Dr. Paldiová, Dúbravka. Ste s ňou spokojné?

marse
17. dec 2008

Mate niektora z vas na nu nejake referencie??? Ste s nou spokojne??? Dakujem

venussa75
19. máj 2013

Ahojte
Aj ja bohuzial musim vyjadrit svoj trpky nazor na tuto akoze doktorku.Ja som k nej presla od ineho gynekologa,pretoze zrusil ambulanciu a ona bola zhodou okolnosti hned vedla.Bola som tehotna a prisla som k nej do poradne,robila mi predtym uz nejake vysetrenia a cakala som na vysledky.Kym som cakala v cakarni,sestricka mi odrecitovala vsetky vysledky na chodbe pred ostatnymi pacientkami,samozrejme aj tie vysledky co nedopadli dobre a dalej to so mnou diskutovala na chodbe,neskor vysla tato doktorka a tiez sa k nej pridala a dalej pokracovali v dalsych postupoch co mam vsetko absolvovat ake dalsie vysetrenia, tam na chodbe,bolo mi to vyslovene trapne,Potom ked som isla k nej do vnutra,brala mi vyter z posvy a to tam nevedela zaviest alebo sa trafit,neviem,tak otvorila dvere a volala sestricku aby jej isla pomoct a dvere samozrejme nezavrela.Diskutovat sa s nou nedalo o nicom,lebo ona stale opisovala aky ma super 3D ultrazvuk a ze si ho mam dat urobit,ved nestoji az tak vela,mala som sa hned rozhodnut aisla by mi ho robit,len aby zarobila.Hrozna doktorka,prvykrat som bola u nej a aj naposledy. A o tom ze zmetkuje a nevie kde co ma o tom ani nehovorim.Presla som k inej do lamaca a som maximalne spokojna,mila,opytat sa mozem vsetko,odpovie a vysetrenie je vzdy prijemne.

staford
19. máj 2013

@marse kde sídli táto dr.ani som o nje nepočula tiež hladám cchem odíst od Berešovej 😠

tortelinka
19. máj 2013

urcite nieeeeeeee! cista hroza, odisla som nej

tehulka2011
19. máj 2013

ani ja neodporucam, zly pristup a sproste nevhodne poznamky...

doomuska27
20. jan 2014

uplne cele zle neodporučam sestrička neprijemna lekarka spomalnena vobec nekomunikuje a vyseldky preberala v čakarni sestrička stale chodila do ordinacie ked ma lekarka vysetrovala a furt mi nutila svoj vyrobok uplne cele zle !!!!!

zeitka
20. jan 2014

ja som sa k nej dostala nahodou, lebo ze zdr. karty co mal moj lekar v ambulancii vedla, ze zdedila ona, tak som tam isla, na onycajne vysetrenie a v takej uzkej chodbe ma sestricka zvozila ako mozem existovat bez nejakeho vyrobku na umyvanie ... ked som si chcela zobrat kartu, tak to mi nemoze dat a ked nova lekarka poziadala o nu, tak jej odkazala ze neni postarka aby ju posielala....

fredinko
4. mar 2014

azmuk prosim ta nevie niekto ci paldiiova robi problemy pri tom ked chcete od nej odist a ci je nutne ju telefonicky vopred kontaktovat alebo ako... po mojich skusenostiach s nou a jej sestrickou pri pokuse vyziadat si kartu davnejsie sa to obavam skusit znova :(

elizaaa
4. mar 2014

nieeeeeeee, utekaj, bola som u nej 6 rokov, pri druhom tehotenstve mi povedala, že nevidí akciu a že asi pôjdem na potrat, ale nech si zaplatím vyšetrenie u jej manžela - cena 15 eur, o 4 hodiny som tam prišla plná strachu, aby som sa dozvedela, že je všetko v úplnom poriadku, aj takto sa dajú ťahať prachy
cytológia mi dopadla horšie pap 2-3a, žiadna tragédia, čo som ja vtedy ešte nevedela, sestrička mi sucho do telefónu vynadala, že prečo volám o týždeň neskôr po výsledky a vraj nech sa ihneď dostavím, dopadli zle
lekárka mi v ordináciii bez akéhokoľvek iného vyšetrenia povedala, že mám rakovinu a posiela ma na onkológiu a toto bola asi posledná kvapka, zobrala som kartu, na čo mi sestrička vynadala, že kam teraz chcem ísť 😝
inak sestrička je kapitola sama o sebe, nepríjemná osoba, vnucuje saforelle dosť nepríjemným spôsobom, akože fakt, ak si ho nechceš kúpiť, tak ťa tam pred všetkými riadne zdrbká
no a mnňa pravidelne doktorka vyšetrovala tak, že dvere otvorené, rozprávala sa zo sestričkou na chodbe, proste kultúrka
nehovoriac o tom, že som bola na rizikovom, chodila som tam skoro stále a ona nikdy netušila kto som a čo tu chcem, úprimne neverím, že si môžeš ešte horšie vybrať

sissy27
4. mar 2014

@fredinko áno, robí problémy... prešla som od nej k inej doktorke, tá si vyžiadala kartu písomne a karty nikde... boli dovolenky, tak sme s novou dr. čakali, až mi to teda nedalo a volám paldiovej, že či teda dostala výzvu a či by teda mohla reagovať... a sfúkla ma, že načo čakám, kartu mám nachystanú, dávno som si pre ňu mala prísť, že ona nebude míňať svoj drahocenný čas, benzín a platiť poštovné a ešte aj doporučene !!! podotýkam poštu má asi 5min pešo... takže som si pre kartu prišla ale po mojom monológu so zvýšenými decibelmi sa jej ofina dvihla a nezmohla sa na slovo... a dala som si tú námahu, že tak ako ona rieši problémy svojich pacientiek na chodbe pred ostatnými, tak som to s ňou poriešila na chodbe pred ostatnými aj ja 😠 v stručnosti asi toľko, že nech sestrička zdvihne svoj ctený zadok zo stoličky, prejde sa na poštu a peňazí má dosť, lebo vo svojej e-karte vidím, koľko peňazí za mňa dostáva od poisťovne len za úschovu karty, z ktorej aj tak väčšinu vecí postrácala (včetne záznamov od predchádzajúcej dr. a záznamov z pôrodnice) a teda 1,40€ jej naozaj chýbať nebude, keďže som si to mnohonásobne predplatila... napr. som si našla niekoľkokrát v karte, že cca 15€ dostala od poisťovne za konzultáciu a vyšetrenie ohľadne atk - to spočívalo v tom, že som si telefonicky vypýtala recept a prišla si poň, uznávam, pre mňa pohodlné a rýchle, ale ona si to od poisťovne nechala zacvakať ako úkon !!

fredinko
4. mar 2014

po mojej skusenosti so sestrickou co ked som uz aj klamala ze mam doma to jej blbe saforelle ze mamca ho kupila mi dala prednasku ze neviem setrit isla za doktorkou ze som si nekupila saforelle a ta hned dala mne prednasku o nezodpovednosti a ze bez neho urcite infekcie dostanem...no koniec a ked som povedala ze chcem kartu mi ju nechcela dat a odvtedy som tam nebola... lebo ten cirkus za kartu co narobila no koniec a kartu neviem ako dostat od nej :(

4lone
10. apr 2014

Ahojte, tak ja mam tiez rovnake negativne skusenosti s doktorkou Paldiovou. Je to katastrofa, aj ta je sestricka so saforelle, este aj prednaska 15 minutova o pouzivani- podrobnom! 😖 Doktorka je poplasena, nema prehlad, neamata si ma, ked jej opisem svoj problem, musim vysvetlit este dalsie 2 razy, tiez si musim drzat zrkadla pri vysetreni,som u nej asi 3 roky cca , ale hladam si inu, ak by ste vedeli o nejakej normalnej bola by som velmi vdacna 🙂 ...taktiez ako to funguje ked chcem odist? to si musim od nej vziat svoju kartu ??alebo moja nova si zalozi novu kartu ? neviete?vdaka Pripadne ak by ste vedeli nejake info o doktorke Koglovej zo zdravotneho strediska Saratov bola by som rada 😲

cacianka
23. júl 2014

@4lone koglová mi pripadala pred rokmi ako nacistka, odišla dom od nej s plačom a ked som začala pracovať na novom fleku, kolegyňa mala s ňou obrovské problémy, plod odumrel a ona ju zvozila že je hysterka a potom ju ledva zachránili, prudká otrava krvi , plod v totálnom rozklade ked bol jej manžel pre PN a oznámiť je ospitalizáciu a aj podakovať, tak len odvrkla že aj tak bol poškodený....

martina777777
11. mar 2015

@lili007 súhlasím pani doktorka by mala miesto prenechať mladším

martina777777
11. mar 2015

@sissy27 tak to sa mam na čo tešiť chystám sa si vziať kartu k novej lekárke

kittybuffy
13. okt 2015

ahojte,ja tiez chodim k paldiovej a tiez nejsom spokojna a zajtra si berem kartu a idem k inemu lekarovy..som v siedmom mesiaci a nemam ani poriadne termin porodu a ani poriadne vypisanu knizku..

kittybuffy
13. okt 2015

@lili007 vsetko doslova co si napisala plati.presne takto to tam chodi....a este ktomu ta neprijemna falosna sestra!!!

8291
24. okt 2015

Som z Dubravky a dlhé roky chodil k Dr.Gažovi na Kramáre-do sukrom.amb.Gynsante.maximalna spokojnost

letava
22. sep 2016

@venussa75
Ten ultrazvuk nie je u nej, ale u jej manžela, ktorému takto dohadzuje kšefty. Stále lamentuje, ako bol drahý a že sa jej tie peniaze predsa musia vrátiť. Najradšej by naň posielala každý deň. Na pacientku pozerá len ako na zdroj svojich príjmov ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre