ktorou sa da vyzliect?dvere kazdu chvilu otvorene?ale to je v podstate jedno kedze moj zdravotny stav sa riesi na chodbe 10cm od ostatnych pacientiek 😝 takze....neodporucam a hladam sposob ako zmiznut no neuplynulo pol roka..nemozem zmenit lekara aj ked som uplne nespokojna????

koniarova
23. jan 2012

@sissy27 Som sa nasmiala na tej sestričke. 😀 Čo je to ten Saforelle?

sissy27
29. jan 2012

@koniarova no ono je to celé na smiech, kým nepotrebuješ seriózne vyšetrenie 😖 a vzhľadom k tomu, že u tejto "doktorky" mám kartu hádam 4 roky, tak mám pocit, že samu seba v tomto smere zanedbávam 😠 a súúúúrne by som chcela tip na nejakú normálnu dr. v Dúbravke alebo aspoň v Karlovke...
Saforelle je mydlo na intímnu hygienu - sestrička má z jeho predaja v ich zariadení asi slušné provízie,lebo tak intenzívne ho každému vnucuje, že je to až neuveriteľné, ešte ťa bude presviedčať, že inde ho nedostaneš (bežne v lekárňach ho majú), prípadne že iné nie sú dosť dobré (každé, ktoré som vyskúšala, mi spravilo rovnakú službu a bolo OK) a podobne...

lili007
23. máj 2012

...este aby som to zaklincovala...
ked mi oznamila MA /zamlknuty potrat/ nechala ma vysetrovat pred mojim manzelom akysi umely prsnik, ze ci najdem hrcku??? ...v tej chvili poviem pravdu, som mala trochu ine starosti ako nejake hrcky, nie???
Hrcku som nenasla, vypocula peknu prednasku o tom aka som neschopna a bola som poslana na vyskrab... (ktory sa nastastie nekonal).... tak pekny den za nami, vravim si.
Uz som davno prec, nastastie🙂))

kvetka_
13. jún 2012

@lili007 a mas tip na nejaku inu doktorku? ja som uz zufala, chodim k smrekovej do dnv, doteraz som nemala problem, kazdy ma od nej odhovara. dostala som tip na paldiovu no ale ked toto citam, vobec sa mi nechce menit doktorku. to je ako z kaluze do blata. to sa v BAIV nenajde dobry gynekolog???

lili007
14. jún 2012

@kvetka_ Ja som sa docitala o nejakom super Dr. v Karlovej Vsi na klinike, zial ked som mu volala povedal, ze nove pacientky uz neberie. Momentalne chodim k svojej porodnicke🙂)) do sukromnej kliniky a stale hladam, lebo ona sa uz gyne veciam moc nevenuje, ma inu specializaciu.

kvetka_
14. jún 2012

@lili007 no ved to ze uz neberie pacientky. je to hrozne s tymto zdravotnictvom 😖

hanycka
4. júl 2012

musim sa k vam pridat aj s mojou skusenostou. Chodim k Paldiovej asi vyse 4 rokov a vzdy mi prisla divna- jej sposoby, komunikacie, vysetrovanie....no myslela som si, ze je to len moj pocit, ale teraz citam, ze mate rovnake skusenosti...Idem od nej prec, pretoze ma uz nebavi ze vzdy ked tam pridem tak sa tvari ako keby moju kartu videla prvy krat v zivote a vsetko jej musim 4x opakovat. Netvrdim, ze lekar si ma pamatat vsetky pacientky, ale aspon ked pozrie do karty, tak by mal byt v obraze, no ona je naozaj uplne mimo :( A s ostatnymi jej sposobmi mam tiez rovnaku skusenost- otvorene dvere, ziadna sukromie, pacietka jej ma asistovat pri vysetreni....A sestricka a jej Saforelle. Ja sa priznam, ze ja Saforelle pouzivam uz roky a mala som problemy s mykozami a ine intimne mydla mi nepomahali, toto pomohlo, takze to kupujem do dnes, ale nie u nich, lebo vo vacsine lekarni to stoji rovnako, nie ako tvrdi sestricka, ze u nich je to najlacnejsie 😒

Zhanam si teraz noveho gynekologa, niekde v Karlovke, nasla som na Dlhych dieloch Mudr. Zahradnikovu, ale nikde na nete o nej neviem nic najst, nemate s nou niektora skusenosti? dakujem!

hanycka
4. júl 2012

a dnes som sa bola pytat v karlovke na poliklinike- doktor Kajaba, ani doktorka Gaborikova uz nikoho neberu... :(

azmuk
28. sep 2012

Pridavam svoju skusenost. negativnu.
Pani doktorka doslova ordinuje na chodbe, nema problem pytat sa na osobne veci priamo pred ostatmymi pacientkami.
Okrem toho sa na mna vzdy uplne nechapavo pozera asi pol minuty a vsetko jej hovorim 3 krat dookola.
Aj preto si chcem zmenit lekara. To tam vsak musim ist osobne.
Prosim neviete, kedy ordinuje Dr. Paldiova? Lebo na internete som to nenasla a nerada by som sa tam prehanala zbytocne.
dakujem

slavka034
28. sep 2012

@azmuk pondelok -streda od 7:00-11:00 štvrtok od 11:00-15:00 piatok detto ako pondelok-streda

majinka81
28. sep 2012

@hanycka
Ahojky, to vážne už nové pacientky neberie?Ja som tam chcela volať budúci týždeň. Našla si nejákeho dobrého v BA?
Mudr. Kajaba má len samé dobré recenzie. Je fakt problém nájsť dobrého gynekológa. ☹
Ak máš nejaký tip budem vďačná.
pa

azmuk
28. sep 2012

@slavka034 dakujem!
uz som to vybavila!

hanycka
28. sep 2012

@majinka81 ahoj, kajaba berie iba nejake vybrane ulice....tak si skus zistit ;). Ja som sla nakoniec do Ruzinova- doktor Milly, v ruzinovskej poliklinike, bez problemu ma zobral, ma super pristup, aj pozitivne recenzie a aj sestricku maju velmi milu. 🙂

lilinka90
16. máj 2013

@lili007
pockaj lili troska tomu nerozumiem..poslala ta na kyret a ty si tam nesla a teraz si v 23 tt?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre