Dr. Pospíšilová, Topoľčany. Máte s ňou skúsenosti?

to.beruska
12. mar 2009

Ajojte chcela by som sa spytat na vase skusenosti s dr.pospilisovou.Je dobra co na nu hovorite.dik za info

fejusa
12. mar 2009

hmmm.tisic ludi tisic chuti 🙂
ale mne ked robila vysetrenie pred operaciou,bola zlata,ma taktiez dobry pristup-mila

to.beruska
autor
12. mar 2009

no to ano,je to pravda ze 100 ludi 100 chuti.poznam ze niektory su snou spokojny a niektory az dost nadavaju.ale radcej som zvedava na tie co boli u nej tehotne a tak.ona je inak mila.no ja som na 99%tehotna.cakala som ze mi zoberie aj krv a potom posle na sono.no ona ma poslala na sono na ktore idem az na buduci tyzden stvrtok.a vobec ma ani nepozrela ci som alebo neni.ale bola som predtym na plodne dni na vaginalne sono tak sa to aj podarilo.od pocatia a ovu je to uz 22 dni.vobec ma nepozrela len dala papier na sono a pytala sa ako vysli testy

bubinko83
12. mar 2009

beruska,ani mna gynekologička nepozerala ked som bola tehu,iba ma poslala na sono

fejusa
12. mar 2009

ked ti urobi sono mala by ti sestra potom odobrat krv.....teda neviem c to tam tak chodi,ale u tvojho obvodaka gynekologa by ti to urobili

bubinko83
12. mar 2009

a prečo ta poslala na sono ked ho ma v ambulancii? 😖

sssimi
12. mar 2009

Ja k nej chodím už niekoľko rokov... Zatiaľ som spokojná, ale nemala som zatiaľ žiadny vážny problém... Teraz som v 8 mesiaci a zatiaľ fajn... Možno sa niekedy až prehnane bojí....
Aj keď dnes ma trošku prekvapila, že ma vôbec neposlala na sono v 30tt a ani na prietoky... a poradňu mi dala až o mesiac-veď do vtedy môžem aj porodiť, ale veď ona sa tomu musí rozumieť....
to.beruska a v ktorom by si mala byť týždni? Ono to totiž do určitého týždňa nie je na sone vidieť, preto ti ho nerobila... Mňe ho robila hneď, lebo keď som k nej prišla bola som už v 8tt a už aj srdiečko bilo...

to.beruska
autor
12. mar 2009

no to som sa cudovala aj ja,preco mi neurobila pre istotu aj tam.mne povedala ze nech idem na buduci tyzden dole do nemocncice to bude 6tt a teraz to je este len 5tt ze to ona na tom svojom nebude vidiet.

to.beruska
autor
12. mar 2009

a dava aj fotky zo sona ci nie?

ellen
12. mar 2009

no to je tiez dobra otazka, bubinko.
beruska, ja som bola u pospisilovej doooost dlho, od zakladnej skoly, ked som mala problemy s menstruaciou az do roku 2005 asi.. a aj ked som na jednej strane bola spokojna, zmenila som gyndosa, lebo nakoniec mi ani nerobila rocne prehliadky tak, ako mi teraz robi moj doktor.
ja viem, ze sa ma doktor pytal, ze ci mi vysiel test, kolko testov som robila a ked som mu povedala, ze ma bolia prsia, omakal ma 😀 a skonstatoval, ze to uz bude len a len pozitivne. ale dal mi zobrat krv, na sono ma tiez poslal ale az o nieco neskor, lebo by aj tak nebolo este drobca vidiet, ale krv mi bral urcite. po sone mi vypisal knizku.
ak mienis uz nej zostat, dozaduj sa. zisti si,ake su bezne postupy a slusne si poziadaj o normalny postup, teraz mam stale toho isteho gyndosa a som s nim spokojna. je sice od ruky, ale kazdy raz mi robi prehliadku, vzdy mi spravi stery, kontroly, riesi mi moje zostavajuce mlieko, proste sa stara. a najlepsie je, ze sa nemusi pozerat do karty, aby si spomenul ako sa volam 😀 😀 😀

bubinko83
12. mar 2009

inak aj ja som od dr.Pospišilovej odišla.Nebola som snou spokojna.

to.beruska
autor
12. mar 2009

no lebo viem,ze dost doktoriek bere hned krv aby si poistila ze je tehotna.a potom posielaju na sono.tak som bola trosku prekvapena.rozmyslala som ze ju zmenim.ja som tam dosla povedala ze 8 dni mi meskaju a to mi nemeskali uz vyse dvoch rokov.ze od pocatia to je asi 21 dni datum poslednej mestruacie,opytala sa ma ci som robila testy tak som povedala tri a to trvalo tri minuty a isla som prec
a este mi povedala ze ked budem mat nejaky vytok alebo sa mi nebude nieco zdat tak hned nech pridem

bubinko83
12. mar 2009

ale robila mi spinalku s dr.Kerekovou a vtedy som boa spokojna a bola aj mila ku mne 🙂

to.beruska
autor
12. mar 2009

baby a mohli by ste mi napisat kde asi chodite.ja tiez uvazujem nad odchodom.rano chcem ist do mesta tak by som chcela behnut niekomu inemu.rozmyslala som na radicovou tak nejako na juhu alebo nad trizmom len to je daleko.Tiez siles ale ten ma plno

to.beruska
autor
12. mar 2009

ona ako doktorka neni takto mozno zla.ked sa nieco stane.ale niekedy je dost lahostajna a neviem.no ja som snou tiez nemala problem.ale dve kamaratky potratili u nej uz tak neviem.mam strach.

dejna3
12. mar 2009

beruska, myslím si, že aspoň tú krv ti mohla zobrať, z toho by aspoň zistila hodnoty hcg, i keby ešte na sone nič nebolo vidno - týmto by bolo tehotenstvo potvrdené resp. vyvrátené 😉

to.beruska
autor
12. mar 2009

no ved prave a to ma strasne stve.lebo ked nahodou na sono bude este zavcasu tak potom mam cakat dalsi tyzden?mne stacilo ze mi to potvrdi aspon aj keby je sono neskor

bubinko83
12. mar 2009

ja mam zas kamošku ktorej nevzal krv ani dr.Sileš ked zostala tehu.Tak neviem...Ja chodim do odevy k Bognarovej a som nadmieru spokojna.A ked som mala najmenši problem alebo nejaku otazočku ked som bola tehotna vždy som jej mohla zavolat a ona sa vždy somnou bavila ako kamaratka.Fakt super pristup.Iba ma ordinaciu trošku od ruky......ale ja pojdem aj na kraj sveta pokial išlo o moje zdravie a zdravie mojho drobčeka 🙂

dejna3
12. mar 2009

bubinko, síleš berie krv, neviem prečo nevzal kámoške..

to.beruska
autor
12. mar 2009

o nej som pocula ze je tiez dobra.a ona ti brala tiez hned krv?potrebovala si aj nejaky papier ked si si isla pospisilke pre kartu

sssimi
12. mar 2009

to.beruška fotky asi nedáva... Ja som sa jej vlastne ani na to nepýtala... Fotku som si dala robiť keď som ležala v nemocnici-robil mi ju dr. Urbanec.... A ešte si skús zistiť čo sa robí v ktorom týždni... Mne napríklad nevyšli ani prvé 3 tehotenské testy a bola som tehotná... Proste som ešte nemala zvýšené HCG v krvi a tak by mi to ani v krvi nezistili... A vo 4tt si od poslednej menštruácie? alebo to rátaš od pohl. styku?

to.beruska
autor
12. mar 2009

nie teraz som to ratala je to 5 tt od menstruacii.no ja som robila test ked mi meskali siesty den a boli // to a kazdy den jeden

to.beruska
autor
12. mar 2009

ked to vyslo v teste tak by to malo tiez uz vyjst aj v krvy

sssimi
12. mar 2009

Tak to áno... Ja neviem prečo mne prvý test vyšiel až mesiac po meškaní menštruácie....
Inak to sono čo tam má má skôr na to aby zistila či bije srdiečko... Mňe robí sono od prvej návštevy -teda čo som tehotná... A keď niečo chcem vedieť tak je veľmi ochotná... Dnes mi pozerala malinku a už je otočená dole hlavičkou, ukazovala mi srdiečko, chrbticu, nožičky a aj močový mechúr mala plný... Jaj také je to perfektné....
No a pohlavie sa u nej dozvieš najskôr mesiac pred termínom 😅

to.beruska
autor
12. mar 2009

no to ja by som nevydrzala.no ja by pojdem isto na 3d ja som strasne zvedavy clovek 😀

sssimi
12. mar 2009

Ja som bola tiež na 3D-viď foto 😀 Išla som tam aj kvôli uisteniu či je malá v poriadku...

katinka0000
12. mar 2009

no ja s nou osobny konflikt nemam, len som mala nejakeho bacila po porode a vobec mi neurobila vysetrenie, ci ho tam este mam. ked som prisla a povedala som, ze som douzivala uz antibiotika, tak ma medzi dverami odbila, ze dobre, uz by to malo byt o.k.

to.beruska
autor
12. mar 2009

ja by som tiez isla.tak rozhodla som sa zmenim ju.rano volam radicovej.kamaratka tam tiez prestupila od pospisilky a je spokojna.tiez bola tehu.ma aj sono a a urobi aj foto tak uvidim a berie hned aj krv.ozaj za kolko dni su vysledky?

katinka0000
12. mar 2009

to.beruska: aj ja chcem prejst k dr. trizmovi.

to.beruska
autor
12. mar 2009

no trizma je tiez dobry.len pre mna je to daleko ked nemam auto

katinka0000
12. mar 2009

pospisilova fotky nedava. nema take sono, ktore by urobilo 3D.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre