Dr. Pospíšilová, Topoľčany. Máte s ňou skúsenosti?

to.beruska
12. mar 2009

Ajojte chcela by som sa spytat na vase skusenosti s dr.pospilisovou.Je dobra co na nu hovorite.dik za info

to.beruska
autor
28. máj 2009

rosinka ona je mila musi sa uznat a dobra ked ti nic neni.lepsie povedane ti to poriadne ani nezisti ci ti nieco je.ale ked pride na nejaky problem alebo tehotenstvo no strasne nieco.ja som sa hned zmenila doktorku ked som zistila ze bude babo.lebo ona bola odmerana ked som tam prisla ani ma nepozrela an nic.tak to bolo posledne.dve kamaratky pri nej potratili a to viem urcite ze to bola jej chyba

katinka0000
28. máj 2009

rosinka: presne ako pise to.beruska. je fakt hrozne mila, ma velmi ludsky pristup, ale z lekarskeho hladiska je velmi slaba. fakt nerobi vobec ziadne vysetrenia. ja som rada, ze moje tehotenstvo a porod pri nej nakoniec dopadlo dobre. aj ked mi po porode zistili bacila. ☹
a nakoniec som sa dozvedela, ze toho bacila som mala uz aj pocas tehotenstva.

catyka
10. júl 2009

holky, ked idete ku gyn. na preventivnu rocnu prehliaku, robi vam vsetky zakladne vysetrenia?A aj vytery zakazdym? Ja chodim tiez Mudr. Pospisilovej, ale robi mi len cytologiu a posle ma na sono prsnikov. Uvazujem nad zmenou doktorky. Ale radsej by som chcela zenu a aby mala sono. Viete poradit nejaku dobru? Ta dr. Bognarova je niekde pri Ozete? Je starsia alebo mladsia? A niekde blizsie v meste je este nejaka dobra? Alebo pripadne aj doktor. Zatial som citala chvaly en na dr. Silesa, ale tiez kazdy pise, ze ma plno.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia563
27. júl 2009

...ja chodim tiez k Bognarovej, napriek tomu ze to tam ma take ake ma...to sono by tiez mohla mat, ale nema, ale po tej ludskej stranke je strasne mila a aj pri mojom tehotenstve myslim nic nezanedbala, vsetko dopadlo v poriadku, nemozem na nu povedat nic zle...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beeee
26. júl 2010

Ahojte! Keby som ostala ako pacientka u Pospisilovej, tak mozem o tehotenstve len snivat, nastastie, ze som ju zmenila. To co je u nej "uplne normalne" a "vsetko v poriadku" bol pre ineho lekara vazny problem s ktorym ma poslal na IVF...

katren
19. aug 2010

Ahojte, pridavam sa k nazoru vacsiny. Len ta kukne na koze, max. zoberie ster a to je vsetko. Buduci mesiac menim aj ja 😒 , lebo ma teraz dovolenku 2 tyzdne 😖

blazka24
24. aug 2010

ja som s dokinou Pospíšilovou spokojná, ale možno nie som náročná a celé tehu sme spolu prežili takže asi vážne, koľko ľudí toľko chutí.......... 😲

cica28
24. aug 2010

ja som tiez neni moc spokojna ale ked som teras otehotnela nechcem to menit ale po porode pojdem od nej prec

elizita
1. dec 2014

no, diskusia je uz dost stara, takze pridam aktualny stav.... citam, ze sa tu niekto stazoval, ze jej pospisilka nezobrala krv v 4.tt ale ju o tyzden poslala na sono... bezna prax - podla mna... nebola som u nej nikdy bez toho, aby som "neroztiahla" nohy, takze s vysetrenim od dveri som sa u nej nikdy nestretla... teraz som tehotna a informuje ma o vsetkych vysetreniach - aj nepovinnych (napr. mi v 12.tt odporucila NT vysetrenie - co som ani nevedela, ze existuje). 1. krat mi vzala krv tiez tak nejako a neprislo mi to nejake divne.. ved na sone bolo pekne vidiet, ze tehotna som... mne pride praveze taka dost starostliva ako maminka a nesnazi sa zbytocne pacientku stresovat domnienkami... a tesi sa z babatka spolu s vami... cokolvek sa spytam, vsetko mi vzdy vysvetlila aj viac ako som potrebovala... podotykam, ze nie sme ziadne zname ani rodina ani nic podobne... takze asi sa to dost zmenilo za tie roky..

ewiku85
9. dec 2014

aj ja som bola u pospisilovej. Liecenie ziadne,cysta velka 8 cm..nic sme snicim nerobili ani pri vytokoch ani pri zapaloch a bolestach. Presla som k inemu DR. Ked som chcela otehotniet som mala velke problemi. Poslal ma na laparku,zistili nepriechodny vajcovod tam kde som mala tu cystu. Vajecnik ma vzdy chronicky pobolieval,bo bol vacsi aj ked sacysta stratila. Samozrejme ako baby spominali ,ziadne vysetrenia s kacicou ani stery ani nic podobne.

ewiku85
9. dec 2014

@ewiku85 este som chcela dodat,ze ked som sa stazovala na ten vajecnik,ze ma tam boli tak ma chcela poslat niekde k DR,ze to bude problem s crevami..to bol moj dovod na odchod,ale aj tak mi dala antibiotika aj ked mi hovorila,ze to neni gyneko problem.

elizita
10. dec 2014

@ewiku85 no, ja som dost prekvapena z tychto skusenosti, co su tu.. je pravda, ze nikdy som nejaky vaznejsi problem nemala... no nikdy som neodisla bez prehliadky zdola a bez steru... aj teraz pocas tehotenstva ma vzdy upozorni, ked je moznost ist aj na ine ako zvycajne vysetrenie.. vcera som stretla kamosku, co tiez od nej pred rokmi odisla a mala obdobne skusenosti.. tak neviem, asi sa uvedomila a zmenila svoj pristup..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre